Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Bir Erkek Nasıl Çıldırtılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kadın ve erkek bir arada durur, ateş ve barut bir arada durur, ama "ya" ve "da" asla bir arada durmaz, yazmayın şunları bitişik arkadaşlar (Konu da böyle dağıtılır).
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı dou147 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ayağı g*t ayağı

iki farklı cins arasındaki dostluk yada arkadaşlık hiç bir zaman iki aynı cins arasındaki dostluk yada arkadaşlık kadar saf ve çıkarsız olamaz
    freud yasasaydı acaba aynı seyleri savunur muydu? diyesi geliyor insanın
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    yahu ben çok iyi oluyorum
    şimdi hepiniz atıyor diyceksinizde hatta daha iyi oluyor..
    neyse ya yiyin birbirinizi durun

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    kım kımı yıyor? sımdı o onemlı bıse.
    bugun bır capon fılmı ızledım mesela.. "kım karpuz cekırdegını 'puff..' dıe uflerken daha uzaga fırlatacak" oynuyodu cocuklar. o da onemlı bıse. boole uzun bı masa var. her yer haalıynen karpuz suyu olmus:D gırla salya.. tezahurat desen.. uf nası baarısıo cocuklar:D bak, tezahurat da onemlı bıse mesela. bı de cekırdegı fırlatma teknıgı de onemlı bıse cekırdegı saglam bı yerde tutup "huuup.." dıe bı dolu nefes alacaksın. soora cekırdegı ucus pozısyonuna alıp bırden bole ıtecen dıyaframı ki.. vvvvvvvvv...... dıe fırlasın. ayaklar da onemlı tabı. bu esnada az bıse yukselsen parmak ucunda hafıf de egılsen tam olacak. onemlı canım bunlar.. onemlı!
    yaanı ... hafıfe almayalım ;)

Motosikleti
    Seyhan 125
    siz
    hala diyorum kanka ayağı .. ayağı diye bişi olmaz..
    karşı cinsi karşı cins diye görürseniz biter tutulursunuz..
    valla hiç çekinmedim rahatım bu konularda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kastettiğin şey ne zamandır hayati ihtiyaç oldu bakalım? İşte onu hayati ihtiyaç olarak gördüğün için hiçbir kıza arkadaş gözüyle bakamazsın.
    karşı cins tarafından beğenilmek ilgi görmek sevilmek insanın psikolojisi için gerekli,,,,bir hayati ihtiyaçtır.siz bunu sadece kadınlara mahsus bir hayati ihtiyaç olduğunu düşündüğünüz için adamların bu ihtiyacını önemsemiyorsunuz...sonuç olarak hayatınız boyunca aldatılmaya mahkumsunuz.hiç eağlamayın aldatmayan erkek yok diye.

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu ben çok iyi oluyorum
    şimdi hepiniz atıyor diyceksinizde hatta daha iyi oluyor..
    neyse ya yiyin birbirinizi durun
    hatunlara asılmak da ayrı bir yetenek ve beceri ister ve herkes asılamaz. utangaç adamsan doğuştan davayı kaybetmişsindir.kadınlarla iyi arkadaş olanlar genelde utangaç adamlardır.bu konuda beceriksiz olduklarından yazamadıkları için ebediyen arkadaş olarak kalırlar. ama içlerinde ne fırtınalar kopar.....sayın bayan arkadaşlar,,,,,,kusura bakmayın ama bence kadın erkek arkadaşlığı tamamen yedekte tutulan adamları kamufle etmek için bi kılıf sizin için..bu abaza toplumda kadın erkek arkadaşlığına inanacak kadar salak değilsiniz.ama bazı saftorik erkekleri buna inandırıp gemisini yürüten kaptan olacak kadar uyanıksınız.her kuşun eti yenmez.yemezler.yedirmezler.

Motosikleti
    speederbike
    Valla Afrika'daki vahşi hayvanlar da aynı mantaliteye sahip, soyun devamını sürdürmek ve çiftleşebildiği kadar dişiyle çiftleşmek. Ne diyeyim?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Valla Afrika'daki vahşi hayvanlar da aynı mantaliteye sahip, soyun devamını sürdürmek ve çiftleşebildiği kadar dişiyle çiftleşmek. Ne diyeyim?
    eh insan da düşünen hayvan olduğuna göre

Motosikleti
    speederbike
    Düşünen hayvanın iradesi vardır .

Motosikleti
    Seyhan 125
    vallahi hiç utanmam yoktur hehe
    ya raf abim bazı düşündüklerin çok katı bana ters düşüyor..
    düşüncene saygım var ama bilmiyorum

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    Düşünen hayvanın iradesi vardır
    irade isteklerden kaçabilme gücüdür, isteksizlik değil.

Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    hatunlara asılmak da ayrı bir yetenek ve beceri ister ve herkes asılamaz. utangaç adamsan doğuştan davayı kaybetmişsindir.kadınlarla iyi arkadaş olanlar genelde utangaç adamlardır
    o yeteneğe kısaca yalama olmak denir.
    utanmak haysiyet sahibi olmaktan doğar, bunu çekingenlikle karıştırma.

Motosikleti
    speederbike
    Ben içgüdü yoktur demedim. Ama o içgüdüyü kontrol edemiyorsan iraden yoktur demektir.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    insan kendini kesfettikten, tanidiktan sonra zaten kimlere asla "sevgilim" diyemeyecegini anlıyor. iste bu sahislarin bazilari da arkadas olup yerlesiyor hayatta.
    KAPİŞ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan kendini kesfettikten, tanidiktan sonra zaten kimlere asla "sevgilim" diyemeyecegini anlıyor. iste bu sahislarin bazilari da arkadas olup yerlesiyor hayatta.
    KAPİŞ?
    bu iş o kadar basit değil.çoğu kişi karşısındakinin kendine uygun olmadığını fark etse bile gerçekleri görmek istemiyor ve "onu olduğu gibi kabul ediyorum" gazı ile yaşamına alıyor.bir süre sonra her hareketi batmaya başlıyor.o yüzden beni olduğum gibi kabul et mantığı çok yanlıştır ve kimse de kimseyi olduğu gibi kabul etmez.örneğin ortamda bi kız vardır,kız deniz seki gibidir,, adam da o ayarda bi kız arkadaşı yoksa o kızı arkadaş olarak kabul etmez,edemez, kendinizi kandırmayın

Ben içgüdü yoktur demedim. Ama o içgüdüyü kontrol edemiyorsan iraden yoktur demektir.
    iç güdüyü kontrol etmek tabi ki irade işidir,çizgi işidir,,,,,,,,,,, ama ne kadar kontrol de etsen onun yaşamında bıraktığı etkiyi ortadan kaldırmazsın.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irade isteklerden kaçabilme gücüdür, isteksizlik değil.

o yeteneğe kısaca yalama olmak denir.
    utanmak haysiyet sahibi olmaktan doğar, bunu çekingenlikle karıştırma.
    utanmakla çekinmek arasında kaç gram fark var , bence hiç yok

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    raflar isimli arkadaşımız her zamanki gibi gene olaya kendi çapında lüzumsuz bi yorum yapmış,cezerye sen aldırma ona ,bu aralar kafası karışık biraz,kendi haline bıraktık...

Motosikleti
    speederbike
    İçgüdüler filtrelenerek yaşama geçirilir. Filtreleyemeyenler karşı cinse arkadaş gözüyle bakamaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet siz filtrelediniz iç güdülerinizi kadına erkeğe nötr bakıyosunuz eminim..

birinden hoşlanacağınız zaman ,aşık olacğınız zaman,çocuk sahibi olacağınız zaman üreme iç güdüsü nakli yaptırıcaksınız heralde.

böyle bişey olabilir mi ya.ben tabi ki herkes potansiyel eş adayıdır demiyorum,,,,insan olarak bakıyorum.ama karşındaki senin kriterlerine uyuyorsa ya ayıp olur asılmayayım arkadaşım olarak kalsın demezsin yani.hele de deniz seki sibel tüzün ayarında bi tipse.hiç de aman da aman ne cici kızmış arkadşım olsun demezsin.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    utanmakla çekinmek arasında kaç gram fark var , bence hiç yok
    çok fark var
    gazap ateşinin zayıflığı çekingenliği doğurur.
    utanmak ise gurur, haysiyet gibi kavramların yan ürünü olarak karşımıza çıkar, gurur ve haysiyet yürekteki gazap ateşinin ürünleri olduğuna göre demekki gazap ne kadar fazla ise haya yani utanmak ta o kadar fazla olur.
    benzerlikleri korku ile öfke gibidir.

ayrıca istekleri bastıramazsınız ancak kaçabilirsiniz:irade'nin tanımı.
    kaçmadan bastırabilirim, kadınlara sadece arkadaş gözüyle bakarım diyorsanız ya kendinizi kandırıyorsunuz ya da istek yok; bu da bir sorun var demektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaçmadan bastırabilirim, kadınlara sadece arkadaş gözüyle bakarım diyorsanız ya kendinizi kandırıyorsunuz ya da istek yok; bu da bir sorun var demektir.
    doğru bi tespit aynen katılıyorum.

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iş o kadar basit değil.çoğu kişi karşısındakinin kendine uygun olmadığını fark etse bile gerçekleri görmek istemiyor ve "onu olduğu gibi kabul ediyorum" gazı ile yaşamına alıyor.bir süre sonra her hareketi batmaya başlıyor.o yüzden beni olduğum gibi kabul et mantığı çok yanlıştır ve kimse de kimseyi olduğu gibi kabul etmez.örneğin ortamda bi kız vardır,kız deniz seki gibidir,, adam da o ayarda bi kız arkadaşı yoksa o kızı arkadaş olarak kabul etmez,edemez, kendinizi kandırmayın
    artık gerçekten tuhaf gelmeye başladı bazı fikirlerin... birini olduğu gibi kabul etmek o senin dediğin tuhaf durum değildir.Birini olduğu gibi kabul etmek,karşındakinin bel-kalça orantısını görüp yazılmak değildir.Birini olduğu gibi kabul etmek karşındakinin kişiliğini değiştirmeye çalışmamaktır.Çünkü bu yapılırsa zaten mutsuz olunacak demektir.Çünkü insan değişmez,yedisinde neyse yetmişinde de odur,çünkü karakter sabittir,can çıkar huy çıkmaz.Tabi o daracık pencerenden gelen ışık söylediklerimin ne kadarını aydınlatabiliyor bilmiyorum ama olmayacağını bildiğim halde şansımı denemek istedim
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler