Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Meleğimi Kaybetmek..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    dostum eminim o senin yanındadır ve o seni görüyordur...insanların karşısına her zaman böyle bayanlar çıkmıyor, ben hala sevilmenin ne olduğunu bilmiyorum ama sen fazlasıyla yaşamışsın merak etme kavuşacaksın ona
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cok üzüldüm kader bu ama benide aglattı gercekten seni düşündümde cok zor be kardeşş neyse anlayabilmen olgunlugunu anlattı tekrar başın saolsun puma...

Allah Sabır versin !

arkadasim
    seninki gibi bir aciyi senin kadar yasayabilecek kimse yoktur. Ancak bu kadar sevebildigin ve daha da onemlisi bu kadar sevilebildigin icin cok sanslisin. Bunu belki (eger varsa) bu dunyadan sonraki yasaminda daha iyi anlayacaksin. Eger inanan biri isen bunu ve sevdigini dusunerek bir miktar huzur bulabilirsin. Bu dunyada sana sabir diliyorum.

Not: Siteyi uzun zamandir takip etmeme ragmen, ilk defa mesaj yazmak istedim. Bu bakimdan tanisma bolumunde kisa bir sure sonra kendimi tanitirim. Kusurabakmayin.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok üzüldüm puma007.Başın sağolsun.Bunu bizlerle paylaşman,inan beni çok duygulandırdı.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    dostlarım ilginiz için çok sağolun..benim yaşadıklarımın size mesaj olması ve hayatınızı daha iyi yaşamak için bir nedenden daha fazlası olduğunu anlamanız için paylaştım..hergün yolda yürürken gülümseyen bir yüzünüz her canlıya sevgi duymanız beni çok mutlu eder
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    dostum çok üzüldüm

mesaj azlığı çok uzun olduğu için olabilir başlıktan neyle ilgili olduğu da anlaşılmıyor ben de dünden beri görüyorum fakat daha yeni okuma fırsatı buldum sakın aramızdan ayrılma
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok üzücü bir durum aranızda çok sıkı bir bağ olduğuna eminim,o bağın kopmadığına da eminim bu yüzden lütfen kendini üzme unutma meleklerin yeri cennettir

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    abi başın sağolsun bende yaklaşık 2 sene önce kardeşimi kaybettim hemde benim yanımdayken yola fırladı ve bi araba çarptı sevdiğin bi insanı kaybetmek gerçekten çok zor ben bu güne kadar hiçbi ölümden bu kadar etkilenmemiştim kardeşimin gözümün önünde ölmesi bana hayatın ne kadar değerli olduğunu hatırlattı yinede bunu anlamak için bu kadar acı çekmek gereklimiydi diye düşündüğüm zamanlarda olmuyor değil ama yinede hayata küsmemek gerekli amcam bana kardeşim öldükten sonra şunu söylemişti 'o öldü artık ölenle ölünmüyor ama sen şimdi etrafındakileri daha fazla üzme unutma senin onu sevdiğin gibi senide seven birçok insan var en azından onların daha fazla acı çekmemesini istiyorsan dayan kendine iyi bak salma kendini' ben bunları düşündüm ve elimden geldiğince eskisi gibi olmaya çalıştım ancak tabiki hiçbirşey eskisi gibi olmuyor ama yinede bi süre sonra insanın acısı biraz diniyor tabiki kardeşim devamlı aklımın bi köşesinde ancak hayatı bırakmamak gerekli ve artık ne kadar üzülsekte ağlasakta elimizden gelen hiçbirşey yok benden sana kardeş önerisi kendini çabuk toparla anlattığın gibi biriyse eminim oda senin bundan çabucak sıyrılıp hayata dört elle sarılmanı isteyecektir...
    salma kendini allah sabır versin....

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Dostum,
    Allah sana sabır, kimseye de böyle acı vermesin....
    Bir kaç satır okudum ve inan devam edemedim...

Başın sağolsun....

sevgili kardeşim acını yürekten paylaşıyor.. eşine rahmet sana da yüce ALLAH'ımızdan sabır diliyorum... ama onun hatıralarına sadık kalmak istiyorsan bence siteden gitmek falan gibi laflarla kendine ve ona saygısızlık yapmış olursun dolaylı olarak... onun sana vermek istediği yaşam mesajını çok güzel anlatmışsın bizlerde anladık ama sen herhalde üzüntüden olsa gerek bazı ayrıntıları atlıyorsun gibime geliyor...iki kere düşün derim bişey yapmadan önce ve herşeye daha geniş boyutlu bak ne olur ... seni seviyoruz hadi bakalım kendine iyi davran

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    hala kendime gelemedim puma engelleyemiyorum kendimi eğer onu hala seviyorsan ki sevdiğine adım kadar eminim güçlü olman lazım hemde çooooooookkk onun seni gördüğünü sakın aklından çıkartma
    ...............

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    aklından çıkarmıyacak tabi sadece hayatına devam etmesi gerek

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    hayatına o insana yakışır biçimde devam edecek!
    ...............

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hocam ya nasıl bir iştir bu.. başın saolsun.. ağlamak istiyorum..
    CBR 600F Honda,

tiki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 900rr
    çookkk üzgünüm....
    akın

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başın sagolsun dostum üzüldüm

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    o hayatıma girmeden önce hayattaki birçok ayrıntıyı göremiyordum somurtuk ve ümitsiz bir hayatım vardı boşlukta sürüklenen ve hayatın anlamsız olduğunu düşünen biriydim.bu şirin kızla tanışınca ve ondan sonra herşeye farklı bakmak nasip oldu nasıl mı? eskiden gülü papatyayı yasemini görünce çiçek görüyordum şimdi ise onu alıp kokladıkça ne güzelmiş değer vermek diyorum bir kedi görünce ne tatlı ne güzel oyun oynuyor bu soğukta bile diyorum bir yaşlı gördükçe kimbilir torununu ne çok düşünüşüyor diyorum ve tüm objeler daha bi güzel geliyor yüreğime...evet o öyle bir kızdıki hayata farklı ve daha değerli bakıyordu ben ise geçici bir acı film diyordum hayata onun sayesinde sevmeyi saygı DUYMAYI VE DEĞERİN NE OLDUĞUNU ANLADIM.SEVMEK VE DEĞER VERMEKTİR YÜCE OLAN değersiz sanırdım kendimi meğer..o ise bana şunu söylerdi: kalbinde sevgiye yer aç ve açtıkça görüceksinki herşey öyle güzel öyle şirin olacakki.dünyanın tüm güzellikleri sevgiyle yaratılmıştır bak tanrıya o kullarını sevmeseydi bizi sevgilye dolu yaratırmıydı bak ressama sevmese yaparmıydı mona lisayı bak mimar sinana camileri yapabilirmiydi..
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Self oriented, pathetic,exaggerated....needs serious help..

[B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    dostum okurken 'bu bir şakaydı' yazısını aradım ve okuduklarıma inanmak istemedim!

Allah sabır versin...
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler