Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

24 yaşındayım hiç sevgilim olmadı (benim gibi olan var mı ?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu sınavlar bitsin de yazın mekanlarda karıya kıza yanlayak Jimi
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yanlış anlamayın senelerdir eğlence sektöründe çalışıyorum. Elim yüzüm düzgün dövmeler vs. Hani belli bir kesmin ilgisini çekecek bedensel olarak herşey tamam.
    Solaryum vs derken dış giyimede önem veriyorum. 36 yaşındayım evliyim. Ama 22 30 yaş arasında bir sürü sevgilim oluyor.
    Bunun sebebi de senelerdir bar işlerinde olduğumdan. Yani böyle işlerde olunca abi diyen kızlar bile bir kaç kadeh içince seni istiyorum diye yapışıyorlar.
    Evet yapyığım iyi birşey olmayabilir belki. Lakin içinde bulunduğunuz ırtam iş hayatı maddi özgürlük kız arkadaş bulma açısından çok önemli.
    Özetle çoğu kişinin hakkını yiyorum. Yani müşteri olmasa çalışan oluyor. Kusura bakmayın bu konuda ayıp ettiğimi düşünmüyorum.Çoğu karşı cins artık direk kendi yapışıyor. Şu ana kadar hiç bir hatuna takılalımmı yada görüşelimmi diye yapışmadım. Kendileri kasınıyor.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=6fnH...YF4Obsz_xp87GD

Şu sınavlar bitsin de yazın mekanlarda karıya kıza yanlayak Jimi
    yanlayalım abi, şöyle yancı olsa bir tane de hayat boyu yanlasak

GT250rAlanya bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Bir akşam yemeğe çıkar sonra canlı müzik olan bir bara götür.
    2-Sarhoş olana kadar alkol alın ve ufaktan niyetini belli et.
    3-Gönlü varsa bu iş olur. Gönlü yoksa ertesi günü "alkol yüzünden böyle oldu" de ve özür dile.
    4-Baktın alkolu kontrollü alıyor kafası iyi olmayacak sende fazla içme ama sarhoş numarası yapmaya başla 2. ve 3. maddeleri uygulamaya sok. Bol şanslar..
    Taner abi; dediğini yaklaşık 6 Ay sonra yapabildim abi, alkolün verdiği cesaretle açıldım kafan güzel yarın konuşalım dedi, konuştuk ben seni kardeşim olarak filan ıvır zıvır işte abi olmadı Elde yine müslüm gürses, alkol , sigara üclüsü kaldı. Ne diyelim kısmet.

"niyetini belli et" sözel değil
    (menstrual döngü ye saygı)

Motosikleti
    .
    35 ten önce evlilik düşünmüyorum.

Çünkü ben bir çorabı ne biliyim kıyafeti bile zor seçen bir insanım ve çok kararsızım.
    Gelin ata binmiş ya nasip demiş sözü bana göre,Allah düşürmesin istemediğim yada arada kaldığım biriyle evlenme gibi bir durumda olsam %98 nikahtan firar ederim.Bu sebeple 35 ideal,yanlış tercih yapsam bile vah tüh edeceğim çok şey kalmaz yapamadığım
    Tabiki tanımaya çalıştığım insanlar oldu ama kalp hiçbirinde durmadı,kalbin durmayınca beyinde otomatik olarak geçiyor.Kafamda olması gerekenler az çok belli. Belki kaderim yalnızlık üzerine yazılmıştır,sırf biri olsun diye yapılacak işler değil çünkü.

Belli bir ağırlığı olmalı,yapısı oturmuş,sözünü sayabileceğim birde konuşması etkili olmalı,ses tonu ve anlatabilecekleri çok önemli.
    Heykel gibi yakışıklı,kusursuz,bebek suratlı olmamalı,hatta çirkin bir adam bile olabilir kesinlikle karekteri önemli. Birde nasıl bakacağı,ciddiyeti ve bakış önemli.Giyim tarzı sade ama ağır olmalı ben zarif ve şıklığa önem verirsem kendimde,oda dengeyi sağlamalı.

Güç,para,kariyerden çok nasıl bir çocuktu,annesine nasıl davranıyor,stresle mücadelesi nasıl bunlara bakılmalı bence,aile desteği değil kendi ayakları üzerinde durabilmeli.Söz ağızdan bir kere çıkar kafasında olmalı,ben doğru bildiğim uğruna işte tüm ekibi karşıma almış bir insanım,en az benim kadar cesur ve gözükara olabilmeli.

Sizler olaya hep iyi yönlerden bakmışsınız.Bence bir ömrü birlikte geçirme sözü büyük bir söz,tanıştığınız kız yarın engellide olabilir yada kazada geçirebilir.

Yani herşeyden önce yol arkadaşı bulabilmek önemli.
    bursalıali bunu beğendi.

"yol arkadaşı"
    "aynalama"!

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kübra kızım { benim kızlarımın biri 34 ,diğeri 32 yaşında } desene, Senin evlendiğin günü görmeye benim ömrüm vefa etmeyecek. Her neyse ,ecelimden sonra bile olsa Rabbim gönlüne göre versin. Yine de çıtayı bu kadar yukarıda tutma.
    En mutlu yarınlara.

Motosikleti
    .
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kübra kızım { benim kızlarımın biri 34 ,diğeri 32 yaşında } desene, Senin evlendiğin günü görmeye benim ömrüm vefa etmeyecek. Her neyse ,ecelimden sonra bile olsa Rabbim gönlüne göre versin. Yine de çıtayı bu kadar yukarıda tutma.
    En mutlu yarınlara.

Hiç öyle düşünmeyin,vaktin yarın benim için mi yoksa sizin için mi dolacağını kimse bilemez.
    Inanın burnu havada yada kimseyi beğenmemezlikte değil,az çok kendimi tanıyorum,bu sebeple 35 yaş en ideali belki hiç evlilik düşünmeyebilirim bile,böyle de mutluyum.Hayırlı olucaksa gelsin diyelim

Iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim.

Arkadaşların yorumlarını okudum biraz.

Benim Az önce anlatmak istediğim
    Kötü günde bile nazını çekebileceğiniz değerde aynısı sizin içinde geçerli o değeri verecek kız arkadaşlarınızla kalın.

Güzellikmiş,paraymış,kariyermiş neyin garantisi var ki?

Jimi sende üzülme.Hayatta en acı şeylerden biri çok değerli bir incinin okyanusta kayalıkların altında kalıp hiç farkedilmemesidir yada Iyi şairlerin değerlerinin öldükten sonra anlaşılmasıdır.İnşallah gönlüne ve kalbine göre bir kız arkadaşın olur.
    bursalıali bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Beklenen'e:

Seninle gelecek, çare yok
    seninle bu tatlılık ey büyük acı
    gök incir nasıl ballanırsa acılardan
    acı koruk nasıl bulursa balların en sarhoşunu
    o işte o!
    gel benim darmadağın direncim
    gücüm
    emeğim
    çilem gel
    gel benim büyük acım
    gel ve bitir şu işi!
    kalaylardan mı gelirsin bolivya’lardan
    rio’nun favelalarmdan mı
    ispanya’dan mı viyetnam’dan mı
    zonguldak kömürlerinden mi gelirsin
    çukurova’lardan mı
    yellerle mi gelirsin ateşlerle mi
    uçarak mı koşarak mı yırtınarak mı
    gel işte gel gayrı
    gel
    gel
    gel de bitir şu işi
    ( H.H.K )
    something123 ve Kübra006 bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    şu zamana kadar evlenmem diyenler genelde erken evlenirler.
    hayırlısı olsun bakalım.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Çok fazla şey yazılıp çizilmiş. Naçizane düşüncem; Arkadaş, sevgili, sözlü, adına ne derseniz deyin size uygun kişilerle iletişimde olmaya gayret edin. Sosyal olun. Hobinizle ilgili, yaşam şeklinizle ilgili gruplara girip çıkın sürekli. "Nasılsa hayat bir gün kısmetimi önüme çıkarır" sözü çok yanlış bence. O "kısmetler" siz onları aramadıkça geçer gider hayatınızdan ve sizler "kısmet böyleymiş" der bakakalırsınız geçen bir yaşamın ardından. Hayatınızda hiçbir şeyi ertelemeyin ve ötelemeyin. Zaman öyle çabuk geçiyor ki, geriye sadece yapılmayanlardan, yaşanmayanlardan pişmanlık bırakıyor. Yaşananlar ise hayatımızdaki tecrübeler olarak yer bırakıyor anılarımızda iyi veya kötü. "Keşke"lere yer bırakmayın hayatınızda. Armudun sapı, üzümün çöpü derken bir bakmışsınız bir ömür geride kalmış. "Sen?" derseniz, bir bakıma yukarıdaki tanım bana uyuyor sayılır. Ben yalnızlığımı seviyorum bir yandan. Herkes gibi keşkelerim olmadı değil. Bir süredir karşıma çıkanlar ya biraz çatlak, ya hayatı tanımayan, ya paranın gökten dağıtıldığını düşünen kısacası tamamen benle uyumsuz insanlar. Bu sebeple evlilik fikrini eski defterlerin arasına kaldırdım. Başımı sokacak bir evim, alışverişimi ve yaşlılarımı taşıyacak bir arabam, ruhumu rahatlatacak motosikletim var, gelecekte iyi veya kötü bir gelirim olacak (dün sabah motosiklete atlayıp Güzelbahçeye gittim, 2 saat deniz havası alıp olta attım. Tuttuğum bir porsiyon balık anneanneme taze bir öğle menüsü oldu . Bu saatten sonra "şükür" diyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

ülkenin hali vasat olunca böyle konularda da kötü olması şaşırtıcı değil abaza dolunca bizim gibi uğraşmayanların olmuyor normal yanii

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 ten önce evlilik düşünmüyorum.

Çünkü ben bir çorabı ne biliyim kıyafeti bile zor seçen bir insanım ve çok kararsızım.
    Gelin ata binmiş ya nasip demiş sözü bana göre,Allah düşürmesin istemediğim yada arada kaldığım biriyle evlenme gibi bir durumda olsam %98 nikahtan firar ederim.Bu sebeple 35 ideal,yanlış tercih yapsam bile vah tüh edeceğim çok şey kalmaz yapamadığım
    Tabiki tanımaya çalıştığım insanlar oldu ama kalp hiçbirinde durmadı,kalbin durmayınca beyinde otomatik olarak geçiyor.Kafamda olması gerekenler az çok belli. Belki kaderim yalnızlık üzerine yazılmıştır,sırf biri olsun diye yapılacak işler değil çünkü.

Belli bir ağırlığı olmalı,yapısı oturmuş,sözünü sayabileceğim birde konuşması etkili olmalı,ses tonu ve anlatabilecekleri çok önemli.
    Heykel gibi yakışıklı,kusursuz,bebek suratlı olmamalı,hatta çirkin bir adam bile olabilir kesinlikle karekteri önemli. Birde nasıl bakacağı,ciddiyeti ve bakış önemli.Giyim tarzı sade ama ağır olmalı ben zarif ve şıklığa önem verirsem kendimde,oda dengeyi sağlamalı.

Güç,para,kariyerden çok nasıl bir çocuktu,annesine nasıl davranıyor,stresle mücadelesi nasıl bunlara bakılmalı bence,aile desteği değil kendi ayakları üzerinde durabilmeli.Söz ağızdan bir kere çıkar kafasında olmalı,ben doğru bildiğim uğruna işte tüm ekibi karşıma almış bir insanım,en az benim kadar cesur ve gözükara olabilmeli.

Sizler olaya hep iyi yönlerden bakmışsınız.Bence bir ömrü birlikte geçirme sözü büyük bir söz,tanıştığınız kız yarın engellide olabilir yada kazada geçirebilir.

Yani herşeyden önce yol arkadaşı bulabilmek önemli.
    Kübra o işler öyle olmuyor. Yani oluruna bırak biraz 35 ine gelince bu yazdıklarını hatırlayıp pişma olma sonra. O yaşa gelmiş ve hala evlenmemiş arkadaşlarım var artık onlar EKK. Çocuk yapmak ve anne olmak istemiyor musun yoksa. Bence elini çabuk tut 30'u aşma tavsiyem. Kendi sağlığını da düşünmelisin 35 inden sonra hamilelik riskli diyorlar. üstelik çocuğun 15-20 yaşlarına gelince yaşlı anne muamelesi görmek hoşuna gitmeyebilir.
    aquarist4 ve KTM250 bunu beğendiler.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    17-23 yaşlarımdayken enduro motosiklet sürmekten kızlara vakit ayıramıyordum.Kız arkdaşlarım oluyordu geziyorduk çıkıyorduk herşey vardı ama sadece bir pazarım vardı,onuda ya kızla gezecektim yada arazize deli gibi enduro yapacaktım.Sonuç olarak ben hep enduroyu tercih ettiğim için genelde terk edilen taraf oluyordum.çokta sorun yapmıyordum motosiklet insana herşeyi unutturuyor.
    sonra 26 yaşında evlendim şu an 30 yasındayım 1de bebeğimiz olacak inşallah.
    Evlilikten sonra motosiklet sürme olayım biraz daha değişti ne oldu? Uuzun gezilere ve kalmalı yarışlara eskisi gibi sık gidemiyorum.Akşam kesinlikle evde olmam lazım.Motosikletim tek kişilik special enduro. Artık ayda 1 veya 2 sefer motosiklet sürüyorum.Oda rüşvetle tabi Evlenmeyen arkadaşlara önerim,Muttlaka çalışan ve elinde bir mesleği ve uğraşı olan bir hanım tercih edin.Sevin ama sevginin yanında mantıkta olsun.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası motosiklet forumu siyaset konuşulmaz diyenler burdada yazsanıza hadi:D yemez dimi ))
    Yer niye yemesin bu adamın mesajında ne kimseyi öteleme var, ne yargılama var nede yalan dolan var. Siyasette bunların hangisi var.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    böle hiç sevgilim olmadı diyen birinin "20 yaslardaykene" ilk sevgilisi olmuştum,
    bence çok keyifliydi, en son ne zaman ayrıldın demek zorunda kalmıosun
    yürekçe bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böle hiç sevgilim olmadı diyen birinin "20 yaslardaykene" ilk sevgilisi olmuştum,
    bence çok keyifliydi, en son ne zaman ayrıldın demek zorunda kalmıosun
    Sevgim var ama sevilisim yok.
    Fazladan sevgi isteyen varsa vereyim. Ben kullanamiyom, skt gecip bayatlamasin. Uretim tarihi yeni
    something123 bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgim var ama sevilisim yok.
    Fazladan sevgi isteyen varsa vereyim. Ben kullanamiyom, skt gecip bayatlamasin. Uretim tarihi yeni
    kankito bende sevgi falan yok, kimseye vermiom, varsa tabiisi gonder alırım bir dal

dogru yerde sevgi guselleşir tabiisi
    yürekçe bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)