Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4-1 'e ragmen...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    onca tahrik, onca oyunbazlık karşısında yine de 4 gol attık, finale kalmamış olabiliriz ama gönüllerde kazandı Türk Milli'ler. sadece üzgünüm(z)
    I\\´m / I can !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu gönüllerde olayı beni koparıyo ya en sevdiğimde trabzon spor için söylenen gönüllerin şampiyonu
    adamlar çok net 4-5 pozisyonda sadece basiretleri bağlandığı için kaçırdılar
    ha ama burdan çıkan iyi sonuçlar var yıllarca bize dışarda eziyet ettiler biz hep meşhur konukseverliğimizle çiçekle karşıladık
    burdan galip gelip turu alıp gittiler belki ama aşağılandılar korkutuldular yani kötü muamele gördüler MİLLİ marşları boyunca yuhalandılar şimdi türkiyede maç yapacak olan inanın türkiyeyi kapılarda çiçeklerle karşılar. beyler alışık değil bu muameleye işte maç böyle kazanılıyo adamları havaalanında bir ekip karşılayacak yumurta ve domateslerle ve aynen devam edecek muamele bize hep bunu yaptılar allahtan nasıl olduda akıllandık biz ya işte budur ingilizler hep bu taktikle kazanıyo deplasmana bile bela seyircileri holiganlar önden gidip mahalli halkı sindiriyo her türlü pisliği yapıyolar gittikleri yerde sora maça taşıyolar bu pisliği sonuçta ingilizler galip demekki buda bir basamak ve biz bu gün geçte olsa bu basamağı farkettik bence devam edelim kimse bir türkten daha çılgın olamaz inanın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bu takımla nasıl olurda insan onur gurur duymazki onlar gönlümüzü fethetmişler zaten her türlü pisliğe rağmen elenmiş olabiliriz ama TÜRKİYE onlarla gurur duyuyor
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    seLam.Maçın sonu 4-1 degiLdi;4-1 bitse idi biz gidiyorduk aLmanyaya,sonuç 4-2.Türkün akLı son dakikada geLirmis.Grupta iken düşünecektik bazı şeyleri 4 sene daha bekLeriz öbür Dünya Kupasını ne oLacak nasıL oLsa avrupa birLigini de bekLemiyormuyuz..!

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Offf abii offf off off yaa hiç bu kadar kasmadım kendimi maçı izlerken acayip gerildim neden böylee bitti süper oyundu :(
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

istiklal marşlarını yuhalayanlardan biriydim bende milli maçta, çok güzel oldu o ... çocuklarına..
    saç baş yoldurtan bir maçtı,
    Alpayın yüzünden daha kaç maç gidecek bilmiyorum...

seyirci ve ortam harikaydı..

gurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv 535
    milli takımla gurur duyduk..

elensekte adamları eze eze yendik ...

ama macın sonrasında cıkan olayları anlamadık ....nler olduğunu bilen var mı ?

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya maç bittikten sonra soyunma odasına giderken serefsiz 14 numara alpaya arkasında atladı yere düşürmeye çalıştı ama kendi düştü. ne adi heriflermiş ya bu işviçreliler maçta güzel oynadık ama 3. golden sonra oyunu yavaşlatmasaydık kesin alıcakrık. elveda almanya

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Hiç bir ülkenin milli marşının yuhalanmasına taraftar değilim ve sempati ile de karşılamam. Çocukça, cahilce, medeniyetsiz bir harekettir. Bu yuhalama olayına katılan insanları kınıyorum ve Türkiye'yi temsil etmediklerine inanıyorum.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

cenkmenderes, ehe heueehueheuhe
    senin milli marşına saygı göstermeyen senden saygı beklemez be canım ama sen kına tabiki yinede
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    BBRR, kimsenin yaptığı bizi bağlayıcı değildir. Ne bir İsviçre ne de başka bir ülke gibi davranmamız gerekmiyor. Medeni her insan bence başka devletlerin bayrağı olsun milli marşı olsun bu gibi değerlerine saygı göstermelidir. Bunlar kutsaldır. Hangi millet olursa olsun. Onlar bize saygı göstermedi diye aynı şekilde çirkeflik yapmamız sadece bizi de onların seviyesine indirir ve birşey kazandırmaz.

ya adamlar siz bizim seviyemizde deilsiniz diye abye kapı kapıyolar
    ne güzel işte onlarla aynı seviyeyi yakalamışız ab ye girmeye gerek yok

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenkmenderes, bende katılmıyorum abi sana taş atana sen gül at devri geçti maalesef...Saygı gösterselerdi saygı görürlerdi. Bu adamlar peki geçen maçta isviçreyi nasıl temsil ettiler? Kötü demi ama o ülkeye kimse şu an medeniyetsiz,çocukça yaptıkları demiyordur...Biz kendi içimizde eziklik yaşarsak bize taş atana gül atıp yabancıların anlamasını beklersek bi bok yapmış olmayız.Malesef geçti o devirler bence...Bu işlerin başındaki ülkelere baksana;ingiltere,almanya ve bi dolu ülke bu tür şeyleri yapan ülkelerin başında biz yapınca mı çocukluk,medeniyetsizlik oluyo?

senelerce zaten cenk in dediklerini yaptık allahın kuluda çıkıp biz ayıp ettik demedi hep yanlarına kaldı hem yenildik diye üzüldük hem milli marşımızda yapılan saygısızlıkla sinie olduk ama bu sefer içime soğuk sular serpildi yuh sesleriyle ağızlarına sağlık yuhalıyanların

Motosikleti
    Hiçbirşey anlamamışsın dediklerimden, neyse.. Uzatmiyacağım.. Amsterdam'da sokak ortasında sevişiyor, uyuşturucu içiyor insanlar, bir gün İstanbul'u öyle görmek ister miydin peki ?

cenkmenderes bende seni kınıyorum hacı
    yuuuuuh isviçreye yuuh milli marşınada yuuuh bayrağınada yuuuh
    futbolcularına da yuuuh
    yakalayamadımn bi isviçreli...
    zati anzakda yakalayamamıştık ühüüüü

cenkmenderes, valla kimse anlamamış sorun kimde

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya hic mi bize dusman olmayan bizi seven hakem yok ya..
    %100 penalti gitti.bunun yaninda dunya kupasida gitti..
    hadi birak hakemi tum dunya resmen bize dusman ya..
    nedir bizden istedikleri anlamadimm.
    ama sunu cok ii anladim..
    turkun turkten baska dostu yok!!!

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    cenkmenderes + 1 abicim....

izmir'e girildiğinde yunan bayrağı direkten indirilip de paspas niyetine kullanılmaya çalışıldığında atatürk ne dediyse sen de onu demişsin...

milli onur diye bişey vardır beyler...onlar bizimkini ayaklar altına aldı diye bizim de aynı şeyi yapmamız beklemenez...onlar medeni ise biz daha medeni olmalıyız....budur
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler