Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bir kadın nasıl mutlu edilir??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa uyuz lafini kullanan sensin raflar. ben sadece sana dedim. ha sen birisine demissin,ha da ben sana demisim. farki ne? sen birilerini uyuz buluyorsun ki diyorsun, ben de birilerini uyuz buluyorum ki diyorum. bunda alinacak bise yok. senin yaptiinin aynisini yapiyorum. tek farki sana yapilmasi di mi?:D
    hareketlerini, laflarini ona gore belirle bence. aman basina gelmesin hicbiri!

tigermbz, zaman gosterir. bigun forumda aglama ama bak raflar hep agliyo ona kazik atmayan kiz kalmis mi?:D:D

oyyşş.. gene rahatladim:D
    evet uyuz bir adam olduğumu kabul ediyorum.kız arkadaşım bile "uyuz nerdesin "diye telefon açıyo.ben de ona evdeyim nerde olucam uyuz diye cevap veriyorum. uyuuzm uyuzsun, uyuz, uyuzuz,uyuzsun uyuzlar durumları yani.
    boşver sıkma canını sen.

Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha öncede yazmıştım, kendiniz olun , kadınları etkilemek için çok fazla atıp tutmayın, .
    doğa seçme hakkını dişiye vermiştir.hiç bir dişinin de peşinde 20 tane sap varken, seni olduğun gibi kabul etme zorunluluğu yoktur.

ama senin peşinde bir kişi bile olmadığı için onu olduğu gibi kabul etme zorunluğun vardır.(hem de eşşekler gibi )bu yüzden kadının istediği adam olmak zorundasın.kadının istediği adam olamazsan ya da o adamı oynayamazsan
    oynayan kadını koluna takar götürür sen de arkasından aval aval bakarsın.

kadınla birlikte olmak dünyanın en sıkıcı şeyidir.

tanışması bi ölüm, arkadaş olması bi ölüm,samimiyeti ilerletlmesi bi ölüm,açılması tavlaması bi ölüm, haydi tesadüfen sevgilisi yok ve seninle lütfedip çıktı diyelim,,çıkarken elinde tutması bi ölüm.arada kızın çektiğin kaprisini, kızın peşindeki diğer erkeklerle yaşadığın sinir stresin ,ilşki sırasında ödediğin faturaların harcadığın paranın haddi hesabı yoktur.ve sen tüm bu rezillikelri yaşadıktan sonra çıkıcam da iyi bişey olacak sanırsın ama bu muymuş lan dersin.çektiğin sıkıntı ve harcadığın para hiç de yanına kar kalmaz.çok da zarar edersin.onun yerine o paranın çeyreği ile 15 günde bir rus bi hatuna takılsan hem o kızdan 15 kat güzel film yıldızı gibi bi hatunla yatmış olursun, hem o kızla ancak evlenince yaşayabieldeiğin cinselliği yaşarsın, hem insan gibi muamele görürsün, hem de sinir stres yaşamazsın.huzurlu huzurlu çıkıp gidersin.biz erkekler salağız olm biz aslında salağız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet uyuz bir adam olduğumu kabul ediyorum.kız arkadaşım bile "uyuz nerdesin "diye telefon açıyo.ben de ona evdeyim nerde olucam uyuz diye cevap veriyorum. uyuuzm uyuzsun, uyuz, uyuzuz,uyuzsun uyuzlar durumları yani.
    boşver sıkma canını sen.

doğa seçme hakkını dişiye vermiştir.hiç bir dişinin de peşinde 20 tane sap varken, seni olduğun gibi kabul etme zorunluluğu yoktur.

ama senin peşinde bir kişi bile olmadığı için onu olduğu gibi kabul etme zorunluğun vardır.(hem de eşşekler gibi )bu yüzden kadının istediği adam olmak zorundasın.kadının istediği adam olamazsan ya da o adamı oynayamazsan

kadınla birlikte olmak dünyanın en sıkıcı şeyidir.

tanışması bi ölüm, arkadaş olması bi ölüm,samimiyeti ilerletlmesi bi ölüm,açılması tavlaması bi ölüm, haydi tesadüfen sevgilisi yok ve seninle lütfedip çıktı diyelim,,çıkarken elinde tutması bi ölüm.arada kızın çektiğin kaprisini, kızın peşindeki diğer erkeklerle yaşadığın sinir stresin ,ilşki sırasında ödediğin faturaların harcadığın paranın haddi hesabı yoktur.ve sen tüm bu rezillikelri yaşadıktan sonra çıkıcam da iyi bişey olacak sanırsın ama bu muymuş lan dersin.çektiğin sıkıntı ve harcadığın para hiç de yanına kar kalmaz.çok da zarar edersin.onun yerine o paranın çeyreği ile 15 günde bir rus bi hatuna takılsan hem o kızdan 15 kat güzel film yıldızı gibi bi hatunla yatmış olursun, hem o kızla ancak evlenince yaşayabieldeiğin cinselliği yaşarsın, hem insan gibi muamele görürsün, hem de sinir stres yaşamazsın.huzurlu huzurlu çıkıp gidersin.biz erkekler salağız olm biz aslında salağız.
    rafi kanka affına sığınarak şu muamele meselesi üzerinde biraz durmak istiyorum,bunu biraz açarmısın hayır ben anladım da anlamayan arkadaşlar vardır o bakımdan hani...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kadın tek biş şekilde mutlu edilir :

Ya kızı tavlamak için sekilden sekile girersen zaten buldugun kız senin kisiliginde bi kız olmaz.Oggnun üçün kendiniz olun sonra raflar gibi kızlardan yakınırsınız

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    raflar

Valla sana acıdım demekki hep böyleoldu hayatında ..ya kasma hiç rol mol kesmeyede gerek yok ..ben 30 yaşında evlendim vede duruldum evlenene kadar en uzun ilişkim 3 ayı geçmedi ..hep nerde trak orda bırak mantığı güttüm ..ama işim kendime ait ayrı bir evim falan vardı ..kasma rahat bırak rol bir yere kadar ..hatta biri ile çıkarken arada bir başkasınıda idare et inan bana değerin artar ..Ayrılmayı sen teklif etme ama edilince hemen kabul et ve bunun en doğrusu olduğunu ona anlat bu kadar basit ..Denizde avlanmayı bekleyen çok balık var yaa..

Al sana taktik ..hiç ayarlayamayacağını düşündüğün bir kızı hedef al ..her gece yarısı git kapısına bir gül bırak bunu devam ettir ..inan kız senin kim olduğunu anlamak için çoğu gece uyumayacak sabaha kadar kapının arkasında nöbet tutacak ..10 gün sonra yakalan kıza elde gülle bak bakalım o ayarlanmaz zannettiğin hatun nasıl azı açık ayran budalası gibi oluyo ..hoş o zamanda ayarlanmaz diye gözünde büyüttüğün hatununn son haline acırsın ama salla ..amaç hasıl olur..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Aslında bütün kızlar ayarlanır ama dilinden anlamak lazım.Yani kimisinin kapısına gül bırakırsın bana sapık dadandı diye polise gider.Kimiside romantik bulur elinde gül seni arar.Su kadınlar hakkında yazıdklarınız hani kadınlar boyledir soyledir tamam bir nevi katılıyorum ama erkege de iki yüz verdimi ne oldum delisi olup bütün kızları pesinden kosturma havasına girerler.

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    ya bu kadın erkek ilişikilerini içeren konular nedir böle? hep yeni bi konu yeni bi konu açılıo ama içerikleri hep aynı! yok kadın şöle erkek böle, kadın şunu yapar erkek bun yapar, falanda flanda.... bu böle uzyıp gidio farklı kelimeler farklı insanlar ama aynı düzlemde...

anlayın artık arkadaşlar hepimiz bi şekilde bazı zamanlar mutluluklar yaşadık bazı zaman acılar çekerek üzüntüler yaşadık, hepimiz farklı şeyler yaşamış olmamaızla birlikte deneyimlerimiz ve bakış açılarımızda farklılıklar gözsterebilir. ama bi gerçeke var ki kadın ve erkek kedi köpek gibidir benzetmede ama aynı zamanda da birbirleri olmadan da yapamazlar... bu böle dünya! dünya varolduunda da böleydi milyonlarca yıl geçti artık uzay çağındayız hala böle! ama iyisiyle ama kötüsüyle, bu dünyayı birlikte paylaşıoruz ve daha ne mutluluklar ne üzüntüler yaşıcaz kimbilir... hayat böle akıp gidiyor, gitmeye de dvm edecek... anında yaşadıımız kırgınlıklarımız olsada, anca beraber kanca beraber bu yolları yürüyüp, hayatımızın sonunu getircez... tarihte bu zamana kadar da böyle değil miydi???
    ???

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    hani nerde konsept....

Alıntı bedenenyanlış ruhendoğru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu kadın erkek ilişikilerini içeren konular nedir böle? hep yeni bi konu yeni bi konu açılıo ama içerikleri hep aynı! yok kadın şöle erkek böle, kadın şunu yapar erkek bun yapar, falanda flanda.... bu böle uzyıp gidio farklı kelimeler farklı insanlar ama aynı düzlemde...

anlayın artık arkadaşlar hepimiz bi şekilde bazı zamanlar mutluluklar yaşadık bazı zaman acılar çekerek üzüntüler yaşadık, hepimiz farklı şeyler yaşamış olmamaızla birlikte deneyimlerimiz ve bakış açılarımızda farklılıklar gözsterebilir. ama bi gerçeke var ki kadın ve erkek kedi köpek gibidir benzetmede ama aynı zamanda da birbirleri olmadan da yapamazlar... bu böle dünya! dünya varolduunda da böleydi milyonlarca yıl geçti artık uzay çağındayız hala böle! ama iyisiyle ama kötüsüyle, bu dünyayı birlikte paylaşıoruz ve daha ne mutluluklar ne üzüntüler yaşıcaz kimbilir... hayat böle akıp gidiyor, gitmeye de dvm edecek... anında yaşadıımız kırgınlıklarımız olsada, anca beraber kanca beraber bu yolları yürüyüp, hayatımızın sonunu getircez... tarihte bu zamana kadar da böyle değil miydi???
    eline sağlık

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ne gereksiz topic,konu dışı kalksın diyoruz yaa.Kusura bakma yasincim.

Mutlu olmak istediğim de aynaya bakıyorum......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne görüyorsun?....Yeterlimi sence...???
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne görüyorsun?....Yeterlimi sence...???
    Alp dishy'nin aynası sihirliymiş dostum nasıl bakarsan bak insanı mutlu gösteriyomuş...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp dishy aynası sihirliymiş dostum nasıl bakarsan bak insanı mutlu gösteriyomuş...

Ne kadar sihirli olursa olsun bence yeterli değil....Aslında herkese o aynadan lazım...Ama arkası da gözükecek....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hergün gördüğün surat bakınca nasıl mutlı oluyosun anlamadım
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Forumdan Uzaklaştırıldı eh62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    ya nedir bu kızlarla uğraşma derdiniz, burası motosiklet net mi yoksa, kız erkek arsındaki sorunları tartışma sitesimi. Biz bu erkeklerle hiç uğraşmıyoruz ya, sataşmadan duramıyorsunuz dimi?

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

20 tane sap ve bir dişinin olduğu ortamdaysan zaten kaderde yazılı olan şey aval aval bakmaktır. (okuldan biliyorum en çirkin kızın bile havasından geçilmiyordu) Bence sen çevreni değiştir ve 20 sap 20 dişi olan ortamları dene.
    Sana ilgi göstermeyen kızın peşinden timsah gibi dolaşmanın anlamı yok. Bakışlar kendini belli eder.Gözgöze gel senin için de düşündüğü belli olur. Gerisi hikaye.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı eh62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya nedir bu kızlarla uğraşma derdiniz, burası motosiklet net mi yoksa, kız erkek arsındaki sorunları tartışma sitesimi. Biz bu erkeklerle hiç uğraşmıyoruz ya, sataşmadan duramıyorsunuz dimi?
    sevgili arkadaşım kimse kimseyle uğraşmıyor,sadece ortama neşe gelsin diye konu açılıyor fakat bir kaç eleman ortalığı bulandırıyor,sonrası malum,

sadece konular üzerinde fikir alış verişi yapıyoruz,konu dışı bölümü makara kukara yeri...

şimdi sen de böle yazarsan ortam gene karışır..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raflar

Al sana taktik ..hiç ayarlayamayacağını düşündüğün bir kızı hedef al ..her gece yarısı git kapısına bir gül bırak bunu devam ettir ..inan kız senin kim olduğunu anlamak için çoğu gece uyumayacak sabaha kadar kapının arkasında nöbet tutacak ..10 gün sonra yakalan kıza elde gülle bak bakalım o ayarlanmaz zannettiğin hatun nasıl azı açık ayran budalası gibi oluyo ..hoş o zamanda ayarlanmaz diye gözünde büyüttüğün hatununn son haline acırsın ama salla ..amaç hasıl olur..
    bilader o senin dediğin ancak finlandiyada falan , erkeklerin %40 ının eşicinsel olduğu, kadınların erkeksizlikten kırıldığı ülkelerin elidor reklamlarında oldur.türk kadınına sökmez öyle gizem numaraları.bi kere türk kadını cahil cesareti olan direk saldıran adamların limitisz ilgisine alışkındır ve limitsiz ilgi bekler. alışkındır.öyle ucundan köşesinden gizem numaralrı kesmez türk kadınını.yaparsan ne korkak ne ezik hatta ne "izik" herifmiş der çıkacağı varsa bile vazgeçer.

Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 tane sap ve bir dişinin olduğu ortamdaysan zaten kaderde yazılı olan şey aval aval bakmaktır. (okuldan biliyorum en çirkin kızın bile havasından geçilmiyordu) Bence sen çevreni değiştir ve 20 sap 20 dişi olan ortamları dene.
    Sana ilgi göstermeyen kızın peşinden timsah gibi dolaşmanın anlamı yok. Bakışlar kendini belli eder.Gözgöze gel senin için de düşündüğü belli olur. Gerisi hikaye.

20 sap ,20 dişi olan bir ortam yok türkiyede.
    ayrıca bakışlar çok yanıltıcıdır bakışlara bakarsan fena halde toslaman işten bile değildir bakışlara hiç önem vermem ben.

Alıntı bedenenyanlış ruhendoğru adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peşinde 20 kişi olduğu için hiç bir emek vermeden,hiç bir bedel ödemeden sevgiliye yada kocaya sahip olan bünyelerin ya niye bu kadar takıyosunuz demesi çok normaldir.

kadının erkeğe empati kurması , erkeğin doğum sancısını hissetmesi kadar olanaksızdır.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    "kadinla birlikte olmak dunyanin en sıkıcı şeyidir" demis raflar.
    puahahahahaha.....

ne diye yillardir bunu yapiosun o zaman raflar? aslinda hosuna gidiyor da, bi turlu beceremedigin icin sevmiyorsun di mi?
    insanlar yapmayi beceremedikleri seyleri sevmezler.... hobilerine falan bak, hepsi yapabildigin, becerebildigin seylerdir. yanlis miyim?

hadi cumleten i geceler..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler