Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hayat hikayem. ve sonuç ?....

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1- kendine güveneceksin (zayıf karakterli, hayattan umudu kesmiş, kötümser bir adamı kızlar ne yapsın, paran yoksa bile hayattan zevk alarak yaşadığını göstermen lazım, ne bileyim çok güzel manzaralı bir yerde buluşma ayarlarsın vs vs, illa lüks yerlerde yiyip içmeye gerek yok)
    2- asla pes etmeyeceksin (unutma bir kızı 40 kişi ister 1 kişi alır, bu iş böyle kusura bakma, bir tane de senin kısmetine düşecek illa ki kendini olayın sonunda üzmek istemiyorsan baştan davul dengi dengine vs derler ya ona göre çıtayı ayarla, ayrıca her tanışmak istediğin bayan hayatının kadını olamaz, o kişiyi bulmak da kader kısmet, yaşın daha çokkk genç)
    3- sürekli arayacaksın (evlenicem diyorsan ailene söyle, onların bulduklarını incele, kendin bulacaksan facebook da çok çalış )
    4- başka erkekleri umursamayacaksın (diğerlerinin parası, arabası, evi vs vardır, onlar doğal olarak çoğu bayanla daha kolay iletişim kurarlar, kader kısmet artık, kabul etmek gerekiyor, buna karşın kendine bakan güçlü kuvvetli vucudu yapılı bir erkek de dikkat çeker, espirili, pozitif, kültürlü, çok okuyan bir erkek de dikakt çeker, bayanları konuşmalarınla da etkileyebilirsin, demek istediğim para yoksa 1-0 yenik başlıyorsun ama kendini geliştirirsen 5-1 öne de geçebilirsin)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım kendime biraz çeki düzen vermem gerek. ama ben birisiyle tanıştığımda otomatikman ciddi düşünüyorum sonra böyle olaylar patlak veriyor. yaşımdan büyük birisiyle beraber olsam nolur acaba ? var öyle bi konuştuğum.
    Abicim bende geçtim o devirden. Önceden bildiğin saf, temiz kötü niyeti olmayan bi insandım (artık öyle olamıyorum). Ama şartlar ve kızlar beni şimdiki gibi olmaya itti. Ha gene iyi insanımdır ayıptır söylemesi, kimsenin hakkını yemem, kimse benim için diyemezki kötü insan,bana böyle böyle yaptı. Bahsettiğim kötülüğüm bana şeytanlık yapmaya çalışan kızlaradır.
    Zamanında sevdiğim kızlar oldu, hiçbiriyle sevgili olamadım ama 2 tanesinin yaptığı beni böyle şeytan olmaya itti. Anlatsam uzun hikaye, ki inanmazsınızda
    Neyse en son eşek yerine koyulmamdan sonra yine bi sinir krizi sırasında dedimki "Allah'ım ya canımı al şimdi ya da beni bu halden kurtar", bildiğin intihar edicektim (ne salakmışım). Ertesi gün resetlenmiştim resmen İlk önce bana yüz vermeyen kızı tavliyip bildiğin küfürlerle yolladım(ilk kız arkadaşım bikaç saatlik oldu yani, diğeri nişanlanmış o kurtuldu elimden)
    Sonra savaş abinin dediği gibi saç, sakal, bıyık, küpe(delikanlı adamı bozabilir) ilk görüşte etkili oldu ama o da ilerisinde işe yaramaz. Bir kere kendine güvenin olucak. Kadınlar her ne kadar güçlü görünmeye çalışsalarda sözünü dinleyecekleri, ona kol kanat gerecek bi erkek isterler Gerekirse rol yapıcaksın, ben yaptım tuttu. Ama sonunda hiç kasmaman gerektiğini anlicaksın. Olay şu, kendine güven, erkek arkadaşınla takılır gibi rahat ol. Ahanda budur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:11 AM ----------

Ha birde bi kızla konuşurken etraftan nasihat alma sakına, "bana böyle mesaj attı, böyle dedi, ben ne diyim?" gibisinden. Ne yaparsan yap kendi bildiğin olsun. Ben o hatayı yaptımda hem bi işe yaramadı hem feci şeyler oldu
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim bende geçtim o devirden. Önceden bildiğin saf, temiz kötü niyeti olmayan bi insandım (artık öyle olamıyorum). Ama şartlar ve kızlar beni şimdiki gibi olmaya itti. Ha gene iyi insanımdır ayıptır söylemesi, kimsenin hakkını yemem, kimse benim için diyemezki kötü insan,bana böyle böyle yaptı. Bahsettiğim kötülüğüm bana şeytanlık yapmaya çalışan kızlaradır.
    Zamanında sevdiğim kızlar oldu, hiçbiriyle sevgili olamadım ama 2 tanesinin yaptığı beni böyle şeytan olmaya itti. Anlatsam uzun hikaye, ki inanmazsınızda
    Neyse en son eşek yerine koyulmamdan sonra yine bi sinir krizi sırasında dedimki "Allah'ım ya canımı al şimdi ya da beni bu halden kurtar", bildiğin intihar edicektim (ne salakmışım). Ertesi gün resetlenmiştim resmen İlk önce bana yüz vermeyen kızı tavliyip bildiğin küfürlerle yolladım(ilk kız arkadaşım bikaç saatlik oldu yani, diğeri nişanlanmış o kurtuldu elimden)
    Sonra savaş abinin dediği gibi saç, sakal, bıyık, küpe(delikanlı adamı bozabilir) ilk görüşte etkili oldu ama o da ilerisinde işe yaramaz. Bir kere kendine güvenin olucak. Kadınlar her ne kadar güçlü görünmeye çalışsalarda sözünü dinleyecekleri, ona kol kanat gerecek bi erkek isterler Gerekirse rol yapıcaksın, ben yaptım tuttu. Ama sonunda hiç kasmaman gerektiğini anlicaksın. Olay şu, kendine güven, erkek arkadaşınla takılır gibi rahat ol. Ahanda budur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:11 AM ----------

Ha birde bi kızla konuşurken etraftan nasihat alma sakına, "bana böyle mesaj attı, böyle dedi, ben ne diyim?" gibisinden. Ne yaparsan yap kendi bildiğin olsun. Ben o hatayı yaptımda hem bi işe yaramadı hem feci şeyler oldu
    Dediklerini yaşıyorum direniyorum..Ama mide bulandırıcı bir hal alır ilişkiler o zaman İşin aslı biraz da bunların kendilerine saygısı yok işin özüne gelrse akıl mantıkla değilde duyguları ile hareket ediyorlar dengesizlikleride bu yüzden..

Ekleme : Öküzün birisine başta dedim ki 4s yapma dürüst ol bana hasret ol kabul ediyorsan varım dedim.Zor birşey değil bunlar hay demez olaydım inadına yaptı hepsini..

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rahat olmazsan daha çok itici görünürsün öncelik rahat olmak futbolda bile böyle takım kazanmak zorunda rahat oyanmıyor sitres yapıyor gol atamıyor bir de kendi kalesinde gol görüynce dağılıyor.Sende bence bulştuğun kişişlerle ciddi düşünme önce arkdaşlık faln filan ve tek kızda bağlı kalma bir sürü kızı olabilidğince tanı tanıyarak ne yapmak istediklerini daha iyi anlıyorsun Gerçi kelin merhemi olsa kendi kafasına sürerde neyse küçük tavsiyeler
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Beceremiyoruz biz dürüst olmayı adam gibi sevmeyi sahiplenirken kırmamayı üç alırken beş veremiyoruz gururumuz hep önde gidiyor savaşıyormuyuz seviyormuyuz belli değil hep bi farklıyım çabası saçma sapan kurallar onlara sorsan bena sahip çıksın aldatmasın dürüst olsun yeter diğerine soruyorsun oda onu diyor hee istekler aynı ise ayrılıklar neden demek ki dürüst değiliz yada ne istediğimizi bilmiyoruzzamanla katılaşıyor yürekler paranoya oluyor beyinler oysaki aşk öyle kolay birşey ki ...Sonun da kazanan kim kazanan tekel..

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    arkadaşın yazısını okudumda , başımızdan kötü tecrübeler geçtiğinde nedense herkezin öyle olduğunu sanırız , aslında sana bunları yapan tek bir kişidir.
    Benimde geçti başımdan herkez gibi kötü ilişki hatta ondan sonra karşıma çıkan tertemiz kalpli kıza şüphe ile bakıp onun yaptıklarını başka şeylere yorup ondan soğudum kırdım onu..
    Senin yapman gereken evlenmeyi düşünmemen kendini şartlamaman stres yapmaman acele etme adam gibi bir insan olmadıktan sonra yanında hiç olmasın daha iyi dimi?
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım kendime biraz çeki düzen vermem gerek. ama ben birisiyle tanıştığımda otomatikman ciddi düşünüyorum sonra böyle olaylar patlak veriyor. yaşımdan büyük birisiyle beraber olsam nolur acaba ? var öyle bi konuştuğum.
    Arkadaşım askerliğini yapmışsın güzel birde işin olduğundan söz ediyorsun.

Bu durumda geriye ne kalıyor? Mutlu bir evlilik.

Artık arkadaş değil eş araman gerekiyor bu konuda büyüklerin yardımcı olacaktır.

Haydi kolay gelsin.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    bak dostum bunun tek cevabı var.sen bu yaşa kadar hiç karı kız işim olmadı diyosunya içindeki bu eksiklik ister istemez normal olabilecek bişe aslında yanlız yanlış yaptığın bir iki bişe var birincisi başkasından aldığın tel numarasıyla kız arkadaş aramak tanışmak vs.ikincisi kendini çabuk yenilgiye uğramış hissi ne kaptırmak kendine öz güvenini yitirme noktasındasın.yapacakların eğer bir kız arkadaşın olmasını istersen bu gözünle gördüğün senin seçtiğin biri olması lazım.ve bunun için acele etmemelisin.bunlardan birer ders çıkarmalısın bence yaşadığın herşeyi unutup geride bırakma her zaman ders çıkarmaya çalış birşeyler anlamaya çalış bu olayı neden yaşadığını ne çıkarman gerektiğini kesinlikle bunu yap ozaman adımlarını daha temkinli atıcaksın eminol...
    mesela motor sürerken ufakbir kaza atlatmış olsan nasıl birdahaki sefere boş veryaa bikere oldu daha olmaz artık demeyipte daha dikatli olmaya çalışıyoruz ve daha sonra böyle bir pozisyonda napıcamızı bilerek hareket ediyoruz.işte bu tecrübe oluyo.yaşadıklarını tecrübe olarak sakla derim ben hiç bir zaman unutma.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler