Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4-1 'e ragmen...

Motovento
    REKLAM ALANI

gerçekten onların yaptığını yapmamamız gerekirdi isviçre hayatında kaç medeniyet gördü oysaki burası türkiye medeniyetlerin beşiği bu devraldığımız medeniyet sorumluluğunu çok iyi taşımamız lazım ve şunuda unutmayalım "ASİLLER ŞIMARMAZ"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallaha arkadaşlar benim İstiklal marşımı yuhalayanın marşını yuhalarım , Bayragıma hakaret edenin bayrağına hakaret ederim.Devlet ler hukukunda bile karşılık esası vardır.Bırakın bu nazik nazik hareket etmeyi sökmüyo efendilik işte.Sana yanlış yapana misli ile karşılık vereceksin bak bi daha aynı hareketi yapıyor mu?.Ama efendilik , adamlık yapana da aynı şekilde davranacaksın.Bilmiyorun yanlışsam söyleyin.
    saygı selam.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı
    Vallaha arkadaşlar benim İstiklal marşımı yuhalayanın marşını yuhalarım , Bayragıma hakaret edenin bayrağına hakaret ederim.Devlet ler hukukunda bile karşılık esası vardır.Bırakın bu nazik nazik hareket etmeyi sökmüyo efendilik işte.Sana yanlış yapana misli ile karşılık vereceksin bak bi daha aynı hareketi yapıyor mu?.Ama efendilik , adamlık yapana da aynı şekilde davranacaksın.Bilmiyorun yanlışsam söyleyin.
    saygı selam.
    +1000
    ama arkadaşlar dünya kupasına gidemememizle ilgili biz ne kadar konuşsakda boş adamlar zaten kağıt üstünde isviçreyi geçirmişler biz ne yapsak boşuna...
    İsviçredeki maç için biçok yazarımız kardeşim sen oyunmu oynadın golmu attında seni engelledi dedi , bunları yapsanda yetmiyo abicim nitekim gördük böyle kritik bi maçda 30.saniyede düdük çalınırmı aklım almıyo doğrusu daha doğrusu söyleyecek fazla söz yokkkk!
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    deamon, beni anlayan birinin çıkması guzel hocam. Neyse konuyu dallandırıp budaklandırmayalım suyu çıkıyor. Bu arada beni anlamamışsın diye BBRR arkadaşıma demedim ben, forrap'e demiştim. Onu da ekliyim.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milli marşları bile duyulmadı o an çok garip hissettim ama adamlar o kadar yazı yazdılar volkan molkan.Bir de Fatih Terim 'in maç sonunda birdahakine gerekirse ceza da yeriz dedi ya Demekki her zaman hakeden kazanmıyormuş

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    tam olarak takip edemedim ama duydugum kadarıyla Önümüzdeki şampiyonaya katılmama cezası gelebilirmiş diyolar ve bu cezayı verecek kurumun başındaki adam isviçre'li. İnsanın kafası karışmıyo değil! ama göz göre göre de bu cezayı vermezler heralde, verirler mi???
    I\\´m / I can !!

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    cenkmenderes, ben de sana katılıyorum. Milli marşlara, bayraklara, uluslara saygı gösteren ulusların özsaygısı da yüksek demektir. Cehalete cehaletle cevap vermemek, onlarin seviyesine dusmemek bizi daha da yuceltirdi ama onların hatasını tekrarladik... Halbuki buyuk saygiyla mars dinlense bu onlara daha buyuk bir tokat olacakti. Medeniyetin beşiğine medeniyet dersi vermemiz gerekirdi.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    burdaki Alpayın pozisyonu bariz penaltıydı,30.saniyede düdükmü çalınır 2.saniyedede çalınır o nedemek penaltıysa penaltı bunun saniyeyle ne alakası var,onların milli marşının yuhalanmasına gelince bu çok önemli değil yuhalasan ne olur yuhalamasan ne olur..Ben Almanyaya gitmeliydim bu daha önemli,ama sırf çok milliyetçi olduğu için milli takımda yer bulan beyin özürlü Alpayın yüzünden gidemiyoruz komik olan bu Alpay çok milliyetçiymiş eee bana ne,nerdesin sen onu söyle bana sen evindesin milliyetçi milliyetçi oturup izlesin şimdi Almanyadaki dünya kupasını..Bana zeki adam lazım çok milliyetçi olması neyi değiştirir savaşamı gidiyoruz kaldıki savaşa bile gitsek akıllı adam tercihimdir bu salak 2sn de kurşunu yer kafasına...öyle heyecanlı duygularla yürümez işler sakin olacaksın,sabırlı olacaksın yeri gelirse alttan alacaksın ama hırsından bişey kaybetmeyeceksin,bugün Türk milli takımı kontrolsüz hırsı ve heyecanı yüzünden dünya kupasına gidememiştir..Sözün özü Yunan bayrağını yerden kaldıran Atatürk'tür zeki insandan kastım, zaferde ona yakışır...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    ccbbdd, =D>

Alpay= :crazy:

BOZOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR HEPİNİZİN YAZILARINIZI OKUDUM.HERKES BİR GÖRÜŞ BELİRTMİŞ ......BENİM SİZLERE BİR SORUM VAR CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM...."İYİLİK YAPMAKLA YILANIN FITRATI DEĞİŞİR Mİ" SAYGILARIMLA.......

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    BOZOK, cevaplıyorum; Her "iyilik yapmanın" amacı fıtrat değiştirmek değildir. Bahsettiğiniz türde deyimler pek bir şey ifade etmiyor çünkü bu tip deyimleri çürüten deyimler de var. Mesela:

"iyilik yap denize at" derseniz size birisi "merhametten maraz dogar" diye cevap verebilir. Ya da "öfke baldan tatlidir" derseniz başkası da der ki "öfke ile kalkan zararla oturur" Hatta "bir elin nesi var iki elin sesi var" / "nerde çokluk orda ..kluk " gibi örnekler de verebiliriz.

Yani iyilik yapmakla yılanın fıtratı değişir mi diye soruyorsun, bunun cevabı "tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır" olur.

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı SuperDude adlı üyeden alıntı
    BOZOK, cevaplıyorum; Her "iyilik yapmanın" amacı fıtrat değiştirmek değildir. Bahsettiğiniz türde deyimler pek bir şey ifade etmiyor çünkü bu tip deyimleri çürüten deyimler de var. Mesela:

"iyilik yap denize at" derseniz size birisi "merhametten maraz dogar" diye cevap verebilir. Ya da "öfke baldan tatlidir" derseniz başkası da der ki "öfke ile kalkan zararla oturur" Hatta "bir elin nesi var iki elin sesi var" / "nerde çokluk orda ..kluk " gibi örnekler de verebiliriz.

Yani iyilik yapmakla yılanın fıtratı değişir mi diye soruyorsun, bunun cevabı "tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır" olur.

+1

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    bizimkiler fifa resmi sitesini hacklemişler...ekran görüntüleri aşağıda...

Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

SUPERDUDE DEMİŞ Kİ......... Yani iyilik yapmakla yılanın fıtratı değişir mi diye soruyorsun, bunun cevabı "tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır" olur.
    PEKİ ARKADAŞIM ÇIKAN YILAN NE YAPAR ACABA.......... TAMAM TATLI DİLLE ÇIKARMIŞSIN DA YILANI ÇIKINCA VE FIRSATINI BULUNCA YİNE YAPACAĞINI YAPAR YANİ SENİ SOKAR..... KISACASI BU YILAN İSVİÇRELİLERE MİLLİ TAKIMIMIZCA YAPILANLARI DOĞRU BULUYORUM...UNUTMAYALIM RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER...SAYGILARIMLA

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    dediğim şey zaten deyimlerle ifade etmelerin bizi her zaman her zaman doğruya götürmediğidir. Onun için bu konunun devamı demagojiye girer. Yılanın deliğinden çıktıktan sonra ne yapacağı hakkında önyargılı davranmak testi kırılmadan tokat atmaya benzer. Yılan da sonuçta bir canlıdır. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste Atasözü oyunu oldu bu iş yaw.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

HÜR DÜŞÜNCENİN VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN ÖNÜNÜ AÇMAMIZ LAZIM.EĞER AÇMIYOR AÇAMIYORSAK BÜYÜK ADAM YETİŞTİREMEYİZ.............HEPİNİZİ SEVİYORUM ARKADAŞLAR...... Başbuğ Atatürk Diyor Ki

BU memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Son mesajın konulya ne alakası var yaw?

alakaya maydanoz ........can sıkıntısı işte ............ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler