Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kadın programlarındaki mağdur kadınlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    1-Konu Dışı bile olsa site kurallarına göre hakaret yasak.

2-
    adam hatunu dövmüş, becermiş, 4-5 tene çocukla ortada bırakmış , bira içmiş at yarışı oynamış aylarca çalışmamış, kadın bunları bile bile peşinde o kadar adam varken gitmiş o esrarkeşle evlenmiş ,SALAK ÇÜNKÜ!
    Salak=Eleştiri.
    hmm...

3-Ara sıra bakıyorum ama sosyolojik vehameti dışında pek ciddiye almıyorum. Herkes istediği hayatı yaşar, istediği salaklığı yapar. Çıkıp yaptıklarını TV'de anlatırsa da isteyen seyreder. Tek kanal TRT zamanında değiliz, herkesin elinde kumanda aleti var.

4-Konu içinde bir kişiye, bir zümreye, bir millete, bir dinin mensuplarına, bir cinsiyete hakaret etmeyecekseniz her konuyu açmanıza izin veriyorum.

5-Salak eşit değildir eleştiri. Bu forumun bir seviyesi var, bozanlara uygulanacak yaptırım bellidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    evet yaptırım bellidir buna katılıyorum..

zibidi kelimesinin hakaret olmadığı ortamda,,ki bizim memlekette cinayet sebebidir bu

salak ve hıyar kelimesinin hakaret olarak algılanması ne tür bi çelişkidir kütük

salak;Giyinişinden, konuşma ve davranışlarından seviyesiz, dengesiz ve saf olduğu anlaşılan kimse.....türkçe de anlamı budur .....

şimdi senin gelip konuyu provake etmen çok gereksiz,

Ya valla bu programlara uuz oluyorum.MEriç çıkıyor once bi break dans tango karısımı bir dans yapıyor hopluypr zıplıyor.Sonunda ahuuuu ahuuu seni seviyorummm diye bagırıyor.Ahuyu kucagına alıyor donduruyor.Sonra tulinle caner cıkıyor bırbırlerine demediklerini bırakmayan ikili işin ucunda bolum bası 10 milyar olunca hmen beaber gorunup tartısıyolar.Yani bunları toplumumuz neden izliyordu anlam veremiyorum.Bu kadar mı saf toplumuz.Bi gün programa baglanıp ana avrat dümdüz sövücektim valla içimden gecmedi degil.Su kadın programlarına gelince reyting için baska insanların sorunlarını herkesin gozu onunde tartısılması cok yanlıs kadın zaten bi garip ölmüşi bitmiş bide kadını elalemin onunde orguya cekiyorlar.Bazende kadın program sonunda olduruluyor.Ben tv de cizgi film beklerken sabahları aptal programları gormekten bıkmıstım.Neyseki Kusum aydın vs. kaldırdılar.Rahat ettim.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zibidi kelimesi ni salak kelimesi ile aynı kefeye koymak hatadır..hatta hıyar kelimesi ilede farklıdır..

geçenlerde bir üye kıç kelimesini bize şikayet etmiş ..kıç kelimesi arka anlamında kullanılır..hatta denizcilikte arka kelimesi kullanılmaz ... raffar arkadaşımızın tüm olarak uslubu foruma göre değil..daha öncede kendisini uyardım bu konuda ..söylediğinizin doğru olması ayrı şeydir onu ifade ettiğiniz kelimeleri seçmek ayrı şeydir..

BY_SHADOW
    neyin ne maksatla yazıldığını sıkı takip ediyoruz ..Hatta senide sıkı takip ediyoruz..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Vaay ayni filmlerdeki gibi senide takip ediyoruz ozel istihbarat

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zibidi kelimesi ni salak kelimesi ile aynı kefeye koymak hatadır..hatta hıyar kelimesi ilede farklıdır..

geçenlerde bir üye kıç kelimesini bize şikayet etmiş ..kıç kelimesi arka anlamında kullanılır..hatta denizcilikte arka kelimesi kullanılmaz ... raffar arkadaşımızın tüm olarak uslubu foruma göre değil..daha öncede kendisini uyardım bu konuda ..söylediğinizin doğru olması ayrı şeydir onu ifade ettiğiniz kelimeleri seçmek ayrı şeydir..

BY_SHADOW
    neyin ne maksatla yazıldığını sıkı takip ediyoruz ..Hatta senide sıkı takip ediyoruz..
    beni takip ettiğini ben de biliyom bbrr için rahat olsun o konu da.bizde az buçuk özel harekatçıyız ALLAHA şükür.

evet haklısın bu üç kelime aynı kefeye konmamalıdır.. bence en ağır olanı ZİBİDİ dir.

bak altına anlamını da yazdım zaten,sonuçta ikisi de insanlar için kullanıldı,

Rafi kankamın o kelimeyi gayet saf ve temiz duygularla yazdığına inancım tamdır,hiç bir kuvvet düşüncemi değiştiremez.

Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kİlİt......

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    BBRR; "abi şimdi sana cevap yazdı, senin yazacağın yanıtı bekliyor. TAMAM"

Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Muahahhaahhah.Valla tam geyik yonetici

BY_SHADOW
    TDK derki

Zibidi=
    1 . Gülünç olacak derecede kısa ve dar giyinmiş olan.
    2 . isim Yersiz ve zamansız davranışları olan kimse:
    "Halk, bir müdürü böyle zibidi görmek de istiyor."- M. Ş. Esendal.
    Kaynak http://www.tdk.gov.tr/TR/SozBul.aspx...A79F75456518CA

şimdi demekki sende kötü bir anısı var bu kelimenin ..bazıları limon denice deliriyo bazısı yılan denince ayılıp bayılıyo.. bazısı şeftali denince bi hoş oluyo demekki senin kelimende bu

zibidi benimde sıklıkla kullandığım bir kelimedir .. anlamı yazdık yukarda sana niye cinayet işletiyo anlatta bizde anlıyalım ..eskiye dayalıbir anısı falanmı var yoksa
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Valla dedem de beni gorunce eski kusak ya .Ne lan bu zibidi gibi olmusun diyor

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    hiç bir anısı yok BBRR kimsede cüret edemez zaten bana demeye ettirmeyiz yani..

hıyar ; Kabakgillerden, uzun, iri meyveli, sürüngen, bir yıllık otsu bir bitki
    http://www.tdk.gov.tr/TR/SozBul.aspx...A79F75456518CA

hıyar ve salak ta benim sıklıkla kullandığım bir kelime demek ki bunlar gayet normal miş.nasıl oluyoda birine ceza veriliyo birine verilmiyo..

Hıyar
    1 . Kabakgillerden, uzun, iri meyveli, sürüngen, bir yıllık otsu bir bitki (Cucumis sativus).
    2 . bitki bilimi Bu bitkinin iri, yeşil ürünü, salatalık.
    3 . sıfat, argo Kaba saba, görgüsüz, budala.
    Zibidi
    1 . Gülünç olacak derecede kısa ve dar giyinmiş olan.
    2 . isim Yersiz ve zamansız davranışları olan kimse:
    "Halk, bir müdürü böyle zibidi görmek de istiyor."- M. Ş. Esendal.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Genel kültür başlığına dönüştük birden
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Zibidi benim de çok kullandığım bir kelime...O kadar masumane kelimeye neden taktın anlamış değilim...

Asıl salak bence hakaret içeren potansiyel suç işleme gücü olan kelime....Tam bir hakaret.....

Şadov can Bırakta raflar kendi anlatsın ne demek istediğini...Belki daha farklı düşünmüştür yazarken....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ha işte o kelimeleri nasıl kullandığına bağlı

bir anket yapılır ve o ankette kullandığı oy doğrultusunda hareket etmeyenlere Hıyar dersen olmaz ..kimse kimseyi yargılayamaz ..raflar burda salak kelimesini tüm hemcinsleri için kullanmış bu yüzden bir uyarı daha aldı başka uyarıya gerek kalmadı ..

babam kardeşimin oğlunu zibidi diye sever ..hiç hıyar diye sevdiğini duymadım ..veya salak diye ..yani önemli olan hangi kelimeyi kullandığından çok onu nasıl kullandığın ..

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babam kardeşimin oğlunu zibidi diye sever ..hiç hıyar diye sevdiğini duymadım ..veya salak diye ...

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Hazır konu başlığından epey sapma meydana gelmişken,yazayım içimde kalmasın.

Arkadaşlar demin burada "Konu Dışı" altında hiç görmediğim ve heralde bir daha da göremeyeceğim kadar affedersiniz mide bulandırıcı bir konu açıldı.

Direkt olarak ilgili tuşa bastım.Abi 10 sn de yönetici arkadaşlar mesajı uçurmuşlar.Teşekkürü borç biliriz.

Sakın neydi falan diye öm atmayın sölemem.

Yani adamlara hak verdim bazı mevzulardaki davranış ve hükümlerine.Susayana verecen abi kutsal şaraptan

Böyle TDK falan iyi olmuş,devam.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Öyle de konu olmaz ama...2 kere düşünüp 1 kere açılması lazım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Çok sagol canım o bendim o kadar da garip degildi ama yonetim bunu layık gordu

Tamam ya yeter anladık hatamızı niye oraya cekiyonuz alla alla boş bulunduk actık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler