Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

...powerbyaydinin Usta Birliği Istanbula Düştü...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla burdan söz... türkiyenin neresine giderse gitsin...arabaya atlayıp ziyaretine gitcez federalle....bak aha buraya yazıyom...

bu zibidi birde istanbula düşmesinmi...bak allahın işine...skullhunterım ne diyon bu işe...gezilere falan katılır...gözünü açarız istanbulda aydınımın...benim kalbim temizdir...istanbul falan olursa şaşırmayın...

sürekli ziyarete gideriz artık...anadolu tayfası avrupa tayfası her haftasonu birileri yanına uğrar...valla benim kapım açık...acemilik biraz sabır ister dostum...haydi allaha emanet ol powerım aydın gülüm......

DEMİŞTİM BUNDAN BİR SÜRE ÖNCE...

BUGÜN ARADI KARDEŞİM SAĞOLSUN İSKENDERUNDAN...

HATTA ABARTARAK İSTANBUL DİYORSAM BUNDA BİR HİKMET VAR DEMİŞTİM...

APTALA MALUM OLUR DERLER...HEHEHE...

KENDİSİ BU HAFTA SONU 2 AYLIK DALGIÇ EĞİTİMİ İÇİN İSTANBULA BEYKOZA GELECEK...SONRASI ALLAH KERİM TABİ...KISMETSE BURDA DEVAM EDER...BU ARADA KENDİSİNİ ZİYARET İÇİN HEMEN ORGANİZASYON YAPACAĞIM...GELEN OLURSA BUYURSUN...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    metehan telefonu varmı aydının ben daha yakınım bayramda da 9 gün tatil var bir gün zıplayıp gidecem ama adres ve soyadını bilmiyorum bana özelden msj atarsan sevinirim
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Ballısın olm sen )))

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Vay bea aydın geliyo ha, yaparız bi organizasyon kesin. Metehan cep telefonu kullanabiliyorlarmı haberin varmı arayım bi??

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla beni kendi cebinden aradı bende şaşırdım . evet istanbul tayfası yapın bi aydın ziyaret turu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    görüşünce selamımı söler misiniz arkadaşlar?

hayırlı teskereler dilediğimi ve özlediğimi de sölerseniz..................
    sağolun:=)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    aydin istanbula mi dustu muhaha yaa ugurlamaya gittigim gun onu demistim bu adamin her yerinden bal akiyor diye , buyrun tuttu iste. Bayramda bizde istanbuldayiz tam yerini soyleyin gitmeye calisiriz walla.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    danger 0 benide cepten aradı...bu hafta sonu beykozda olacak...ama sonraki hafta gelinmesini rica etti...beykozdaki deniz birliğinde....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

vay vay vay beyefendiye bak randevumu veriyo ziyaret için demekki sıra var
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    barış abicim hemen birliğe vardığı ilk günlerde orayı tanıması lazım...vede bir gerçek var anlatayım...bende istanbul sarıyer garipçedeki ilk 15 gün aileme gelmeyin dedim...düşün yani 4.levent sarıyer bir minibüs ve 20 dk...gittiğin yerin huyunu suyunu öğreniyorsun falan...şimdi biz gidecez 10-15 kişi...adam biliyorki oralarda bu ziyaretler dikkat çekiyor ve usta askerler arasında antipati olabiliyor...sarıyerdeki takım çavuşlarım istanbullulara gıcık olduğunu kendisi söylerdi inanırmısın...hatta bölük astsubayımız bir konuşmasında sizin ananız babanız geliyor diğerlerin suçu günahı nedir demezmi...tabi kendisini hemen çanakkale geyiklideki deniz birliğinde buldu...şikayetmi olmuş ne...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bende konuştum Aydınla ilk hafta ziyaretci kabul etmiyormus
    2 hafta sonra ziyaretie gideriz çarşı izni fala olursa gezeriz bi güzel

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    ok organizeyi yap sen Erhan..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidelim tabi ya şimdi ziyaret edip destek vermiceksek ne zaman gidicezki dimi ama ziyaretten sonra aydına çok dokunur sölim şimdiden siz sivil motor tepesinde ben burda yeşiller içinde emir altında diye sonra üzülür nerden biliyorsun derseniz tecrübe ile sabittir
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ziyaret edelim tabi ki. yapın org.
    (org= organizasyon (BBRR sever bu kelimeyi ))
    ancak istanbul da kalması kesinleşirse, hemen uyduruk bir muhtarlık kaydı kaydırması yapılır, sonra her hafta evci iznine çıkarak, birimize misafir olur.
    ulen ne çok sevenin varmış be...
    şanslı adamsın vesselam.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    hocam beykozda sabit kalacağı belli değil...2 aylık eğitimi var...eğitim sonrası farklı bir yere gidebilir...

istermisin aksaza (marmaris) e gelsin ballı olm bu gelirmi gelir askerlik mi olur tatilmi olur artık bilemem düşünsene ne zaman isterse altında motor ortam desen ortam hatun desen hatun

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    istermisin aksaza (marmaris) e gelsin ballı olm bu gelirmi gelir askerlik mi olur tatilmi olur artık bilemem düşünsene ne zaman isterse altında motor ortam desen ortam hatun desen hatun

Ayıp oluo abi aile var
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Napalım olm aydın geliyo yapacaz artık abilik acık gelirse tabi orda kalırsada senin elinden öper abisi

Motosikleti
    bbrr abi allahmı söyletiyo yoksa...arzu edersen oda olur...canı sıkılır orda ama...istanbulda biraz takılsın gariban...gözünü açarım ben onun buralarda

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    bbrr abi allahmı söyletiyo yoksa...arzu edersen oda olur...canı sıkılır orda ama...istanbulda biraz takılsın gariban...gözünü açarım ben onun buralarda
    Abi adam sanki köyden geliyo Gözünü açıcakmış mete abi Alemlerin adamı mete

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler