Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Dijital Fotoğraf Makinesi Olanlar...Üstadlar...bi el atın beyav....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Mete abi, cumartesi uğra bana, yeni işe başaldım Vestel'de part time, sana güzelinden bir HP M525 vereyim, 5 megapiksel, 3x optik zoom, 512mb SD bellek ve çanta hediyeli, 299ytl liste fiyatı, sana 270 olur, patronu ikna edersem biraz daha indirtirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen sony al sony kaç çekim konusuna gelirsen min 30 flaş olayına girersen 15 felan

lan kedidirr kediii der gibi sony al sonyy deme yav...Detayları anlatıver dostum...

neden sony...

Alıntı BlackMoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nikon bence en iyisi
    makina alırken dikkat edilmesi gerekenler (bence)
    1- efektif pixellerin fazla olması
    2- optik yakınlaştırma (zoom)
    3- Tepki süresi (hareketli cisimlerin resimlerini yakalamak için)
    4- Hafıza kartlarının çabuk bulunabilir olması
    5- USB üzerinden bilgisyara bağlantısı olması
    6- TV bağlantısı olması
    7- Tabi ki pillerinin ve pil süresinin makul olması (bazı makinalar şarjlı kendine özel piller ile satılmakta onların pillerinin bitiminde yarı yolda kalınabiliyor)
    benim sıralamam bu şekilde olurdu. bunları sağlayan ve bütçemi aşmayan bir makina alırdım

Allah razı olsun ya zahmet edip yazıyosunuz ya...very very thank you sir...

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu özelliklere sahip olan ve bütçemizi aşmayan bi marka sölede bizde alalım,

birader sanada yapalım bir makina ama oralarda ne çekicen ki...

nikonun bazı modelleri var diğerlerine göre daha uygun fiyatlı
    standart olarak evde çekilen fotoğraflar 10 * 15 formatında basılır bu tür baskılar için 3 M nokta (pixel) yeterlidir 6 M nokta ise büyük afiş çalışmaları için kullanılır. kişisel makinalarda 6 M noktalı modelleri alarak arge faaliyetleri için destek olursunuz.
    mete_han ın listesindeki "NIKON COOLPIX L4 DIG.FOTOGRAF MAK...260 ytl... " bo model bence alınabilir
    http://www.gold.com.tr/urunozel.asp?ID=27109
    bu link ile ürün özellikleri belirtilmiş
    Pil Ömrü : LR6 (AA-alkaline (L40) pil ile yaklaşık 250, veya EN-MH1 Şarj edilebilir Ni-MH pil ile yaklaşık 450, lithium pil ile yaklaşık 600 çekim
    bunlar flaşsız çekim adetleridir.
    hafıza kartı olarak SD / MMC kullanılıyor uygun fiyata bulunabilir.
    3 kat optik yakınlaştırma var, dahili 16 MB hafıza, - Maks. Perde Hızı : 1/3000 - Min. Perde Hızı : 4 yani hızlı ve yavaş pozlamaya elverişli, otomatik netleme var yani bence evde resim çekmek için yeterli bütün özellikleri kullanım klavuzu ve kullanarak öğrenilebilir

dostum fiyatıdada bana makul geldi...hatta vakıfbank kredi kartına peşin fiyatına 15 taksit yapıyorlar ya...yeme de yanında yat makinanın

yani....lr 6 denilen bizim standart duracell panasonic pillerden iki tanesiyle 250 adet çekilirse süper...AA alkalinli minik pil...AAA ise standart alkalinli pil olsa ferek...Neden herkes duracelli tercih eder onuda anlamış depilim....

bizim kağıthanede bir pilma vardı yerli pil ve akü üretirdi garipler...doğal olarak yıllar önce kapandı...ben koşan ayım duraceli kimseciklere değişmem...ha işyerindede o kadar var ki...pil beleş yani ağaya...

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu makine 2000 ytl ama ya...

scooter alırım valla buna...Kymco agılıty 125 ...2350 ytl ama abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi, cumartesi uğra bana, yeni işe başaldım Vestel'de part time, sana güzelinden bir HP M525 vereyim, 5 megapiksel, 3x optik zoom, 512mb SD bellek ve çanta hediyeli, 299ytl liste fiyatı, sana 270 olur, patronu ikna edersem biraz daha indirtirim
    Hp makina kullanan bir arkadaş pil tüketiminden şikayet ediyordu. bu modelde düzelme varmıdır. flaşsız olarak kaç çekim yapar. 4 M noktalı modelleri daha uygun fiyatlı olmaz mı? sonuçta büyük baskılar yapılmayacak.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    geçtiğimiz ay küçük bir dijital lazım oldu, bunu aldım.
    onlarca makina arasında epey bi araştırıp, bunda karar kıldım.
    (kullanım amacı + özellik + fiyat... bunların hepsini ince ince değerlendirdim. şimdi yaz hepsini desen kusura bakma uğraşamam )

şu an kullanıyorum. SLR tadını asla vermiyor ama, kompakt makina olarak
    gayet kullanışlı.

belki fikir verir...

http://www.ekonomikticaret.com/ekono...tkmpnsncdmcls2

(yine bu siteden, 14 taksitle aldım. işin güzel yanı, acıtmıyor da... )

AA alkalinli minik pil...AAA ise standart alkalinli pil olsa ferek
    alkalin, pilin kimyasal yapısıyla ilgili. sarj edilemezler. (şarjlı piller Nİ-Ca, Nİ-Mh, ve Lİ- İYON)
    AA boyutudur.
    bildiğimiz kalem pil, AA'dır.
    AAA ise, tv kumandalarına takılan kalem pilin küçüğü ve incesi olan boyuttur.

pil konusunda tavsiye istersen, GP Ni-Mh 2700 serisi gayet kullanışlı.
    hafıza efekti yapmadığı için, uzun süreler sorunsuz kullanılırlar. ( uygun şarj cihazı kullanman gerekiyor.)

http://www.ekonomikticaret.com/ekono...ftkmgprpd22700

(bunu da aynı araştırmalar sonucu uygun buldum ve aldım. canavar gibi kullanıyorum)
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    tak 1 gb flash kartı seri çekim yap
    geçenlerde bir tele objektif lazım oldu fiyatlarına baktım canon için makindan pahalı

flash kart denilen zımbırtı depolama olsa gerek...ben bilgisayara zaten kayıt edeceğim resimlerimi herhalde ek depolamaya ihtiyaç olmaz...

birde bu tele objektif ve seri çekim nedir abiler...neden lazım olur...fantaaazzi çekimler formatımı bu teknik...hani eline her makinayı alan kendini Ara Güler zanneder ya...o ambiansmı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nikonda, bu asa ayarına tilt oluyorum.
    canon 100'e,
    sony ise 64 asa'ya inebiliyor. ama nikon, asla...

bu da, keskin fotograf almak için önemli...

__________________________________________________ ____

meto makina alırken dikkat et, çin malı olmasın...

asa masa çakıyon he bu işlerdan...ama kendine zongsen alıyosun...bu ne perhiz bu ne kahtalı mıçı...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    flash kart denilen zımbırtı depolama olsa gerek...ben bilgisayara zaten kayıt edeceğim resimlerimi herhalde ek depolamaya ihtiyaç olmaz...

birde bu tele objektif ve seri çekim nedir abiler...neden lazım olur...fantaaazzi çekimler formatımı bu teknik...hani eline her makinayı alan kendini Ara Güler zanneder ya...o ambiansmı...
    tele objektif şu işe yarar mesela GP izliyosun seyirci olarak gitmişsin. tribünden 1000 lik motorlar sana 125 cıbır gibi görünüyor takıyosun tele objektifi hemen senin yakınına getiriyor görüntüyo sende basıyorsun hemen o anı yakalıyorsun

flash kart : mesela gitmişsin bir geziye yanında gani gani ayıcıklı pillerinden var. çektin bir kısım resim sonra bir bakmışsın makina ben daha fazla resim yiyemem doydum dedi. hemen çıkarıyorsun flash kartı yerine aç gözlü başka bir kart takıyorsun onun gözü doyasıya yeniden çekime devam

seri çekim olayı: mini mini kızın yürüyor her adımını görmek istiyorsun makinayı seri çekime alıyorsun elini deklanşörden kaldırana kadar bi dolu resim çekiyor

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    mete_han 5 senelik amatör fotoğrafçı olarak ben de bir el atayım müsadenle
    Makinende özellik olarak 3-4 megapiksel yeter, şaşırıp da yüksek megapikselli makinelere kanma. 3.3 megapiksel 25x20 fotoğraf basmanı sağlıyor yanlış hatırlamıyorsam. Eğer niyetin kızının fotoğrafını poster yaptırıp duvara asmak değilse (Allah analı babalı, mutlu mesut büyütsün ) yeterli. 3 veya daha da iyisi 4x optik zoomlu makine kullan, çok faydasını görürsün. Siteme girersen bi iki örnek fotoğraf var, Türk yıldızları fotoğrafı tam zoomla çekilmiştir. Markaya gelince Nikon ve Canondan şaşma derim. Bende Kodak CX 6330 var, kodağın efsane modellerinden birisi, ama işi bilen nikon der, canon der. Bir de makinenin yeni nesil hafif makinelerden olmasını tavsiye ederim. Yanında eski stil makine taşımaktan sıkılıyorsun bir süre sonra çünkü
    Türkiye'deki modelleri takip etmiyorum ama şu model alınabilecek en mantıklı seçenek bence senin için:
    http://www.circuitcity.com/ssm/Nikon...oductDetail.do

(Düzenleme: Bir arkadaş daha tavsiye etmiş gördüğüm kadarıyla, düşünmeden al bence. ASA ayarı da senin anlayacağın iş değil zaten, kasma kendini ASA filan )
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti

http://www.gold.com.tr/product.asp?CATEGORY=19&MARK=HP

kanka burada 289 ytl...vakıfbank kartıyla 15 taksit yapıyorlar goldda...sizde böyle bir imkan varmı acaba...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.gold.com.tr/product.asp?CATEGORY=19&MARK=HP

kanka burada 289 ytl...vakıfbank kartıyla 15 taksit yapıyorlar goldda...sizde böyle bir imkan varmı acaba...
    yalnız o fiyata 256 yada 512 mb flash kart dahil değil alırken onunla birlikte pazarlık yap. aynen senin motor alınırken yapın dediğin pazarlığa benzer bi pazarlık

Motosikleti
    geçtiğimiz ay küçük bir dijital lazım oldu, bunu aldım.
    onlarca makina arasında epey bi araştırıp, bunda karar kıldım.
    (kullanım amacı + özellik + fiyat... bunların hepsini ince ince değerlendirdim. şimdi yaz hepsini desen kusura bakma uğraşamam )

şu an kullanıyorum. SLR tadını asla vermiyor ama, kompakt makina olarak
    gayet kullanışlı.

belki fikir verir...

http://www.ekonomikticaret.com/ekono...tkmpnsncdmcls2

(yine bu siteden, 14 taksitle aldım. işin güzel yanı, acıtmıyor da... )

alkalin, pilin kimyasal yapısıyla ilgili. sarj edilemezler. (şarjlı piller Nİ-Ca, Nİ-Mh, ve Lİ- İYON)
    AA boyutudur.
    bildiğimiz kalem pil, AA'dır.
    AAA ise, tv kumandalarına takılan kalem pilin küçüğü ve incesi olan boyuttur.
    kanka oda var...ama 400 ytl civarı..taksitine girebileceğim en yüksek limit zaten 400 ytl...seninkinin daha üst modeli galiba...bu psikopat bişey galiba...

Karakteristik PANASONIC DMC-FX8 PINK D.FOTO MAKINESI
    Bellek Kartı Standardı SD/MMC
    Efektif Piksel (Megapixel) 5.0 MP
    Video Kayıt Özelliği Var - 320 x 240 piksel 30 kare/sn, 10 kare/sn Maksimum kayıt süresi kartın kapasitesine bağlıdır.
    LCD Görüntüleme 2,5" TFT LCD ekran
    Dahili Bellek 16 MB SD kutu dahilinde
    Sensör Tipi CCD
    Zoom 3x optik ve 4x dijital
    Ek Özellikler Leica DC Vario-Elmarit Lens
    Mega OIS Optik Görüntü Sabitleyici
    Dahili flaş
    f=5.8-17.4mm (35mm eşdeğer: 35-105mm) odak mesafesi
    ISO ayarı (Auto/80/100/200/400)
    Art arda çekim (7 çekime kadar)
    Hareketli çekim
    Bebek Modu
    USB bağlantı ile dosya transferi
    Lityum-ion pil (3.7V, 1150mAh)
    Pil ömrü : 300 resim çekebilme

Görüntü Sensörü : 1/2.5", 5.36 Toplam Megapiksel CCD Birincil Renk Filtresi
    Odak Mesafesi : f=5.8-17.4mm (35mm Muadili: 35-105mm)
    Lens : LEICA DC EvetIO-ELMARIT 6 grupta 7 eleman (3 Küresel Olmayan Lens / 3 Küresel Olmayan Yüzey)
    Açıklık Geniş Açı : F2.8 / F5.6 (2 kademe), Tele: F5.0 / F10 (2 kademe)
    Optik Görüntü Sabitleyici : MEGA O.I.S. (Mod1 / Mod2)
    Dönüştürücü Lens Uyumu : Hayır
    Odak Alanı Normal : 50cm - sonsuz Makro/Basit: geniş 5cm/Tele 30cm - sonsuz
    AF Metering : 1 nokta/3 nokta/9 nokta/Spot
    Odak Otomatik : Odak, Normal/Makro (Dial)
    ISO Duyarlılığı : Otomatik/80/100/200/400
    Beyaz Denge : Otomatik/Günışığı/Bulutlu/Halojen/Beyaz Ayarı Beyaz Denge Ayarı (150K step, -1500 - +1500 K) (otomatik ayar hariç)
    Pozlandırma Program : AE
    Arka Işık Dengeleme : Evet (Basit mod)
    Otomatik (AE) : Destekleme +/- 1/3 EV -1EV kademe, 3 kare
    Işık Ölçümü : Akıllı Çoklu
    Kendi Kendine Çekim : 10 sn. / 2sn.
    Kayıt Formatı Sabit görüntü : JPEG, Sesli Sabit Görüntü: JPEG+OuikTime, Hareketli Görüntü: QuikTime Motion JPEG
    Görüntü Kalitesi İyi / Standart
    Ardarda Çekim Modu : Tam Çözünürlükte İmaj, 3 kare/sn veya 2 kare/sn Tam Çözünürlük: Max.7 imaj (Standart Mod) / Max.4 imaj (İyi Mod)
    Limitsiz Sürekli Çekim : Evet
    Sesli Sabit Görüntü Kaydı : 5 sn.
    Ses Dublajı Maks. : 10sn.
    Dahili Bellek : Hayır
    Dahili Flaş : Otomatik, Otomatik/Kırmızı Göz Azaltma, Yavaş Senkronizasyon/Kırmızı Göz Azaltma, Forced On/Off 0.3 - 4.0m (Geniş/ISO Otomatik), 0.3 - 2.2m (Tele/ISO Otomatik)
    Harici Flaş : Hayır
    Vizör : Hayır
    LCD Monitor : 2.5" Polikristalin TFT LCD Ekran (114K Piksel) Görüş Mesafesi: yaklaşık 100% Power LCD Modu
    Kayıt Medyası : SD Hafıza Kartı, MultiMedia Kart
    Mikrofon : Evet
    Hoparlör : Evet (Sadece bip)
    Arabirim DC Girişi, : AV Çıkışı (NTSC/PAL), USB
    Güç Kaynağı : Li-ion Pil (3.7V, 1150mAh) (Dahil) Pil Şarj Cihazı/AC Adaptör (Giriş: 110-240V AC) (Optional)
    Pil Ömrü (yaklaşık) : 300 resim (CIPA Standardında)
    Renk : Siyah,Gümüş, Mavi, Pembe
    Boyutlar (G x Y x D) : 94.1 x 50.0 x 24.2 mm
    Ağırlık Yaklaşık : 135 gr Yaklaşık 153 gr Pil ve SD Hafıza Kartı Dahil
    Dahili Yazılım : SD Viewer for DSC, ArcSoft PhotoBase, ArcSoft PhotoImpression, ArcSoft Panorama Maker
    Standart Aksesuarlar : USB Sürücüsü Pil Şarj Cihazı, Pil, SD Hafıza Kartı (16 MB) AC Kablo, AV Kablosu USB Bağlantı Kablo, Taşıma Kayışı, CD-ROM

http://www.gold.com.tr/product.asp?C...MARK=PANASONIC

piller konusunda yanılıyor olabilirmisin kanko...bende şu an kumanda pili var yanımda...AA diyor...

bir büyüğü yani stnadrat ölçü AAA galiba...yanlışmıyım ...

