Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

TSK : Eşcinsel değil nevrotiksin...

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet iyi. Özellikle seninle kıyaslandığında...

Sen bana hakaret etmeye çabalıyorsun ama onu bile beceremiyorsun.

Okudum. Orada bir ispat çabası görmedim. Yalnızca senin gizli eşcinsel olduğunu düşündüğümü söylemişim. Halen de öyle düşünüyorum. İspata gerek yok.

Nereden okudun bu lafı sen? Pek havalı olmuş.

Daha önce de söylediğim gibi. Eşcinselliğin kötü bir şey olduğu inancında değilim. O sebeple bu laflarla beni kızdırmayı başaramazsın. Boşa çabalama, yorma kendini.

Nereden buluyorsun böyle klişeleri. İlahi.

Kimin inandığından bana ne. Kimsenin umurunda değil. Bunu önemseyen tek kişi sensin çünkü içten içe bütün söylediklerimin doğru olduğunu biliyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Kusura bakma. Ne anlatmaya çalıştığın anlaşılmıyor. İmlaya biraz daha özen göstererek yazarsan ondan sonra cevaplayayım. Yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim.

Tekrarlamak gerekirse, senin söylediklerinde benim itiraz ettiğim nokta kendin gibi olanlar için istemediğin bir şeyi sırf sana benzemiyorlar diye başkalarına reva görmendir.

Konunun etrafında ne kadar döndüğün umurumda bile değil. Merkez burasıdır.

Annen askeri birliğe başörtülü diye alınmadığında (tecrit yöntemi) buna itiraz edersin. Kız kardeşin türbanlı diye üniversiteye alınmadığında (tecrit yöntemi) buna itiraz edersin. Kız kardeşin üniversiteye giderken ikna odasına çekildiğinde (telkin ve ikna) bunu aşağılayıcı bulursun. Ama söz konusu olan bir homoseksüel olduğunda bu aynı yöntemleri önermekten zerre çekinmezsin. Seninle farkımız budur işte. Ben her kime karşı yapılırsa yapılsın ayrımcılığa karşı durabilirim. Sen kendine yapıldığında karşı çıkar başkasına yapılması için ön sırada koşarsın.

İşte bu sebeple basit bir soruya basit bir cevabı veremez, konunun etrafında böyle dolaşır durursun. Ben böyle bir duruma hiç düşmem. Aramızdaki fark budur.
    Yazdıklarımı ayırıp ayırıp,cımbızlayıp yazıyosun. Benle uğraşmak çok hoşuna gitti galiba eşcinsel arkadaşım. Ama benden umduğunu alamazsın çünkü ben eşcinsel değilim. Sana istediğini veremem. Makyaj yap etek giy,otobana çıkıp otostop çek
    bu sefer hakaret işini becerdim galiba hoşuma gittimi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarımı ayırıp ayırıp,cımbızlayıp yazıyosun. Benle uğraşmak çok hoşuna gitti galiba eşcinsel arkadaşım. Ama benden umduğunu alamazsın çünkü ben eşcinsel değilim. Sana istediğini veremem. Makyaj yap etek giy,otobana çıkıp otostop çek
    bu sefer hakaret işini becerdim galiba hoşuma gittimi?
    Yazdıklarını cımbızlamıyorum tatlım. Farkındaysan, orada söylediğin her kelime var. Tek tek cevaplıyorum. Yalnız hakaret işini hala beceremedin. Yalnızca bazı önerilerde bulundun. Bu önerilerini düşünebilirim ama biraz tecrübesizim kendi tecrübelerine dayanarak bana birkaç öneride bulunabilir misin? Ne renk ruj tercih edeyim? Otobanda en iyi nereden otostop çekebilirim? Nasıl bir etek giysen daha alımlı olurum?
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Yazdıklarını cımbızlamıyorum tatlım. Farkındaysan, orada söylediğin her kelime var. Tek tek cevaplıyorum. Yalnız hakaret işini hala beceremedin. Yalnızca bazı önerilerde bulundun. Bu önerilerini düşünebilirim ama biraz tecrübesizim kendi tecrübelerine dayanarak bana birkaç öneride bulunabilir misin? Ne renk ruj tercih edeyim? Otobanda en iyi nereden otostop çekebilirim? Nasıl bir etek giysen daha alımlı olurum?
    Diyorsunki konu kitlensin bende ban lanayım. Avcunu yala. Yazdıklarını okurken zaten bol bol kulaklarını çınlatıyorum. Bu bana yeter. Ne tip etek ve ne renk ruj sürersin veya nerene sürersin ben karışmam. Anlamam ben top mop işlerden. Senin fikrinde sende kalsın.ben halimden memnunum. Sanada hayırlı işler,bol kazançlar.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavrum sen açık açık ben PKK Sempatizanıyım desene ne kıvranıyon .. tabiki senin için TSK tü kaka olacak çünki kökünüze kibrit suyu döküyo ...Ne koyuyodur her leş alındıkça sana .. köpürüyosun dimi..
    var var aramızda pkk sempatizanı. 2 tane türkü cafeye gidip alkol alıp orda calan şarkıları dinleyip birbirine başkan diye hitap eden.
    Türk ordusuna hakaret edildikçe sevinen, milliyeti belli olup aslında ne mal oldukları belli olmayan ülkemizde yaşayan asalaklar var.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diyorsunki konu kitlensin bende ban lanayım. Avcunu yala. Yazdıklarını okurken zaten bol bol kulaklarını çınlatıyorum. Bu bana yeter. Ne tip etek ve ne renk ruj sürersin veya nerene sürersin ben karışmam. Anlamam ben top mop işlerden. Senin fikrinde sende kalsın.ben halimden memnunum. Sanada hayırlı işler,bol kazançlar.
    Bende onu söylüyorum zaten. Senin halinde memnun olunmayacak, utanılacak bir şey yok. Kendinle barış. Kim olduğundan utanma. Bu bir hastalık, sapkınlık filan değil. Rahat ol.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suyunu çıkarmadınız mı artık sizce de ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alsınlar askere, gazino kapısında millete bilet kesmeye başlar kıdemliler. Ne sapıkları gördüm askerde adam edemedim, köpek, koyun, keçi.. Bizim millet öyle sapık ki, o kışlanın adı anında çıkar..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bende onu söylüyorum zaten. Senin halinde memnun olunmayacak, utanılacak bir şey yok. Kendinle barış. Kim olduğundan utanma. Bu bir hastalık, sapkınlık filan değil. Rahat ol.
    hastalık bende değil sende. Hemde beyninde. Sana bi uzman nöroloji doktoru tavsiye ediyorum. Filim falan çektir. Böcük kaçmış olabilir. Ayrıca ben rahatım sen rahat ol. Bana toslaman iyi oldu. Fena tosladın. Ne yazarsan yaz cevabım olacaktır. Neyi ispat etmeye çalışıyosan artık. Ben senin sandığın gibi yumuşak değilim. Beni tanıyanlar iyi bilir. Sen aynaya bi bak. Kendini göreceksin. Sen o sun işte. Bende buyum.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suyunu çıkarmadınız mı artık sizce de ?
    yılmaz özdil yazısı yok mu konuyla ilgili? at şuraya da konuya katkın olsun balım.
    bekir coşkun'da olur.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılmaz özdil yazısı yok mu konuyla ilgili? at şuraya da konuya katkın olsun balım.
    bekir coşkun'da olur.
    Rica ederiz, bir gün seninle ilgili bir yazı kaleme alır olma mı ? Fati, hiç havamda değilim, canım sıkkın, 2 bira sonra gel bebeem.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Rica ederiz, bir gün seninle ilgili bir yazı kaleme alır olma mı ? Fati, hiç havamda değilim, canım sıkkın, 2 bira sonra gel bebeem.
    görüşemiyoz patron...

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüşemiyoz patron...
    Motoru aldın, egzosları boyattın, bende balkona musluğu taktırdım, artık birbirimizle işimiz kalmadı Abi evdeyim bea, motor yok ya çıkasım gelmiyor. Parçayı abim alacaktı bu akşam gidemedi, yarın akşama kaldı. Kargoydu carttı curttu derken haftasonunu bulcak motoru toparlamak. Topliim da gezerik.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    balkona musluğu taktırdım, artık birbirimizle işimiz kalmadı
    askerlik yaptınız mı la siz?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    abooo konu nerelere gelmiş hele...
    laf çakmalar filan...
    yörüyün be aslanlarım...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Başlık konusu dışına çıkan tartışmalar
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)