Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gidenlermi Vefasiz Kalanlarmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Dostlarım,Kardeşlerim vede Arkadaşlarım diyerek söze başlamak istiyorum.
    uzun zamandır iyi kötü birlikteliğimizi sürdürmeye çalışıyoruz.Bu genelde hepimizin ortak özverili olarak dostluk ve arkadaşlıklara bakış açımızıda göstermesi bakımından.hemen hemen bir çoğumuz geçmiş zamanlardada edinilmiş dostlarımızıda ne kadar sevdiğimiz veya ne kadar dostluklarımıza önem verdiğimizi uzun uzun düşünmeme rağmen bir türlü kafamda bu sorulara cevap bulamıyorum.Bir çok arkadaşımız oldu ama o ama bu ama şu sebeplerden bugün bir çoğu ile ne görüşebiliyoruz nede nerede oldukları hakkında hiç bir fikir sahibi değiliz.benki dostluklarına çok ama çok önem veren.hatta evimdeki aile fertlerimden bile daha çok önem veren birisi olarak bunun böyle olmamasını giderken bir veya birilerine kızıp diğer arkadaşlarınada arkasını dönüp çekip gitmesi sizce ne kadar insancıl.sizce ne kadar dostluk ve arkadaşlıkla bağdaşır.ben kendi açımdan hiçde etik bulmuyorum bu davranışı.olaya bir diğer taraftanda bakarsak kaybolup giden bu arkadaşlar şimdi nerede ve ne yaparlar.diye hiç düşündükmü.veya bu arkadaşlarımıza hiç olmazsa arada bir MSN ile yada telefon ile arayıp sordukmu.sizce vefasız kim?onlarmı? bizlermi?sizce insan dostunu bir şeyler paylaştığı (bu benim için çok önemli) dost veya arkadaşlarını arada bir nasılda olur aramaz.Ben diyorumki dostluklar ve paylaşımlar bu kadar pamuk ipliğine bağlı olmamalı.gidenler kalanlara sağlık ve sıhhatleri hakkında arada bir malumat vermeli.kalanlarda gidenleri ara sıra arayıp hal ve hatırlarını sorarak onların sağlık ve sıhhat haberlerini diğer dostları ile paylaşmaları gereklidir.Unutmayalım Erdemli insanlar çok zordada kalsa dostlarını ve arkadaşlıklarını asla ve asla unutmazlar.ve uzun yıllar bunu sürdürme çabası güderler.Kısacası diyorumki dostluklarımızın kıymetini bilelim.Bir zamanlar iyi veya kötü bir şeyler paylaştığımız dostlarımızı arada bir arayıp soralım.Belki yapacağımız bu anımsamalarla sılayı rahimden sayılıp bizlere cennetin kapılarını açar.ne dersiniz.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hayat böyle. bir zamanlar hiç ayrılmayız dediğim insanlardan şimdi bi haberim

ama ne demiş eski dostlar "eski dostlar görmesekte kalplerimizde bir hüzünlü şarkı oldu ayrılık bize"
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    dogru soyluyorsun dostum..ama hayat inan insani bi cok yerlere ortamlara surukleyebilir..
    inan bazen benim telefon param dahi olmuyor dostlarimi sorayim..
    bu sebeblerden bazilarindan biri tabii daha bi cok sebeb var bence hemen karamsarliga kapilma..ama sen genede dostlarini ara belkide imkani yoktur aramaya..kendine iyi davran..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Herkes vefasız bea!

Walla ben kendim için bu görevi yerine getiriyorum diyebilirim...

Sitede oldukları sürece sürekli yazışmış ; paylaşmış ve dostluk kurmuş olduğum arkadaşlarla daha hala haberleşiyorum.İrtibatı kesmedim!

O arkadaşlar kendilerini biliyor! Siteden ayrılanlarla da aynı irtibat içindeyim...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    öyle bir an olurki kalabalıkta kendini yalnız hissedersin bazende yalnızken kendini kalabalığın ortasında bulursun.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onlar Benim Eski Değil, Eskimeyen Dostlarim.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle bir an olurki kalabalıkta kendini yalnız hissedersin bazende yalnızken kendini kalabalığın ortasında bulursun.
    sadece bu kadarmı ümmete abi.yani bu kadar önemsiz bir konumu bu.kimse irdelemiyor.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    ya kardeş ben buraya çok şey yazarım hatta sayfayı bile doldururum ancak,sonra da ortalık gene karışır,ya aslında yazmama sebebimiz korktuğumuzdan falan değil,terbiyemizden ve efendiliğimizden kaynaklanıyo,aslına bakarsan hayat vefasız,
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi hürmetler saygılar...millet işinde gücünde be abicim...yoksa unutulduğun falan yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu soruya Yahya Kemal Beyatlı ne güzel cevap vermiş ...

SESSİZ GEMİ

Artık demir alma günü gelmişse zamandan,

Meçhûle giden bir gemi kalkar bu limandan.

Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;

Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.

Rıhtımda kalanlar bu seyâhatten elemli,

Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli,

Bîçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!

Hicranlı hayâtın ne de son mâtemidir bu!

Dünyâda sevilmiş ve seven nâfile bekler;

Bilmez ki giden sevgililer dönmiyecekler.

Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden,

Bir çok seneler geçti; dönen yok seferinden.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    önemli konu.. aktif kalsın ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler