Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Bir Erkek Nasıl Çıldırtılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Birini olduğu gibi kabul etmek,karşındakinin bel-kalça orantısını görüp yazılmak değildir.Birini olduğu gibi kabul etmek karşındakinin kişiliğini değiştirmeye çalışmamaktır.
    ben de bunu demeye çalışıyorum slient görüş ayrılığımız yok..

ancak herkes yukarıdaki alıntıdakini yaptığını zannederek benim aşağıda yazdığımı yapıyor. arıza orda.kendini kandırıyor insanlar.

çoğu kişi karşısındakinin kendine uygun olmadığını fark etse bile gerçekleri görmek istemiyor ve "onu olduğu gibi kabul ediyorum" gazı ile yaşamına alıyor.bir süre sonra her hareketi batmaya başlıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raflar isimli arkadaşımız her zamanki gibi gene olaya kendi çapında lüzumsuz bi yorum yapmış,cezerye sen aldırma ona ,bu aralar kafası karışık biraz,kendi haline bıraktık...
    eyvallah

yok anladim ben de aldirmadan ole.. yorum yapiyorum geciyorum bazen.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    regal raptor
    çok güzel birisiyle karşılaşırsanız tabi ki içgüdüleriniz tingildemeye başlar.ama iradeniz belli bir düzeye kadar gelişmiş ve temel bazı ilkelere ulaşmışsanız o tingildemeleri kontrol altına alabilirsiniz.bunu yapmak kimseyi sevmeyeceğiniz anlamina gelmez.sevgi karşınıza denizseki gibi birinin çıkması değil, yüreğinize siz hiç farkında olmadan ve niyetiniz yokken bile birinin yerleşmesidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı regal_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel birisiyle karşılaşırsanız tabi ki içgüdüleriniz tingildemeye başlar.ama iradeniz belli bir düzeye kadar gelişmiş ve temel bazı ilkelere ulaşmışsanız o tingildemeleri kontrol altına alabilirsiniz.bunu yapmak kimseyi sevmeyeceğiniz anlamina gelmez.sevgi karşınıza denizseki gibi birinin çıkması değil, yüreğinize siz hiç farkında olmadan ve niyetiniz yokken bile birinin yerleşmesidir.
    yazına aynen katılıyorum benim demek istediğim de aynen bu. ama o "tingildeme" karşınıza çıkan deniz seki gibi hatunla arkadaş olmak zorunda kaldığınızda sağlıklı bir sosyal arkadaşlık kurulmasını engeller. hele ki hatunun kro sevgilisi gelip kızı gözünüüzn önünde 1995 model BMW ye bindirip götürdüğünde ya da benzeri bişey olduğunda üzerinize vazife olmadan uyuz olabilir kıza saçma sapan kaprisler zorluklar çıkarabilirsiniz ve durumu da kesin anlar rezil olursunuz.

ya da sizin sevgiliniz süslenip püslenip iş yerinize geldiğinde "arkadaşım" zannettiğiniz bayan iş arkadaşınız uyuz olabilir ve ertesi gün saçma sapan kıllıklar yapabilir.bu yüzden kadın erkek arkadaşlığının zemini pek sağlam değildir naylondur diyorum..

çoğu insanın ortamındaki karşı cinsten arkadaşları var.............ama çoğu kişi,,, hoşlanmasa bile o arkadaşının daaan diye birine ilgi göstermesini kaldıramıyor.burda ben varken başkasını nasıl seçer psikopatlığı var insanlarda.(kadınlarda biraz daha fazla).bu iki cinste de var bu ve benzeri saplantılar dolayısıyla kadın erkek arkadaşlığını sağlıksız bulurum.....

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sen kendi örneklerini genelleme yapıyorsun, ben kendi örneklerimi genelleme yapıyorum. Herhalde herkes yaşadığı ortamı genelliyor.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşım dediğim kızların hiç birinden hoşlanmıyorum.o yüzden arkadaşım olarak kalmaya mahkumlar. ama canım istese %90 ını madoda bir nescafeye bağlarım. ayan beyan yazıyolar.kadın erkek arkadaşlığı çok palavra bişey bence.

Motosikleti
    speederbike
    Öyle bağlayacağın kızların kaliteli olduğunu mu sanıyorsun?
    Tıpkı öyle kızların bağlayıcığı erkeklerin kaliteli olmadığı gibi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bir kız bi adamdan hoşlanıyorsa ve adam da ısrarla ilgi göstermiyorsa kız daha mı çok üzerine düşer? (bence evet hırs yapıyolar)

bi kız adamdan hoşlanıyor diye kız kötü kız mı olur yani. (bence hayır insani bişey saygı duymak lazım)

bi kız bir adama zorluk çıkardığı zaman daha mı değerli olur?(bence hayır.krediyi tüketir olsa olsa)

bi kız adamdan hoşlanıyorsa ve adam da ilgi gösterip kızı bağladıysa adam kalitesiz mi olur yani?
    (bence hayır.fazla süründürülmemiş bi adam olarak şanslı bir adam olur.iyidir ,hoştur,tüm şoför arkadaşlara tavsiye ederim.)

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Bağlamak diye birşey yoktur.Kimse istemediği bir şey,i yapmaz bu dünyada.Hiç bir konuda hemde.Sadece bağladığını zannedersin.Oysa asıl gerçek karşındakinin bunu istiyor oluşudur.İstemezse eğer nereni yırtarsan yırt bağlamak tabir edilen şeyi yapabilmen mümkün değildir.

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    yeri gelir erkekler çıldırtır yeri gelir kadınlar...
    o yüzden tartışmaya gerek yok bence bu konuyu. sonuçta iki tarafta birbiri olmadan yapamaz...
    istisnalar hariç

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Yarıya kadar geldim sinir küpü oldum geri kalanını okumaya gerek yok.

Butun hatunlar aynı zaten.
    Soda Ayran Cool

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlamak diye birşey yoktur.Kimse istemediği bir şey,i yapmaz bu dünyada.Hiç bir konuda hemde.Sadece bağladığını zannedersin.Oysa asıl gerçek karşındakinin bunu istiyor oluşudur.İstemezse eğer nereni yırtarsan yırt bağlamak tabir edilen şeyi yapabilmen mümkün değildir.
    baglanmak diye bir sey vardir.her insanin ilgi ve sevgiye ihtiyaci vardir.kimyasi geregi ilgi cekici biriyle karsilasinca o bklentiye girer vatandas, ahanda bu beaglanmaktir.karsi tarafin pek bi fonksiyonu yoktur. insana rahat batar kendimiz eder kendimiz buluruz.baglanmayan insan ruhsuz ve duygusuzdur.

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    her kadın böyle değil yaa, her erkeğin aynı olmadığı gibi..

Motosikleti
    speederbike
    raflar bağlamak demiş ki bence karşı cinsi küçük düşürücü bir terimdir.
    nautilius ise bağlanmak demiş ki sevgiden dolayı bir başkasını bırakamamak demektir. karşılığı varsa çok güzel bir terimdir.

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    yorumsuz...!!!!
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bağlanmak duyguyla alakalı olup,,,,çoğu zaman karşılıksız olur.sonuçta beş para etmeyen bir eylemdir.evet insan duygusal bir organizmadır ama ilişkilerini mantık üzerine kurarsa daha az üzülür. ben öyle yapıyorum.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raflar bağlamak demiş ki bence karşı cinsi küçük düşürücü bir terimdir.
    nautilius ise bağlanmak demiş ki sevgiden dolayı bir başkasını bırakamamak demektir. karşılığı varsa çok güzel bir terimdir.
    kimin ne dediğini bir daha oku bence sen. o vatandaş BAĞLAMAK dedi ben BAĞLANMAK dedim

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    PPPppPPPpP raflar sen hicbirsey ogrenmemissin hayattan, otur, "0".
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayatta öğrendiğim tek şey huzurun eğlence ve heyecandan daha güzel bir şey olduğu.

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatta öğrendiğim tek şey huzurun eğlence ve heyecandan daha güzel bir şey olduğu.
    işte bu cümleyi sonuna kadar savunurum raflar.Huzuru eğlence ve heyecanda buluyorsan ona da kabul.yok sakin bir hayat istiyorsan ona da kabul.Ama nerde huzuru buluyorsan bul tek şey seni huzura götürür.O da bu hayatta istediğin şeyi yapmaktır.İşte o yüzden bir kişi diğerini bağlayamaz zaten.Sadece karşındaki isterse sana bağlanır.Karşındakinin sana bağlanması için senin hiçbişey yapmana gerek yok,o seni istiyorsa sana bağlanacak ve huzuru bulacaktır.Bunu söylemek istemiştim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    karşındakini bağlamak için hiç bir şey yapmazsan büyük ihtimalle bağlayamazsın. çünkü en çirkin türk kızının bile peşinde 20 kişi vardır ve bu kızlar hala deağları delen ferhat modeli adam hayal etmektedirler.

adamlar 24 saat non stop çalıştıkları için kız onlardan gördüğü yoğun ilgiye kapılacak,,,,o adamların kendisini sizden daha çok sevdiğini düşünecek ,,,,,,,,,,,,yunus bülbül gibi adamları size tercih edecek, hırsıızdan saçınızı başınızı yolduracaktır..peşinde 20 kişi olan kız hiç bir erkeği olduğu gibi kabul etmek zorunda değildir. ama siz onun istediği adam olmak ya da o adamı oynamak zorundasınızdır. bağlamak için hiç bir şey yapmamak doğal olmak (teorik olarak) en iyisi ve olması gerekendir.ama duygusal bağlamda (pratik olarak) kızı zamparalara İter,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hoşlanan duygusal adamı da red edilip rezil i rüsva olmaya sürükler,en iyisi jet hızıyla ve ısrarcı şekilde yazmaktır.yoksa papaz hayatı yaşarsın.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler