Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

hayat hikayem. ve sonuç ?....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    selam arkadaşlar. biliyorum itiraf sitesi değiliz ama en iyi desteği burda alacağıma eminim. şansımı deniyorum.

öncelikle yazdıklarım beni tanıyan arkadaşlarım okurlarsa lütfen aramızda kalsın istiyorum

nasıl başlasam bilmiyorum. üniversiteye geç gittim, geç askere gittim, geç de olsa artık güzel bir işim var allaha şükür. yalnız bişeyi size itiraf etmek istiyorum. tam 6,5 senedir kız arkadaşım olmadı. tüm çabalarıma rağmen ilk kız arkadaşımı ailem istemedi yaşımız küçük diye şuanda 26yım. 5,5 sene geçti. yaklaşık 9 ay önce bir kızla arkadaşım vesilesiyle tanıştım. telefonla bir süre konuştuk. iyi de gidiyorduk anlaşıyorduk bi çok konuda. aradan zaman geçti 2-3 hafta kadar. sonra buluşmak istedim tamam dedi. buluştuk. herşey güzel gitti çayımızı içtik bir kafede sohbet ettik ondan burdan. sonra akşam oldu eve gitti;

-beni nasıl buldun ? dedim ne dese beğenirsiniz ?

-hiç tipim değilsin benden uzak dur !

aynen bunu söyledi. artık yıkılmıştım.. yaşamak istemiyordum. o zamanlar Eskişehirin serbest piyasa dediğimiz sanayi sitesinde çalışıyordum 3-5 karnım doyuyordu. bizim şehrin tepesine yürüyerek çıkar bağıra bağıra "SEN BENİ İSTEMİYORMUSUN" , "ÖBÜR TARAFTADA İSTEMEZSİN SEEEEN" "ÖLSEM ŞUANDA ONA DA BAHANE BULURSUN SEEEENN" diye bağırdım. sesim kısılmıştı. polis gelip karakola götürdü ifade verdim rahatsızlık vermediğim için serbes kaldım vukuat yazılmadı hiçbiryere. o 9 ay içinde güzel iş aramaya başladım. bursaya gittim geldim tofaşa ankaraya gittim geldim kaç kere ama sonuçsuz kaldı. kendi şehrimde de iş arıyorum tabi bu arada. neyseki geçen sene şehrimizdei imkanları güzel bir fabrikaya başladım. (bilenler yazmasın noolur reklam olmak istemiyorum) ve 3-4 gün önce tüm cesaretimi toplayarak daha önce tanıştığım normal arkadaş oldugum bir kız arkadaşım sayesinde yine bir telefon numarası aldım. konuşmaya başladık. 3-4 gündür beni ailesiyle tanıştıracağını huylarımın güzel oldugundan bahsetti. resim istedi gönderemedim telefonumun özelliği yok. facebook'uda yok msnde yok... tipimin nasıl oldugunu söyledi. saçlarımı yana taradığımı, az bişey tayip erdogana benzediğimi söyledim. beklediğim bir tepkiydi.

-hiç de tipim değilsin gibi...

dedi. bu kalbime sıkılan 2.kurşundu yine yıkıldım. şuanda psikolojim acaip sıkılıyor. yağmur yağmasa çıkıp yine bağırmaya gideceğim ama yapamıyorum. şimdi napayım arkadaşlar ? bizi tanıştıran kız halt etmiş diyor teselli veriyor ama bende artık aşk yaşamak istiyorum tipsizsin deyim geri çeviriyorlar.

artık dayanacak gücüm kalmadı. yemin ederim son 30dkdır intihar etmeyi düşünüyorum. kendi istediğim kişiyle beraber olup yuva kurmak istiyorum ama geri çeviriyorlar. lütfen yardım edin napıyım. yoksa canıma kıyacağım buraya da yazıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    sayın digi_boy26

arkadasım bu durumları biliyorum belki yasım senden kat kat kucuk liseyı yenı bitirmiş bi gencım ama bende uzun yıllar yanı uzun falan değil ama kızlarla aram iyi değildi tipim benımde pek iyi sayılmaz yanı şişmanım yalan yok fakat bazen insanın karsısına oyle birisi cıkıyor ki senı gercekten seven sana deger veren kişiler

sunu soylemek istiyorum bence tanıstıgın kızlar gercek manada insanın iç guzelliğine onem vermeyen onlar için dıs guzellik on planda karızma on planda olan kişiler zaten bu kişilerlede bence ciddi birşey dusunulmez

senı az cok tanıyorum iyi bi ybrcısın

bence kız işini biraz ailene bırak yanı annene o bulur guzelını

diyorsun cok sukur işim var diye o sana yeter bence sevgi insana ne zaman rast gelecegını bilemezsın ama inan irgun o kişi karsına cıkacak bana o kişi erken denk geldı sana belki gec ama muhakkak gelecektır ve hersey tip değildir gercekten seven sevgiye deger veren kısıler gorunuse pek deger vermez zaten
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Destuurr,çirkin erkek yoktur
    karizmasını farkedememiş,ortaya koyamamış erkek vardır,
    tez elden saç sakal bırak 25 gün sonra beni özelden ara müteakip tiyoları vereyim
    Ula zurna
    bu abin 45 yaşından sonra uzun saçın,kır sakalın kahrını niye cekiyor zannediyorsun?
    Derhal sil bu başlığı sorun yok.Bi daha boyle topic filan da acma.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Destuurr,çirkin erkek yoktur
    karizmasını farkedememiş,ortaya koyamamış erkek vardır,
    tez elden saç sakal bırak 25 gün sonra beni özelden ara müteakip tiyoları vereyim
    Ula zurna
    bu abin 45 yaşından sonra uzun saçın,kır sakalın kahrını niye cekiyor zannediyorsun?
    Derhal sil bu başlığı sorun yok.Bi daha boyle topic filan da acma.

Abicim tipe sapada baksalar içim yanmaz...Neye baktıklarıda belli değil..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 PM ----------

Adam attı galiba kendini..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Kaderin bi yerlerde muhakkak seni bekliyor israr etme bekle bunalim yapma sadece zamana birak ve sosyal ol...bayanlar sosyal,iyi niyetli ve yerinde konusani begenirler....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    çirkin erkek yoktur az vodka vardır.

edit: babacım tayyip erdoğan a benziyorum ne demek ya. böyle komedi duymadım hayatımda. kafelere takıl , barlara takıl arkadaşlarınla ne biliyim. bunun için bile konu açıyorsunuz hayret ediyorum resmen...aileniz konusunda da kılıbıklık yapmayın bence. hiç bi kızın ana-baba kuzusu erkekten hoşlanacağını zannetmiyorum.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çirkin erkek yoktur az vodka vardır.

edit: babacım tayyip erdoğan a benziyorum ne demek ya. böyle komedi duymadım hayatımda. kafelere takıl , barlara takıl arkadaşlarınla ne biliyim. bunun için bile konu açıyorsunuz hayret ediyorum resmen...aileniz konusunda da kılıbıklık yapmayın bence. hiç bi kızın ana-baba kuzusu erkekten hoşlanacağını zannetmiyorum.
    Kız belki chpliydi demi..

http://www.motosiklet.net/forum/konu...yan-varmi.html

Değişen birşey yok pek..

Motosikleti
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız belki chpliydi demi..

http://www.motosiklet.net/forum/konu...yan-varmi.html

Değişen birşey yok pek..
    Musti simdi dolumusun peki... yoksa boslukda ucusa devam mi?

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Musti simdi dolumusun peki... yoksa boslukda ucusa devam mi?
    Bu sorun yeminle hani klasik olacak ya çölde kum tanesi benim için şaşıyorum bunlara ben ya kız için yok intihar falan yok tipi kayıkmış yahu tipe bakan kızdan hayır mı gelir ben ömrüm billah saçımı düzeltmemişimdir paspal gezerim bakmasın bakacaksa ya bu sene bi sevgilim oldu sayılır işyerini kapadım valal olduğu gibi gittim yanına pek uzun sürmedi sonunda bu işin tahmin ettiğim gibi olduğunu anladım nedne uzak durduğumu anladım pis işler bu işler..Geçenlerde izledim adam pazar arabasında yapay kalp taşıyor sokakta yürürken yine de yüzü gülüyor ya ayıp ya atmassan adam değilsin valal değilsin..

Motosikleti
    Bu sorun yeminle hani klasik olacak ya çölde kum tanesi benim için şaşıyorum bunlara ben ya kız için yok intihar falan yok tipi kayıkmış yahu tipe bakan kızdan hayır mı gelir ben ömrüm billah saçımı düzeltmemişimdir paspal gezerim bakmasın bakacaksa ya bu sene bi sevgilim oldu sayılır işyerini kapadım valal olduğu gibi gittim yanına pek uzun sürmedi sonunda bu işin tahmin ettiğim gibi olduğunu anladım nedne uzak durduğumu anladım pis işler bu işler..Geçenlerde izledim adam pazar arabasında yapay kalp taşıyor sokakta yürürken yine de yüzü gülüyor ya ayıp ya atmassan adam değilsin valal değilsin..
    Boyle de deme arkadasa yaw.mutlulugu aramican zaten mutlu olcan mutluluk kiz arkadasda da degil...mutlu oldunmu zaten ortam iyidir.eger mutlu degilsenm ortam yanlisdir napican ortami degisecen mutlulugu degisik atmosferde arican...mutlulugu buldugunda daha cesursun daha kendine guvenlisindir... bu sozum konuyu acan arkadasaydi...

bu sozumde musticim sana...
    motorcu adam ter kokar...ben oyleydim...
    her ne kadar parfumde siksan o koruyucu ceketle terliyosun 3 mevsim...
    motorcu skistirmaya gelmez... rahatdir hayat tarzi olarak...ozgurlugu sever...
    sinirlari vardir ama sinirsizi ister....

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyle de deme arkadasa yaw.mutlulugu aramican zaten mutlu olcan mutluluk kiz arkadasda da degil...mutlu oldunmu zaten ortam iyidir.eger mutlu degilsenm ortam yanlisdir napican ortami degisecen mutlulugu degisik atmosferde arican...mutlulugu buldugunda daha cesursun daha kendine guvenlisindir... bu sozum konuyu acan arkadasaydi...

bu sozumde musticim sana...
    motorcu adam ter kokar...ben oyleydim...
    her ne kadar parfumde siksan o koruyucu ceketle terliyosun 3 mevsim...
    motorcu skistirmaya gelmez... rahatdir hayat tarzi olarak...ozgurlugu sever...
    sinirlari vardir ama sinirsizi ister....
    Aslında kız dürüst davranmış tersi olsaydı da konu açacaktı benle oynadı aldattı diye...Yaşı 26 ama garip valal..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Aslında kız dürüst davranmış tersi olsaydı da konu açacaktı benle oynadı aldattı diye...Yaşı 26 ama garip valal..
    ağır ol la biraz adam içini dökmüşş sen şopara sarmışın..bide aşk adamı olcan kerata...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağır ol la biraz adam içini dökmüşş sen şopara sarmışın..bide aşk adamı olcan kerata...
    Git yat la..Anlamamışsın yazdığımı..

Motosikleti
    Honda cb125e
    genelde yazdıkarını okuyup bu sonuca vardımm.. tek yazına bakıp cevap vernedim..hacu

Motosikleti
    Seyhan 125
    İçini dökse amennada intihar etcem felan diyince kızdım..Ettide sanırım..

Motosikleti
    Honda cb125e
    bunalıma girmiş la anlasana .. zonguldak olayını hatırlatayım sana..

Motosikleti
    Seyhan 125
    bunalıma girmiş la anlasana .. zonguldak olayını hatırlatayım sana..
    Kendimi ascam dedimmi hacu yok..

Motosikleti
    Honda cb125e
    yanlışsınnnn dicemm dikrin değişmicek gene

Motosikleti
    Seyhan 125
    yanlışsınnnn dicemm dikrin değişmicek gene
    Ne değişcek ..

Motosikleti
    Honda cb125e
    fikrinnn...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler