Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Korona Aşısı olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene dünyada grip vakası neredeyse yok gibi bir şey , maskeler yüzünden virüs yayılamıyor. O yüzden aşı olmanın çok da anlamı yok. Kafanıza havuz düşme ihtimali daha fazla.
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-55766911
    Doğruluk payı var ama tamamen bitirmesi gibi bir şey asla olmayacak, virüs her zaman bir şekilde bekler çünkü canlı cansız arası bir form, bir şekilde covid farklılaşır mevsimsel gribe döner, kendi adıma talihsiz olaylarım var, havuz düşme ihtimali gibi mevsimsel gribi bulabilirim, bu işin zararı yok faydası da var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Aşı olan birini tanıyorum kısır olmuş sertleşme sorunu başlamış

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet kaskı beni çok sıkıyor, nefes almamı engelliyor, astım olacağım diye korkuyorum. Bir de sıktığı için hem cildimi tahriş ediyor hem de saçlarım daha fazla dökülüyor gibi. Ayrıca kask takmak da ölümden sakatlıktan yüzde yüz korumuyor. Geçen internette gördüm adam 200 le tıra girmiş kurtulamamış, kafasında kask vardı. Ayrıca bizim amcaoğlu geçen motordan düştü kask da yoktu hiç bir şey olmadı. Tam korumuyorsa niye kendimi sıkayım? Polisi görünce takarım ancak.

Edit: Aşı olun, oldurun, yapılınca hiç bir sorun olmuyor, ikinci dozu bekliyorum. Varsa daha iyisi, buyrun onu yaptırın. Savaşta düşmanla elinde ne varsa onunla savaşırsın. Eldeki bu.

Ha ola ki ağzından köpükler saçan köpek falan ısırırsa kobay olmayın, kısır olmayın, vücudunuza sıvı çip enjekte ettirmeyin sakın :D
    drtayfun ve espresso bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korona olan arkadaşım çince konuşmaya başladı.

bi de çip takmışlar, acıktıgında , çişi geldiğinde bildirim geliyormuş beynine.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşı olan birini tanıyorum kısır olmuş sertleşme sorunu başlamış
    Zaten vardır da hazır aşı olmuşken suçu ona atayım demiştir belki. Olur mu olur.
    bursalıali ve M.balibey bunu beğendiler.
    May the Force be with McLaren Mercedes

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Hoka desene; hem korona testi hem de prostat muayenesini aynı anda hallediyorlar. Zaten başka türlü bir buçuk milyar Çinli'ye nasıl sıra gelecek?

Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başta "bilim dünyasının dediği gibi" deyip ortalarda tam tersini "birçok çalışmada gösterildiği gibi" diye anlatarak 45 saniyede kendini yalanlamış.
    bunlar mehmet öz ibişinin minik minik yerli çakmaları sadece...
    '-' bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaç kişi aşı oldu bilmiyorum ancak insanların rahatlaması için ne kadar zaman gecmeli anlamadım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kaskı beni çok sıkıyor, nefes almamı engelliyor, astım olacağım diye korkuyorum. Bir de sıktığı için hem cildimi tahriş ediyor hem de saçlarım daha fazla dökülüyor gibi. Ayrıca kask takmak da ölümden sakatlıktan yüzde yüz korumuyor. Geçen internette gördüm adam 200 le tıra girmiş kurtulamamış, kafasında kask vardı. Ayrıca bizim amcaoğlu geçen motordan düştü kask da yoktu hiç bir şey olmadı. Tam korumuyorsa niye kendimi sıkayım? Polisi görünce takarım ancak.

Edit: Aşı olun, oldurun, yapılınca hiç bir sorun olmuyor, ikinci dozu bekliyorum. Varsa daha iyisi, buyrun onu yaptırın. Savaşta düşmanla elinde ne varsa onunla savaşırsın. Eldeki bu.

Ha ola ki ağzından köpükler saçan köpek falan ısırırsa kobay olmayın, kısır olmayın, vücudunuza sıvı çip enjekte ettirmeyin sakın :D
    sizi bilmem ama ben D100 yolunda arabanın çarpmasıyla uçtum ve yere inerken asfalta kafa attım sanırım çünkü kaskın camı kırılıp uçmuş ve kasın vizürünün üzerindeki kısımlarda soyulma vardı baya, ilk kafa atma anında bir süre sürüklenmişim birde, kask olmasa ben yoğudum şu anda, yoğdum yok.

korona için fazla bir şey diyemem, bir dua varmış onu okuyunca korona gelmiyormuş, "korono morona orana burana korum ha" diye başlıyordu ama tam hatırlamıyorum duayı, aşı olmak istemeyenler için alternatif çözüm.. ben umursamıyorum açıkçası, bu küresel bir oyun, hastalık yok demiyorum ama asıl mevzu hastalığın tehlikeli olması değil, asıl mesele hastalıktan faydalanıp yeni dünya düzenini dayatmak..

bence yeni bir düzen gerekli ama bilemiyorum yine kölelik devam edecek mi, muhtemelen edecekte işte ne bileyim, göreceğiz bakalım..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yeni bir düzen gerekli ama bilemiyorum yine kölelik devam edecek mi, muhtemelen edecekte işte ne bileyim, göreceğiz bakalım..
    Köleler köle olduklarının farkına varıp ayaklanmadıkları sürece kölelik devam eder. Dünya tarihindeki şimdiye kadar olan bütün devrimlerde de bir efendiyi devirip başka efendi başa getirilmiş oldu hep, köleler için çok şey değişmedi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Devrimlerin ortak özellikleri :
    Esnaf ve din adamları zenginler ve ezenlerin yanında yer alır , karşısında emekçiler vardır. Hangisi güçlüyse onun dediği olur. Tanıdık geliyor mu ?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)