Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Türkiye Fransa'yı Boykot Etmeli mi?

Katılımcı sayısı
56. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

50 89.29%
  • HAYIR

6 10.71%

Boykotun Anketi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hacı Şakir 'i kuran adam bir Türkiye Yahudisi diye biliyordum ben.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bir yaşıma daha girdim, oldum 78 .
    May the Force be with McLaren Mercedes

has_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 2005
    Fatih Altaylı, köşesinde Fransızlarla ilgili sözlerden alıntı :

"fransa'nın yazı da, kışı da yoktur. Ahlakı da yoktur. Bunların dışında şahane bir ülkedir. Ve genelde fahişeler tarafından yönetilir." Mark Twain.

"Arkamda bir fransız ordusu olacağına, karşımda bir Alman ordusunun olmasını tercih ederim." General George S. Patton

"Yanınızda fransa ile savaşa gitmek, akordeonla geyik avına gitmeye benzer." General Norman Schwarzkopf.

"İki türlü tepki verebiliriz. Ya bir fransız gibi ya da bir şey yaparak." Marge Simpson.

"İlgilenebildiğim kadarıyla savaş başarısızlık demektir." Jacques Chirac.
    "fransa ilgileniyorsa haklısınız." Rush Limbaugh.

"fransa'nin bizim savaşa girmemizi destekledği tek an Alman ordusunun Paris'te kahve içtiği andır. Regis Philbin.

"fransızların Irak'ta Saddam Hüseyin'e karşı bize yardım etmemelerine kızmayın. Onlar Hitler'i fransa'dan atmamıza da yardım etmemişlerdi. Jay Leno.

"fransızların içinde yer almayacağı bir Dünya Savaşı, 2. Dünya Savaşı'na benzer." Anonim.

"Nazilerden daha çok Big Mac ve DisneyWorld ile savaşan bir ulustan daha ne beklenir ki!" Dennis Miller.

"Bize ihtiyaç duyduğu anda fransa'nın orada olduğunu hatırlamak çok önemlidir." Alan Kent.

"fransa'nın tümünü ele geçirmek Almanların üç gününü almıştır. Çünkü yağmur nedeniyle ilerlemek zor oluyordu." John Xereas .

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendilerine bir eposta attım, tepkilerini öğrenmek istediğimi, alacakları tavrın milletin tavrını çok etkileyeceğini söyledim. Hah cevap gelir mi? Bence gelmez lakin birileri belki birşeyleri tekrar düşünür.

http://www.oyak.com.tr/ulasin.asp
    Ve cevabını da aldım, bakalım bir sonuç çıkacak mı? Muhakkak duyarlı, bilinç sahibi kalabalıklar aynı yolla onlara ulaşmaya çalışsa kayıtsız kalamazlar.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    oyladım bende
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyladım bende
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz, hanımefendi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz, hanımefendi.
    ben de oyladım ama

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de oyladım ama
    Sana bilahare teşekkür edeceğim, musticiğim.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bıyıklı bak evet dedim .. hayır diyimmi söle yaklaşmayın hayır derim ona göre ...baltalarım valla boykotu ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    bende oyladım...

Evet güzel boykot baltalarsın, bilirim. Aynı zamanda güzelde anket silersin, sildirirsin. Yalnız dikkat et şakayla bile olsa sadece beni değil kendi geleceğini de baltalamış olursun bu boykotta. Örneğin Fransa'da tutuklanabilir, ağır cezaya çarptırabilirsin hani bir Avrupa turu hayalin var (1200gs li gezi konusundaki yorumunu gördüm) zehir olur sana. Farazi konuşuyorum tabi nasılsa evet dedin, hani dönmezsin ya sözünden.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Radyodan bugün dinlediğime göre (hangi kaynaktan alınmıştır,ne kadar güvenilir bilmiyorum) Fransa bu kararı aldıktan sonra ithalatımız % 30 oranında artmış,iyi mi?

39 oy, ne kadar kalabalık, duyarlı bir topluluğuz.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    @nautilus,
    Bizim DİE istatistikleri kolay kolay çıkaramıyor, radyo nasıl bir günde çıkarmış?
    May the Force be with McLaren Mercedes

İşkembeden sallayarak çıkarmıştır.

Bir topluma yalanlar bu kadar mı kabul ettirilir arkadaş aramızda okumaktan aciz, beyni yıkanmış ne kadar embesil mahlukat var. Hani Ermeni olursun, bu vatana düşmansındır yani tarafsındır anlarım da ben bu ülkenin evladıyım diyen insan boykota nasıl karşı çıkar, ödüllendirir gibi nasıl alışverişine devam eder. 'Besle kargayı oysun gözünü' sözü ne kadar uyar bu duruma. Adamlar siz bebek, kadın katilisiniz hepsini yokettiniz diyor, hatta özgürlüğün beşiğiyiz diye övünürken Türklerin soykırımcı olduğunu kabul etmeyeni cezalandırırım diyor, sayın! hükümetimiz iki eleştiri ile üstünü kapatıyor hatta evet öyleyiz diyen yazara methiye düzüyor, bunu kabulleniyorsun sen ne biçim mahluksun be kardeşim, hiç tepki vermeyen otlar mahluk bile değiller ya. Hakikaten sinirim kalktı ne kadar tepkisiz bir toplumuz, sizin yüzünüzden hepimize semer vuruyorlar, vuracaklar da Allah kahretsin kardeşim hepinizi. Soyunuz kurusun yahu.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

irre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marslı olduğumu söylüyorum ama kimse inanmıyor
    Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyodan bugün dinlediğime göre (hangi kaynaktan alınmıştır,ne kadar güvenilir bilmiyorum) Fransa bu kararı aldıktan sonra ithalatımız % 30 oranında artmış,iyi mi?
    benimde takip ettiğim kadarıyla tüketici hakları dernek başkanı boykotun 3. günü total ürünü satışlarında % 30 azalma olduğunu açıkladı

sanırım dinlediğin radyonun spikeri Fransız, doğruların tam aksini söylüyo

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    valla inanmadım zaten de ancak bizim milletimiz de bu boykotu umursamazsa zerre kadar şaşırmam onu da söyleyeyim.Bu kadar tepkisiz bir koyunlar vardır bir de bizim milletimiz.Anlayabilmem mümkün değil ama maalesef öyle bu durum...

Yukarı...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

salih288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bide ben şunu merak ediyorum arkadaşlar ...
    Tabiri caizse Fransaya giren cıkan neki koca avrupada bi tek bunlar yırtık dondan fırlar gibi bu yasayı cıkardılar.<Bunun altında yatan şey klasık Türk düşmanlığı değildir sanırım..
    bu soruya net cevaplar bekliyorum bilgilendirirseniz sevinirm.
    [B][U]**SLOW DOWN PLEASURE UP!![/U][/B]**:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler