Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2. El İphone 4s 600 TL eder mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Merhaba arkadaşlar, 11 aylık çiziksiz hatasız iphone 4s var birinde. 630 TL diyor, Pazarlıkla 550 olsa Sizce o paralar eder mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Ufacık ekranlı çıkan yazılımların dahi kastığı bir alete 600 lira vermem.İlla iphone alacaksanız 5yada 5s alın.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufacık ekranlı çıkan yazılımların dahi kastığı bir alete 600 lira vermem.İlla iphone alacaksanız 5yada 5s alın.
    İlla iphone almam lazım değil, sadece 600 civarında stabil dayanıklı bi telefon istiyorum, oyun falan oynamam arada nete girerim o kadar. Ya da sıfır cihazlara bakayım.

IPhone 4s iPhone iPhone yapan telefonlardan dır. Fakat ıos9 güncellemesi çok ağır geldi eğer 4s ıos8 ve altı güncellemesinde ise tadından yenmez. Fakat ios 9 gücellemesini aldıysa 5 para etmez.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    4S nasıl 600 tl ediyor. Bizim elimizdeki 5 para etmiyor. Az daha araştır o fiyata 5 alırsın

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    800 - 850 TL ye temiz 5 alırsın...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karizmanın babasıdır. yeni uygulamaları yüklerken falan versiyonu yükselt şunu yap bunu yap olmadı yok sana bu uygulama diyebilir
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

2. El temiz bi discovery 2 al bence arkadaşımda var çok güzel telefon ayrıca bende 4s vardı şarji en fazla 4 saat gidiyordu bilgin olsun

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendini kasmaktan istedigin islemi yapamayan telefon,zaten sifiri (varsa oda) 1000 lira civarlarinda,hic gerek yok,etmezde bence

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla iphone almam lazım değil, sadece 600 civarında stabil dayanıklı bi telefon istiyorum, oyun falan oynamam arada nete girerim o kadar. Ya da sıfır cihazlara bakayım.
    Htc one m7 al sarji oyun oynasan bile 1 gun gidiyo :D
    Tertemiz siyah iphone 4s nokta cizik yoktu tanidiga 500 e birakmistim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    4s yeni yazılım yüklemedim
    5 yıldır kullanılıyor son 1 yıldır hem telefon hemde bilgisayar niyetine kullanıyorum
    gerçekten 700 tl lik sıfır telefon verseler vermem
    kasıyor donuyor diyen ios 9 yüklemiştir ve o telefonun malesef işi bitmiş
    yeni sürüm yüklenmediyse alınır

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence etmez.Geçen günlerde vatan da 800 tlydi sıfırı.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    1 sene garantisi varsa kutu fatura orj şarj aleti varsa 600 eder.601 Lira verilmez maksimum 600 lira verilir.550 ye verirse direk al bence her işini çok rahat bir şekilde görür.Ben kullandım kasma vs kesinlikle yapmadı çok stabil giden bir telefon.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Millet güzel atıp tutmuşta iPhone 4s var bende. Ne kasma var ne başka birşey. Keza kullandığım yazılımlar içinde aynısı geçerli. Derdin oyun değilse sorun yok. Alet yapısı gereği -uygulamalardan kaynaklı- çökmüyor. Android gibi virüs rootkit ıvır zıvır derdin de yok. (:

Ha 600 TL eder mi? Bence bu paralara bu aletlerin hiç birisi etmez. Altı üstü telefon bu (:

Motosikleti
    Olacak
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 11 aylık çiziksiz hatasız iphone 4s var birinde. 630 TL diyor, Pazarlıkla 550 olsa Sizce o paralar eder mi?
    Ali kardesim, illa i phone almak zorunda isen 5s almani tavsiye ediyorum. Gecenlerde S3grand neo telefonumun (2 defa kirdim sinirden) ekrani kirildi diye evdeki i phone 4s i kullanmak zorunda kaldim. Boyle bas belasi,boyle cok hizli sarj tuketen ve yapan muhendisler tarafindan bu kadar elit olmasi adina sacmalanan bir baska yazilim olamaz. Ios'a lanet olsun. Hem o telefon o kadar ediyorsa hanemizde 3 adet i phone 4s mevcut. Hepsini satar bir senedir hayalini kurdugum chopper motora sahip olmak adina buyuk adim atmis olurum. O paranin 200 tl altina samsung telefon al. Ya da general mobile al. Ve telefonculara hic bulasma. Ne kadar telefoncu tanidiysam cogu hirsiz,parca calan ve uckagitci. Ah ulkem ah...
    Bilginiz olsun dokunmatik ekranlariniz kirildiginda komple kasa degisecek ve 1 gun telefon bizde kalacak derlerse inanmayin. 250-300 tl ye taktiklari ekrani 65 tl ye mal edip zor iscilik istiyor, makineyr koyuyoruz diye uckagitcilik yapip haksiz para elde ediyorlar.
    I phone alma. Marka takintisi parani cope atmak olur.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    2.el alcaksan garantili bir İphone almak en mantıklı seçenektir çünkü iphone tek arızada garantiden sıfırı ile değiştiriyor yani herhangi bir sorun çıkar diye hiç derdin olmayacak.İphone 3g, 3gs, 4, 4s, 5s kullanmış biri olarak 550 TL ye kutulu garantili 4s i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el Iphone ile ne uğraşıyorsun.O fiyata 0 bir LG yada Samsung al.Bir de şu kasma ve stabil olayını anlamış değilim.Ben bir yıldan beri LG L Fino(LG nin en ucuz telefonlarından bir tanesi) kullanıyorum bir dünya program yükledim sildim hiç bir yavaşlama takılma olmadı şimdiye kadar.Android telefonu adam gibi kullanırsan bilmediğin virüslü,adwareli programları yüklemezsen o da kasmaz stabil çalışır.Iphone un sırrı zaten bu marketi çok kısıtlı ve çoğu programı temiz o yüzden kasma yapmıyor.Apple bana göre tamamen bir pazarlama başarısı yoksa öyle çok üstün özellikleri yok.Kesinlikle tavsiye etmem.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    o paraya ikinci el note 3 neo öneririm lolipop 5.1.1 li 5s ten önde bir telefon sıkınyı çektirmez

bu arada iphone 6 nın antutusu 44 k neo nunki 41 k 2gb ram 6 çekirdek işlemci mali 624 grafik kartı 2gb lpddr3 ram 8 mb arka 2.1 ön kamera oynamadığı oyun yok 6 dan daha az ısınıyor bu arada

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Iphone un sırrı zaten bu marketi çok kısıtlı ve çoğu programı temiz o yüzden kasma yapmıyor.Apple bana göre tamamen bir pazarlama başarısı yoksa öyle çok üstün özellikleri yok.Kesinlikle tavsiye etmem.
    Üstün özellikleri oldukça fazla var. iOS yapısı gereği androidden daha stabil. İlk aklıma gelenleri şöyle sıralayayım:

1) Altta unix yapısını kullanıyor. Bellek yönetimi vs bu yüzden hybrid linux yapısına sahip Android'den çok daha kararlı.
    2) Her bir program "jail" lara hapsolmuş durumda. Yani sadece kendi çalışma alanını etkileyebiliyor. Diğer uygulamalarla veya işletim sistemiyle doğrudan etkileşime girme şansı yok. Sadece işletim sisteminin sağladığı API vasıtasıyla işletim sistemiyle konuşabiliyor.
    3) iOS'un depo politikası oldukça sıkı. Bu da güvenlik olarak geri dönüyor.
    4) Android gibi envai çeşit donanımı(ki bunların çoğu ARM işlemci ve çok geniş bir yelpaze) hedef almıyor. Dolayısıyla işletim sisteminin testleri daha güvenilir.

Bu liste uzar gider....
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    350 tl ye sattı bu gün bir tanıdığım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)