Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çiftlik Kavşağı Ankamall Yolu Üzeri(ANKARA) 2 ölü :( 26DR810 HONDA 1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Allah rahmet eylesin tahsilatlarını affetsin ne denirki :S a.q duumm tofaşcısı motorun egzozu .ötünemi girdide adamın önüne kırıyorsun. dicem yine forumdan uzaklaştırcaklar en iyisi çok bişey yazmamak
    fabrisio ve restherock bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm.

Ölüm sebeplerini bilen var mı? Darbeye bağlı iç kanama falan mı? Yoksa başa alınan darbe mi?
    Hızlı değillermiş, motorda da pek hasar görünmüyor o yüzden soruyorum.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm.

Ölüm sebeplerini bilen var mı? Darbeye bağlı iç kanama falan mı? Yoksa başa alınan darbe mi?
    Hızlı değillermiş, motorda da pek hasar görünmüyor o yüzden soruyorum.
    merhumların gunahını almak ıstemem ama sanırım kask kafalarında takılı degıldı. cunkı kaldırım ustunde vefaat eden arkadasa baktıgımda kafasının altından felaket derecede kan akmıs akan kan ayaklarına kadar ınmıstı.
    Redneck bunu beğendi.

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım dıger arkadasda olay yerınde vefaat etmıs. ben olayı gordugumde durumlarını sordugumda bırı oldu dıgerıde yaralıydı cok ograstılar ama kurtaramadılar dedıler.

Öyleymiş abi duydum ben de çok üzüldüm. O en son berketan'ın attığı resimlerde yerde telefon bataryası ayna falan var ya motorun önünde onları ben topladım yoldan. Gittiğimde ne yapacağımı bilemedim. Bu arada bende de foto var plakayı çok yakından alan plakada DP yazıyor P'nin yanında vida olduğundan DR görünüyor. Bu arada ben de vatandaştan duyduğumu yazdım. Burda belki de hiç bi suçu yoktu motorcu arkadaşın ama diğer sürücüler onu suçluyolardı. Bana göre de düz yolda neden arabaya vursun kesinlikle beyaz şahinin sıkıştırması sonucu olmuş. Çünkü beyaz şahinde hasar yoktu. Motosiklet ona çarpmamak için kaldırıma vurmuş diyebilirim. Çok kafama taktı bu olay o kadar üzgünüm ki ailem bile farkına vardı. Neyin var senin diyorlar, doğal olarak söyleyemiyorum onlara da...

Motosikleti
    ben anneme soyledım aman oglum dıkkat et bak sen ne kadar ıyı sursende baskasıda hata yapabılıyor dıyıp duruyor.

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    ben anneme soyledım aman oglum dıkkat et bak sen ne kadar ıyı sursende baskasıda hata yapabılıyor dıyıp duruyor.
    İşin kötü tarafı ben motosikletimi alırken satışını annemin üzerine aldım. Eğer adam akıllı kullanmazsam satarsın diye içini rahatlatmak amacıyla. Zaten hep söylüyor satalım araba alalım diye. Duyarsa kötü olur.

Motosikleti
    Alıntı The Machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin kötü tarafı ben motosikletimi alırken satışını annemin üzerine aldım. Eğer adam akıllı kullanmazsam satarsın diye içini rahatlatmak amacıyla. Zaten hep söylüyor satalım araba alalım diye. Duyarsa kötü olur.
    kardesım eger bır motorlu tasıt suruyorsan mutlaka satısını ustune al. nıye bılıyormusun ? olumlu bır kaza olursa ruhsat sahıbı cok buyuk derecede zarar goruyor.

Arkadaşlar Ben O kazada vefat eden Burak Timel in ağabeyi Bora Timel Bu kazanın hareket halinde ki görüntülerine birtürlü ulaşamadık ve şahide ihtiyacımız var gören bilen varsa Allah Rızası için Bize Ulaşın

05327433688 ..babam Mustafa Timel

Ben 05058688368
    Kuzenim 05446895112
    Erdem Karadeniz 05362290225
    FaceBook Adreslerimiz.
    Bora Timel
    Baba Timel(Mustafa Timel)

Motosikleti
    Alıntı Bora Timel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ben O kazada vefat eden Burak Timel in ağabeyi Bora Timel Bu kazanın hareket halinde ki görüntülerine birtürlü ulaşamadık ve şahide ihtiyacımız var gören bilen varsa Allah Rızası için Bize Ulaşın

Ben 05058688368
    Kuzenim 05446895112
    Erdem Karadeniz 05362290225
    FaceBook Adreslerimiz.
    Bora Timel
    Başınız sağolsun :( ALLAH geride kalanlara sabır versin. Olayı ne yazıkki saatler sonrasında olay yerinden geçerken gördüğüm için size yardımcı olamayacağım. Umarım aramızda olayı gören yada görüntüleyen arkadaşlar vardır.

FaceBook Adreslerimiz.
    Bora Timel

Allah rahmet eylesin.Kasksiz cok sürücü görüyorum,ne aci...Sahin surucusu
    sucluysa cezasini alir.Kalanlara ömür tekrar basiniz sagolsun

Basınç nedenli beyin kanaması ikisinin de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

merhumların gunahını almak ıstemem ama sanırım kask kafalarında takılı degıldı. cunkı kaldırım ustunde vefaat eden arkadasa baktıgımda kafasının altından felaket derecede kan akmıs akan kan ayaklarına kadar ınmıstı.
    İkisinin de kaskları takılıydı. O kaldırımda kanı ayaklarına kadar akan sevgilim benim. Takılıydı kaskı, hep takardı. o yolda o kaskı neden elinde taşısın ki. mahalle bakkalından ekmek almaya gitmiyor sonuçta. niye takmasın kafasına........ neden takmasın.... zoru ne olabilir ki.... öğlen takıp kasklarını binip gittiler önümden 4-5 saat sonra öldüler. Sorun etrafınıza o saatte ordan geçme ihtimali olan herkese ulaşın görgü tanığı bulun. şahinin sürücüsü de 24 yaşında. Benim sevgilim 33 gündür yok nefes almıyor ama o sürücü yaşıyor. internette arayın bulun nuh bağcı var mı yok mu? babasının bile facebook hesabı var ama 24 yaşındaki oğlunun yok. Arabanın sağ kelebek camda drift time etiketi var acaba ne gibi resimleri videoları vardı ki kayboldu yok internette. Azıcık vicdanınız varsa görgü şahidi bulun. 24 yaşında 2 tane gencecik insan! Delirmek üzereyiz!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Orda bısuru kamera var o saatte gecen tum sahinlerın plakasından bakılsın hangi arabaymıs bulunsun zor degil

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Merhumların acılı aillerine Allah tan sabır dilerim. Bora Bey, Allah ebeveynlerinize yardımcı olsun. çok acı durumdalar. :(

İnşallah adalet yerini bulur diyceğim ama..;şahin deniyor suçlularsa tıkmak lazım içeri ama..???

mobeselere çevredeki iş yerlerinin kameraları bir soruştulsa..?

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Allah rahmet eylesin, ne zaman sağdan sakin kullanayım desem sıkıştıran çok oluyor o yüzden sağ şerit fazla tercih etmiyorum, vadeleri yetmiş motosiklet sebebleri olmuş, Allah geride kalanlara sabır versin

Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orda bısuru kamera var o saatte gecen tum sahinlerın plakasından bakılsın hangi arabaymıs bulunsun zor degil
    Araba belli ama olay yerini gören kamera yok o yüzden olayı gören birileri lazım. Birileri mutlaka gördü kazanın nasıl olduğunu çıkıp desin şöyle oldu böyle oldu.Sadece şoförün ifadesi var ve motoru farketmedim görmedim diyor. Arkasından gelen sanki scoter 1000lik motoru nasıl farketmez yaaa...

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin arkadaşlara mekanları cennet olsun..
    saçma sapan yorum yapan arkadaşlar
    buyrun gelin ankara'da motosiklete binin ondan sonra yorum yapın. istanbul yolu sincan kavşağında araba yandan tepeme çıkıp motosikletimi pert etti ölümden döndüm.
    samsun yolunda orta şeritte otomobil ile 70 km/h ile giderken solumdan dorseli TIR sollarken dorsesini arabaya takıp altına alıyordu az daha yine ölümden döndüm
    beşevlerde kaldırım kenarında yürürken bayağan sürücü araba ile arkasına bakmadan geri geri gelerek bana çarptı.
    daha neler var neler gördüğüm onun için ankarada araç kullanırken 2 kere düşünmek lazım toplu taşıma veya yürüyerek gidiyorum heryere
    ankaralılar motorlara alışık değildir dikkat edelim
    gelişmiş ülkeler makine üretir teknoloji üretir, gelişmemiş ülkeler insan üretir
    2013 YAMAHA YBR125-NIKON D7000
    Elinde çekiç olan herşeyi çivi zanneder, insan yediğine dönüşür, yaşadığı yer gibi düşünür

Olay kör noktada olmuş. Orayı gören görüntü kaydı yok! Mobese üstgeçitten sonra görüntü alamıyormuş. Lütfen herkes haberi yaysın sosyal medyada komşusuna bakkalına manavına...

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhumların acılı aillerine Allah tan sabır dilerim. Bora Bey, Allah ebeveynlerinize yardımcı olsun. çok acı durumdalar. :(

İnşallah adalet yerini bulur diyceğim ama..;şahin deniyor suçlularsa tıkmak lazım içeri ama..???

mobeselere çevredeki iş yerlerinin kameraları bir soruştulsa..?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)