Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Okb (obsesif kompülsif bozukluk)bu rahatsızlığı olan var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu an yok..
    Bir süredir bu rahatsızlıkla uğraşmaktayım..
    Benim takıntım temizlik..

İlişkiye girmiş olduğunu bildiğim insanlardan sosyal ortamda bana aids bulaşma korkusu..
    Aids nasıl bulaşır vs hepsini biliyorum ama bazı şeyleri beynime inandıramıyorum..
    Bu gün bu konuyu açmamım sebebi sizlerden kendimi rahatlatacak seyler duymak istememdir..
    Şu an takındım tavan yapmış durumda...
    Bu gün akrabamın oğluyla birlikte yemeğe gittik..
    Yanında bir arkadaşını getirmiş..
    Kendisini tanımıyorum.Sohbet muhabbet falan derken akrabam (yani hala oğlu)kendisi evli çocuklu ve kesinlikle kadın kızla işi olmaz..
    Ama yanındaki arkadaşı sohbet esnasında lafı kadınlara falan getirdi..
    Sürekli yabancı eskortlara falan gidiyormuş ..
    Tabi o anlatıyor falan arada aynı tabaktan yemek yiyoruz..
    Bunları anlatmaya başladan önce herşey normal moralim yerinde..
    Ama o anlattıkça beynimden kaynar sular dökülmeye başladı..
    Beynim başladı olasılıklara..
    Çocukla tokalaştım..
    Telefonuma ,sigarama ,cüzdanıma tuttum.
    Aynı tabaktan salata yedim.
    Sonra o ellerle sigarama tuttum içtim.
    Hadi yemeği yedik aynı tabaktan olan oldu diyelim.
    Eve geldim ellerimi yıkadım..
    Telefonu yıkadım(iph 7 su geçirmiyor çok şükür)
    Cüzdan ,para,k.kartları vs
    Bunları hepsi beynime göre aidsli..
    Bunlara her tuttuğumda ellerimi yıkamak zorundayım.
    Çok sıkıntılı bir durum.
    Beynim diyorki..
    O vatandaşta aids olma ihtimali yüksek.
    Sen onunla tokalaştın..
    Telefonuna vs tuttun ..
    Sanada bulaşabilir..
    Ve ben bunlara inanıyorum..
    İşte okb öyle lanet bir rahatsızlık..
    Beni rahatlatacak hertürlü yoruma açığım..
    Not :doktora gittim ilaç kullandım .
    Ama birtürlü yenemedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Hipnoz çözüm olabilir...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aids sadece kan yoluyla bulaşır. müsterih ol.

takıntıyı yenecek olan kendinsin. telkin yoluyla bunun üstesinden gelebilirsin.
    Erkan344 bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Sen yanlış yere odaklanmışın. Yanlış şeyleri düşünmekten asıl mevzuları düşünemiyorsun sanırım. Daha yeni tanıştığı birisinin olduğu ortamda lafı eskortlara getiren bir herifle aynı ortamda bulunman daha büyük bir sorun değil mi sence ? Bence aids bulaşma ihtimalinden daha sıkıntılı bir durum bu.
    "Nasıl bu tiplerle muhatap oldum? Nerede hata yapıyorum?" diye sorgulasan daha iyi. Acilen ortamını değiştirmeni öneririm.
    Herifin kendisi komple mikropmuş zaten.

Bir düşünce üzerine olan saplantını değiştirmenin en iyi yolu başka düşünecek mevzular bulmaktır. Yavaş yavaş korkularının üzerine git. İnsanlarla tanışmaktan, el sıkışmaktan çekinme. Aids olan bir kişinin de elini sıksan bulaşmayacağını biliyorsun, bu takıntı niye?

Yolda yürüken beton mikserinin çarpıp seni öldürme ihtimali, el sıkışmayla aids bulaşma ihtimalinden daha fazla bu ülkede, takılma ufak şeylere..
    Erkan344 bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    HOKAHEY ;Bu yorum beni az da olsa rahatlattı..
    Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

Teşekkür ederim yorumun için...
    Öncelikle..
    Çocuk ,hala oğlunun samimi arkadaşı..
    Bu kadar pervasız ve dengesiz olduğunu Bilsem asla muhattap olmazdım.Hala oğlunun arkadaşı olduğu için de konuşup bozmak istemedim.
    Normalde tokalaşmaktan korkmam...
    Eğer karşımdaki kişi potansiyel aids li olma ihtimali var ise işte bende takıntı tavan yapıyor.
    Bunları söylemeniz bile az da endişemi bir nebze olsun azalttı..

Alıntı Erkan344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlişkiye girmiş olduğunu bildiğim insanlardan sosyal ortamda bana aids bulaşma korkusu..
    Aids nasıl bulaşır vs hepsini biliyorum ama bazı şeyleri beynime inandıramıyorum..
    Bu gün bu konuyu açmamım sebebi sizlerden kendimi rahatlatacak seyler duymak istememdir..
    Kendisini tanımıyorum.Sohbet muhabbet falan derken akrabam (yani hala oğlu)kendisi evli çocuklu ve kesinlikle kadın kızla işi olmaz..
    Çocukla tokalaştım..
    Çok sıkıntılı bir durum.
    Beynim diyorki..
    Sen onunla tokalaştın..
    Telefonuna vs tuttun ..
    Sanada bulaşabilir..
    Ama birtürlü yenemedim

Merhaba hocam. Doktora gittim, ilaç kullandım demişsiniz ama bu psikolojik bir vaka ve ilacın yanında psikoterapi de almanız gerekecektir. Psikiyatristlerin bir kısmı 15 dakika dinleyip ilaç yazıp yolladıkları için söylüyorum. Normalde bir seans süresi ortalama 50-60 dk civarıdır ve sorunu anlayıp çözümleyip sonlandırmak için yaklaşık 10 oturum falan devam edilir. Tabi sizin ihtiyacınıza göre bu süre değişebilir. Eğer maddi durumunuz iyiyse bu şekilde bir psikolojik yardım alabilirsiniz. Ancak gittiğiniz yeri araştırıp öyle gidin.
    Aslında bu durumu aşacak ve bu takıntıyı yenecek olan sizsiniz ve bu güç sizde mevcut. Psikolojik yardım sadece farkındalık kazanmanıza ve bu gücü kullanmanıza yardımcı olur. Eğer iradenizi yeterli miktarda ve doğru şekilde kullanırsanız bunu kendiniz de aşabilirsiniz.
    Erkan344 bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Şimdi ben atıyorum..
    Vatandaş aids li ben onunla tokalaştım.
    Elimi yıkamadım.
    Telefonuma vs kişisel eşyalarıma tuttum.
    Elimi hala yıkamadım.
    Sonra o ellerle sigara içtim ,yemek yedim hatta elimi ağzıma götürdüm.
    Bu şekilde bana aids kesin bulaşmaz diyebilirmiyim?

bazı şeyleri takıntı haline getirmek insana hayatı zindan eder, ızdırap içinde yaşarsın. en iyisi tedbirini alıp gerisini düşünmemeye çalışmak. bu tür şeyleri çok düşünmek insanı bitirir.

ben bunları 'unutmak' telkiniyle sildim hayatımdan. kafamı bir şey çok meşgul ediyorsa onu derhal unutmaya çalışıyorum. hemen netice vermiyor ama uğraşınca unutuluyor.

sen de dene.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:33 ----------

Şimdi ben atıyorum..
    Vatandaş aids li ben onunla tokalaştım.
    Elimi yıkamadım.
    Telefonuma vs kişisel eşyalarıma tuttum.
    Elimi hala yıkamadım.
    Sonra o ellerle sigara içtim ,yemek yedim hatta elimi ağzıma götürdüm.
    Bu şekilde bana aids kesin bulaşmaz diyebilirmiyim?
    bulaşmaz. aids sadece kan yoluyla bulaşır. karşıdaki kişi kanlı elini senin ağzına sokmadığı sürece bulaşmaz hatta bu durumda bile bulaşma ihtimali düşüktür.

eğer dediğin gibi temas ile bulaşsa idi şu anda yeryüzünde her insan aidsli olurdu.
    Erkan344 bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Gajni;
    Merhaba..
    Bir kaç doktora gittim.İlaç verdiler.Bazıları dinledi.Hepsinin ortak söylemi kendin yenmeye çalış oldu.
    Ama şu an yazılan yorumları okuyunca daha rahatladım diyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

Hokahey;
    Dostum allah razı olsun..
    İnan, şu son yorumun ilaç gibi geldi...
    Sanki bir aydınlanma oldu..
    Gerçekten korku ,takıntı çok fena ..
    Çekmeyen bilmez.
    Tekrar teşekkür ederim.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Senelik izinde iken evde yalnız kalınca bende de temizlik takıntısı oluyor.
    Şu lanet olası OKB programlarını izlerken bir anda bende kendimi içinde bulmuştum. Musluk bataryaları, evyeler, laminantlar pırıl pırıl , kireçsiz, tozsuz olmalı idi. Eşim işe gidince rahat durmuyordum evde hiç. Gece bunları nasıl temizlerim , nasıl daha güzel gözükür düşüncesi ile yatıyordum.

İşe tekrar başlayınca bu yavaş yavaş ortadan kalktı, ne zaman aklıma gelse ( yine bazen tetikliyor ) Görmemezlikten geliyorum. Standart şekilde temizlenince temiz olduğu kanaatine varıyorum.
    Bazı durumların aynısı eşimde de mevcut, Çöp tenekesinin 3 metre yakınından bile geçirmez. Bina merdivenlerinde kan veya ne olduğu anlaşılmayan bir sıvı varsa o ayakkabıları direk kutuya koyar. Ordan alıp giyeriz , poşetler evde bile yere değmemeli, içindekiler kirlenir gibi gibi uzar gider.

Lakin aids olma takıntısı çok farklı. Sizinki biraz daha ağır.
    Size tavsiyem şu şekilde düşünmeniz, otobüse biniyorsunuz, tuttuğunuz koltuğu demiri sizden önce o gün en az 1000 kişi tuttu. Hele para. Dünyanın en pis şeyi. Sizden önce belki de gerçekten aidsli biri taşıdı o parayı bilemezsiniz.
    Herkesi kendiniz gibi titiz düşünüp onların da sizin kadar bu konuda hassas olduğunu varsayarak yaşarsanız biraz nefes alabilirsiniz.
    Kesin Veli'de Ali'de benim gibi temizlemiştir burayı. Cafede çay içtiğiniz bardağın her gün ozonlu su ile yıkandığını düşünebilirsiniz. Pos makineleri hergün siliniyordur. Silen kişi de kesin her gün telefonunu temizliyordur. diye örnekler uzar gider. Bu şekilde düşünürseniz hayat sizin için daha zevkli olur. Zamanla alışır ve normal bir yaşantıya sahip olursunuz.
    Denemenizi tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:02 ----------

Unutmadan Çevrenizde vampir yok ise pek korkmayın, Onlar kan emdikleri için onlar genelde AIDS olur. AIDS'in kafa tokuşma, belden sarılma. cisim teması, hapşırma, uçan toz gibi etkenlerle bulaşması söz konusu değil. Gidin o arkadaşla bi yemek daha yiyin. Geçmeyeceğini bile bile rahatça yiyin...
    Erkan344 bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelik izinde iken evde yalnız kalınca bende de temizlik takıntısı oluyor.
    Şu lanet olası OKB programlarını izlerken bir anda bende kendimi içinde bulmuştum. Musluk bataryaları, evyeler, laminantlar pırıl pırıl , kireçsiz, tozsuz olmalı idi. Eşim işe gidince rahat durmuyordum evde hiç. Gece bunları nasıl temizlerim , nasıl daha güzel gözükür düşüncesi ile yatıyordum.

İşe tekrar başlayınca bu yavaş yavaş ortadan kalktı, ne zaman aklıma gelse ( yine bazen tetikliyor ) Görmemezlikten geliyorum. Standart şekilde temizlenince temiz olduğu kanaatine varıyorum.
    Bazı durumların aynısı eşimde de mevcut, Çöp tenekesinin 3 metre yakınından bile geçirmez. Bina merdivenlerinde kan veya ne olduğu anlaşılmayan bir sıvı varsa o ayakkabıları direk kutuya koyar. Ordan alıp giyeriz , poşetler evde bile yere değmemeli, içindekiler kirlenir gibi gibi uzar gider.

Lakin aids olma takıntısı çok farklı. Sizinki biraz daha ağır.
    Size tavsiyem şu şekilde düşünmeniz, otobüse biniyorsunuz, tuttuğunuz koltuğu demiri sizden önce o gün en az 1000 kişi tuttu. Hele para. Dünyanın en pis şeyi. Sizden önce belki de gerçekten aidsli biri taşıdı o parayı bilemezsiniz.
    Herkesi kendiniz gibi titiz düşünüp onların da sizin kadar bu konuda hassas olduğunu varsayarak yaşarsanız biraz nefes alabilirsiniz.
    Kesin Veli'de Ali'de benim gibi temizlemiştir burayı. Cafede çay içtiğiniz bardağın her gün ozonlu su ile yıkandığını düşünebilirsiniz. Pos makineleri hergün siliniyordur. Silen kişi de kesin her gün telefonunu temizliyordur. diye örnekler uzar gider. Bu şekilde düşünürseniz hayat sizin için daha zevkli olur. Zamanla alışır ve normal bir yaşantıya sahip olursunuz.
    Denemenizi tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:02 ----------

Unutmadan Çevrenizde vampir yok ise pek korkmayın, Onlar kan emdikleri için onlar genelde AIDS olur. AIDS'in kafa tokuşma, belden sarılma. cisim teması, hapşırma, uçan toz gibi etkenlerle bulaşması söz konusu değil. Gidin o arkadaşla bi yemek daha yiyin. Geçmeyeceğini bile bile rahatça yiyin...
    Aids olma takıntısı berbat bişey..
    Onun dışında tozdan ,topraktan vs korkmuyorum..
    Yok ; o arkadaşı bir daha görmek istemiyorum:-)
    Değerli yorumun için teşekkür ederim..
    Kendimi biraz zorlamaya çalışacağım inşallah faydasını görürüm

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    özelden yazdım. Oku.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çocukla tokalaştım..
    Çok sıkıntılı bir durum.
    Beynim diyorki..
    Sen onunla tokalaştın..
    Telefonuna vs tuttun ..
    Sanada bulaşabilir..
    Ama birtürlü yenemedim
    Tek sendemi var sanıyorsun.Seninki iyi imiş.Öpde başına koy.Ne belalıları var bu çeşidin bir bilsen.
    Bende herşeyi iki kere elle hastalığı oldu.Evlenmeden önce tavan yapmıştı.Yahu bir insan yatmaya gideceği vakit yatağa yatması 1 saat sürermi
    Malum herşeyi elliyorsun.Yok olmadı git birdaha elle.Yatağa yatarım kafama takılır.Ulan lambayı kapatan butonu bir kere daha ellemem lazım.Ellemezsem ne olur.Başıma kötü şeyler gelir inancı hat safhaya çıkardı.Yada yakınlarımdan birnin başına kötü birşey gelecek.Kalkar gider lamba butonunu ellerdim.Tabi herşey sıfırdan başlardı.Yatağa tekrar girebilmek için yine en başta verdiğim mücadeleyi verirdim.

Birgün yine böyle günü bitirmiş yatmaya gideceğim.İki saat geçti hala yatamadım.Neden?Dokunduğum herşeyi tekrar ellemekten.Neticede evde eşyalar var ve istemsizcede olsa onlara değiyorsun.Saate baktım 00:00 olmuş.Yetti lan dedim.Ne olacaksa olsun.Gittim yattım.Yattım ama içim içimi yiyor.Kalk git halıya 4 kere dokun.Hadi ne bekliyorsun git dokun.Sonra yastığı ters çevir ona dokun buna dokun.Ben inat ettim aklımdan geçenlere kulak asmadım.Neticede başardım.O günden sonra bu takıntım geçti ama istemsizcede olsa bağzen dokunduğum şeye tekrar dokunmak istiyorum.Dile kolay yıllardır seninle birlikte olan birşeyi gömmek zor oluyor.Ben ilaç kullanmadım.İlaçla pisikolojik tedaviye inanmıyorum.Sende kullanma.

Bende senin yerinde olsam banyodan bir saat çıkmaz dilime kadar keselerdim Pislik adam.Kiminle ne bok yiyorsan ye.Tanımadığın insanlara ne diye yediğin bokları anlatıyorsun.
    Erkan344 ve oqnfdn bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek sendemi var sanıyorsun.Seninki iyi imiş.Öpde başına koy.Ne belalıları var bu çeşidin bir bilsen.
    Bende herşeyi iki kere elle hastalığı oldu.Evlenmeden önce tavan yapmıştı.Yahu bir insan yatmaya gideceği vakit yatağa yatması 1 saat sürermi
    Malum herşeyi elliyorsun.Yok olmadı git birdaha elle.Yatağa yatarım kafama takılır.Ulan lambayı kapatan butonu bir kere daha ellemem lazım.Ellemezsem ne olur.Başıma kötü şeyler gelir inancı hat safhaya çıkardı.Yada yakınlarımdan birnin başına kötü birşey gelecek.Kalkar gider lamba butonunu ellerdim.Tabi herşey sıfırdan başlardı.Yatağa tekrar girebilmek için yine en başta verdiğim mücadeleyi verirdim.

Birgün yine böyle günü bitirmiş yatmaya gideceğim.İki saat geçti hala yatamadım.Neden?Dokunduğum herşeyi tekrar ellemekten.Neticede evde eşyalar var ve istemsizcede olsa onlara değiyorsun.Saate baktım 00:00 olmuş.Yetti lan dedim.Ne olacaksa olsun.Gittim yattım.Yattım ama içim içimi yiyor.Kalk git halıya 4 kere dokun.Hadi ne bekliyorsun git dokun.Sonra yastığı ters çevir ona dokun buna dokun.Ben inat ettim aklımdan geçenlere kulak asmadım.Neticede başardım.O günden sonra bu takıntım geçti ama istemsizcede olsa bağzen dokunduğum şeye tekrar dokunmak istiyorum.Dile kolay yıllardır seninle birlikte olan birşeyi gömmek zor oluyor.Ben ilaç kullanmadım.İlaçla pisikolojik tedaviye inanmıyorum.Sende kullanma.

Bende senin yerinde olsam banyodan bir saat çıkmaz dilime kadar keselerdim Pislik adam.Kiminle ne bok yiyorsan ye.Tanımadığın insanlara ne diye yediğin bokları anlatıyorsun.
    Aynen anlattığınız gibi berbat bir durum..
    Aslında ben aids in dokunmayla ,el şıkışmayla vs bulaşmayacağını beynime inandırabilsem sorun çözülecek.
    İlaçlara güvenmiyorum.
    Bir kaç farklı ilaç içtim ve beni çok daha kötü duruma düşürdü..
    İştahımı bıçak gibi kesti..
    Sersemleştirdi..
    Ben daha çok üzerine gidince korkmayınca bana bu fayda mı sağlayacak mı yoksa daha fena paniğe mi kapılacam merak ediyorum.
    Üzerine gitmemin de kötü tarafı acaba bulaştı mı tamam ben hastalanırım ilerde falan kötü senaryolar aklıma geliyor.
    Ama bir taraftan da düşünüyorum herkes doktorlar da dahil üzerine gitmeyi tavsiye ediyor eğer gitmezsem en iyi ihtimal hiç düzelme olmayacağı ve daha da artacağı yönünde
    Ama dünkü olaydan sonra karar verdim azda olsa üzerine gitmeye çabalayacağım.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Takıntınız tam olarak temizlik mi yoksa başkasından bulaşıcı hastalık kapma mı?Temizlik takıntısı olanlar her gün saatlerce temizlik yapar,ellerini derilerini kurutana kadar yıpratana kadar yıkarlar vb...

Aids kesinlikle el sıkışma ile aynı tabaktan yemek yeme ile bulaşmaz.Sadece ve sadece cinsel ilişki ve kan yolu ile bulaşır.Kan yolu ile de bulaşması için direk kan transferi gerekli.Yani aidsli kanın bizzat sizin damarlarınıza enjekte edilmesi gerekli.Bunun yanında sivri sinekler bile aidsi taşıyamaz.Yani bir sivri sinek aidsli birini ısırdıktan sonra sizi ısırırsa hastalığı size bulaştıramaz.Hatta aids yüzeysel dudak dudağa öpüşmede bile bulaşmaz.

Bu arada bende takıntı olmamasına rağmen sürekli o tarz cinsel hayatını anlatma ihtiyacı hisseden insanların muhabetlerinden genelde pek hoşlanmıyorum.Ya muhabbet etmem edersem de sürekli dalga geçerim bu tiplerle.Herkes istediği cinsel hayatı yaşar bu onun tercihidir,saygı duyarım.Hatta eşcinsellere bile tercihlerine saygı duyarım.Ama yaşadığı cinselliği sürekli çevresindekilere anlatıyorsa o insanda ciddi sorunlar vardır.Genelde cinsel hayatında ruhsal tatmini yakalayamayan insanların tatminsizliği ağızlarına vuruyor.Bu tarz insanlar kendi cinsel tatminleri için değil,yaptıkları çapkınlıkları çevresine anlatıp egolarını ve ruhsal açlıklarını tatmin etmek için ilişkiye girerler.
    mavellen ve Erkan344 bunu beğendiler.

korkularının üzerine git ve hiv virüslü bir kadın ile seks yap.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkularının üzerine git ve hiv virüslü bir kadın ile seks yap.
    :-)bu intihar demek )

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıntınız tam olarak temizlik mi yoksa başkasından bulaşıcı hastalık kapma mı?Temizlik takıntısı olanlar her gün saatlerce temizlik yapar,ellerini derilerini kurutana kadar yıpratana kadar yıkarlar vb...

Aids kesinlikle el sıkışma ile aynı tabaktan yemek yeme ile bulaşmaz.Sadece ve sadece cinsel ilişki ve kan yolu ile bulaşır.Kan yolu ile de bulaşması için direk kan transferi gerekli.Yani aidsli kanın bizzat sizin damarlarınıza enjekte edilmesi gerekli.Bunun yanında sivri sinekler bile aidsi taşıyamaz.Yani bir sivri sinek aidsli birini ısırdıktan sonra sizi ısırırsa hastalığı size bulaştıramaz.Hatta aids yüzeysel dudak dudağa öpüşmede bile bulaşmaz.

Bu arada bende takıntı olmamasına rağmen sürekli o tarz cinsel hayatını anlatma ihtiyacı hisseden insanların muhabetlerinden genelde pek hoşlanmıyorum.Ya muhabbet etmem edersem de sürekli dalga geçerim bu tiplerle.Herkes istediği cinsel hayatı yaşar bu onun tercihidir,saygı duyarım.Hatta eşcinsellere bile tercihlerine saygı duyarım.Ama yaşadığı cinselliği sürekli çevresindekilere anlatıyorsa o insanda ciddi sorunlar vardır.Genelde cinsel hayatında ruhsal tatmini yakalayamayan insanların tatminsizliği ağızlarına vuruyor.Bu tarz insanlar kendi cinsel tatminleri için değil,yaptıkları çapkınlıkları çevresine anlatıp egolarını ve ruhsal açlıklarını tatmin etmek için ilişkiye girerler.
    Takıntım tam olarak bir başkasından aids kapma korkusu..
    Temizlik takıntım yok.
    Yani doğal pislikten doğal ortamdam tozdan topraktan mikroptan korkmuyorum.
    Sosyal ortamdan umumi wc lerden falan da korkmuyorum
    Tabi herkesten aids bulaşacak korkusu değil de sadece muhtemel aids li olabileceğini düşündüğüm insanlardan bulaşır diye korkuyorum..
    Örnek olarak,
    Sürekli gece hayatı olan ,sürekli para ile yerli veya yabancı hayat kadınlarıyla birlikte olan..
    İnsanlardan bana bulaşır diye korkuyorum.
    Dediğim gibi korkmam için o insanın bu özellikleri taşıması gerekiyor.

:-)bu intihar demek )

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Takıntım tam olarak bir başkasından aids kapma korkusu..
    Temizlik takıntım yok.
    Yani doğal pislikten doğal ortamdam tozdan topraktan mikroptan korkmuyorum.
    Sosyal ortamdan umumi wc lerden falan da korkmuyorum
    Tabi herkesten aids bulaşacak korkusu değil de sadece muhtemel aids li olabileceğini düşündüğüm insanlardan bulaşır diye korkuyorum..
    Örnek olarak,
    Sürekli gece hayatı olan ,sürekli para ile yerli veya yabancı hayat kadınlarıyla birlikte olan..
    İnsanlardan bana bulaşır diye korkuyorum.
    Dediğim gibi korkmam için o insanın bu özellikleri taşıması gerekiyor.
    yav nasıl olsa ölmeyecek miyiz? yoksa sonsuza kadar yaşamayı mı düşünüyorsun?

şaka lan şaka. dediklerimi yapma sakın

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav nasıl olsa ölmeyecek miyiz? yoksa sonsuza kadar yaşamayı mı düşünüyorsun?

şaka lan şaka. dediklerimi yapma sakın
    Yok kesinlikle yapmam..

Hayatta bir kere 17 yıl önce bir arkadaşımla gitmiştik randevu evine daha 18 yaşıma girmemiştim.
    Çocukluk işte biraz heyacan merak vs..
    Ondan sonra öyle bişey asla olmadı ve olmayacakta..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıntınız tam olarak temizlik mi yoksa başkasından bulaşıcı hastalık kapma mı?Temizlik takıntısı olanlar her gün saatlerce temizlik yapar,ellerini derilerini kurutana kadar yıpratana kadar yıkarlar vb....
    Hepsi aynıdır. Buna " contamination fear" hastalık kapma korkusu der yabancılar. Bulaşma, kirlenme korkusu. Bütün OKB 'lerde olduğu gibi temelinde korku vardır. Aslında OKB denilen şey bir kaygı bozukluğudur.
    Erkan344 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)