Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karayollari rezaleti

Motovento
    REKLAM ALANI
    KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    Konuyu fazla detayli yazmiyacam.sadece olayin üzücü ve kepazelik yönünü aktarmak istiyorum.o an tansiyonum sinirden 200 lere firlamisti ve tepkim cok kötü olmustu.izinim fazla olmus olsaydi karayollarina dava acacaktim,olay sundan ibaret. Karabükten gelin aldik ve zonguldak istikametine yola ciktik,
    güzergahta tahminen 20 tane kisa yollu tüneller var.ikinci tünele gelmeden,tünelin üstünden yola taslar düstügünü gördüm ve, o an gaza bastim ve arabanin üstüne büyük bir kaya parcasi düstü.Tabii ben k...r filan baya bir sinirlendim ve dügünden sonra kaportacida solugu aldim..gelecek zarar mala gelsinde!! o an o kaya parcasi cama gelmis olsaydi,gerisini düsünmek istemiyorum.ve ya motorunuzla giderken ayni kaza sizin basiniza gelmis olsaydi??? Ben buna Türkiyenin "KARAYOLLARI " rezaleti diyorum..

Durmak yok yola devam.. önce o yolu adam gibi yap sonra devam edelim..
    motorcu olunmaz,motorcu dogulur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun bende yozgatta kaza yaptım 7 yıl evvel yol dar olduğu için benden sonra kars otobüsü kaza yaptı sakaryaspor otobüsü kaza yaptı ölenler oldu ama şimdi yapılmaya başlandı yol büyük geçmiş olsun
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun bende yozgatta kaza yaptım 7 yıl evvel yol dar olduğu için benden sonra kars otobüsü kaza yaptı sakaryaspor otobüsü kaza yaptı ölenler oldu ama şimdi yapılmaya başlandı yol büyük geçmiş olsun
    sagol,sanada gecmis olsun dileklerimi iletiyorum.

böyle konularin üzerine gidilmezse düzelecegini sanmiyorum..Avrupa birligine giden yol böyle olmamali..
    motorcu olunmaz,motorcu dogulur.

Alıntı KANUNSUZ 61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol,sanada gecmis olsun dileklerimi iletiyorum.

böyle konularin üzerine gidilmezse düzelecegini sanmiyorum..Avrupa birligine giden yol böyle olmamali..
    haklısın ben kazadan sonra geldiğimde karayollarına mail attım cevap aynen şu önümüzdeki günlerde yol yapımı başlayacak dendi tam 5 yıl sonra yapılmaya başlandı öyleki yol hatalarındanda insanlar zor durumda kalabiliyor bu memlekette teşekkür ederim dileklerin için
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gecmiş olsun... Ben de cok şikayetçiyim bir cok insan gibi. Fakata bazı seylerin de yapılması gerekiyor. Şu an Türkiye Genelinde yol yapım çalısmaları mevcut..

Haa şu yapılabilir tabi ; Hızlanmak; Hızlandırmak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler