Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

yerli ve milli mesaj uygulamamız ptt messenger hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yerli watzapp istemezük, ille amerikan olsun!"
    açıkça görülüyor ki bizim muhalifler erdoğan düşmanlığından akıl sağlığını yitirmiş.
    oooo kuvvet de gelmiş.
    ortam gergin. sinir uçları hassas.
    taraflar hazırsa başlayalım arkadaşlar.

bugün şenlik var yine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektirik dağıtımı, üretimi, köprü ve otoyol işletmeleri gibi kamuyu birinci elden ilgilendiren yatırım/işletmeler cayır cayır özelleştirilirken devletimizin "mesajlaşma" gibi bir konuda çalışması da efsane olmuş gerçekten. Ülkede yerli ve milli telekomünikasyon firması yokken ecnebilerin sağladığı internet üzerinden neyin mesajlaşması ki bu

Bundan 10 sene önce neden sattık o kadar yerli ve milli kuruluşu elin ecnebilerine anlamadım zaten.

Artık çok da önemsemiyorum, sonuçta fani şeyler bunlar. 15-20 seneye kalmaz bugün televizyonda car car konuşanların yarısını gömeriz. Gerilmeye değmiyor cidden.

Ek: Milletin tc kimlik numarası, adres bilgileri, bimer yazışmaları, çarşaf çarşaf internette yayınlandı zamanında. Bakkal Hüseyin abinin internette arkadaşlarıyla küfürlü yazışmalarını, Ukraynalı hatun sandığı askerlik arkadaşının, Hüseyin abiyi nasıl kafaladığını falan okuruz en fazla. Bırakınız yapsınlar
    osiosborn, Metehan07-70, mLh ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "yerli watzapp istemezük, ille amerikan olsun!"
    açıkça görülüyor ki bizim muhalifler erdoğan düşmanlığından akıl sağlığını yitirmiş.
    Tam tersi de doğru olabilir, Erdoğan muhalif düşmanlığından akıl sağlığını yitirmiş te olabilir yani.

Ülkede ki en baba kuruluşlar yabancıların ve özellikle son dönemde Arapların elindeyken gıkı çıkmayanlar, şimdi milli ve yerlici oldu. Dur ya, yoksa onlar Arapları yabancı saymıyor mu?
    osiosborn, MSMorkan ve xawa bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tersi de doğru olabilir, Erdoğan muhalif düşmanlığından akıl sağlığını yitirmiş te olabilir yani.

Ülkede ki en baba kuruluşlar yabancıların ve özellikle son dönemde Arapların elindeyken gıkı çıkmayanlar, şimdi milli ve yerlici oldu. Dur ya, yoksa onlar Arapları yabancı saymıyor mu?
    meselelere toptancı hali zepzecisi gibi yaklaşılması anca dövüş çıkarır.
    kimse toptan iyi, kötü ya da çirkin değildir
    erdoğan gitsin de tek nato müdahalesine bile razıyım diyen tipler var melmeketimizde,
    bu konuda da en dolambaçsız haliyle "yerli watzapp istemezük, ille amerikan olsun" demenin makul bir izahati yok.

the dude gibi bu konuda başı çeken tipler akıllıca, rahat, özgürlükçü görünmeye kassa da bilmem ol sebepten, bilmem başka başka şeylerin birleşiminden kendilerini erdoğan düşmanlığıyla ifade edebilen hastalıklı bir zihin haline girdikleri çok açık.

la diyelim ki erdogan en bir mücadele edilmesi gereken şeytani bi yaratık,
    böyle sinir hastası gibi mücadele mi olur allasen, yidiniz bitirdiniz kendinizi aagedeş, yazık günah vallaha.
    bursalıali bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Bakan Arslan'ı uyaran robot, yeniden programlandı

sanbot (robot) - ”Yavaş konuş, ne diyorsun anlamıyorum”

Sanbot - ”Neden bahsediyorsun ?"
    Bakan Arslan kızdı ve “Değerli arkadaşlar belli ki birileri robotu kontrol etmek durumunda. Kontrol görevini hangi arkadaşımız yerine getiriyorsa gereğini yapın lütfen” dedi.

makinanın mevzuyu anlaması fazla sürmemiş,
    demek ki az da olsa akıl olunca sonuç kaçınılmaz oluyor.

this message written by pititimesıncır
    Metilen, mchi ve ferhatkars bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo kuvvet de gelmiş.
    ortam gergin. sinir uçları hassas.
    taraflar hazırsa başlayalım arkadaşlar.

bugün şenlik var yine.
    ver gazı, yi patlamış mısırı. oh.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    the dude'nin muhalefet tarzını ben de beğenmiyorum. yapıcı değil yıkıcı davranıyor.

öte yandan son chp kurultayında Atatürk'ün partisinin ne hale geldiğini gördük ve yaşadık. biz çok demokratız diyenler kendilerine demokrat. ülkede herkes aynı zihniyette. en özgürlükçü grubun bile yaldızını kazıyınca altindan bağnaz bir düşünce yapısı ortaya çıkıyor.

(kuvvet'im aha ben de topa girdim)
    MSMorkan bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ülkemizin yerli ve milli mesıncırı PTT Mesıncır için bir reklam metni hazırladım.Buyrun efendim ;

"PTT mesıncır...2016 yılında 49,611,709 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının kimlik bilgilerini hackerlara çaldıranlardan siz ülkemiz vatandaşlarına hediye.PTT mesıncır kişisel bilgileriniz bizimle güvende.Valla,Allah kitap çarpsın güvende...Yemin billa.İnanmayan Fetocu haindir."

Reklam müziği olarak Dombra yada Mehter Marşı kullanabiliriz.Farklı kesimlerin ilgisini çekmek için Sordum Sarı Çiçeğe'de kullanılabilir."Sordum Sarı Çiçeğe PTT mesıncır var mıdır..." gibi...
    Metilen, The Dude, xawa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

this message written by pititimesıncır
    Hayin Dude espiri yapma gülüyoruz sonra adımız çıkacak faşist/kafatasçı/bölücü/paralel/atayist diye

Azıcık oturup "o şunu dedi, bu onu dedi" demeden durup düşünsek bence o kadar da kötü insanlar değiliz ya.

Zaten en çok gücüme giden toplumun bu denli ayrıştırılması. Biz eskiden de şucu bucu derdik birbirimize ama mesele milli bir konu olduğunda bir araya gelirdik. Niye bu kadar öfkelenir olduk, kızan neye kızıyor bunları bi araştırsak faydası olacak aslında.
    The Dude bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en büyük eksiğimiz de tamamlanmış oldu.
    rtük denilen şeyhülislam kurumunun internet ortamlarına dadandırılması da arada kaynamış oldu,

pititi mesıncır hayırlı olsun,
    o kadar yerli ve milli ki isminden belli ...

az önce btk sms attı,
    güvenli internet gününüzü tebrik ederiz diye.
    lan??!!!
    tatil gününde işe mi geldim yoğsa ?
    Bugün çift yömiye.
    [IMG][/IMG]
    The Dude bunu beğendi.
    “Büyük beyinler fikirleri tartışır, orta halliler olayları, küçük beyinler ise insanları tartışır.”

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Olum boşuna muhalefet etmeyin.
    Tıpış tıpış kullanacaksınız işte.
    Bunlar muhtemelen yapan firmaya günde şu kadar milyon mesaj garantisi vermişlerdir.
    Mesajlaşmazsanız aradaki farkı devlet öder.
    Yani sonuçta kullanmasanız da parasını ödersiniz.
    Bari kullanın boşa gitmesin.
    SavageGarden, Metehan07-70, xawa ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Badem biyiklida olsa coni den iyidir birakin bizden biri kazansin. Amerikalisi takip edip veri toplayacagina hukumet toplasin. Kendinizden suphenizmi var yoksa. Fisleseler ne olcak ki sanal ortamda laf soyleyip tatmin olmaktan başka aktivitemizmi var sanki.
    Kur kardesim kur en azindan yerlidir.
    Bizim memlekette hastaliktir toptan alisveris istanbuldan yapilir. Izmir plakayla mal satmaya gittigim esnaf cay ismarlayip yollarken sadece plakalari 34 yaptigimda mal alir olmustu. Bizden biri gelismesin istenir hep nedense sanki allahin conisi bizi fislemiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Çinde facebook, youtube, google vb hemen hepsi yasak. Tıpkısının aynılarını yapmış çinliler onları kullanıyor. Sen özgürlük kısıtlaması dersin. Ben amerikanin elinden alinan 2 milyar insanın reklamasyon geliri derim. Amerikanın silah verdiği adamlarla savaşıyoruz şehitler veriyoruz. Hala kendimizi en ince ayrıntısına kadar sömürtüyoruz. Her boku eleştirince ülke düzelmiyor malesef.
    Niye hep Amerika'dan çıkıyor bu dünyada popülerlesen teknoloji ürünleri acaba? Google, Apple, Facebook, LinkedIn, niye? Üstelik hiç biri için devlet kılını kıpırdatmıyor... Niye ki? Hiç düşündünüz mü? Dünyada bir devletin üretmiş olduğu, uluslararası başarı kazanan markalı bir ürün duydunuz mu hiç?

Bu arada Çin'de Google vs. yasak değil. Bizzat denedim. Sadece daha yavaş çalışıyor. Kim bilir arada kaç devlet filtresinden geçiyor. Biz de ülkecek oraya gidiyoruz... Çin çok güzel bir örnek çünkü.

Yerli messenger kurulsun, reklam geliri ülkede kalsın... De ne kuranın derdi ülkeye hizmet, ne de kullandığınızda özeliniz güvende... Elin Amerikalısı sizi fişleyip napsın? Adamlar başarılarını fişlememeye borçlu.
    ferhatkars bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    zaten beni en çok amarigalılar fişliyor diye korkuyordum, hamdolsun artık o korkum kalmadı, yaşasın yerli ve milli fişlemeler.
    kahrol guantanomo korkusu, hoşgeldin silivri. yeter ki, reklam geliri kesilsin pis amariganyalıların.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meselelere toptancı hali zepzecisi gibi yaklaşılması anca dövüş çıkarır.
    kimse toptan iyi, kötü ya da çirkin değildir
    erdoğan gitsin de tek nato müdahalesine bile razıyım diyen tipler var melmeketimizde,
    bu konuda da en dolambaçsız haliyle "yerli watzapp istemezük, ille amerikan olsun" demenin makul bir izahati yok.

the dude gibi bu konuda başı çeken tipler akıllıca, rahat, özgürlükçü görünmeye kassa da bilmem ol sebepten, bilmem başka başka şeylerin birleşiminden kendilerini erdoğan düşmanlığıyla ifade edebilen hastalıklı bir zihin haline girdikleri çok açık.

la diyelim ki erdogan en bir mücadele edilmesi gereken şeytani bi yaratık,
    böyle sinir hastası gibi mücadele mi olur allasen, yidiniz bitirdiniz kendinizi aagedeş, yazık günah vallaha.

Bana oy vermeyen, beni desteklemeyen herkes haindir diyen birine nasıl düşman olunmaz ki bilemedim şimdi. Siz de artık şu kanı oluşmuş, Erdoğan'ı sevmeyen herkes, Abd sevici, Natocu, Cehapeli.
    Yerlisi, yabancısını geçtim, bizim başı büyükler böyle bir işe kalkıştıklarında, işi bilen, alanında uzman kimseye bir sorma zahmetinde bulunmazlar. Eminim ki yakın zamanda programın bir çok eksiği, açığı ortaya çıkacak. Çünkü biliyoruz ki amaç halka hizmet değil. Bak mesela müfredat hazırlarken bir tek öğretmene soruyorlar mı?
    xawa ve ferhatkars bunu beğendiler.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye hep Amerika'dan çıkıyor bu dünyada popülerlesen teknoloji ürünleri acaba? Google, Apple, Facebook, LinkedIn, niye? Üstelik hiç biri için devlet kılını kıpırdatmıyor... Niye ki? Hiç düşündünüz mü? Dünyada bir devletin üretmiş olduğu, uluslararası başarı kazanan markalı bir ürün duydunuz mu hiç?

Bu arada Çin'de Google vs. yasak değil. Bizzat denedim. Sadece daha yavaş çalışıyor. Kim bilir arada kaç devlet filtresinden geçiyor. Biz de ülkecek oraya gidiyoruz... Çin çok güzel bir örnek çünkü.

Yerli messenger kurulsun, reklam geliri ülkede kalsın... De ne kuranın derdi ülkeye hizmet, ne de kullandığınızda özeliniz güvende... Elin Amerikalısı sizi fişleyip napsın? Adamlar başarılarını fişlememeye borçlu.
    Güzel abim amerika başarılı amerika üretken amerika mucit eywallahta amerikalılar kendine başarılı. Bana ne faydası var amerikanın başarısının adamlar orta doğuya eziyet etmiyormu. Bana eziyet etmiyormu beni sömürmüyormu benim ülkemde bütün paraları rüşvetçiler yoluyla kendi şirketlerine aktarmıyormu. Bana zorla silah satıp hemde 50x fahiş fiyattan ekonomimin sürekli sürünmesini sağlamıyormu. Ülkemde kaç sefer darbe yaptırmadımı 84 ten beri terörle yaşatmıyormu. Doğduğumdan beri pkk var kim destekliyor bunları pyd ye artık silah vermeyeceğiz diyen ülkeden bana ne hayır gelir.
    Bize o kadar sıkı sarılıyor ki bu sevgiden değil bilmiyormuyuz.
    Ben şimdi kalkıp 2 gram akıllı badem bıyıklıdan korkacağımda über şeytandan korkmayacağım bu ne turşu demezlermi adama. Emin ol o elin amerikalısı beni fişliyor lakin önemseyeceği düzeyde tehlikeli değilim. Aynı zamanda badem bıyıklınında önemseyeceği düzeyde tehlikeli değilim. Ama o badem bıyıklı g.tümüz sıkıştığında benim yanımda sırt sırta savaşacak adam peki ya coni ?

Bu arada çinde google vb. yasaklı bir dahaki gidişinde bing ten yada yandex ten gir bakalım internet hızı ne alemde. Çinde 2 milyar insan var nizam düzen hat safhada polisten it gibi korkuyorlar insanlar turiste dokunmak şöyle dursun yan gözle bile bakamıyorlar. O kadar adamı düzen içinde tutmanın yoludur belki bilemem iyiyse de kötüyse de o çinlileri bağlar ama adamlar o yasaklarla amerika(lı)lara sağlam ekonomik darbe vuruyorlar. Benim tebrik ettiğim kısmı burası.

Ufak bir eleştiri yapayım nacizane, dünya özgürlükler dünyası istediği yerde yaşamak insanın kendi tercihi ne bileyim isveçte yaşardım, norveçte yaşardım bilimum kendine münhasır ülkelerde yaşardım ama düzeni dünya insanlarına eziyet etmek olan amerika, ingiltere gibi ülkelerde yaşayıp vergi vermekten şahsen utanırdım. Saldırı olarak alma benim düşüncem sana kızgında değilim.
    AHZ ve bursalıali bunu beğendiler.

Mchi güzel söylemişsin, Amerika konusunda eleştirebileceğimiz tonlarca nokta var lakin ülkemde hangi tohumun kullanılacağı ya da hayvancılık politikasını belirleyen o badem bıyıklı kardeşlerimiz.

Ben Amerika ya biat etmeyeyim ve dahi karşı durayım, tamam ama badem bıyıklı abilerim tarımı öldürüp Amerika'dan fasulye alırken benim duruşum bir şey ifade etmiyor. Devlet dediğin dik durmalı, yerli ve milli chat odası yerine tarım politikası üretmeli.

Bana et fiyatlarının, buğday ambarı Anadolu nun nasıl bu hale geldiğinin hesabını başımdaki adam vermek zorunda. Hesap soran paralel/faşist/terörist diye yaftalanırken, ülkede olan bitene sadece seyirci kalırken elin ülkesine dayılanmak "ayranı yok içmeye..." sözünü hatırlatıyor bana.

Ek: Biriyle sırt sırta savaşmak zorunda kalmamalıyız. Bir insanın savaşmak zorunda kalması bir amaç uğruna canını ortaya koyması bir ülke için dünyanın en büyük utancı olmalı. Çünkü devletlerin amacı insanı yaşatmaktır.
    Metehan07-70, xawa, pea ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hayatımız tepkisellikle geçiyor. Konu PTT messenger, ve dış güçler muhabbeti dönmekte. Tamam, büyük ülkeler kötü. Peki biz neyiz?

PTT messenger, daha iyi olmak için atılan bir adım mı, yoksa daha iyi olmamız için en önemli şart olan fikir ve ifade özgürlüğünü kontrol amacıyla üretilmiş bir ürün mü?

Hasmet abi hep ufak şeylere takılıyorsun. Büyük resmi görsen mesincır falan önemli olmayacak.

- Herkes bizi kıskanıyor.
    - Kıskanmayan da kötülüğümüzü istiyor.

Önemli olan bu. Fişlenmek, sürülmek hapsedilmek falan önemli değil, zaten bizi fişlemezler, üç harfli terör örgütleri var ülkemde nerden baksan bi sürü. Onları fişlerler.

Önemli olan büyük devletler kötü, düşmanlarımızla iş birliği yapıyorlar bu yüzden şimdi bağıralım mesela. Belki yapmazlar bi daha.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Herkes yapıcı muhalefetten bahsediyor da merak ettim, birisi bana yapıcı muhalefeti tarif edebilir mi? Mesela sayın cumhurbaşkanımızın CeHaPe'ye yaptığı eleştiriler yapıcı eleştiri sayılabilir mi?

---Son Dakika---

https://eksisozluk.com/pttmessengeri...kmasi--5564647

Mesincır kopya çıktı iddaası

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)