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kanka senmi çektin...süper valla...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    metehan panasonic filan yalan şeyler bunlar, megapikseline kanıp alma, başın ağrımasın bak
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti

tele objektif şu işe yarar mesela GP izliyosun seyirci olarak gitmişsin. tribünden 1000 lik motorlar sana 125 cıbır gibi görünüyor takıyosun tele objektifi hemen senin yakınına getiriyor görüntüyo sende basıyorsun hemen o anı yakalıyorsun

flash kart : mesela gitmişsin bir geziye yanında gani gani ayıcıklı pillerinden var. çektin bir kısım resim sonra bir bakmışsın makina ben daha fazla resim yiyemem doydum dedi. hemen çıkarıyorsun flash kartı yerine aç gözlü başka bir kart takıyorsun onun gözü doyasıya yeniden çekime devam

seri çekim olayı: mini mini kızın yürüyor her adımını görmek istiyorsun makinayı seri çekime alıyorsun elini deklanşörden kaldırana kadar bi dolu resim çekiyor

valla anladım ya allah çarpsın ki...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bonus'a senin hatırına 12 taksit yaparız Daha fazla yazamıyorum, reklam yapıyorum diye kovacaklar siteden

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    piller konusunda yanılıyor olabilirmisin kanko...bende şu an kumanda pili var yanımda...AA diyor...

bir büyüğü yani stnadrat ölçü AAA galiba...yanlışmıyım ...
    AA normal kalem pil
    AAA ufak olanı.

+

makina deyince, tabiki canon veya nikon.
    ama iş compakt makinelere gelince değişiyor.
    kullanım amacına, fiyatına ve özelliklerine bakınca, illa canon veya nikon gerekmiyor.
    panasonic, kodak sony, vs' de gayet güzel iş yapıyor...
    yeter ki, 3x veya 4x optik zoom olsun, kafi...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han 5 senelik amatör fotoğrafçı olarak ben de bir el atayım müsadenle
    Makinende özellik olarak 3-4 megapiksel yeter, şaşırıp da yüksek megapikselli makinelere kanma. 3.3 megapiksel 25x20 fotoğraf basmanı sağlıyor yanlış hatırlamıyorsam. Eğer niyetin kızının fotoğrafını poster yaptırıp duvara asmak değilse (Allah analı babalı, mutlu mesut büyütsün ) yeterli. 3 veya daha da iyisi 4x optik zoomlu makine kullan, çok faydasını görürsün. Siteme girersen bi iki örnek fotoğraf var, Türk yıldızları fotoğrafı tam zoomla çekilmiştir. Markaya gelince Nikon ve Canondan şaşma derim. Bende Kodak CX 6330 var, kodağın efsane modellerinden birisi, ama işi bilen nikon der, canon der. Bir de makinenin yeni nesil hafif makinelerden olmasını tavsiye ederim. Yanında eski stil makine taşımaktan sıkılıyorsun bir süre sonra çünkü
    Türkiye'deki modelleri takip etmiyorum ama şu model alınabilecek en mantıklı seçenek bence senin için:
    http://www.circuitcity.com/ssm/Nikon...oductDetail.do

(Düzenleme: Bir arkadaş daha tavsiye etmiş gördüğüm kadarıyla, düşünmeden al bence. ASA ayarı da senin anlayacağın iş değil zaten, kasma kendini ASA filan )

Allah razı olsun abi...işime geliyor önerdiğiniz makina...valla insanlar beni bu makineye yönlendirsin diyorum yeminle...fiyatı 260 ytl abi sudan ucuz...

O asa kasa diyen arkadaş gider kendine Ogatech..Premıer falan alır ben onu azcık tanıyom...

abi afiş falan olmayacak sadece...iki kıçıkırık motor birde yavrucağızımı çekecem beri dünya yalan bana...

yalnız o fiyata 256 yada 512 mb flash kart dahil değil alırken onunla birlikte pazarlık yap. aynen senin motor alınırken yapın dediğin pazarlığa benzer bi pazarlık

ok sir...blue moon...

metehan panasonic filan yalan şeyler bunlar, megapikseline kanıp alma, başın ağrımasın bak

abi ne kadar megapiksel o kadar iyi foto diye hep kandırdılar bizi...yaaa...elma şekeri gibi kanıyoz piksele...

AA normal kalem pil
    AAA ufak olanı.

+

makina deyince, tabiki canon veya nikon.
    ama iş compakt makinelere gelince değişiyor.
    kullanım amacına, fiyatına ve özelliklerine bakınca, illa canon veya nikon gerekmiyor.
    panasonic, kodak sony, vs' de gayet güzel iş yapıyor...

pil konusunda haklısın kanko...bendeki ince pilde de AA yazıyor...hatları karıştırdım...

www.eftas.com.tr/batteries/piller_man_al.html

Abiler OLYpus psikopata benziyor değilmi...Kimse Olimpusa bişey demedi...

dostum şunu bi açıklayıversene...youtubeye videoda yüklemek isterim...bu Quıck tıme nedir...çok iyi bişeymi...yoksa kalitesiz bişeymi...önerdiğin makinadaki özellik...

Video Kayıt Özelliği Var - QuickTime Film

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kardeş ben hp ninkini tavsiye edicem... Ben aldım harika çekim yapıyor....Küçücük telefon kartı da var. Hafızayı da artırabiliyosun...Çok da memnunum...Teknosada hediye hafıza kartıda vardı....Video da çekebiliyorsun ayrıca...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Bonus'a senin hatırına 12 taksit yaparız Daha fazla yazamıyorum, reklam yapıyorum diye kovacaklar siteden

kanka Garantiyle işim olmaz...Yoksa lafı bile olmaz...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben hp ninkini tavsiye edicem... Ben aldım harika çekim yapıyor....Küçücük telefon kartı da var. Hafızayı da artırabiliyosun...Çok da memnunum...

Küçücük telefon kartı nedir abi...

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    Casio'ya bakmanı öneririm. Fiyat olarak uygundur, çekim kaliteside iyidir. Benim bir tane Casio Z750'ım var. Arkadaşların gereksiz dediği yüksek megapikselli olanlardan. Ben pek katılmıyorum, daha çok piksel resimde detayların daha belirgin olmasını sağlıyor. Ama arkadaşların dedikleri gibi 3 milyon piksel bir makine normal bir kullanıcı için yeterlidir. Beklentilerin yüksek değilse 3-4 milyon piksellik bir makine seni tatmin eder. Casio'yu tavsiye etmemin bir sebebide hem manuel hem de herşeyi otomatik olarak kullanabilmen. Eğer ben acemiyim diyorsan basıyorsun menüye bir sürü tema var, potre, manzara, spor, tam 30 tane. Senin için ayarları yapıyor sana sadece düğmeye basmak kalıyor. Ben artık ustalaştım dersen manuel moda alıp istediğin gibi değiştirebiliyorsun. baştada dediğim gibi genelde Canon, Sony ve Nikon'dan daha uygun fiyatlı oluyor. Teknosalar satıyor.

Kalem pille çalışan makinelerde genelde pil sorunu oluyor, şarjlı bir model bana daha iyi gibi geliyor. Bence önemli bir özellikte boyut olmalı, cebine atıp sokağa çıkabileceğin birsey seçmen daha iyi yoksa bir süre sonra makineyi yanında taşımaya üşeniyorsun.

Casio dışında kompakt modellerde Canon'u tavsiye ederim. Hatta Canon'lar en iyisidir resim kalitesi olarak. Sony algılandığı gibi çok kaliteli değildir maselef, çok güzel görünen modelleri vardır ama kompakt modellerini tavsiye etmem. Hem resim kalitesi düşük, hem de fiyatı yüksek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler