Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kaslı vucudu olanlara soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sanırım protein takviyeli igneler, kas oranını arttırmak hatta azami boyuta ulaştırmak için , nerden temin edilebilir. nerde yaptırılabilir.. az biraz atletik vucudumuz var. onu kaslı hale getirelim.. hadi motorcular el atın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    04 ZX-636
    Bu işle birazcık uğraşmıştım ve öğrendiğim şey, yapay madde kullanımı ileride sana kat kat yağ dokusuyla geri dönüyo ve ayrıca vücutta aşırı deformasyon oluyo.

Haftada en az 3 gün özellikle sabahları (olmazsa akşamları) koşuya çık (30 dakikayla başla, her hafta 5 dakika arttır, 1 saati geçme) Koşmak zor gelebilir ama inan karın ve göğüs kası bile yapıyo.

Aletçilerden bi tane mekik sehpası al, günde 15erden 90 tane falan çeksen yeter (50 milyon falandır eminönü'de ucuz yollu da bulursun).

Bi çift 5 kiloluk dumble al, canın sıkıldıkça, boş bulundukça, nette gezerken kaldır indir, netten yapman gerekn hareketleri bulabilirsin. Hafif gelince 8e veya 10a geç.

Yaza kadar çok vaktin var, şimdi başla yaza kadar taş gibi olursun Ve inan o protein katkılarından çok daha kalıcı oluyo
    2004 ZX-636 Yeşil Nincaa

Motosikleti
    Daelim S2 250
    cankat tebrik ....
    Bu bir tutku... yıllar geçsede... o motor hayatından belki bi çok şeyi alıp götürsede ondan vazgeçmek imkansız.. o bir kadın gibi ..

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    cankat, bir tebrikte benden.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    cankat, bencede tebrikler...Ojinal olsun abicim ne öle protein bilmemne iğneler falan...
    Biri Beni Durdursun !!!!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    ThE_Unforgiven, imzaya resim koymuyoz abicim buna dikkat

Ayrıca

"kısa çöp, uzun çöpten hakkını alacak elbette,
    direnmekle, kurtulmakla, barışla ben
    amenna"

Hasan Hüseyin'in şiiridir
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Profesyonel olarak body-building işiyle uğraşmıyorsan madde kullanma. Body-building yapanlar için tonlarca madde var ancak yaşlandıkça ve spor yapmayı bıraktıkça vücudun resmen pörsüyor ve her tarafın sarkıyor. Kaslı olmak biraz altyapı istiyor. Altyapı varsa biraz çalışmayla iyi şeyler oluyor. Ben çalışmamama rağmen var. Biraz şans. Bence kaslı olmak yerine fit olmak çok daha avantajlı. Ben birkaç kez motordan uçtum ve yere düştüm. İki haftadır da evde kırılan kemiklerimin kaynamasını bekliyorum. Çok daha fazla zarar görebilirdim ancak bunu fit olmama borçluyum. Sana yüzmeyi öneririm. Vücuttaki tüm kasları çalıştırıyor, omuz genişletiyor, karın kaslarını geliştiriyor.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    cankat benden de bir tebrik ben iki sene uğraştım bu sporla en doğalı çalışarak kas yapabilmek bir tavsiye daha kendi ağırlığının üstünde ağırlık kaldırma zaten o ağırlık sana yeter belki vücut daha ağırı ister ileride ama önemli olan ağır çalışmak değil hareketi doğru yapmak ve yaparken doğru nefes almaktır çok ağır çalıştıktan sonra 2-3 ay bıraksan kaslar yumuşar ve vucudun pösüyor boy'un da dediği gibi. Tabi en sağlıklısı bir salonda hocanın sana vereceği programı uygulamak. Evde çalışmak yeterli olmuyor çünki senin vücut ölçülerine göre program alıyorsun sakın ha sakın iyne olayına girme ileride hiçde iyi olmaz

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Prometheus, şiiri biliyorum...imza işide ok
    Biri Beni Durdursun !!!!!

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow

Re: kaslı vucudu olanlara soru

[quote="Mel-a-ku"]bu sanırım protein takviyeli igneler, kas oranını arttırmak hatta azami boyuta ulaştırmak için , nerden temin edilebilir. nerde yaptırılabilir.. az biraz atletik vucudumuz var. onu kaslı hale getirelim.. hadi motorcular el atın[/quote
    ben 15 senedir bodyciyim arkadasim.aynı zamandada hocalik yapiyorum.. bana ne kadar zamandir body yaptigini soylermisin. unutma sakin..!! "ilac kullanmak basit bir olay degildir .vede nicin kullanacaksin gayen ne.yarismaci olacagim dersen o zaman ok. ama bununda rıskleri var katlanmayi goze aliyormusun.vede degecekmi? (bence hayir degmez derim) vucudun sarkma olayina gelince body yapip birakanlarin vucudu sarkan sozu tamamen savsata yani yanlis arkadaslar sadece antremani biraktiginiz vede yeme aliskanligini ayni sekilde devam ettirdiginiz icin vucut bir sure sonra kaslari yaga donusturur.(ama kasin bir hafizasi vardir..!! duzenli antremanlara baslayinca 3 ay gıbi bir sure sonra nerede biraktiysaniz ayni goruntu ve olculerinize tekrar kavusursunuz) sorularinizi pm den yollarsaniz elimden geldigince yardimci olmaya calisirim " her konuda"
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Motosikleti
    Honda Shadow
    boyun fitigi olup uzun sure antreman(7 yil..!!) yapamamıstim cok sukur yeniden basladim.. eger sarksaydi bende sarkardi

ilkbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    Bir doktor olarak cankat'a tamamen katılıyorum. Bravo. Mel-a-ku takviyeler nedeniyle hastanede karşıma çıkarsan hiç ilgilenmem bilmiş ol. Vucudumuz en hassas kısımlarından biri hormonlar sakın dokunma.

Motosikleti
    04 ZX-636
    Zaten benim tavsiyelerim de evde yalnız başına yapacağın çalışmalardı. body-building salonuna giderek işi çok daha profesyonel bi hale dönüştürebilirsin. kas hormonu alayım derken başka hormonlardan olabilirsin
    2004 ZX-636 Yeşil Nincaa

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    shadow hocam ben 2 senedir yapmıyorum bu sporu yani 3 ayda eski forma ulaşabilirmiyim.En çok istediğim şeylerden biride bu spora yeniden başlamak zaten racing e binerken çok lazım oluyor diğer motorlar gibi değil.
    Motor kullanmak bir ayrıcalıktır

Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı Firebladee adlı üyeden alıntı
    shadow hocam ben 2 senedir yapmıyorum bu sporu yani 3 ayda eski forma ulaşabilirmiyim.En çok istediğim şeylerden biride bu spora yeniden başlamak zaten racing e binerken çok lazım oluyor diğer motorlar gibi değil.
    daha once kac yıl yapmıstın arkadasım? ve nerede?bence basla hemen derim sıcaklar tam bastırmadan kasların calısmaya alısmıs olur..eger ıstanbuldaysan sana salon konusundada yardımcı olurum

THE-ALEX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bnce gercek adele yapmak icin takviye besinler şart. onlar olmadan belirli bi noktadan sonra buyume saglayamıyorsunuz. tabi bunlardan kesinlikle steroit, anapolon gibi hormonlar diil ama amino acid ve protein tozu kullanmadanda buyuyemessin

Motosikleti
    Honda Shadow
    arkadaslar eger agir antreman yapmiyorsaniz yada yarismaci degilseniz amino asit kullanmayin derim( karbonhidrat+protein tozlarida gunluk beslenmenın %10-15 ini gecmemeli)yeni baslayan yada haifif antreman yapan arkadaslar amino asitler bir sure sonra karacigerde odem yapabiliyor ..!! bulundugunuz yerdewki hocalariniz bu konularda sıze bilgi versin.(tabi ticari gaye gutmeyen biriyse size dogrusunu der)

nature57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Ben günde yaklaşık 400 mekik çekiyorum. 70'er 70'er mesela yemekten önceleri kalkarkalkmaz yatmadan önce filan. Haftada 3 günde koşuyorum inan oldukça iyi bir vucuda sahibim. Sporda önce devamlılık önemlidir ben bu işi yaklaşık 12 yıldır yapıyorum. Kesinlikle hormon veya ek protein işine girme bol bol meyve ye. Sağlıklı günler

Motosikleti
    er5
    ben 10 senedir body yapıyorum vucudum haliyle baya iyi.SAna sölüyeceğim tek şey var yapay hiçbirşey alma vucuduna ilerde karaciğerin iflas eder ölebilirsin bile.Body sporu disiplin sporudur yediklerine dikkat ediceksin uykuna dikkat ediceksin hayatını o spora adıyacaksınki guzel bir vucuda sahip olasın.
    KAslar asla yağa dönüşmez yaglarda asla kasa dönüşmez ap ayrı şeylerdir ikisi.Vucudun yaglı ise antiremanla yagları eritirsin nasıl erir sen antireman yaparken kasların haraket ediyordur kasların bu haraketini saglıyacak enerjiyi vucut yaglardan ve diğer şeylerden alır ve o enerjiyi sağlar.Günde 5 öğün yemek ye mideni boş bırakma carbonhidrat ve protein dengeni iyi tuttur günde 100 gram protein alman gerek en az 200 gramda carbon 30 gramda yag.buna göre öğünlerin planla tavuk göğsü ye bol bol kaliteli carbonhidrat al pirinç pilavı gibi süt iç yumurta beyazı ye ve bol bol su iç günde 3 litre iç.Alkol alma sigara içme geç yatma geç yemek yeme en son yemeğin saat 6 30 7 gibi ye.Planlı bir vucut geliştirme programını uygula ve sabret sabretmezsen hiçbirşey olmaz öle hayvan gibi kaslı herifleri görürsün etrafta hiç kıskanma onları onların yaptıgı ilaçla kas hiçbir işe yaramaz 2 günde puff diye söner ben 2 ay çalışmim sonra gene başlim benchpress de 100 kilo yaparım onlar 50 kiloyu zor kaldırır.Asla 45 dakikayı geçirme antiremanda çünkü artık vucudun çok yoruur buda vucudun için zarardır herşeyi tadında yap.Genetiğinde müsaitse arnold olursun :]

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    shadow ben istanbul fındıkzadedeyim burada vem diye bir salon var sahibi body cilerden gürhan belki tanırsın aralıklı olsada 2 sene bu sporla uğraştım ve çok seviyorum ama vakitsizlikten devam ettiremedim inan antremandan çıktıktan sonra kendimi çok iyi hissediyordum uygun bir salon tavsiye edermisin bana yakın

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler