Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kadın programlarındaki mağdur kadınlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    alp kardeşim mesele hıyar,zibidi meselesi değil,

Rafi sitede değilden kütüğün gelip böle yazı yazması benim hoşuma gitmedi,ya yazı sahibi sitedeyken yazacaksın yada hgelmesini bekleyecen,,kütük fitili ateşliyo sonra da kenara çekilip izliyo.

Arkadaşlarımın arkasından bu türşeylerin yazılmasını hoşgöremem,ben asabiyim bu konularda biraz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani adamlara hak verdim bazı mevzulardaki davranış ve hükümlerine.Susayana verecen abi kutsal şaraptan

Böyle TDK falan iyi olmuş,devam.
    Forumun resmi şarabı
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rafi sitede değilden kütüğün gelip böle yazı yazması benim hoşuma gitmedi,ya yazı sahibi sitedeyken yazacaksın yada hgelmesini bekleyecen,,kütük fitili ateşliyo sonra da kenara çekilip izliyo.

Arkadaşlarımın arkasından bu türşeylerin yazılmasını hoşgöremem,ben asabiyim bu konularda biraz..
    Yav abi ne alakası varki simdi arkasından konusmakla .Sahsen ben cvp verdigim kisilerin cevrim icimi dısımı olduguna bakmam biraz sacma olmus sanki

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    ya arkadaşlar hala olayı anlayamadılar,

bu akşamki polemik iştahımı söndürdüm,darısı başka akşamlara,,

pro pek katılmıyo benim de yazasım yok

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadow kardeşim burası msn değil ki yazılanlar uçup gitmez raflar gelir yazar cevabını merak etme kimsenin kimseye bodyguardlık yapmasına gerek yok burda ..ham maksadını aşan bir yazı olduğunda gereken ceza verilir için rahat olsun..

Zaten bu aralar elde kutsal şarap susuzluk çekeni arıyoruz ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Yazılan herşey burda kalıyor...Arkadan konuşmak sayılmaz...Böyle sayıyosan eğer sen formda durma bence...24 saat aralıksız kalamıyacağına göre sana yazılan her cevabı arkadan konuşma algılayacaksın...Polemik çıkıcak...

Haa polemiğin ustası yok burda birazdan gelir dersen o zaman tamam...Kulakları çınlamıştır....

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shadow kardeşim burası msn değil ki yazılanlar uçup gitmez raflar gelir yazar cevabını merak etme kimsenin kimseye bodyguardlık yapmasına gerek yok burda ..ham maksadını aşan bir yazı olduğunda gereken ceza verilir için rahat olsun..

Zaten bu aralar elde kutsal şarap susuzluk çekeni arıyoruz ..

Ben alkol kullanmam.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Buradayım, raflar'ın cevabını bekliyorum.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Onur Yollarda

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    aynı konularda sana cevapta yazılmış be pro..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu programlara çıkmak çok anlamsız bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    rafi kanka bişey soracam;

Bu ahu tuğba ile meriç arasında yaşanan aşk skandalın da kim mağdur taraf ben bunu anlamadım,, bana kalırsa bütün türkiye mağdur durumda sen ne düşünüyon...
    meriç ,caner,,,aciz erkeği, ahu,tülin aşırı ilgiden ruh hastası olmuş kadını canlandırmaktadırlar. türk gençlerine çok ama çok kötü örnektir.iyiki yayından kaldırıldılar.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raflar, bir motosiklet forumunda eline geçen her fırsatta kadınlara hakaret etmen pek anlaşılır bir davranış değil. Ben de bu sitenin temel amacının motosiklet konusunda bilgi paylaşımı olduğunu biraz geç anladım, ama sen anlamamakta çok ısrarcısın. Bayan motorcuları forumdan soğutmak gibi bir misyonun varsa takiye yapmayı kes, yoksa da yazılarına dikkat et. Burası motosiklet sitesi, kadınlara hakaret platformu değil.
    buranın ne sitesi olduğunu anlayacak kadar okuma yazma biliyorz. çoban değiliz. ama sen de sitenin hangi topiğinde olduğunu bi hatırla istersen. hatta ben hatırlatayım burası konu dışı topiği.ilk başta buraya girme amacım kafamda tasarladığım aracı yapabilip yapamayacağımı öğrenmekti.(genelde tatil yörelerinde kadınların sürdüğü 3 tekerlekli bisikletlere motor ve direksiyon takılıp takılamacağı) genel olarak biraz da bilgi edindim. atvlere meraklıyımama onunla ilgili pek bir bilgi edinemedim. sonra bu konu dışı formunu gördüm ve egrçekten makara bir ortam olduğunu gördüm.zaten hep aynı arkadaşlarla konuşuyoruz bir samimiyet bir sıcaklık oluşmuş.yazılarımda hakaret falan yok sadece yerine göre eleştri var.bence mesajlarımı tam okumuşsın.

kuraltanımazlığa yani anarşizjizme karşıyım .evet zaman zaman geyiği abarttığımız oluyor. moderatör arkadaşlar de işlerini yapıyorlar. bu konuya bir itirazım yok. kural varsa uygulanır.

ancak bazen bazı duyguları ifade ederken o kelimeler öyle bir cuk oturuyorki yerine başka ne koyarsan koy o duyguyu veremiyorsun.(işsiz güçsüz,at yarışı oynayan, bira içen zamparalık yapan adama kaçıp ömür boyu dayak yiyen kadına söylediğim kelime hoş değildi ama düşünceyi hakkaten iyi ifade ediyordu)

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meriç ,caner,,,aciz erkeği, ahu,tülin aşırı ilgiden ruh hastası olmuş kadını canlandırmaktadırlar. türk gençlerine çok ama çok kötü örnektir.iyiki yayından kaldırıldılar.
    Kanka kalktımı bu programlar bak yeni haberim oldu,

bu arada senin avukatlığını yaptık ücreti peşin alayım zahmet olmazsa..

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kanka kalktımı bu programlar bak yeni haberim oldu,

bu arada senin avukatlığını yaptık ücreti peşin alayım zahmet olmazsa..

Bence de al...Bayağı uğraştın....Az daha içeri atacaklardı seni....1 sene falan yerdin....

Daha dün duruyordu Ahu, Ozan Orhon tv de...Ne zaman gittiler??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam eyvallah saol.bu iğrenç programlar kaldırmışlar gçya. ama ben o yasağın çok da uygulanacağını sanmam.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama sen de sitenin hangi topiğinde olduğunu bi hatırla istersen. hatta ben hatırlatayım burası konu dışı topiği
    Son dönemlerin en popüler söylemi. Erhan duy Erhaaaan
    Onur Yollarda

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca O Deİlde
    Kac Ay Sonra Bİ Mesaj Attim, 5 Dakka Durmadi Sİlİnmİs ?
    Bİde Sİmdİ Tdk Olayi Cikmis Sİtede. Yandim Kİ Ne Yandim ?
    Renklİ Yazi Kalin Yazi Derken Bİde Dİlİn Sadelestİrİlmesİ, İmla Hatalari Falan Dİyerekten Romanimsi, Makalemsİ Bİ Moda BÜrÜnÜyo Sİte ?
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    tekrar konumuza dönelim,

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nikini deiştirecektin şadovcan dimi...Konu ordamıydı....

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar polemik ve geyik potansiyeli olan konuda mete_handroyu göremedim adam f1 oynaya oynaya siteyi boşlamış anlaşılan

ahu ile meriç kaldırıldı demekki hemen aklıma şu soru geliyor o programlara seyirci olarak katılmak için sabah 5 de kalkıp programa katıldıklarını hatırlıyorum o apla'lar teyzeler ortada kaldı eyy rütüK duy sesimi aplaları ortada bırakma yeniden yayına koy olmazsa imza kampanyası başlatırız yediden yayınlatırız

Valla hemen bi acıklama yapıyım.Hıyarda zibidide forumda kullanılmayacak kelimelerdir.Simdi yazılanlardan anlıyoruzki zibidiyi büyüklerimiz genelde kucuklerini sevmek amacıyla kullanır.Tamam burası dogru ama sahsen yasıtım bi insan veya tanımadıgım bi insan bana zibidi derse hosuma gitmez ve olayın sonu pek iç açıcı olmaz karartıcı olur.Bence zibidi ve hıyar kelimeleri forumda uyeleirn birbirine konusma sekli olamaz.İkiside dogru sözcükler değildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler