Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Meleğimi Kaybetmek..

Motovento
    REKLAM ALANI
    puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    2001 yılında dünyalar tatlısı bir meleği sevdiğimi kaybetmenin yıldönümünü paylaşmak istedim sizlerle..ilk aşkım ilk sevdiğim ve hep ilkleri yaşadığım ve bir daha asla ilk olmayacak güzellikleri yaşadığım insanı kaybetmenin hala daha acısını çekmenin onur duyulucak bir duygu olduğunu söylemek bile benim için küçük de olsa bir mutluluk! o bir daha asla yeryüzünde bulamayacağım bir kızdı!
    bir erkeği bir kız asla bu kadar mutlu edemez sanıyordum asla beni o kadar sevemez asla bu kadar iyi olamaz diyordum ve yanılttı iyiki de yanılmışım iyiki de onunla yaşamışım..2001 yılı hayatımda bir daha asla göremeyeceğim kadar kısa ama bir o kadar mükümmel geçemezdi.her uyandığımda onu tekrar göreceğim diye duyduğum mutluluk sanırım gerçek aşk bu olsa gerek dedirtiyor bana.ona sarılıp uyumak,yanaklarına kondurduğum küçük bir tebessüm,saatlerce yüzüne bakıp öpüp sevdiğim kadınım ARTIK YOK! geçen 5 yıl boyunca çektiğim acının her uyandığımda yanımda o güzel bakışlarıyla içimde kopardığı fırtına şimdi yerini kabusa bıraktı.sanırım tanrı onu benden daha çok sevdi çünkü onu herkes seviyordu o kadar iyi anlayışlı mütevazi alçakgönüllü idi ki.sadece beni değil melek gibi görüntüsünün yanında tanıdık tanımadık herkesin gönlünü kazandı.hep neşeli sürekli beni mutlu etmek için çırpınan başka bir insan tanımadım ben ve hergün yaşamı ve insanları bu kadar bir insan nasıl sevebilir diye düşünüyorum bir gün bana: insanı canlıları yaşamı sevmektir kendini sevmek ve kendine saygı duymanın yoludur herşeyi sevmek demişti eğer bu dünyada insanlara mutluluğu sevgiyi aşılayamazsam onları neşeye boğamaszam kendime saygı duyumam demişti..içim kan ağlıyor ALLAHIM,HER YÜZÜ ASIK İNSANA ESPRİLER YAPAN ONLARI MUTLU ETMEYE ÇABALAYAN BAŞKA BİR KIZ GÖRMEDİM VE GÖREMEM DE..bir gün hasta olmuştum çok kötüydüm hemen evime gelip saatlerce yanımda kalmıştı sırf hastalığı unutturmak için şakalar yapıyor sürekli sarılıp öpüyordu yemegimi yapıp yediriyordu sana bir ömür boyu böyle bakarım yeterki yüzün hep gülsün derdi sonra yanıma yatıp üşümemem için sıkıca bana sarılırdı ben ise bebeğim sende hasta olucaksın derdim ama o sende ne varsa benim olsun derdi sonra kendisi de hasta olmuştu bak ben sana demiştim dememe rağmen o senden bana hastalık geçse bile razıyım aşkım derken gözlerinden yaş damlıyordu.söyleyin bana hangi kız size üşüdüdğünüz için montunu verir,yüzünüze bakıp sırf sizi sevdiği için mutluluktan ağlar,önemli bir gün yokken size çiçek alır..onula geçirdiğim her saniyeyi dünyalara değişmem.bu yaşadığım gerçek bir aşktır karşılıksız menfaatsiz sırf beni ben olarak seven kendini bile feda eden bir sevgi öyküsüdür.günümüzde kaç kız kendini şerefli sayabilir bir düşünün! son 1 ayda onun kanser olduğunu öğrendiğimde meğer ben üzülmeyeyim diye söylememiş ve o hasta haliyle sırf beni mutlu etmek için bana belli etmemiş aslında benden gizli KAN KUSUYOR ve acı çekiyormuşSÖYLEYİN BANA BU ACILAR İÇİNDE YİNEDE NEŞELİ VE GÜLÜMSEYEN KAÇ İNSAN VAR! o acıdan kıvranırken bana seni mutlu görmek için ölürüm aşkım diyordu ve öyle de oldu meğer dediği gerçekmiş! bir gece sarılıp uyuyorken titremişti ve sonra kusma gelmişti belliki çok acı çekiyordu ben kanser olduğunu bile bilmiyordum hastasın demiştim evet sana hastayım diyecek kadar o haliyle bile şaka yapıyordu çok titriyordu ve aşkım en güzeli ne biliyormusun sana sarılıp sonsuza dek uyumak ve sıcaklığında herşeyi unutmak diyordu demekki acısını bende unutuyordu. tek yalanı hastalığını gizlemeseydi AHH o ne masum ve güzel bir yalan! ölmeden bir gün önce artık yüzü solmuş saçları seyrelmiş ama melek kadar güzel aşkımla uyurken birden uyanıp mavi gözleriyle bakıp seni hep sevdim seni mutlu edebildim dimi aşkım demesini unutamıyorum! sana layık bir eş olamadım beni affet ama bilki allah babamıza seni çok sevdiğimi ve seni sevmenin her acıyı aldığını ve 1 insanı sevmenin tüm insanları sevmek olduğunu söylicem dedi.ALLAHIM DAYANAMIYORUM DEVAM EDEMİYCEM ..........dostlar sevdiğinizin DEĞERİNİ BİLİN BU DÜNYADA SEVGİYİ HAKEDEN İNSANLARI MUTLU EDİN AŞKIM BANA ÇOK BÜYÜK BİR MİRAS BIRAKTI BİR İNSANI SEVMEK BİLE İNSANLIĞA HİZMET EDER..ARTIK ONUN GİBİ OLMAYA YOLDA YÜRÜRKEN BİLE GÜLÜMSEMEYE ÇALIŞIYORUM BU ONUN MİSYONUYDU VE HEP BAŞARMIŞTI O BANA SEVMENİN NE KADAR YÜCE OLDUĞUNU ÖĞRETTİ! LÜTFEN SEVDİKLERİNİZİ İHMAL ETMEYİN ONLARI KAYBETMEDEN ÖNCE DEĞERİNİ BİLİN! ŞU AN ONUN YASINI TUTUYORUM
    not: bu yazı alıntı değildir GERÇEKTİR!
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...

çok duygulandım yaaa.çok güzel şeyler yaşatmış sana.
    "dostlar sevdiğinizin DEĞERİNİ BİLİN BU DÜNYADA SEVGİYİ HAKEDEN İNSANLARI MUTLU EDİN AŞKIM BANA ÇOK BÜYÜK BİR MİRAS BIRAKTI BİR İNSANI SEVMEK BİLE İNSANLIĞA HİZMET EDER..ARTIK ONUN GİBİ OLMAYA YOLDA YÜRÜRKEN BİLE GÜLÜMSEMEYE ÇALIŞIYORUM BU ONUN MİSYONUYDU VE HEP BAŞARMIŞTI O BANA SEVMENİN NE KADAR YÜCE OLDUĞUNU ÖĞRETTİ! LÜTFEN SEVDİKLERİNİZİ İHMAL ETMEYİN ONLARI KAYBETMEDEN ÖNCE DEĞERİNİ BİLİN! ŞU AN ONUN YASINI TUTUYORUM"
    bunu her zaman hatırlamak lazım çünkü hayat cok kısa ve acımasız.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çok üzücü gerçekten.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Basin sagolsun... Umarim gittigi o yerde de mutludur.. Unutma ilerde kavusacaksiniz...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Motosikleti
    devam ediyorum...onu size anlatmalıyım eminim o da bunu isterdi.hasta yatağında son anlarını yaşarken aşkım yukarı bak ne güzel demişti halbuki yukarda tavan vardı hayal görüyor DEDİM İÇİMDEN.AMA O BAK BAK NE TATLI ŞEYLER UÇUŞUYORLAR BEMBEYAZLAR DİYORDU.BENİ BURDAN GÖTÜR YUKARIYA ÇIKAR LÜTFEN DEDİ.YALVARDI NE OLCAKSA KUCAĞINDA SANA SARILIRKEN OLSUN DEDİ.AĞLADIM VE ONU KUCAKLAYIP HEMŞİRENİN KARŞI ÇIKMASINA RAĞMEN ALIP ÇATIYA ÇIKARDIM GECEYDİ VE YUKARI BAK DEDİ İNANAMADIM SÜREKLİ YILDIZLAR KAYIYORDU DEDİĞİ DOĞRUYDU AMA NASIL ANLAMIŞTI MEĞER O YILDIZLAR MELEKMİŞ AŞKIM DEDİ.O YILDIZLARI MELEK OLARAK GÖRÜYORDU BEN İSE SADECE YILDIZ.HAYATTA EN KÜÇÜK ŞEYDEN BİLE MUTLULUK ÇIKARIRDI MELEĞİM KÜÇÜCÜK BİR KARINCAYI BİLE ELİNE ALIP BAK NE ŞİRİN DİMİ DERDİ BANA,EN MUTSUZ ANIMDA BANA TAVŞAN ALMIŞTI ŞİMDİ HERGÜN O TAVŞANI SEVİP ONU SEVMİŞ GİBİ KENDİMİ AVUTUYORUM.ALLAHIM GÖRMELİYDİNİZ O TAVŞANLA OYNAYIP SÜREKLİ BENİ GÜLDÜRÜRDÜ.BU HAYATI ÖYLESİNE ŞİRİN YAŞIYORDUKİ MELEĞİM...ÇATIDA KUCAĞIMDAYKEN AĞLIYORDUM AŞKIM SEN O YILDIZLARIN HEPSİNDEN GÜZELSİN DEDİM ORAYA GİTTİĞİNDE BANA HEP GÜLÜMSE DERKEN AĞLAMAKTAN BİTMİŞTİM O İSE BEN SENİ MUTLU EDECEK NAPTIMKİ BU KADAR AĞLIYORSUN ŞU DÜNYANIN GÜZELLİKLERİNE BAK HEPSİ SENİ MUTLU ETMEK İÇİN YARATILMIŞLAR BEN SADECE BİRİSİYİM DİYECEK KADAR MÜTEVAZİYDİ.BEN İSE HİÇBİRİ SEN OLAMAZ DEYİP ÖPTÜM ÖPTÜM ONU SIMSIKI SARILDIM BU HAKSIZLIK DİYE HAYKIRDIM YUKARIYA O İSE TÜM BU GÜZELLİKLERİ HAKETMENİN BEDELİ BU BELKİ AŞKIM DEDİ.SEN NİYE AĞLIYORSUN O ZAMAN DEDİM MUTLULUKTAN SENİ SEVMEKTEN ÜZÜNTÜLÜ OLMANDAN AĞLIYORUM DEDİ BUNUN NERESİ MUTLULUK DEDİĞİMDE İSE SENİ BÖYLE DUYGULU VE İÇTEN GÖRMEK YANIMDA OLDUĞUNU HEP BİLMEK VE DÜNYADA MUTLU OLMAK İÇİN ÇOK NEDEN VAR BİR BAK YETER ONDAN DEDİ. ARIYA BAK MUTSUZ MU KARINCAYA BAK KEDİYİ ÇİCEĞE BAK MUTSUZ OLSALARDI BAL YAPAR GÜL AÇARLARMIYDI DEDİ! ONLAR BİLE ÇABALIYORLAR MUTLU OLMAK İÇİN BANA SÖZ VER SENDE ÖYLE OLCAKSIN DEDİ BEN DE EVET DEDİM AMA OLMUYOR ONUN GİBİ OLAMIYORUM!SONRA YAVAŞÇA İRKİLDİ VE ÜŞÜYORUM AŞKIM AMA İÇİM SICACIK SENİNLE OLMAK BİLE BANA YETER DEDİ.SIMSIKI SARILDIM ÖPTÜM DUDAĞINDAN..UYKUYA DALDI HEMEN AŞAĞIYA İNDİRDİM İNSANLARIN ŞAŞKIN BAKIŞLARI ALTINDA.SON İSTEĞİNİ YERİNE GETİRMİŞ VE BÖYLE BİR AŞKI BANA TATTIRDIĞI İÇİN TANRIYA LANET DEĞİL ŞÜKÜR ETMEYİ BANA ÖĞRETMİŞTİ AŞKIM ONU KAYBETMİŞ VE TANRI ALMIŞ OLSA BİLE.ÖLMEDEN 10 GÜN ÖNCE EVLENMİŞTİK O KAN KUSARKEN VE BEN AĞLARKEN..BENİMDE TEK YALANIM AĞLAMIYORUM DEMEKTİ ONA.EVLENDİKTEN SONRA ÜSTÜME ZIPLAYIP YAŞASIN KOCA BEBEGİM DEDİ VE SAATLERCE YÜZÜMÜ OKŞAYIP ÖPTÜ BEN İSE AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ TUTUYORDUM SÖYLEYİN BANA ÖLECEĞİNİ İKİMİZDE BİLMEMİZE RAĞMEN O OKADAR MUTLUYDU O KADAR NEŞELİYDİKİ ÜSTELİK YÜZÜMÜ OKŞAYAN ELLERİ TİTRİYOR SÜREKLİ MİDESİ BULANIYORKEN ÖLMEDEN BİR GECE ÖNCE ŞU DOLABI AÇ BAK ORDA NE VAR DEDİ..AÇTIM BİR DEMET PAPATYA VARDI İÇİNDE İSE BİR KUTU AÇTIM YÜZÜK VARDI EVLİLİK YÜZÜĞÜNÜ BİLE ALMIŞTI BANA VE KÜÇÜK BİR YAZI SONSUZA DEK SENİNLE....YAZIYORDU..HEMEN SARILDIM ONA O İSE ACIDAN ELLERİNİ SIKMIŞ BANA BAKARAK SENİ SEVİYORUM DEDİ VE GÜLÜMSEDİ O ACI İÇİNDEYKEN BİLE! BEN İSE O ELLERİNİ YÜZÜME SÜRDÜM AÇTIM SIMSIKI SARILDIM VE SON SÖZÜNÜ SÖYLEDİ ARTIK KONUŞAMIYORDU BİLE HEP SENİNLEYİM YILDIZLARA BAK ARIYA BAK KUŞA BAK HERYERDE OLDUĞUMU GÖRECEKSİN AŞKIM HERYERDE SENİ İZLİYOR OLACAĞIM HEP BANA BAKIP GÜLÜMSE EMİ BEBEGİM DEDİ.İÇİM KAN ALIYARAK PEKİ DEDİM KONUŞAMIYORDUM BİLE SANKİ BENDE KANSER OLMUŞ GİBİYDİM.İÇİMDEN TANRIM BENİMDE CANIMI AL DERKEN SANKİ ANLAMIŞ GİBİ SEN İNADINA YAŞICAKSIN AŞKIM HEMDE MUTLU VE NEŞELİ OLARAK BENİ HATIRLA YETER..YÜZÜĞÜ TAKTIM VE ONA BAKIP SENDEN BAŞKA KİMSE BENİ BU KADAR MUTLU EDEMEZ DEDİĞİMDE O HAYIR MUTLU OLMAK SENİN ELİNDE BEN SADECE ARACI OLDUM DEDİ VE ONA TAKTIĞIM YÜZÜĞE BAKARAK BUNU SAKIN ÇIKARMA YANIMDA HEP KALSIN DEDİ..SONRA TUT BENİ DEDİ TUTTUM BİRAZ DOĞRULDU VE SON GÜCÜYLE SARILIP KULAĞIMA MELEKLER BANA SENİ MUTLU EDİP EDEMEDİĞİMİ SORUYORLAR NE DİYİM DEDİ: BENSE HİÇ OLMADIĞIM KADAR DE ONLARA DEDİM SIKICA SARILDI VE GÜCÜ BİTTİ YAVAŞÇA KOLLARI AÇILDI YATAĞA YATIRDIM TEKRAR AĞLIYORDU VE ŞÖYLE DEDİ HAYATIMDA İLK DEFA ÜZÜLDÜĞÜM İÇİN AĞLIYORUM AŞKIM DEDİ NEDEN DEDİM UZUN BİR SÜRE SENSİZ KALACAĞIM İÇİN DEDİ ÖPTÜM SARILDIM AĞLADIM ELİDEN BAŞKA NE GELİRDİKİ? YUKARI BAKIP ÇOOK ĞÜZEL ÇOK ŞİRİN DEDİ MELEKLERİ GÖRÜYORDU VE ONA SEN DE ONLARDANSIN YERYÜZÜNÜN MELEĞİSİN DEDİM BANA BAKIP GÜLÜMSEDİ VE GÜLDÜ SENDE ÖYLESİN BİR MELEĞİ ÇOK DAHA MUTLU ETTİN BEBEĞİM DEYİP GÖZLERİNİ KAPADI YANINA UZANIP YATTIM BİR DAHA KOMADAN ÇIKAMADI VE...ÖLDÜ.BİLİYORDU SANKİ ÖLECEĞİNİ....1 HAFTA SONRA ANNESİ BANA 50YE YAKIN MEKTUP VERDİ ONUN YAZDIĞI İÇİNDE DÜNYADAN MUTLULUKTAN BENDEN HERŞEY VARDI VE ÖLENE DEK SAKLIYCAM MEĞER ANNESİNE BENDEN SONRA ONA VER DEMİŞ...ALLAHIM SEN ONU BANA BAHŞETTİĞİN İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN..ONUNLA GEÇEN 1 YILDA ÇOK ŞEY ÖĞRENMENİN YANINDA ONU KAYBETTİM AMA BANA KAZANDIRDIĞI ÇOK ŞEY VARDI...SANKİ BENİM İÇİN İNMİŞ BİR MELEKTİ O!.. KENDİMİ İÇKİYE VERDİM SAPITTIM ÇILDIRDIM VE BİRGÜN SAHİLE İNDİM İÇİYORDUM GÖKYÜZE BAKTIM BİR YILDIZ KAYDI VE İŞTE O DEDİM BİR BALIK ZIPLAYIP SU ÜSTÜNE ÇIKTI DALDI İŞTE O DEDİM VE BİR ARI YANIMA GELDİ KONDU İŞTE O DEDİM...GÜLÜMSEDİM SANIRIM DOĞRU GERÇEKTEN BENİ İZLİYOR DEDİM.ONUN SÖYLEDİKLERİ OLMASA NE YILDIZI NE BALIĞI NE DE ARIYI ONUN GÖZÜYLE BİR BAŞKA GÖREBİLECEKTİM..İÇİMDEN KENDİME SÖZÜMÜ TUTMALI VE ONUN İÇİN YAŞAMALIYIM DEDİM VE KENDİMİ ÇEKTİM İÇKİDEN ŞİMDİ DAHA İYİYİM.SANKİ BANA KENDİSİNİ HİSSETTİRİYOR MELEĞİM! 1 YIL SONRA MEZARINA GİTTİGİMDE BİR KELEBEK KONDU MEZARA VE ALDIM ONU EVE GÖTÜRDÜM AMA 1 HAFTA SONRA ÖLDÜ..İŞTE O AN ANLADIM SEVDİĞİMİZ HERŞEY ÖLEBİLİR KAYBEDEBİLİRİZ AMA ÖNEMLİ OLAN ONLARI İÇİMİZDE YAŞATMAK VE YAŞAMAK ÇÜNKÜ HEPİMİZ ÖLECEĞİZ.SANKİ BU BİR MESAJDI..ASIL KAYBETMEK BEDENİ DEĞİLDİR ASIL KAYIP ONLAR YAŞARKEN MUTLU ETMEYİP KARAMSAR OLMAK VE MELEĞİMİN DEDİKLERİNİ YAPMAYIP ACI ÇEKMEK..DÜNYAYA KÜSMEK VE MUTLU OLMAMAK...BUYMUŞ İŞTE ASIL KAYIP
    MELEĞİM SENİ ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM ÖLDÜKTEN SONRA BİLE HALA BENLE ONU HİSSEDİYORUM VE HER AN ONU İÇİMDE YAŞIYORUM...ÖLENE DEK DEĞİL SONSUZA DEK ÇÜNKÜ ÖLÜM BİZİ AYIRMADI BİLİYORUM VE HEP BİLECEĞİM.... LÜTFEN DOSTLAR SİZLERDE BU DÜNYAYI ONUN GİBİ ANLAYIN VE YAŞAYIN ÇABALAYIN ........O BİR MELEKTİ

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağar yağmur, yüreğimi ıslatır
    geçer günüm, anılarla beslenir
    duymasan da yürek sana seslenir
    koca dünya ikimize dar mıydı?
    kavlimizde şu ayrılık var mıydı?

sevgili puma007, ne demeli bilemedim. Atadan gördük, sana bu türküyü yaktım.
    Ateş düştüğü yeri yakar, bilirim. Ama senin kadar olmasa da üzüldük, bunu bil...

free01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Dostumm sana başın saolsun diyemiyorum çünki o yüce insan ölmemişki hala senin yanında, senin ruhunda,her üşüdüğünde seni hala ısıtıyor.tabiki insan sevdiği birini hep yanında görmek istiyor.ama doğanın degişmez kuaralları yüzünden ayrı kalınabiliyorr.ama ne mutluki sana öyle güzel bir insan girmiş hayatına.Dostum okadar etkilendim ki o senin yaşadığın mutlu anları inan ben yaşıyormusum gibi oldum ve şuan inan senin üzüldüğün kadar da üzüldüm aşkından ayrı kaldığın için.Hani derler ya nekadar yaşadığın degil nasıl yaşadığın önemli sen bir ömre bedel anlar yaşamışsın.ama yinde halimize şükredip isyankar olmamak lazım kendine ii bak dostum

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    puma007 kardeş söyliycek kelime bulamıyorum, her zaman kalbinde ve beyninde kalsın derim başka bir şey diyemem. Umarım yattıpı yerde mutludur

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Çok üzüldüm. Kelime bulamıyorum anlatacak...

juve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında...
    zor anlar zor zamanlar
    [url]www.since1910.net[/url]
    BİLGİ PARAYLA SATILAMAZ. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR.
    BİLGİ, KİTAPLARDA, BEYİNLERDE SAKLI KALDIĞI SÜRECE ANLAM İFADE ETMEZ

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L

ne kadar kötü bi insanın sevdiğini kaybetmesi
    çok üzüldüm üzülme diemiorum çünkü
    yerinde olsam senin kadar güçlü olamazdım
    kısa da olsa yaşamışsın sen o güzel duyguları
    şanslı olduğunu unutmamalısın
    nasıl olsa kavuşacaksınız
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    inan söyliycek bişey bulamıyorum çok fena oldum

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    Allah sabır versin, okuyamadım hepsini...
    gücünü kaybetme...

Motosikleti
    inanamıyorum ve görüyorum çok yazık şu yazdıklarım size çok mu normal geldi YADA İNANAMIYORSUNUZ SANIRIM EVET... bu kadar az mı cevap geldi bakıldı çok yazık görüyorum ne kadar duyarlıyız...istedimki yaşadıklarımı paylaşıp hayatınızın değerini anlayasınız..bugün onun yıldönümünde iki kez üzüldüm...sanırım bu dünyada aşk da BİTMİŞ SEVGİ DE DUYARLILIK TA...
    HAYATIMDA HİÇ BU KADAR KÖTÜ OLMADIM VE SANIRIM HEP DE BÖYLE OLACAĞIM...VEEE SANIRIM BU SİTEDEN AYRILMANIN ZAMANI GELDİ...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    dayanamadım hepsini okuyamadım
    hayatımda en çok korktuğum şey başına gelmiş
    diyecek bişey blamıyorum

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    canım allah sabır versin sen çok şanslısın hayatına bu kadar mükemmel bi insan girdiği için çok şansızsın bu insanı çok kısa sürede kaybettiğin için inan gözyaşlarımı tutamıyorum acını en derinlerde hissettim of allahım ya nası dayanılır böyle bişeye hayat malesef çok acı
    ...............

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Allah sabır versin üzülme diyeceğim ama birşey değişmeycek biliyorum ama

umudunu yitirme hayat devam adiyor.........................
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Fazlasıyla dramatik,acı !!!
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acını anlıyoruz dostum yaşadığınız şeyler gerçekten farklı...Söylenecek söz gerçekten yok.Allah herkese bu kadar çok sevdiği,bu kadar çok sevildiği bi kişi nasip etsin...Yazının az okunması normal ve az yorum yapılması da çünkü hem uzun bi yazı hemde insan okusa bile okuduktan sonra kitleniyor resmen yazıcak kelime bulamıyorsun.Siteden ayrılmak falan olmaz bunun için sen bizim dostumuzsun,kardeşimizsin kimsenin art niyeti yok bunu bilmen lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler