Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

150 cc ne kadar hız yapar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    arkadaşlar 150 cc motor en fazla kaç km yapar 130 gören varmı mesala?
    Furkan6969 bunu beğendi.
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    motorun cc'sine göre hız kıyaslaması yapamazsın hız farklı bir sey cc farklı bir sey...

mesela aprillia 125rs modeli ile 125 lik bir scooteri hız olarak karsılastıramazsın...

Motosikleti
    vespa et_4
    Alıntı red adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun cc'sine göre hız kıyaslaması yapamazsın hız farklı bir sey cc farklı bir sey...

mesela aprillia 125rs modeli ile 125 lik bir scooteri hız olarak karsılastıramazsın...
    o zmn şöle sölim vespa et 4 il e130 km hız yapılaırmı???

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Ben 130 u rahat görüyorum
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Benim motorla bir kaç kere 130 gördüm görmez olaydım

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorla bir kaç kere 130 gördüm görmez olaydım

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    bencede cc ye göre is olmaz sym nin 125cc lik makinası 104km/h yapıyor 150cc lik makina rahat 115-120km/h yapar oldukca tatmin edici bir hız valla

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    bisanla 130 hafif meyilli yolda 125cc pasific
    şimcik motor yatıyor

Motosikleti
    vespa et_4
    evet ark.bende rahat görüom ama inanmayan ark var cybermen sözüm sana

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    göstergeleriniz bozuk 150cc imkansız sürarleri göremez teker çapına göre yanlışdır mutlaka,hele senetar ve zat imkansız kontrol edin arabayla dostlar.
    nezaketin okulu yoktur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 130 u rahat görüyorum

aman yavaş

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisanla 130 hafif meyilli yolda 125cc pasific
    şimcik motor yatıyor
    e tabi yorulmuştur.

Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergeleriniz bozuk 150cc imkansız sürarleri göremez teker çapına göre yanlışdır mutlaka,hele senetar ve zat imkansız kontrol edin arabayla dostlar.

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    cheetabusa
    150 cc'Le 150 ;) etekete gerenq yoq

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    runner kullanıorum 130 çıkarken zorlanıo motor!!!
    Drift Religion

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Benim arkadaştada 150cc et4 vardı 47bindeydi en son 110 görüdük ama yol bitti belki 120 görürdük.Şimdiki yollarla benim motor bile 118 gördü ama bir gün motoru elimize alıcaz gibi geliyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    150 ZC
    dostum sen o küçük tekerlekle ztn 130 görürsen en ufak hatanda hayatı göremez olursun dikkatli ol derim . . vespa tehlikeli . .

Motosikleti
    Artık Yok...
    her motorun yapılma amacı vardır scooterlar her ne kadar sürat için yapılmış olmasada dünyada maksi scooterlara olan talep arttığı için artık firmalar alternatif bir tarz olan ellerindeki maksi scooterların performance yani race versionlarını yapmaya başladılar sanırım ilerde bu epey yayılıcak ve epey talep görücek çünkü lüks konfor sürat bir arada bri motorda olucak..

şimdi 150cc lik motora gelince süratin cc ile alakası yok arkadaşların dediği gibi dünyada 125 cc lik pist yarış motorları var 180 yapıyor

ama ortalama bir motordan bahsediyorsak menşei kalitesi üretim amacı çok önemli çinmalı 150 liklerin açıkcası ben 100 ü geçiceğini pek sanmıyorum dürüst olursak ben 80 i bile geçebiliceklerine inanmıyorum ibrede 130-140 ı görebilirsiniz onun gerçekci bir yanı yok çin motorlarında ibreler ne yazık ki çok yanlış gösteriyor
    tabi ufak modifikasyonlarla çinlilerde çok rahat 120-130 yapabilir hale gelir kısa piston havafiltresi egzos uygulamalarıyla ama kim 2 milyarlık bir motora gidip 1 milyarda masraf ederki..

italyanlarda 140 a kadar rahat yapar japonlarda 120 rahat yapar tahminimce..

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kesinlikle haklısın.

Benim 150 cc jinlunum kadranında 100-105 sürat yazarken yanımdan geçen (beni geçiyor) Citroen C4 ün orta sehpasındaki elektronik kadran 96 diyodu

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her motorun yapılma amacı vardır scooterlar her ne kadar sürat için yapılmış olmasada dünyada maksi scooterlara olan talep arttığı için artık firmalar alternatif bir tarz olan ellerindeki maksi scooterların performance yani race versionlarını yapmaya başladılar sanırım ilerde bu epey yayılıcak ve epey talep görücek çünkü lüks konfor sürat bir arada bri motorda olucak..

şimdi 150cc lik motora gelince süratin cc ile alakası yok arkadaşların dediği gibi dünyada 125 cc lik pist yarış motorları var 180 yapıyor

ama ortalama bir motordan bahsediyorsak menşei kalitesi üretim amacı çok önemli çinmalı 150 liklerin açıkcası ben 100 ü geçiceğini pek sanmıyorum dürüst olursak ben 80 i bile geçebiliceklerine inanmıyorum ibrede 130-140 ı görebilirsiniz onun gerçekci bir yanı yok çin motorlarında ibreler ne yazık ki çok yanlış gösteriyor
    tabi ufak modifikasyonlarla çinlilerde çok rahat 120-130 yapabilir hale gelir kısa piston havafiltresi egzos uygulamalarıyla ama kim 2 milyarlık bir motora gidip 1 milyarda masraf ederki..

italyanlarda 140 a kadar rahat yapar japonlarda 120 rahat yapar tahminimce..

Logaritma haklısın arkadaşım,

Benim 150cc jinlun chopper la 120km kendi kadranında görmüşlüğüm vardır. yanımdan geçen honda cbf 150 en az 140 yapıyordu

max. hızı cc den ziyade fiziksel yapı, piston yapısı, şanzıman, egzost, debriyaj balatası bile etkileyen parçalar arasındadır.

Ama 150 cc bir motorla zaten 100 km yi geçmek kaldıki çin malı bir motorsa, hayati tehlikeye devetiyedir.(çin malını hor görmüyorum, benim mototrumda çin malı kastım kalitesiz motorlar)

Fazla yol tecrübem yok ama fizik biliyorum
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    asya 150 şu kırmızı cix olanlardan beyilli aşağıya doğru bi anayolda iki kişi (toplam 160kg) 130 gördük motor çatlıcak gibiydi ... o motor 2 kez kayışi kopardı teker sağa sola dönüodu arkadaşta onu kaderine terk etti yatıo kenarda çok yakıo die.. üniw gitti

Motosikleti
    mondıal rf 150
    benım mtr en son 120 gordu ama benım bı arkım war onda yukı war onunla saldık onunkı 130 gosterıo benımkı ıse hala 95 anlamadım gıttı walla saten mtr un 110 dan sonra ıbre tıtremeye baslıo gerı ılerı yapıo adı ustunde cıın
    [B][I][MEDIA]N O S C U[/MEDIA][/I][/B]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    gerkesiz bi başlıkmış .

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler