Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bilgisayar Performansı Arttırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    MoToR, PSU nun alakası ne makinanın hızlı olmasında? Alaka yok. Overlock yapmayacak eleman grafik çalışacak. 1024 DDR 400 ram, P4 3.0 Prescot veya LGA ama overlock yapmayı biliyorsan Celeron 2.4 D tavsiye ederim, Asus P4P800-X board ve 128 veya 256 bit bir ekran kartı. Unurma 256 mb 128 bit bir ekran kartına dünyanın parasını vereceğine 128 mb 128 bit bir ekran kartı almanı tavsiye ederim çünkü aralarında fark yok. Asus 9550 GA 128 mb ekran kartını öneririm omega driver ile mükemmel performans alıyorsun. MoToR, PSU (Power Supply dediğin şey) hiçbir etki etmez performans üzerinde . Boardunun dual slot olmasına ve ramlerinin ddr2 olmasına dikkat et Kingston veya Twinmos en uygun ram seçimleridir. İşlemci soğuksa işler yolunda onun için ayriyeten bir fan alabilirsin işlemcine onun içinde Zalman 7700 ü öneririm ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Bodybuilder kardeş, sen ilk önce pistonu genişlet biraz makinanın, sonra filtre egzost felan koy, bu sayede biraz daha hız alırsın.
    Race´in ustasıyım, ARN´nin hastasıyım :)
    Gokcell

Motosikleti
    Burgman An 400
    Arkadaşlar amd işlemci kullanan varmı aranızda.Nasıldır çeşitleri ve performansları
    nedir? Şu anda celeron d 2.4 kullanıyorum oyunlarda problem oluyor.Amd alsam hallolurmu acaba?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    AMD kullanıyorum, pc akşama kadar açık duruyor hiç kapatmıyorum. 512 mb ram var (ki kısa bir süre önce 256 idi) ve işlemciden dolayısıyla pc den çok memnunum. Bugüne kadar beni üzmeyen tek makine bu.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    p3 500'le başladıktan sonra fiyat/performans oranı nedeniyle amd2000+ kullanmaya başladım, çok memnundum. sonra da gidip amd64 3200+ aldım. 24 saat açık. ben evde yokken interneti hortumlamakla meşgul oluyor. ben eve gelince de stres testi başlıyor. oyunlar, photoshop, video düzenleme, dvd ripping. ek olarak amd eski sorunlarını halletti. teknoloji üstünlüğü de onda, ama eskisi gibi bariz bir fiyat avantajı yok artık yanılmıyorsam. bir de amd'yi soracaksan cahil cuhala bilgisayrcılara sorma. adamlar hala aha "kutunun üstünde 2400 yazıyor, biostan bakıyoruz, 2000 yazıyor diyorlar". geçen 5 senede 1 satır amd ile ilgili yazı okumamışlar anlayacağın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler