Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Hüzünlü Bir Anırma Hikayesi...Delikanlı Eşşek Site Önünde Anırır...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOOooo hayırlı olsun kankü...hayırlı olsun...ama senin karizman sadece sarhoş gavur kızlarına yeterdi..şaşırdım yani...heheh...son dakka golünü yine ben attım...nasılım ama...
    sen son 5 yıldır yatıp yiyip yiyip bi taraflarını büyültürken ben salonda durmadan ağırlık kaldırdım onun için şu anda formumu koruyorum şu anda kimse bana 30 yaşında demiyor bakımsız ayuu sana spor yap dedik zamanında

al sana bir foto daha yükleyeyim dedoşunu albümüne eklersin artık bu arada alanyada herkes beni 50cent elemanı sanıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    birazda Güney Amerika varoşlarına benziyorsun...ağırlık kaldırmış...güldürme beni ya...

Ben ziporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim paşam...

ziporu bari karı kız tavlamaya alet etmeyin... tipik bir tükiş pipıl...

o mekanın sahabısısın galiba...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen son 5 yıldır yatıp yiyip yiyip bi taraflarını büyültürken ben salonda durmadan ağırlık kaldırdım onun için şu anda formumu koruyorum şu anda kimse bana 30 yaşında demiyor bakımsız ayuu sana spor yap dedik zamanında

al sana bir foto daha yükleyeyim dedoşunu albümüne eklersin artık bu arada alanyada herkes beni 50cent elemanı sanıyor

abi bu ne karizma ya helal olsun.Şarkısı bile aklıma geldi Dıttt dıtt go go go
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Veee...
    fürekten bir ses gelir, taa yürekten
    ÇATIIIRRRTTTT...

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hakkatten karizmaymis ama cok siyah be abi,bizim ordaki romenlerde boyle siyah
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    O sağ eldeki anahtar bir otel oda anahtarı nomero 104.
    Kırmızı daire içine aldım.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper yorum valla...ben demiyim dedim...gücüne gitmesin diye...biraz roman gibi değilmiii...cingen ambiansı...

illede romaaann olsunn...isterr çamurdann olsunn...oda Allah kuludurrr...her kimm olursaaa olsunn...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    süper yorum valla...ben demiyim dedim...gücüne gitmesin diye...biraz roman gibi değilmiii...cingen ambiansı...

illede romaaann olsunn...isterr çamurdann olsunn...oda Allah kuludurrr...her kimm olursaaa olsunn...
    sevenleri severler,etsiz yemek yemezler,romenler boyledirler ,calgisiz yasayamaz olurler. iste bdayday abime hediyem,Bill Clintonda ayni saksafondan calmisti

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simdi hava atmaya gerek yoq.siz kirazi kasadan parasini vererek aliyonuz,her ne kadar para vermesenizde sonucta barda discoda biseyler ismarliyonuz.ama Ben yani Sinan kirazi dalindan yiyo.hemde parasiz ,hemde kibkirmizi,

Hem neden o kiz gozukmemis,yoksa guzel degilmi yoksa biraz sismanmi,sankili sisman olarak gozukuyo.Ahh be bdayday abi neden oyle hava atmaya calisiyonki .hadi simdi kafa calisiyoruz birr ki birr ki birr ki
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    OOOooo bbaday dedemede ne yakıştı....

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    daha neler var yakisan ama ...............

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    olm adam karizmaa çıkmış..Tombul panda...Yanındaki kız da fıstık...Ne şişmanı...Gözünüzde seçmiyor artık...Hani pandalar renk körüdür de bu kadar kör değil sanırdım.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    mundar mundar
    hem de 25 kere mundar

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm adam karizmaa çıkmış..Tombul panda...Yanındaki kız da fıstık...Ne şişmanı...Gözünüzde seçmiyor artık...Hani pandalar renk körüdür de bu kadar kör değil sanırdım.....
    $iracinin $ahidi bozaci.adam karizma degil demiyoz ama biraz $oparimsi.hem o kiz $i$man

Motosikleti
    olm herif BBG Ali gibi kırma...ne karizması...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    o şöyle, bu böyle...
    kulpçumusunuz lem siz?
    adam oraya karizmayı oturtmuş işte. kıskanmayın ciğerci tekirleri.

kendinize bakın lorel-hardi kılıklılar...

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birazda Güney Amerika varoşlarına benziyorsun...ağırlık kaldırmış...güldürme beni ya...

Ben ziporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim paşam...

ziporu bari karı kız tavlamaya alet etmeyin... tipik bir tükiş pipıl...

o mekanın sahabısısın galiba...
    sen spordan ne anlarsın panda kılıklı fürek sporu sırf karı kız için yapmıyorum ama sporun vermiş olduğu nimetlerdende sonuna kadar faydalanıyorum biz sen gibi fürek değiliz mekana gelince keşke benim olsa ama bizde nerde o kadar para

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu ne karizma ya helal olsun.Şarkısı bile aklıma geldi Dıttt dıtt go go go
    teşekkürler o şarkı şu satırları yazdığım sırada çalıyor bendede

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veee...
    fürekten bir ses gelir, taa yürekten
    ÇATIIIRRRTTTT...

bi yarafından çatlasın panda zoruna gidiyo panda'nın dedesinide kendi gibi düşünüyordu

pandanın çırağıda iş başında saldoroya geçmiş

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim senden'de birşey kaçmıyo apartın kapı numarasını hemen daire içine almışsın

çamur at izi kalsın fürek darbesinden sonra bulaşacak konu arıyor ama yemezler fürek damgası alnına yapıştı artık beni kızdıramazsın

sevenleri severler,etsiz yemek yemezler,romenler boyledirler ,calgisiz yasayamaz olurler. iste bdayday abime hediyem,Bill Clintonda ayni saksafondan calmisti

simdi hava atmaya gerek yoq.siz kirazi kasadan parasini vererek aliyonuz,her ne kadar para vermesenizde sonucta barda discoda biseyler ismarliyonuz.ama Ben yani Sinan kirazi dalindan yiyo.hemde parasiz ,hemde kibkirmizi,

Hem neden o kiz gozukmemis,yoksa guzel degilmi yoksa biraz sismanmi,sankili sisman olarak gozukuyo.Ahh be bdayday abi neden oyle hava atmaya calisiyonki .hadi simdi kafa calisiyoruz birr ki birr ki birr ki
    smirouf yaw sen kasasından bahsediyorsun fürek'in kasasından 'sa o başka bu yazdığın satırları 2 kez estonyaya 1 kez polonyaya 1 kez'deirlandaya gitmiş birisine yazıyorsun ayrıca discoda ben kimseye hiçbirşey ısmarlamam genelde karşı taraf çalıştığım esnada bana gelir tanışma bahanesi ile

illa kızın fotolarını yayınlatacaksınız bana burada

bence o saksafonu hemen kullanmaya başla meleğinde ilerlemek istiyorsan pratik yapman çok önemli ablalarında bu şekilde bulundukları yere geldiler tonbul dürek'im benim

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp hocam değermi değmezmi bilmiyorum ama olmazsa arşivden bulacağım bir kaç fotosunu yayınlıyacağım g.t olacaklar

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mundar mundar
    hem de 25 kere mundar

$iracinin $ahidi bozaci.adam karizma degil demiyoz ama biraz $oparimsi.hem o kiz $i$man
    hala şişman diyor yaw

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o şöyle, bu böyle...
    kulpçumusunuz lem siz?
    adam oraya karizmayı oturtmuş işte. kıskanmayın ciğerci tekirleri.

valla hastayım senin yazılarına ve yakıştırmalarına şu mete pandasınıda cümle aleme maskara ettin ya istanbula geldiğimde görüşeceğim ilk insanların arasındasın inşallah

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    fürekcim bıyık sana yakışmış //gültekin abi ellerin dert görmesin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Başlık amacına ulaşmış ve içerik çoktan Motosiklet.NET Cafe içeriğine benzer bir hal almıştır. Sohbete devam etmek isteyenler lütfen Motosiklet.NET Cafe başlığından devam etsinler
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Güncel...

Fürek topiğine da buyurun isterseniz...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler