Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

guınness rekorlar kitabına girmek istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    http://www.zaplat.com/video/gosteri_..._Batmayan_Adam arkadaşlar, burdaki videodaki hareketlerimin hepsi gerçektir,guınness rekorlar kitabına girmek istemekteyim kendime bu konuda sponsor firma aramaktayım ,bana bu konuda yardımcı olmanızı sizlerden bekliyorum ,
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    nası yani Bu nick gerçekmiş ::D
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

vayy güzel hareketler abi inşallah sponsr bulunur

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ehahah harika bişiy ya...abi seni dalgıç yapmaznar =) hedefe ulaşmanda umarım birileri yardımcı olur.

http://www.guinnessworldrecords.com/tr/faqs.aspx aha bu linkte annatıyo bişiler yardımı dokunursa

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    güzel hareketler
    lifan 100

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok enteresan yahu..
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    doğuştan gelen bir özellikmi yoksa çalışarak nefesle yapılan bir olaymı?

gerçekten ilginç
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Cigerlerine seni su üstünde taşicak kadar havayı alıyosun bu kadar basit
    Desene yiyosa sende yap bakalm :D
    Hayırlısı olsn guzel bişe
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
    usta sen bunu seyret bakalım ne dicen kolay gelsin
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğuştan gelen bir özellikmi yoksa çalışarak nefesle yapılan bir olaymı?

gerçekten ilginç
    doğuşdan. gelen yetenek, ayrıca suda hiç kıpırdamadan, saat lerce durabiliyorum,ayrıca siz nekadar ayakta kıpırdamadan durabiliyorsanız, ben sizin normal karada duruşunuzun 100 katı fazla dururum zira ayakta karada dururken yorulursunuz. suda ayakta durursanız, yatakta yatıyormuş gibi olursunuz. istersem suda uyuyabilirim. suda hateketsiz duruşlarımda ,sizlerlede bir taraftan sohbet eder konuşabilirim, bazıları nefesimi tuttugumu sanıyor. nefesimi tutsam konuşamam.ama ben konuşuyorum her şartlarda.ayrıca oturarak suda ,çay,kahve,yiyecek gibi şeyleri tüketebiliyorum,ayrıca suda yürüyorum. daha bazı birçok değişik hareketlerimde var.hepinize selamlar.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ciğerini havayla iyice doldurup fizik kanunları gereği su üstünde rahatça duruyorsun
    benim çok rahat yaptığım bir hareket mesela
    çocukluğumdan beri yaparım
    tabii diğer bir faktör de vücudundaki yağ oranı
    ne kadar fazlaysa o kadar rahat durursun su üstünde
    üzgünüm ama böyle sıradan bir hareket için sponsor falan bulabileceğini sanmıyorum...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
    usta sen bunu seyret bakalım ne dicen kolay gelsin
    ben bu masalı seyrettim.bu arkadaş çaktırmadan havuza saydam mikadan köprü yapmış, ona basarak yürüyor, ben ona mesaj yazmıştım,hodri meydan diye, gelde suda batmayan adamla beraber yürü diye, ordaki ekip ,kendi elemanları hava gazı yapıp .milleti kandırıyorlar. gelsin , suda benim yaptığım hareketlerin birini yapsın bakalım yapabilecekmi,en azından şunu söylüyüm ikimizinde elini ayagını sıkıca baglayıp derin suya atsınlar,24 saat sudan çıkarmasınlar, bakalım kim canlı kalacak ozaman belli olur.

arkadaşlar. yanlış topik açmışım onun için bu tpiğe taşındık, zaten normalde bu topikte açmam lazımmış bu yanlışlıktan dolayı siteden özür dilerim
    inşallah burdan yazışmalara devam ederiz.

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Deniz Kızı Duydum Ama Abi Sende Deniz Adamısın Galiba Bi MotoSiklet Sürde Su icinde Hayran kalalım sana
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben yüzme bilmediğimden bu harekentler pek bişey ifade etmedi. zati herkes yapıyo bunları sanıyodum.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    125 kiloyum ben de batmıyorum, hatta sırtüstü kitap bile okuyorum batmadan Doğuştan gelen bir özellik değil maalesef ayrıca rekorluk bir olayda değil

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 kiloyum ben de batmıyorum, hatta sırtüstü kitap bile okuyorum batmadan Doğuştan gelen bir özellik değil maalesef ayrıca rekorluk bir olayda değil
    bakın bakalım, yüz üstü yatın, birde ayakta, hiç hareket etmeden durun. ayrıca elinizi, ayagınızı baglayın derin suya atlayın. batmassan, bogulmassan tamam. ayrıca birde oturarak, hareketsiz çay içme, denemesi yap belki olur, ne dersin

ayrıca şunuda net bir şekilde ifade edeyim, bu sene caddebostan 2.ci pilaj dan çok denize girdim. ordaki, can kurtaranların hepsi. suda batmayan adam derseniz tanır beni, onlarla tanışmam şöyle oldu, bir gün plaja gittim. biraz açıldım hemen botla ve jet sky le can kurtaranlar, yanıma geldi. bogulursun açılmamı önerdiler, bende onlara suda batmayan adam, olduğu mu söyledim. güldüler peki dedim, atlayın suya yaptıgım hareketleri yapın dedim, önce bizde yaparız ne varki dediler hepsi denediler, yapamıyacaklarını anladılar özür dilediler, hatta bazıları ver abi elini öpeyim dediler, bende bunlara aynen şunu söyledim. bakın dedim benim açıkta yüzmemin sebebi siz suya falan düşersiniz bogulursanız sizi kurtarırım dedim. o gün bu gün beni açıkta gördüklerinde selam verirler. ama bazen beni tanımayan acemi can kurtaranlar ise hala düdük çalarlar bende onları yanıma davet edip, yaptıgım hareketlerin tekrarını ondan isterim oda abi sen aşmışsın bu işi der gider, beni başkalarına heyecanla anlatır,

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın bakalım, yüz üstü yatın, birde ayakta, hiç hareket etmeden durun. ayrıca elinizi, ayagınızı baglayın derin suya atlayın. batmassan, bogulmassan tamam. ayrıca birde oturarak, hareketsiz çay içme, denemesi yap belki olur, ne dersin

ayrıca şunuda net bir şekilde ifade edeyim, bu sene caddebostan 2.ci pilaj dan çok denize girdim. ordaki, can kurtaranların hepsi. suda batmayan adam derseniz tanır beni, onlarla tanışmam şöyle oldu, bir gün plaja gittim. biraz açıldım hemen botla ve jet sky le can kurtaranlar, yanıma geldi. bogulursun açılmamı önerdiler, bende onlara suda batmayan adam, olduğu mu söyledim. güldüler peki dedim, atlayın suya yaptıgım hareketleri yapın dedim, önce bizde yaparız ne varki dediler hepsi denediler, yapamıyacaklarını anladılar özür dilediler, hatta bazıları ver abi elini öpeyim dediler, bende bunlara aynen şunu söyledim. bakın dedim benim açıkta yüzmemin sebebi siz suya falan düşersiniz bogulursanız sizi kurtarırım dedim. o gün bu gün beni açıkta gördüklerinde selam verirler. ama bazen beni tanımayan acemi can kurtaranlar ise hala düdük çalarlar bende onları yanıma davet edip, yaptıgım hareketlerin tekrarını ondan isterim oda abi sen aşmışsın bu işi der gider, beni başkalarına heyecanla anlatır,
    Canım yapılıyor maalesef ve bende yapıyorum, sırtüstü yatıyorum, oturuyorum, ayakta duruyorum, bağdaşı denemedim bilemeyeceğim Ama bu rekorluk bir şey değil, bunu yapan yüzlerce insan gördüm, kitap okuyorum dedim mesela sırtüstü yatarak rekorluk bir şey değil, ha dersen ki su altında 15 dk nefesimi tutarım bu bir rekordur; bence bu tür rekor dallarına yönelsen çok iyi olur

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün tv'de izledim... yeni bir program başlıyor...

adını ve hangi kanal olduğunu hatırlamıyorum, ama kanallara biraz göz atarsan mutlaka görürsün...

o tip bir tv show'una baş vurursan,isteğini daha çabuk yapabilirsin....

sadece bir fikir...

kolay gelsin...

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım yapılıyor maalesef ve bende yapıyorum, sırtüstü yatıyorum, oturuyorum, ayakta duruyorum, bağdaşı denemedim bilemeyeceğim Ama bu rekorluk bir şey değil, bunu yapan yüzlerce insan gördüm, kitap okuyorum dedim mesela sırtüstü yatarak rekorluk bir şey değil, ha dersen ki su altında 15 dk nefesimi tutarım bu bir rekordur; bence bu tür rekor dallarına yönelsen çok iyi olur
    peki kardeşim sırt üstü kitap okuyorsun çok güzel ,acaba yüz üstü yatarak okuyabilirmisin?ben okurum işte aramızdaki fark bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben su üstünde parende atıyorum ama beş i gecemiyorum.Rekor yirmiyedi imiş.
    Palavra tabii benimki.
    şaka bir yana;
    yirmiküsur yıl once bile broveli dalgıctım,35 yıldır yuzerim ama hala suda yuzüstü kitap okuyamam cabucak uykum gelir
    sudabatmayan arkadasın olayını sıradanlaştırmak yerine destek olalım.belki videodan anlaşilamayan,sözün kifayetsiz kaldıgı bir durum vardır.
    Evet destek olalım ve bunun gercekten rekor olup olmayacagına Guinness karar versin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler