Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Annemi neden mi çok seviyorum??

Motovento
    REKLAM ALANI
    KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    bir anneyi sevmek için bi neden gerekmezzz bence anneler nedensiz sevilmelidir. eğer semek için bir neden arıyorsanız sizi 9 ay karnında taşıyıp sizidünyaya getirdiğ için sevin
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam, annemle babam televizyon seyrediyorlardı.

Annem "Geç oldu" dedi, "Zaten yorgunum ben yatıyorum."

Annem kalktı, mutfağa gitti.

Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı, kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibine az kalmış, üstüne ekledi. Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeği için çözülsün diye de eti aşağıya koydu. Kahvaltı masasını hazırlamak için masanın üstündekileri topladı.

Telefonu şarja koydu, telefon defterini kapatıp yerine koydu.

Sonra çamaşır makinesinden ıslak çamaşırları çıkarıp astı ve makineyi tekrar doldurdu. Banyodaki çöp sepetini boşalttı. Islak bir havluyu kurusun diye duş perdesinin borusuna astı. Bir gömlek ütüledi, kopuk düğmesini dikti. Çiçekleri suladı.

Esneyerek gerindi ve yatak odasının yolunu tuttu. Çalışma masasının yanından geçerken durdu, öğretmene teskere yazdı, okul gezisi için para sayıp ayırdı, eğildi, sandalyenin altına girmiş ders kitabını aldı, masanın üstüne koydu. Kek tarifleri defterini çıkardı, arkadaşına söz verdiği tarifi bir kağıda yazdı, çantasına koydu. Bakkaldan alınacakları not etti, notu da çantasına koydu.

Sonra gitti, 3'ü bir arada temizleme losyonuyla yüzünü yıkadı, dişlerini fırçaladı. Gece kremini ve kırışık önleyici nemlendiricisini sürdü. Tırnaklarına baktı, törpüledi.

İçeriden "Sen yatmaya gitmemiş miydin?" diye seslenen babama, "Şimdi gidiyorum" deyip, köpeğin su kabını doldurdu. Kapıları pencereleri kontrol etti, holdeki lambayı yaktı. Kardeşimin odasına girdi, oğlan uyumuş, lambasını söndürdü, bilgisayarını kapattı, gömleğini astı, yerdeki kirli çorapları toplayıp sepete attı.

Bana geldi, "Hadi yat artık, biraz da yarın çalışırsın" dedi. Kendi odasına gitti, saati kurdu, ertesi gün giyeceklerini hazırladı. 6 maddelik acil işler listesine 3 madde daha ekledi. Kendi kendine iyi geceler diledi, hayallerinin gerçekleştiğini gözünün önüne getirdi.

İşte o sırada babam televizyonu kapattı, ortaya öylece bir "Ben yatıyorum" dedi ve gitti yattı.

Sizce bu işte bir gariplik yok mu?

Kadınların neden hálá daha uzun yaşadığını merak etmiyor musunuz?

Vay be direkt Ayşe Arman'dan yürütmasyon yahu...Dishy naptın sen böyle...Oldumu şimdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Biz gece fosur fosur uyurken kadıncağız o satte kalkıp sahur için elcağızlarıyla patatesli börek yapıyor.

Biz de kalkıp uykulu gözlerle masada ne varsa 15 dakika tarumar edip alelacele dişimizi fırçalayıp yatağa atlıyoruz.

Sofrayı kaldırmasına bile yardım etmeden.....
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Annelerin hakkı ödenmez.
    Allah ; bütün annelere , sağlık , sıhhat ve neşeli bir ömür versin....

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    annelerı sevmek ıcın mılyonlarca sebep cıkar ortaya.
    benım için en önemlısı hayatta ömrü yettıkce herkosulda yanımda olan tek kadın olmasıdır

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be direkt Ayşe Arman'dan yürütmasyon yahu...Dishy naptın sen böyle...Oldumu şimdi...
    Yaaaaaa offffff yaaa söledim ya AYŞE ARMAN dan die
    o da ailem.com dan alıntı yapmış.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ne yani erkekler sorumluluklarından habersizmi? evdeki arızadan faturalara, genelde ev dışı işlerde erkeklere kalıyo. evdede kadınlara yardım ederse artık mucize yaratık olarak anılır. bu da kadınların işine gelmez tabiii.
    bu söylediklerim ev kadınları içindi. çalışan bayanlar konu dışısınız haberiniz olsun.................

bende annemi çok seviyorum... ama çok çalıştığı için diiillll...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    her 2 tarafında hakkını ödeyemeyiz.anne ve babaların çocukları üstünde hakkı çok büyük afla onları kırmamalı elimizden geleninin fazlasını yapmalıyız. onları el üstünde tutmalıyız,asla hiç bir şey AİLEMİZİ 2. plana atmamalı
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler