Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kadın programlarındaki mağdur kadınlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    özellikle kadın programlarında çok raslıyorum.

35 yaşlarında şişko , sibel can tipli hatunlar.zamanında mahallede erkekleri peşinden koşturmuş belli yani.ama gitmiş içlerinde en şerefsiz, en alkolk, en kumarcı, en zamnpara ve işsizini seçmiş.hatta kaçmış herife.
    adam yıllarca kadının sırtından geçinmiş,bira içmiş, at yarışı oynamış, nataşalarla aldatmış.büyük bir zevkle dövmüş rezil etmiş kadını.

be kadın , zamanında peşinde o kadar efendi çocuklar varken ne bulursun böyle at hırsızlarında. acımıyorum öyle kadınlara hiç. kendi düşen ağlamaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçenlerde izledim 45 yaşında adam 15 yaşında kızı kaçırıyor kız gönüllü gidiyor adamla adamın 25-22 ve yaşlarını hatırlıyamadığım 4 tane erkek evladı var kaçtığı kızlada 14 yaşından itibaren cinsel olarak birlikte olmaya başlamışlar

ne oluyor toplumumuza anlıyamıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bişey olduğu yok. bunlar geçmişte de yaşanıyordu. bak ben arşivde çalışıyorum 1930 ların gazetelerini aç bak, dünya kadar kaçırma ,tecavüz ve cinayet haberi var.

bu toplumda erkeğin erkek olarak adam yerine konması için çok iyi kariyer yapması, çok iyi statü sahibi olması ve ayda en az 2000 ytl kazanması lazım.bu özelliklere sahip olmayan milyonlarca karayağız türk erkeği de kadının bedelini ödeyemediği için yanına bile yaklaşamıyor.eh yaklaşama yaklaşama nereye kadar.illa ki patlak veriyor bir yerden yani.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle kadın programlarında çok raslıyorum.

35 yaşlarında şişko , sibel can tipli hatunlar.zamanında mahallede erkekleri peşinden koşturmuş belli yani.ama gitmiş içlerinde en şerefsiz, en alkolk, en kumarcı, en zamnpara ve işsizini seçmiş.hatta kaçmış herife.
    adam yıllarca kadının sırtından geçinmiş,bira içmiş, at yarışı oynamış, nataşalarla aldatmış.büyük bir zevkle dövmüş rezil etmiş kadını.

be kadın , zamanında peşinde o kadar efendi çocuklar varken ne bulursun böyle at hırsızlarında. acımıyorum öyle kadınlara hiç. kendi düşen ağlamaz.
    Bu yazdıklarında % 100 haklısın hepimiz görüyoruz bu tip örnekleri türk kızları komplexli kardeşim hiç uğraşmıyorum o yüzden

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    rafi kanka göz ardı edilmemesi gereken gerçekler..

1-orada progama çıkan kadınların büyük kısmı mağdur değil zaten,yav anlamıyorum hatun taş gibi yanında bulunan erkek tam bir dallama,nerden buluyon nesini seviyon bi türlü anlamış değilim,sonrada çıkıp ekranda edebiyat parçalıyo

2-bu programlar türk toplumu açısından çok büyük bir (k)ayıp,tamamen toplumu yozlaştırmaya yönelik,,

3-türk örf ve adetlerine ters bir durum ifrit oluyom hatta şiddetle kınıyorum bu programları..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    bişey olduğu yok. bunlar geçmişte de yaşanıyordu. bak ben arşivde çalışıyorum 1930 ların gazetelerini aç bak, dünya kadar kaçırma ,tecavüz ve cinayet haberi var.

bu toplumda erkeğin erkek olarak adam yerine konması için çok iyi kariyer yapması, çok iyi statü sahibi olması ve ayda en az 2000 ytl kazanması lazım.bu özelliklere sahip olmayan milyonlarca karayağız türk erkeği de kadının bedelini ödeyemediği için yanına bile yaklaşamıyor.eh yaklaşama yaklaşama nereye kadar.illa ki patlak veriyor bir yerden yani.

Allah akıl fikir vermiş....Patlamasın....

Kendinle özdeşleştirebilirmisin yani sen yaklaşmasan sonunda patlarmısın?
    Samimice cevap verebilirmisin?
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alp kardeş senin neyi öğrenmek istediğini anlamadım ben

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    adam hatunu dövmüş, becermiş, 4-5 tene çocukla ortada bırakmış , bira içmiş at yarışı oynamış aylarca çalışmamış, kadın bunları bile bile peşinde o kadar adam varken gitmiş o esrarkeşle evlenmiş ,SALAK ÇÜNKÜ!

adam bi de utanmadan salya sümük yalvarıyor kadına gel bi daha deneyelim diye. kadın da vay be Küçük dağları ben yarattım,ben neymişim be gazıyla adama aşşalar tonda bakıyor ve asla olmaz seni istemiyorum diyor. böyle bir rezillik olamaz ya.bu dallama erkeklerle aynı toplumda aynı cinsiyeti paylaştığım için utanıyorum bazen..böyle salak kadınlarla aynı toplumun ferdi olmak da çok sıkıcı.

Yazıların seviyesizleşmeye başladı...Biraz daha olumlu yaklaşman tavsiye olunur....Aramızda kadınlarda olabilir....Alınanlar da çıkabilir...

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp kardeş senin neyi öğrenmek istediğini anlamadım ben
    Şadovcan sorum sana diildi....Raflar ın yazısını okursan sorum ordan........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben bunu defalarca anlattım.29 yaşındayım hayatım boyunca sadece iki kişiye asıldım.(köpek gibi aşıktım başka çarem yoktu)

niye 29 yılda 2 kişiye asıldım, çünkü sadece o ikisinden yüz bulabildim.(yad a budluğumu sandım)

25 yaında kadar kimse suratıma bile bakmadı ( kimseye saldırmadım.ailen sana empati kavramını öğretmişse , yani adam gibi aile terbiyesi almışsan bişey yapmazsın kimseye.)
    25 yaşından sonra tahisl, askerlik,iş güç araba falan filan işelri yoluna oturunda çifter çifter gitmeye başladık. ve çıktığım hiç kimseye asılamdım hep onlar üzerime geldi.25 den sonra ne oldu da öyle oldu dersen, cevabı basit. hayatta güçlü bir konum edindim.o yzüden geldielr. kadın güce tapar.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    rafi kanka bişey soracam;

Bu ahu tuğba ile meriç arasında yaşanan aşk skandalın da kim mağdur taraf ben bunu anlamadım,, bana kalırsa bütün türkiye mağdur durumda sen ne düşünüyon...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Konuyu Toplam 2 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    alp_tunay, ........

Ahanda ziyaretçi hayalet gene geldi....Korkuyom ben ...Kaçtım.....

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Bu Toplum Bunlari İzlİyo. KuŞum Aydin GÜsel Bİ Örnektİr Son Noktadir Mesela. Bu İnsanlarimizin Gecmİsten Gelen Yillardir İclerİne GÖmdÜklerİ Bastirilmis Duygularindanmidir Yoksa Egİtİmsİzlİkmİdİr Bİlemİyorum Ama, Bunlar İzlenİyor, O YÜzden De Ardi Ardina Yenİsİ Yapiliyor. Show Da Bu Tİp Bİ Program Warken Ntv Yİ Acip Elestİrİ Programi İzleyen Bİ Teyzeye Rastlamadim Ben Hİc. Ustanin Dedİgİ Gİbİ
    Egİtİm Sart ?
    Comfirmation Bias

Kİlİt......

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kİlİt......
    Son günlerin en popüler ve sihirli sözcüğü bu olsa gerek....

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son günlerin en popüler ve sihirli sözcüğü bu olsa gerek....
    Benim elimde olan bi durum degil site yonetimi boyle yazmıs.Gereksiz tartısma diye.Yoksa o programları sevdıgımden değil.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    gökhan yukardaki yazılarda tartışma emarasi göremedim de.sadece fikir alışverişinde bulunduk..

Zaten oyle aptal programları kaldırdılar.Rtuk milletin elindeki sigrayla,bayanların kısa etegiyle ugrasmaktan baska toplumun içine eden programları kaldırmayı akıl etti ne mutlu bize

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    raflar, bir motosiklet forumunda eline geçen her fırsatta kadınlara hakaret etmen pek anlaşılır bir davranış değil. Ben de bu sitenin temel amacının motosiklet konusunda bilgi paylaşımı olduğunu biraz geç anladım, ama sen anlamamakta çok ısrarcısın. Bayan motorcuları forumdan soğutmak gibi bir misyonun varsa takiye yapmayı kes, yoksa da yazılarına dikkat et. Burası motosiklet sitesi, kadınlara hakaret platformu değil.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    kütük sen de misyonunu hemen üstlenmişsin..

1.konu açılan yer konudışı bölümü ve burada motor harici konular konuşulmaktadır,

2-Kimse kimseye hakaret etmiyor,eleştri yapmak ne zamandan beri hakaret oldu,rafi nin yazdıklarını bende takip ediyorum hakaret vari bi yazı yazdığında kankam olmasına rağmen senden önce ben uyarıyorum kendini merak etme,sana bu zevki tattırmayız,

3-sen sabahtan akşama kadar tv programları izlemiyon galiba,akşama kadar bu tür şeyler izliyo insanlar,

4-Bundan sonra senden izin alalım hangi konuyu açalım kütük diye...

5-Eleştiri eşit değildir hakaret......

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler