Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hüzünlü Bir Anırma Hikayesi...Delikanlı Eşşek Site Önünde Anırır...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı...

09-10-2006, 18:44 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
    Eyong´isimli üyeden Alıntı
    mete_han seni arkama alırım ve 150 den fazla yaparım cometle

Normal adamla 160 da basdım ama sen normal değilsin

Alet 4. vites 150 yapıyo lan nasıl ıkınırsan 145 dersin, cahil ayu seni

Kapıcı Eyong...sen 160 yap comet'le düz yolda normal havada gör bütün site beni öpsün emi...

Ulan Keresteciler Sitesinde dura dura sende yakında TEMA'cı Hayrettin Karaca olacaksın allahın Kereste(si)ciler sitesi demirbaşı...

160 diyo Cometla ya...Ikına ıkına 160 a çıkıp birde sübap kestirme aletine...

sen 160 gör bende anırayım burada aaaiiiii...aaaaiii... diyee...hemde eşşekler gibi anırırım....Çift silindir olunca senin makina uzayamı çıkacak sanıyosun eyong menşeili üye...

İpini koparan comet alırsa olacağı bu tabi...Bilende alıyo bilmeyende alıyo...

10-10-2006, 07:14 AM

--------------------------------------------------------------------------------
    10-10-2006, 07:14 AM

Baba bak çek videonu özel topik açıcam anırma topiği...diyeceğim ki ki ben koca bir eşşeğim diye...Ama 165 görcen taammı...ve düz yolda...rampa aşağı olmayacak...Ben diyorum ki senin cometin rüzgar yer...gtr 250 r zaten eralpte gördük...ama comet rüzgarın babasını yer ve 150 de tıklar...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda bu konu hakkında çok konuşuldu.Merak edilen gt 250 cometın son hız videosu;

http://www.youtube.com/watch?v=tUTGYeb7xOo

Tabi ki hız göstergesinin doğruluğu kanıtlanmadan bu bilgilerde kesin değil.Ancak 160 km hız gösterirken 130-140 ile gidecek kadar kalitesiz bir marka değil sonuçta,maksimum sapmasını bile düşünsek bu hız 150 km rahat vardır diye düşünüyorum.140 ı geçemez diyenler için sanırım biraz daha açıklayıcı bir video...

Arkadaşlar ben bişey yazdıysam yaparım...Öyle yazıpda 360 derece dönemem...Anırıcam dedim mi anırırım...Mübarek kandil akşamı yakışık almadı ama Comet 160 a çıkmaz dedim...160 yaptı...Yapılacak tek şey saygı duymak...

Ben delikanlı adamım...pardon eşşeğim...

Ama harbi büyük konuştum...ama beni bu hale getirenler utansın iyimi...

Başta gizli hayın mod KOMTAN olmak üzere selamlar olsun...Bi gün Erhan(skullhunter) ve Komtan oturuyoruz işyerine ziyarete gittik...Komtan dedi ki abi 145 bile zor yapar dedi...Bende vallamı kanka diye kafaya yazmışım sağda solda konuşuyorum....yoksa bindiğimden değil...Hyosung 250 r sahibi birinden duyunca kafamda kulaktan dolma bilgi yer etti...Yani kendim ettim kendim buldum...

Komtan yaktın beni be abi...ulan hani 145 i geçmezdi...Hayın domdom ...cümle aleme rezil oldum abi ya...Sana güvendim sağlam salladım...Kapıcı kardeş eyongda ara gazı alır video falan uğraşmaz diye destekli attım...Gümledim valla...

Ben ettim siz etmeyin...aha buda anırma videom...

http://www.youtube.com/watch?v=fW0J9G1Jz9A

Diğer üçünü tanımıyom...

Ya dedim susma hakkımı kullanayım falan yan çizeyim dedim ama nafile...Uçarlar bana sitede...Hep karşıma çıkar bu muhabbet diye düşündüm...Ama kendimle dalga geçeyim ki sizin maytap geçmenizin acısı hafiflesin...napim yav...kendi kazdığım çukura düştüm...

Ulan bu yaştan sonra dillere sakız olcaz ama varsın olsun...fazla sarmayın geyiğe...

Ulan bayram öncesi tam makara olucak ha ben biliyom abi...Zaten maymunduk bir eşşekliğimiz eksikti...

Ah bu dil yarası yok muu...offf...mesajlara girip edit yapayım dedim ama Kapıcı Eyong alıntı yapıp yapıştırdığı için geri dönme şansımda kalmadı...

Bakın biraz hatırım varsa fazla makara yapmayın tamammı dostlar...

forrap seni de müsait bir zaman İzmir Buca'ya gelip öpeceğim...

Tüm mod hayallerim yıkıldı ya...Getti karizma falan...Kim sitede Eşşek bir mod ister ki artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    mete bu ne lann,ne güzel anırıyo öle puhahahah

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Abi kostümü nereden buldun?Demek diğer üçünü tanımıyorsun
    Fazla olmadı değilmi?
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete bu ne lann,ne güzel anırıyo öle puhahahah
    Abi diğer üçünü tanımam etmem...kankam değildir duyurulur...Ben kendi şarkımı söylüyodum geldiler yanıma...Hani olur ya minübüslerde yan kesiciler...yanaşırlar...o hesap...

Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kostümü nereden buldun?Demek diğer üçünü tanımıyorsun
    Fazla olmadı değilmi?

Herkes kendi anırmasından sorumludur...İtinayla anırılır...Lan reizl olduk ya...

En komiğide şu ha...Kızım biraz büyüycek topiğe bakıcak...Ben de diyeceğim ki...(Türk filmlerindeki gibi)

Senin baban bir eşşekti yavrum....

Neyse fazla reklam olmasın ha...Anırdık bitti...hayat devam ediyor...İnsan olarak...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete gürkana inandın böle oldu ..gürkan yeni motorcu 145 bile ona rüya ..bende yokuş yukarı 180 kg yük ile alete 130 yaptırdım ...sakar yokuşu bilen bilir ..varsa ucunda bişi bende video çekebilirim...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Eeee, ne diyim, geçmiş mi olsun?

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

En komiğide şu ha...Kızım biraz büyüycek topiğe bakıcak...Ben de diyeceğim ki...(Türk filmlerindeki gibi)

Senin baban bir eşşekti yavrum....

Neyse fazla reklam olmasın ha...Anırdık bitti...hayat devam ediyor...İnsan olarak...
    Yok öyle sanal anırma,onlardan herhangi biri sen değilsin biliyorum.Bize gerçek bir Mete anırması lazım Bütün site cep telefonlarına zil sesi yapmak için seni bekliyor Hadi abicim sözünü tutBu arada kızınla ilgili düşündüklerinde bence olabilecek şeyler.Gözümün önünde canlandı birden Babanızın yaptığı bir olayı anlatın diye öğretmen ödev verdiğinde senin kızın ''onun anırması diyecek''
    Bebiş= Anne bana babamı anlatsanaaa
    Anne=Senin baban bir eşekti yavrum
    forrap seni de müsait bir zaman İzmir Buca'ya gelip öpeceğim...
    Gel ama bizim cafeye eşekler giremiyor abi

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Gel ama bizim cafeye eşekler giremiyor abi[/QUOTE]

puhahhahahah,

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    yazık oldu gencecik adama..

bir zamanlar ferhan şensoyun da bir reklamı vardı. sabah gezetesi ansiklopedi veriyodu ve 1. cildini ücretsiz dağıtıyordu.. ferhan şensoyda demiştirki reklamda bu ansiklopedi bedava dağıtılsın bede dinazorum demişti ve bir animasyon ustalığıyla dinazor olmuştur...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    hehehe metehan abi ii anırıon he

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe metehan abi ii anırıon he
    Yooo sen anlamamışsın, o klipte ki eşeğin sesi
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olmaz kabul etmiyorum arkadaş anırsın koysun buraya mp3 formatında filan millet telefonları hazırladı bugün anırcak diye getti youtube den mera görüntüsü yapıştırmış bunu saymıyoruz mete

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete gürkana inandın böle oldu ..gürkan yeni motorcu 145 bile ona rüya ..bende yokuş yukarı 180 kg yük ile alete 130 yaptırdım ...sakar yokuşu bilen bilir ..varsa ucunda bişi bende video çekebilirim...

abi bu Gürkan sitenin ilk Hyosungcularından ama...Dedik ağızından çıkan laf dinlenir...Valla ona güveniyordum ben...

Ucunda bişi yok abi ama istiyorsan göndeririz İstanbuldan...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle sanal anırma,onlardan herhangi biri sen değilsin biliyorum.Bize gerçek bir Mete anırması lazım Bütün site cep telefonlarına zil sesi yapmak için seni bekliyor Hadi abicim sözünü tutBu arada kızınla ilgili düşündüklerinde bence olabilecek şeyler.Gözümün önünde canlandı birden Babanızın yaptığı bir olayı anlatın diye öğretmen ödev verdiğinde senin kızın ''onun anırması diyecek''
    Bebiş= Anne bana babamı anlatsanaaa
    Anne=Senin baban bir eşekti yavrum

Gel ama bizim cafeye eşekler giremiyor abi

yarın gelirsin msne kucağa çekerim alırım ifadeni...Sende mi Forrap...Yakıştımı lan sana...o kadar emeğim vardı sende...Artık kankam Serdar oldu haberin olsun...sen kara listedesin...Ben seni bilmezmiyim...Yarın akşam msn de abi mabi çekersin...alırsın gönlümü...

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz kabul etmiyorum arkadaş anırsın koysun buraya mp3 formatında filan millet telefonları hazırladı bugün anırcak diye getti youtube den mera görüntüsü yapıştırmış bunu saymıyoruz mete

Beğenemedin mi hayatım...İstersen vesikalık resim çektirip yollayayım sana...başka arzun...daha ne sitiyon birader ya...Aha rezil olduk işte daha ne istiyosun...kınan hazır adres reca edeyim...Allahın KInROadcısı seni...Sen önce kendi çin çon motoruna bak Tek Tekerrrrrr....

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Gerçi ben yukarıda ki bağlantıda ki sesi kaydettim ve telefonuma yükledim
    Kardeşimizi özlediğim zaman dinler avunurum.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    diger 3 eşeğin yanına kötü niyetle gelmediinden eminsin dimi mete abii..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diger 3 eşeğin yanına kötü niyetle gelmediinden eminsin dimi mete abii..

Bilemiyom kankacım...Bundan önceki hayatımda eşek değildim...

6.hissim zayıftır...Ama temiz pak arkadaşlardı...

Sende mi İhtiyar kaptan...

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Sende mi İhtiyar kaptan...
    Özürlerden bir demet.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alma çayna'nın, korea'nın ahını, çıkar AAAİİİste AAAİİİste...

+

diğerinden vaz geçtim, ama bu kaset tutar abicim... hem klip de hazır... en cikisinden hani...
    müzik listelerinde bomba gibi patlar... MTV, musikçenıl falan... tutabilene aşkolsun...

artık grammy mrammy... tanımazsın bizi...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler