Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

600rr Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Merak ettimde hocam sigorta karşıladı mı kimi kusurlu buldu acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Geçmiş olsun,

Sizde bir yaralanma var mi
    Koruma kıyafetleri var miydi uzerinizde?

Videonun başından beri bir dikkstsizlik var
    Kamerayla oynuyorsun
    Araya sesler karışıyor; trafikte ses çıkaran nesneler insanin psikolojisini normalden daha fazla etkiler.
    Takir takir ediyor birşeyler
    Sol elini surekli bırakıyorsun

Bunlar ikarus sendromunun habercisi olabilir; kendine duyulan aşırı guven sonucu risk almaktan çekinmemek ve sonucunda kazaya zemin hazırlama.

Takip Mesafeni ayarlayamamissin
    Sanki biri gelip de araya girecekmiş gibi tamponla dipdibe gitmek istiyorsun. adam kaçıyor sen mesafeyi daraltiyorsun. Daha fazla adrenalin yasamak için gereksiz risk almışsın

Abs nin verdiği rahatlik da var
    Tirsa tirsa gitmek var
    Nasıl olsa dururum diye yakın takip etmek var

Farkinda mısın bilmiyorum ama yarışta değilsin
    Rekabete gerek yok
    Önündeki arac sana meydan okumuyor evine isine gitmek isteyen siradan bir vatandaş

Sürüş stilini trafikte baska insanların haklarını da göz önünde bulundurarak daha guvenli seviyeye cekmeni öneririm.Takip mesafen daha fazla olmaliydi.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Allah rahmet eylesin.

Alıntı exterminate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen motoru bir garaja kapa güzel bir eğitim al. Üzücü haberini okumak istemeyiz. İlk motorun mu ?
    :(

Motosikleti
    Mondial Drift
    125cc egitim allah rahmet eylesin

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    allah rahmet eylesin keşke küçük motor al diyen arkadaşları dinleseymiş belki şuan yaşayacaktı :(

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/138679-ilk-motorum-600rr.html

ilk motorunmuş, geçmiş olsun ama ölürsün, çok açık ve net söylüyorum, ya da sakat kalırsın, uzun süre yatarsın, ailene sevenlerine yazık edersin...

böyle motor sürülmez, o ne biçim düşmek öyle, 500 km tecrüben var ve 600cc, bravo ...

yolu boş bulunca gazlamalar nedir? durabilecekmisin o mahalle arasında yola bir çocuk atlasa, yandan araba ana caddeye dalsa, araç yolun ortasına gelmiş, sen sollamaya çıkıyorsun, aracı görünce korkudan düşüyorsun, çünkü aklında hep hız yapmak var ...

kusura bakma ağır konuşuyorum, senin iyiliğin için, emin ol, bir şey biliyoruz ki yazıyoruz, buradan çok kişiyi öbür tarafa uğurladık, sakat kalan da çok, oku forumu için açılır ...

kurtul o motordan, tabutun olur, o hatayı 100 km hızla giderken yaparsan bittin ...

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/138679-ilk-motorum-600rr.html

ilk motorunmuş, geçmiş olsun ama ölürsün, çok açık ve net söylüyorum, ya da sakat kalırsın, uzun süre yatarsın, ailene sevenlerine yazık edersin...

böyle motor sürülmez, o ne biçim düşmek öyle, 500 km tecrüben var ve 600cc, bravo ...

yolu boş bulunca gazlamalar nedir? durabilecekmisin o mahalle arasında yola bir çocuk atlasa, yandan araba ana caddeye dalsa, araç yolun ortasına gelmiş, sen sollamaya çıkıyorsun, aracı görünce korkudan düşüyorsun, çünkü aklında hep hız yapmak var ...

kusura bakma ağır konuşuyorum, senin iyiliğin için, emin ol, bir şey biliyoruz ki yazıyoruz, buradan çok kişiyi öbür tarafa uğurladık, sakat kalan da çok, oku forumu için açılır ...

kurtul o motordan, tabutun olur, o hatayı 100 km hızla giderken yaparsan bittin ...
    Arkadaş rahmetli oldu

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş rahmetli oldu
    nasıl, gerçekten vefat mı etti? biraz daha okuyayım önceki sayfaları ...

2014 konusuymuş, farkına varmadım ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    nasıl, gerçekten vefat mı etti? biraz daha okuyayım önceki sayfaları ...

2014 konusuymuş, farkına varmadım ...
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...-sagolsun.html

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    şimdi buldum, yetişemedik demek ki, bu konu SABİTLENSE NASIL OLUR?

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam geçen gün trafik kazasında öldü sen ne açıklıyosun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

http://www.bizimkocaeli.com/haber/polis-adliye/motosiklet-surucusunun-feci-olumu/147854.html

Kaza, bugün öğle saatlerinde Darıca Kavşağı mevkiinde meydana geldi. Yalova'dan feribotla Eskihisar'a gelen Bilgin Öztürk yönetimindeki 34 PEU 88 plakalı motosikleti ile kavşaktan geçmeye çalışırken, aşırı hız nedeniyle kontrolünü kaybettiği aracıyla bariyerlere çarptı. Motosikletle birlikte savrulan Bilgin Öztürk'ün başındaki kask çıkarken, motosikletin parçaları etrafa dağıldı. Bilgin Öztürk yaşamını kaybederken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şimdi buldum, yetişemedik demek ki, bu konu SABİTLENSE NASIL OLUR?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

http://www.bizimkocaeli.com/haber/polis-adliye/motosiklet-surucusunun-feci-olumu/147854.html

Kaza, bugün öğle saatlerinde Darıca Kavşağı mevkiinde meydana geldi. Yalova'dan feribotla Eskihisar'a gelen Bilgin Öztürk yönetimindeki 34 PEU 88 plakalı motosikleti ile kavşaktan geçmeye çalışırken, aşırı hız nedeniyle kontrolünü kaybettiği aracıyla bariyerlere çarptı. Motosikletle birlikte savrulan Bilgin Öztürk'ün başındaki kask çıkarken, motosikletin parçaları etrafa dağıldı. Bilgin Öztürk yaşamını kaybederken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
    Ya bide aşırı hız in altini cizmissiniz hiç bi konuyu okumadan yorummu yapıyorsunuz? Bilgin'in abisi geldi açıklama yapti kazanin nedeni ile ilgili kara yolları ni dava ediyo adamlar yol kusurlu diye haberdeki gibi asiri hizdan olmadi kaza diye adam kardesi ölmesine rağmen girdi açıklama yaptı biraz daha dikkat lütfen.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı oguzyamann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bide aşırı hız in altini cizmissiniz hiç bi konuyu okumadan yorummu yapıyorsunuz? Bilgin'in abisi geldi açıklama yapti kazanin nedeni ile ilgili kara yolları ni dava ediyo adamlar yol kusurlu diye haberdeki gibi asiri hizdan olmadi kaza diye adam kardesi ölmesine rağmen girdi açıklama yaptı biraz daha dikkat lütfen.
    o yoldaki limit kaçmış, kazalı motor kaçla gidiyormuş, bu değerler belli mi? mobesede görüntü var da oradan hız ölçümü mü yapıldı? motor kendi kendine bariyere mi çarpmış? başka bir aracın teması yok değil mi, aynı bu konudaki gibi anlık bir korku sonrası direksiyon hakimiyetinin yitirilmesi gibi geldi bana, neyse vefat eden bir arkadaş var, fazla kurcalamayalım ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    o yoldaki limit kaçmış, kazalı motor kaçla gidiyormuş, bu değerler belli mi? mobesede görüntü var da oradan hız ölçümü mü yapıldı? motor kendi kendine bariyere mi çarpmış? başka bir aracın teması yok değil mi, aynı bu konudaki gibi anlık bir korku sonrası direksiyon hakimiyetinin yitirilmesi gibi geldi bana, neyse vefat eden bir arkadaş var, fazla kurcalamayalım ...
    Arkadaşın abisi gerekli açıklamaları yaptı neden zorluyorsunuz? haberlere inanmayı geçin yarın bigün sizde kendi hatanızla yada birinin hatası ile vefat edip aşırı hızdan öldü diye haber yapılabilirsiniz bu çöplük gibi habercilik anlayışında. Arkadaş hızdan değil yolun durumu ve kendi hatasından vefat etti deşmeyelim şu konuları bu şekilde artık, ama sabitlenmeli bencede konu

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bu konu kilitlensin artık lütfen
    zaferce bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Rahmetli Bilgin'i sadece bu kaza ile hatırlamamız dileğiyle.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)