Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Futbol programları erkekleri mallaştırıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şimdi böyle bir başlık açmazsam olmazdı,

"Türk dizileri kızların beynini yıkıyor" diyerek işin içinden çıkamazsınız.

Kurban dan kurbana et yüzü gören,vucuduna protein namına giren tek şey yumurta olan adam, gidip karısına,sevigilisine Ferrari,Porsche

alan futbolcuların peşinden koşuyor,öyle şeyler anlatıyorlar ki kafayı yiyorum.Ben akrabalarımı o kadar tanımıyorum.

Olm siz maç sonrası futbol programlarını neden izliyosunuz, manyak mısınız ?

Adamların aldığı primleri sen 20 yılda falan anca kazanıyosun,bakıyorum herkesde bi taraftarlık/fanatiklik.Git biraz kitap gazete(AMK değil)

oku,faydasını görürsün belki.

Bu erkek tayfasının tek zafı bu değil elbet,Recep İvedik gibi dandik ötesi yapımları kim izliyor,Emine Abla mı ?

Peki güçlü erkek görecek diye mafyatik dizileri kimler izliyor ? Aylin mi izliyor bunları ? Siz izliyorsunuz lan bunları!

Kusura bakmayın,bu işin kızı/erkeği yok.Toplumun kalitesizliği tartışın,tamam eyv derim.Ayrımcılık yaparak kendinizi kandırmayın bebişler.
    pea, zekeriyaimam, mhmtesk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Beyler misilleme yedik silahlar çekilsin.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rubai gibi yazmışsın, okurken beynim yandı.

bizim millet her konuda olduğu gibi futbol konusunda da aşırı derecede fanatik davranışlar sergiler. futbolu hayatının merkezine koyan bir sürü dangalak tanıyorum. adamın tüm meşguliyeti futbol ve tuttuğu takım.

oysa ki futbol sadece bir eğlence aracıdır. top oynanır. zevk alırsın. vakit geçirirsin. hepsi bu.

ama bizim toplum böyle değil. tuttuğu takım yüzünden insan öldürecek kadar vahşileşen taraftar grupları var. ve bu korkunç bir şey.

maç boyunca hakeme söven insanlar gördüm. adamın maç ile hiçbir alakası yok.

maç sonu tv'lerde saatlerce futbol konuşan insanlar var. şu dünyada en gereksiz işi yapıp tonla para kazanan insanlar. şanslı insanlar diyelim biz onlara zira bu kadar boş konuşup kamyon yüküyle para kazanılan başka bir sektör bilmiyorum.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    faideli bilgiler elde ediyoruz

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Beni gördü siz kaçın..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rubai gibi yazmışsın, okurken beynim yandı.

bizim millet her konuda olduğu gibi futbol konusunda da aşırı derecede fanatik davranışlar sergiler. futbolu hayatının merkezine koyan bir sürü dangalak tanıyorum. adamın tüm meşguliyeti futbol ve tuttuğu takım.

oysa ki futbol sadece bir eğlence aracıdır. top oynanır. zevk alırsın. vakit geçirirsin. hepsi bu.

ama bizim toplum böyle değil. tuttuğu takım yüzünden insan öldürecek kadar vahşileşen taraftar grupları var. ve bu korkunç bir şey.

maç boyunca hakeme söven insanlar gördüm. adamın maç ile hiçbir alakası yok.

maç sonu tv'lerde saatlerce futbol konuşan insanlar var. şu dünyada en gereksiz işi yapıp tonla para kazanan insanlar. şanslı insanlar diyelim biz onlara zira bu kadar boş konuşup kamyon yüküyle para kazanılan başka bir sektör bilmiyorum.
    haklısın, maç sonu programları ile ilgili cumlem araya girmiş,tebrikler dikkatlisin maaşalah

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Loeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kurban dan kurbana et yüzü gören,vucuduna protein namına giren tek şey yumurta olan adam, gidip karısına,sevigilisine Ferrari,Porsche

alan futbolcuların peşinden koşuyor,öyle şeyler anlatıyorlar ki kafayı yiyorum.Ben akrabalarımı o kadar tanımıyorum.

Adamların aldığı primleri sen 20 yılda falan anca kazanıyosun,bakıyorum herkesde bi taraftarlık/fanatiklik.Git biraz kitap gazete(AMK değil)

Bu erkek tayfasının tek zafı bu değil elbet,Recep İvedik gibi dandik ötesi yapımları kim izliyor,Emine Abla mı ?

Peki güçlü erkek görecek diye mafyatik dizileri kimler izliyor ? Aylin mi izliyor bunları ? Siz izliyorsunuz lan bunları!

Kusura bakmayın,bu işin kızı/erkeği yok.Toplumun kalitesizliği tartışın,tamam eyv derim.Ayrımcılık yaparak kendinizi kandırmayın bebişler.
    Bayan olduğunu varsayarak yazıyorum müdür :D Aranızdaki hani sohbetleri kafanızdaki fırıldaklıkları bilmesem gözlerim yaşaracak ama.. İyi biliyorum...

https://www.facebook.com/daglarkizii...ZUfPsNJuJ8Chs8

hıhaaaaaaaaaa......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan olduğunu varsayarak yazıyorum müdür :D
    bayan değil kandın diyeceksin kadın!!!!

hehe motosiklet.net kadının işi ne be.(2 arkadaş var sanırım)

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    bayan değil kandın diyeceksin kadın!!!!

hehe motosiklet.net kadının işi ne be.(2 arkadaş var sanırım)
    5 günde forumda 2 bayan olduğunu nereden anladın lan fake ..

https://www.facebook.com/ugur.unver....6019057054699/

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Neredeyse 25 senedir haftada 1-2 kez çim saha - halı saha maçı yaparım ve hiç aksatmadım, basit bir şey söyleyeyim :
    Futbol sahası gerçek hayatın ufak bir kopyasıdır, her şeyi orada görebilirsiniz, lider kişiler, karaktersizler, üçkağıtçılar, geleceği görebilenler, aklı donunda olanlar, ... her şey. Ve saha dışında da bunların yansımaları olur tabii, o programlar da bunlardan biridir.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredeyse 25 senedir haftada 1-2 kez çim saha - halı saha maçı yaparım ve hiç aksatmadım, basit bir şey söyleyeyim :
    Futbol sahası gerçek hayatın ufak bir kopyasıdır, her şeyi orada görebilirsiniz, lider kişiler, karaktersizler, üçkağıtçılar, geleceği görebilenler, aklı donunda olanlar, ... her şey. Ve saha dışında da bunların yansımaları olur tabii, o programlar da bunlardan biridir.
    modern çağ erkeklerinin arenası halı sahalardır
    imza: entj -a - t
    drtayfun bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    İtiraz eden yallah kahveye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hep bu Tv , sosyal medya vs bozuyor toplumun yapısını. Avrat kişi Er kişi fark etmez hep sahip olduklarının daha iyisini , güzelini , yağşisini görüyor. Elinin altındakini beğenmiyor sonra 😢

Motosikleti
    Hornet 650

Helal len düşündüklerimi paylaşmışın, tebrik ederim kardeş.

Fitfoldan zerre anlamam , seyr etmem oynamam , o'halde nadir bi erkekim galibam.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Türkiye de izlediğim tek dizi vatanım sensin dır onda da Atatürk ve milli mücadele anlatıldığı için izliyorum.
    Onun dışında asla futbol programı vb izlemem saklabandan başka bişey değil onlarda.

Ama tuttuğum takımı desteklemek için kombinem var içerdeki her maca giderim tavsiye de ederim maça gidince çok güzel deşarj oluyorum.

Bunları söyleyen senin de eline yalandan kitap alıp sturbucks ta kahve içerek marjinal gibi takılmaya çalıştığına eminim.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Eskiden futbolla yatıp futbolla kalkan biri olarak, yazının altına imza atmak isterim.

Hani bir reklam vardi bir yaz "turkcell super lig, artik Başlasın " diye. Ordaki çocuk gibiydim.
    2 senedir mac izlemiyorum çok saçma geliyor.

He zevk alacağım bir mac olursa (el classico gibi) izlerim. Maalesef tr liginde zevkli mac izledigimizi sanmıyorum. Tek amac karşıdakini yok. Etmek.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karşı atak güzel geldi 2-1 maç biter

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Hayatımda hiç maç izlememişimdir. Bizim millet kafayı sıyırmış. Kendi takımı yendi diye sevinçten havaya uçar, belinden silahı çıkarıp havaya doğru ateş eder, arabayla şehir turu yapar. Ama yenildiklerinde karşı rakip takımdan birini görseler yenildik diye birbirinin üstüne atlayıp kavga ederler. Bir golü kaçırdı diye ana avrat söverler. Futbolcu kazanır. Taraftar birbirini yer.
    mhmtesk bunu beğendi.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda hiç maç izlememişimdir. Bizim millet kafayı sıyırmış. Kendi takımı yendi diye sevinçten havaya uçar, belinden silahı çıkarıp havaya doğru ateş eder, arabayla şehir turu yapar. Ama yenildiklerinde karşı rakip takımdan birini görseler yenildik diye birbirinin üstüne atlayıp kavga ederler. Bir golü kaçırdı diye ana avrat söverler. Futbolcu kazanır. Taraftar birbirini yer.
    Nickinle celisiyosun be dostum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)