Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Çok Değişik bir imtihandan geçiyorum :( Dertleşmek derdimi paylaşmak istedim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Bu konuyu bu sitede açmak istemezdim ama tek üyesi olduğum forum hemde burdakilerde insan sonuçta
    Dertleşmek derdimi paylaşmak istedim.

Ben bundan 2 sene önce 2011 yılı mart ayı gibi Bir amcam olduğunu öğrendim 17 yaşımdayken şaka gibi ama gerçek neyse mart ayında benimle aynı soyisimli bir kız beni ekledi. Kuzenim miş bilmediğim amcamın kızı konuşmaya başladık. Öyle böyle tam 5 aya yakın biz konuştuk Ağustos ayı içinde cep telefon ile konuşmaya başladık ki öyle böyle değil artık konuşma gerçekten aşırı olmaya başladı. Bana aşık olduğunu öğrendim. Aslında hep belli etti de en sonunda kız tam anlamıyla belli etti.

Ben ona karşı pek bişey hissetmiyordum. Çok iyi arkadaştı kafamız falan uyuşuyordu. ama ben ona karşı pek bişey hissetmiyordum. Sırf o seviyor bende zamanla severim diye çıkma teklifinde bulundum. Sonuç itibariyle kabul etti. Tam o günde memlekete Trabzona gidecegiz. Öz kuzenimle sevgili olmuştum. Daha 17 yaşındayım. Ehliyetim yok ama babam öğreneyim diye devamlı arabayı bana verir. o dönemde ailenin özel şoförü olmuştum araba sürüyordum fakat hep onu düşünüyordum. Daha doğrusu iyi mi yaptım doğrumu yaptım diye yol boyunca düşündüm. Aslında sevmeye başlamıştım ama korkuyordum birazda çevre baskısı bir sevgilim var ama öz kuzenim dışlanmaktan korkuyordum galiba
    1 ay falan çıkmış olduk. Bir gün staja giderken Amcamla ilgili hani duyarlarsa falan gibi bir mesaj yada (amcamgil yani sevgilimin babası annesi ablası falan ) duydu bizi gibi bir mesaj attı galiba
    Olur olmaz öyle bir doldurudumki kendimi anlatamam. Tam 12 mesaj uzunluğunda bir mesaj hazırlayıp yolladım. Mesajın genel içerigi sitem ve ayrılıkdan oluşuyor. Sonuç itibariyle bilerek ve isteyerek çeşitli pislikler yaparak kızı da kendimden soğutmayı başardım.
    Herşey bundan sonra başladı...
    3 ay falan geçti. onu çok sevdiğimi anladım. Ama öyle bö Çok feciaşk acısı çekmeye başladım.öyle değil ciddi olarak çok sevdiğimi anladım ama çok geçti. Başkası ile çıkmaya başladı. ve hala o kişi ile çıkıyor. 2 sene geçti unuturum dedim ama bir türlü unutamıyorum.
    ondan sonra 2 kız ile çıktım ama olmuyor olmadı. yapamıyorum ne yapacağımıda bilmiyorum. Pek konuşmuyoruz zaten bu yaz beni rüyasında görmüş aramıştı o günden beride konuşmuyoruz. Onsuz yapamıyacağımı biliyorumda ne yapacağm onu bilmiyorum. Şu saatten sonra ailemi bile karşıma alacak durumdayım.
    Başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın
    Sizce ne yapmalıyım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    mesajım bulunsun.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Bana göre ters bi durum. Hayatta hala kızı amca kızı dayı kızı vs ile birlikte olmazdım yan gözle bakmazdim. Senin durumun kızla çok iyi anlastigin için ve kızı kendin kendinden ittigin için pismanlikla içinde buyuttugun bir sevgi var. Boşver akisina bırak hayat sadece kızdan ibaret değil kaderinde ne yazarsa onu yaşarsın. Baktin dayanamiyirsun burada yazdığın gibi kıza da anlat durumunu o da seni severse bir şeyler olur zaten. Olmazsa zorlama
    Ölüborlu ve xawa bunu beğendiler.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Kardeşim allah yardımcın olsun..

Bi an yerine koydum kendimi kanım dondu şerefsizim.. )

Ama benim görüşüm, hayat senin ve kısa ! kurallar zordur, aşmak çok çok zordur.

Ama hayat senin, dilediğini yaşamalısın. İlerde keşke demektense atıl ortaya derim.
    Ölüborlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkür ederim bora Doğru söylüyorsun ama 2 sene içinde hala niye unutamadım anlamıyorum. Hergün başımı yastığa koyuyorum onu düşünüyorum. Bu arada Amca kızı ama ben bu sevgisiyle ölüp bittiğim kızı hayatımda görmedim. Sadece telefonla falan konuştuk.
    Hani bana ne oldu bu kız bana ne yaptı anlamadım gitti ondan başka bişey düşünemiyorum. Bir keresinde geçen sene otobüsteyim Telefondan facebook geçmiş mesajlara bakıyorum br baktım onla konuştuklarımız okudum. Ağlamaya başladım bildiğiniz hüngür hüngür ağlıyorum yanımda oturan teyze bir yerin mi ağrıyor falan dedi baktım tüm otobüs bana bakıyor mecbur otobüsden indim. Ne olduysa terk ettikden sonra oldu tekrar geri dönmek istedim kız istemedi. Zaten artık pek konuşmuyoruz. Elimde bir tane bile fotoğrafı yok ama onun sevgisiyle ölüp bitiyorum ne olacak benim halim bilmiyorum :(

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu bu sitede açmak istemezdim ama tek üyesi olduğum forum hemde burdakilerde insan sonuçta
    Dertleşmek derdimi paylaşmak istedim.

Ben bundan 2 sene önce 2011 yılı mart ayı gibi Bir amcam olduğunu öğrendim 17 yaşımdayken şaka gibi ama gerçek neyse mart ayında benimle aynı soyisimli bir kız beni ekledi. Kuzenim miş bilmediğim amcamın kızı konuşmaya başladık. Öyle böyle tam 5 aya yakın biz konuştuk Ağustos ayı içinde cep telefon ile konuşmaya başladık ki öyle böyle değil artık konuşma gerçekten aşırı olmaya başladı. Bana aşık olduğunu öğrendim. Aslında hep belli etti de en sonunda kız tam anlamıyla belli etti.

Ben ona karşı pek bişey hissetmiyordum. Çok iyi arkadaştı kafamız falan uyuşuyordu. ama ben ona karşı pek bişey hissetmiyordum. Sırf o seviyor bende zamanla severim diye çıkma teklifinde bulundum. Sonuç itibariyle kabul etti. Tam o günde memlekete Trabzona gidecegiz. Öz kuzenimle sevgili olmuştum. Daha 17 yaşındayım. Ehliyetim yok ama babam öğreneyim diye devamlı arabayı bana verir. o dönemde ailenin özel şoförü olmuştum araba sürüyordum fakat hep onu düşünüyordum. Daha doğrusu iyi mi yaptım doğrumu yaptım diye yol boyunca düşündüm. Aslında sevmeye başlamıştım ama korkuyordum birazda çevre baskısı bir sevgilim var ama öz kuzenim dışlanmaktan korkuyordum galiba
    1 ay falan çıkmış olduk. Bir gün staja giderken Amcamla ilgili hani duyarlarsa falan gibi bir mesaj yada (amcamgil yani sevgilimin babası annesi ablası falan ) duydu bizi gibi bir mesaj attı galiba
    Olur olmaz öyle bir doldurudumki kendimi anlatamam. Tam 12 mesaj uzunluğunda bir mesaj hazırlayıp yolladım. Mesajın genel içerigi sitem ve ayrılıkdan oluşuyor. Sonuç itibariyle bilerek ve isteyerek çeşitli pislikler yaparak kızı da kendimden soğutmayı başardım.
    Herşey bundan sonra başladı...
    3 ay falan geçti. onu çok sevdiğimi anladım. Ama öyle bö Çok feciaşk acısı çekmeye başladım.öyle değil ciddi olarak çok sevdiğimi anladım ama çok geçti. Başkası ile çıkmaya başladı. ve hala o kişi ile çıkıyor. 2 sene geçti unuturum dedim ama bir türlü unutamıyorum.
    ondan sonra 2 kız ile çıktım ama olmuyor olmadı. yapamıyorum ne yapacağımıda bilmiyorum. Pek konuşmuyoruz zaten bu yaz beni rüyasında görmüş aramıştı o günden beride konuşmuyoruz. Onsuz yapamıyacağımı biliyorumda ne yapacağm onu bilmiyorum. Şu saatten sonra ailemi bile karşıma alacak durumdayım.
    Başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın
    Sizce ne yapmalıyım ?
    kusura bakma ama baştan sahip çıkacaktın sevdiğine başka ellere yar olduktan sonra başını taşlarada vursan ne fayda aşk acısı beterdir ölüm gibi mübarek..ALLAH yardımcın olsun..yapacak birşeyin yok gibi gözüküyor şu an...
    Ölüborlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim allah yardımcın olsun..

Bi an yerine koydum kendimi kanım dondu şerefsizim.. )

Ama benim görüşüm, hayat senin ve kısa ! kurallar zordur, aşmak çok çok zordur.

Ama hayat senin, dilediğini yaşamalısın. İlerde keşke demektense atıl ortaya derim.
    Eyvallah Kardeşim Sağol

Motosikleti
    Dün ilk defa 2 yıl aradan sonra sevdiğim kızın resimlerini buldum. Resimlerini görmek bile beni o kadar mutlu etti anlatamam. Nasıl buldun fotoğrafları diye sorcak olursanız ablasını facede ekleyip ordan buldum.
    Bundan sonra artık yatmadan önce dua edecem her gece

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET, Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    yanlışı amca kızıyla sevgili olmakla yapmışsın, başka bir kız olsa görüşmezsin, konuşmazsın olur biter.. Ama akrabada elbet bir araya geliniyor..

Bana göre sendeki bu aşk değil.. Seni sevdiğini düşündüğün bir kızı haksız olarak reddetmiş olmanın tert etkisi, Aşk değil.. Seni seviyorsa şimdi nerde, şimdide başkasını seviyor.. Bu şekilde kendini üzmene, hayatını boşa geçirmene hiç gerek yok.. Daha gençsin ve yaşamaya bak.. O kız seni hiç sevmedi bunu bil.. belki hoşlandı ama sevmedi... başkasını buluncada o hoşlanma hissi de geçti... Gerçekler acıdır.. Daha fazla da kendine eziyet etme..
    dogrusukru bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Amca kızına nikah düşmez. Tövbe et, hacca falan git.
    xanka, cool113, engineoil ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Burdan konusmak kolay ama gorunen de senin durum kaybetmenin acisi . Belki haksizlik etmis oldugun icin uzuluyosun sevgisine karsilik vermedin diye .....
    Onemli olan amca kizi canindan kanindan , bi tahlisizlikle baslamis biseyler ama otesi olmaz olmamali. ilk bunu dusun gerisinin koy g .. Yapcak bisey yok yasancak varmis der cekersin Koseye

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Dünya nufusunun 7 milyara ulaştığı ve bunların %49.7 bayan olduğu tahmin ediliyor

kendine yeni birini bul
    jackonbir, kurubuz, CEM. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    beraber büyümeyip sonradan tanışınca oluyor böyle şeyler.

teyze kızıda bana zamansız bir zamanda gönül koymuştu ama ben o işin olmayacağını belli edip oradan ve ondan uzaklaşınca gruruna yediremeyip tam 1 yıl sonra bir iftira atmıştı.

neyse ispatlarımla konu kapatıldı..

kısacası kuzenle akraba ile olmaz bu işler.

bu işin birde başka boyutları var oralara girmeyelim.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    durumunu kabullen

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ........Motor al.
    just4techno ve jr. bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Türk filmi gibi. Biraz gaddarca olacak ama tavsiyem şu. : Kendine başka kız bul. Bunu da unut. Hem birince derece akraban hem de başkasının sevgilisi. Çocuklarınız sakat doğarsa - yüksek olasılık- kafanı taşlara vurursun .

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajım bulunsun.

burda da gördüm dh elemanlarını ya

geçmiş olsun sana da kardeş, üzülme yaşın genç elli kişi girer çıkar hepsine aşık olursun sonra normal sevdiğin biri ile evlenirsin emin ol

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Daha küçük cc ile başlamanı öneririm misal annenin teyzesinin kızı, babanın uzaktan akrabasının oğlu falan gibi... Senin gibi başlayan arkadaşların haberlerini devamlı okuyup üzülüyoruz.

Malzemeyi ihmal etme kardeşim ve her zaman full koruma gez, bu işler şakaya gelmez, biraz paraya kıy en kalitelisini al sonuçta yeri geldiğinde onlar senin hayatını koruyacak. (Glock, Smith & Wesson vb... tavsiyemdir.)

Bi de ona küçük sürprizler yap...

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Kardeşim zor durumdasın bunu anlamak kolay. Bence eğer niyetin tekrar başlamakSa oldukça zor. Yalnız kalmamaya çalış. Kendine yeni uğraşlar bul. Biraz daha rahatlarsın.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    dostum her ne kadar asık olsanda akraba kızı sonucta her seyı bıtırırsın evlılıge gelırsın evlenırsın buraya kadar hıc sorun olmazdı bı cocuk yapalım dedıgınızde engelli cocugunuz olacaktı belkıde bunun yuzunden ilişikkin yurumedı bıseler oldu ıvırdı zıvırdı . sen bosver gene konus ama amca kızı olarak konus mesela unutmakı onunda bır hayatı var derrdın buyuk kardesım alah sabır versın ama kendını baska seylere ada belki tek ilgilendigin sey o o yuzden bukadar takıyorsun . ortam kur aklını degıstır kafanı rahat tut

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)