Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hayat hikayem. ve sonuç ?....

Motovento
    REKLAM ALANI

aga bu işlerin tiple bi alakası varsa bende noolayım...

şu dil varya, şu çene, olayı koparan odur...

tip insanı en fazla 1-2 hafta götürür...

sen bence al şoole en babasından bi 10-15 kitap, soora çak şoole 15-20 tane her çeşidinden film (saptırmayın) az buçuk karizma takıl, cool ol ve çık o dağlara, alayınız gelin uleeeeenn diye bağar...

(soora kaç ama, etrafta içkili, çakal çukal insanlar olur, yanlış anlarlar)
    Think Metal, Move Punk!!
    Live Metal, Die Punk!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr
    Aman digi gözünü seveyim Böyle kelimeleri ağzına alma Canına kıymak basite kaçar,ve affı olmayan bir günahtır.. Arkadaşlarında dediği gibi bütün olay tipde değil dilde Bence bunun üzerine düşüp kendini bu konuda geliştirmelisin...
    Bu işler birazda kısmet meselesi gel sen acele etme,bekle

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikrinnn...
    En güzel duygunun insanına hakaret sayıyorum bunu..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşım niye dert ediyorsun? kızlar sana "tipsizsin" dememiş ki, "tipim değilsin" demiş. aralarında dağlar kadar fark var. seni kendi tipi olarak görecek birileri de var elbette bir yerlerde. sadece biraz sabredip, aramak gerekiyor. bu iş balık tutmak gibidir. 50 defa olta atarsın, 49'u boş gelir, birisinde öyle bir balık gelir ki, boş çektiğin 49 oltaya kat kat değer. bu işler kısmet işi, sen üzerine düşeni yap, samimiyetle aramaya devam et, gerisini Allah'a bırak. o kısmetse nasip eder zaten...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşım İNTİHAR kelimesini unut öncelikle. Allah'ın verdiği cana kendi ellerinle son vermek çok büyük günahtır. Maneviyat eksikliğine işarettir. Aman diyeyim.

Gençliğimde bende kızlarla arkadaşlıklar-sorunlar-ayrılmalar yaşadım. Bazen çok üzüldüm ama işi zamana bıraktım kader-kısmet dedim geçiştirdim.

Ve aradığım mutluluğu bir çok kimsenin çağdışı bulduğu görücü usulü evlenerek buldum. Yani hayatta ne zaman ne olacağı belli değildir.

Arkadaşlıklarda-ilişkilerde samimi olmak yalan konuşmamak çok önemlidir. Evlenmeyi düşünüyorsan görücü usulünü de tavsiye edebilirim.
    Ayrıca konuyu açtıktan sonra yazılanları okumadan fikir alışverişinde bulunmadan çıkmışsın aman sakın haa o düşünceleri kafandan sil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ayrıca ben o kısmına değinmedim ama "toraman" abim sonuna kadar haklı. intihar hiç bir çözüm olmayacağı gibi, dünyanla birlikte ahiretini de kaybedersin.

bir dert içinde olup da bu tür düşüncelerle hayatı kendilerine kahredenlere, ben hastanelere gitmelerini öneririm. gidin de dert neymiş görün. kendi derdinize oturup şükretmezseniz ben de bi şey bilmiyorum. öyle her küçük ya da büyük derdi olan intihar edecek olsa, dünyada insan nesli kalmazdı. dertler de insan için yaratılmış sınav sorularından birisi. o soruya nasıl cevap vereceğiniz size kalmış. şükrederek ve sabrederek doğru cevabı da verebilirsiniz. bu soruyu boş da geçebilirsiniz. sınav sonucunda alacağınız puan sizin puanınız olacaktır... verdiğimiz tavsiyeler de işin kopyası olsun...

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Destuurr,çirkin erkek yoktur
    karizmasını farkedememiş,ortaya koyamamış erkek vardır,
    tez elden saç sakal bırak 25 gün sonra beni özelden ara müteakip tiyoları vereyim
    Ula zurna
    bu abin 45 yaşından sonra uzun saçın,kır sakalın kahrını niye cekiyor zannediyorsun?
    Derhal sil bu başlığı sorun yok.Bi daha boyle topic filan da acma.
    Savaş üstadıma direkt katılıyorum.( Bkz profil resmim ) ara sıra kessemde sakal iyidir.tabii benimki kadar abartmayın. elbette saç sakal ilede iş bitmiyor.

kılığına kıyafetine ve kullandığın kelimeleride dikkatli seçersen , neden olasın ? öyle 2 denemede hemen pes etmek yok. olana kadar ne gerekiyorsa yapacaksın.öyle intahar ederim , kendimi keserim laflarını unut.sakın ama sakın kendini , karşındaki kadına acındırma. kadınlar ezik erkek istemezler.
    İlk buluşmada tipim değilsin , efendim acilen maillerime bakmam icap ediyor bahanesiyle ayrılan kadından kaçar adım uzaklaş.

Not: Bir kadına , askerlik anıları , futbol , vurdululu kırdılı olaylar ve motorsiklet muhabeti ASLA AMA ASLA YAPILMAZZZ. arada ona özel ufak tefek hediyeler al , iltifata boğ , bak bakalım senden kıymetlisi varmı

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savaş üstadıma direkt katılıyorum.( Bkz profil resmim ) ara sıra kessemde sakal iyidir.tabii benimki kadar abartmayın. elbette saç sakal ilede iş bitmiyor.

kılığına kıyafetine ve kullandığın kelimeleride dikkatli seçersen , neden olasın ? öyle 2 denemede hemen pes etmek yok. olana kadar ne gerekiyorsa yapacaksın.öyle intahar ederim , kendimi keserim laflarını unut.sakın ama sakın kendini , karşındaki kadına acındırma. kadınlar ezik erkek istemezler.
    İlk buluşmada tipim değilsin , efendim acilen maillerime bakmam icap ediyor bahanesiyle ayrılan kadından kaçar adım uzaklaş.

Not: Bir kadına , askerlik anıları , futbol , vurdululu kırdılı olaylar ve motorsiklet muhabeti ASLA AMA ASLA YAPILMAZZZ. arada ona özel ufak tefek hediyeler al , iltifata boğ , bak bakalım senden kıymetlisi varmı

Abi valla karizma duruyon he..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ördek

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    arkadaşlar. iyi niyetli cevaplar için teşekkür ederim ama musti gibilerine madara oldugum için de utanıyorum. adam gibi bişey söylemek istedi kdestek bekledik ama msn tarzı yazışıp konuyu salça ettiğin için teşekkür ederim. bugün o kızla buluştum ve resmen söyledikelri tipini beğenmediğim di. reklam yada önplanda durmak gibi bir niyetim yok. 6,5 sene içinde meslek edinmek için uğraştım. karı-kız peşinde koşmadım kendi paramı kazanmak istedim. ama 9 ay arayla 2 kişiyle tanışıp ikisinden de aynı tepkiyi alınca insan ister istemez bozuluyor resmen.

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar. iyi niyetli cevaplar için teşekkür ederim ama musti gibilerine madara oldugum için de utanıyorum. adam gibi bişey söylemek istedi kdestek bekledik ama msn tarzı yazışıp konuyu salça ettiğin için teşekkür ederim. bugün o kızla buluştum ve resmen söyledikelri tipini beğenmediğim di. reklam yada önplanda durmak gibi bir niyetim yok. 6,5 sene içinde meslek edinmek için uğraştım. karı-kız peşinde koşmadım kendi paramı kazanmak istedim. ama 9 ay arayla 2 kişiyle tanışıp ikisinden de aynı tepkiyi alınca insan ister istemez bozuluyor resmen.

Gene bekleriz..

Üstadım saygısızlık etmiş olmamak dileğiyle soruyorum, pek çok iltifat etmek, böyle kadını iltafata boğmak abartı değil midir?

Çünkü şöyle üstadım, ben sevgilime çok nadir, geri kalan tekmili cemaate hiç iltifat etmeyen bi adamım. Hani işim gücümde yolunda şükür..

bu arada izinizdeyim üstad... (bakınız avatar)
    Think Metal, Move Punk!!
    Live Metal, Die Punk!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Diğer insanlara verdiğimiz değer kendi değerimizin göstergesidir

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Digi-boy arkadaşım her insanın başına gelebilecek olayları yaşamışsın. Herkes bir kızdan darbe yemiştir herkes senin çektiğin sıkıntıları çekmiştir. Ama bir çoğu intihar etmemiştir.

Senin için önemli olan doğru insanı bulmak ama onun için doğru insanı arama bırak hayat sana doğru insanı çıkarsın.

Çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum. Msn de facebookda diğer arkadaş sitelerinde sakın ama sakın sevgili arama. Sadece telefonda veya msn konuşarak arkadaşlık kurma. En güzel eski sistem yüz yüze tanışıp arkadaş olmaktır. Çünkü msnde çok erkek ile irtibatta bulunan kız seni tanıyamaz hatta seni başka erkeklerle bile karıştırabilir.

Ben sonra 4 senedir msn kullanmıyorum sebebi ile YAZILARIN DUYGULARI OLMADIĞI İÇİN Bence sende normal arkadaşlıklara katıl bırak sanal arkadaşlıkların gerçek olma ihtimali üzerinde durmayı.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _LoRDiNasTi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım saygısızlık etmiş olmamak dileğiyle soruyorum, pek çok iltifat etmek, böyle kadını iltafata boğmak abartı değil midir?

Çünkü şöyle üstadım, ben sevgilime çok nadir, geri kalan tekmili cemaate hiç iltifat etmeyen bi adamım. Hani işim gücümde yolunda şükür..

bu arada izinizdeyim üstad... (bakınız avatar)
    Abdülhakhamit Tarhan eşi için şöyle demiş. "Seninlede , sensizde yaşanmıyor ",
    bu durumda iltifat dozunu iyi ayarlamak lazım. ilerde dır dır dinlememk için arada sırada iltifat etmek iyidir. yani Nabza göre şerbet , duruma göre muhabbet.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Seni sevmeyen ölsün be Sinanım...
    İş tipte bitmiyor geçekten ,Bi arkadaşın dediği gibi çirkin erkek olmaz ,sadece biraz kendine bakıcaksın giyim tarzını gözden geçir ...Gerçekten giyim çok önemli...
    Bağyanlar bir konuda uzman olan erkeklerden hoşlanır ,yeteneklerin varsa onları üstü örtülü muhabbete sok ya da muhabbeti oraya getir.(Direkt söyleme hoş olmuyor )

Abi kılda keramet olsa...

Ama kirli sakal süper duruyor ve şimdiye kadar sevmeyen hatun görmedim

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

yaklaşık 9 ay önce bir kızla arkadaşım vesilesiyle tanıştım. telefonla bir süre konuştuk.

-beni nasıl buldun ? dedim

saçlarımı yana taradığımı, az bişey tayip erdogana benzediğimi söyledim.

bizi tanıştıran kız

yemin ederim son 30dkdır intihar etmeyi düşünüyorum.
    Abicim, ilk mesajını ayıklayarak bana göre yaptığın hataları yukarıya çıkarttım..

Bir kere bir kız arkadaşın tanıştırmasıyla (çıkmak için tanıştırmak) sevgili bulunması olayına giriyorsun ki böyle bir durumda olay büyük oranda tip ve para ya bakar..

Çünkü kızı sen tavlamamış oluyorsun ve ilk görüşmende bakacağı ilk şey tipin olacaktır ki bu tarz bir yaklaşım 1. ofsayt..

Ayrıca Tayyip gibi saçımı tarıyorum da ne demek yav? Tayyip'in seksapelitesi nedir de sen ona benziyorum diyorsun? 2. ofsayt..

3. ofsaytın ise intihar mevzuusu ki hiç yorum yapmıyorum..

Ama ofsayttan da öte direk faul ün bence medeti kendinde değil elalemin arabuluculuğunda aramak..
    Hadi aradın diyelim, saç sakal olayına girmemek, beni böyle kabul etsin modunda olmak..
    Beni böyle kabul etsin tribi kendi tanıştığın kızlarda söker aga..

Olaydaki penaltı ise "kızacaksın belki ama" bu muhabbeti foruma taşımış olman bence..

Musti hakkında diyecek bir sözüm yok, uzun zaman önce notumu vermiştim kendisine..Ama kendini iyi saklayan bir tip, dolayısı ile herkes anlamıyor olayı..
    Kafana takma..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    sonuc ne?bi karar ver artik bu kadar yazildi cizildi...bunalim bitti dimi?
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    sanırım kendime biraz çeki düzen vermem gerek. ama ben birisiyle tanıştığımda otomatikman ciddi düşünüyorum sonra böyle olaylar patlak veriyor. yaşımdan büyük birisiyle beraber olsam nolur acaba ? var öyle bi konuştuğum.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    bende derki sana yasindan buyuk erkeklerle takil deneyim kazan...ama sirf kiz arkadas elde etmek adina degil olgunlasma adina...ben hep oyle yaptim en kucuklugumden bu yasima dek...simdi !!!

Allaha sukurler olsun bu mubarek gecede gani gani cok olsun dolu sevdigim dost arkadas cevrem var...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler