Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

150 cc ne kadar hız yapar?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CGL 125
    slm ark uzun bı aranın arkasından yenı geldım :D hocam bende harput vardı 150 cc bu marka honda nın yan sanayısı dıye duyumlar aldım bu motor la ben denızlı de 133 gordu ama cok zor yaptı bu hızı ufak tefek modıfıyelerle tabıı pek sanmıyorum 150 cc mı motor artık takmın edıcı deıl bence sizin kararınıza saygım sonsuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Zn-125 ve yeni motor için kararsız
    digi_boy abimize katılıyorum gereksiz bi başlık
    bence motorun cinsine üstüne binenin ağırlığından hava durumına lastiklerin havasına göre bile değişir bu durum denemeden bilemezsin
    Spor Araba : 200binYTL, yeni sevgiliyle güzel bi yemek : 500YTL, eski sevgiliyi delirtmek paha biçilemez... :bounce::bounce::bounce:

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence fuzuli bir topik değil arkadaş merak etmiş burasıda motorcu forumu haliyle danışmış sormuş çok doğal ve güzel bir soru bir başkasıda 250cc ne kadar hız yapar diye açabilir buda doğal..

motorun tekerleğe binen yani asfalta ilettiği asıl beygir güç dışında yukarda dediğiniz sürücünün kilosu havanın durumu tekerlerin havası atıl alternatif ek değerlerdir asıl fabrika verilerine büyük bir etkisi olmaz yani daha kaba konuşmak gerekirse 150 yapan bir motora 100 yaptırmaz fabrikalar zaten her zaman bunların testini hesabını değerlerini yapıp alernatif bir tork payı bırakır...

o yüzden bu sitedeki yüzlerce konularda arkadaşların ben 110 kiloyum ama motor zıpkın gibi fırlıyor çıkıyor gibi yazılar görebilirsiniz gene bu yüzden 60 kilodaki bir arkadaşla 110 kilodaki arkadaşın aynı motorda aynı sürat değerlerine ulaşdığını görebilirsiniz..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler