Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk kazamı yaptım sol kolum çatlak :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Gece çalıştığım için sabaha kadar takılıyorum sonra yatıyorum bu gün oyunu fazla kaçırdım geç yattım . akşam üstü 4.30 da kalktım işe geç kalmıştım 4 de gitmem gerekiyordu herneyse acele ile kalktım kaskımı takmadım motoru çalıştırdım ısıtmadan gazladım apartmanın garajından çıktım 1. vites 2. vites kavşakta araba vardı ben onu gördüm o beni görmemiş derken önüme çıktı ben durucak sanıyordum durmadı yolun ortasında beni fark etti durdu yolun ortasında bende ne yapayım derken önüne gittim sağ kapıya vurcama önüne geçtim o bana vurdu beni ve motoru fırlatttı popomun üstüne düştüm şok ile birlikte hiç bişey hissetmedim adam çok iyi niyetliydi plakam ve ehliyetim olmamasına rağmen kalktı hastaneye götürdü kolum çatlamıştı su an sağ elle yazıyorum yanlışlar olursa kusura bakmayın. motorum mondial snappy 100 granaj param parça ayaklık yamulmuş yürürde sıkıntı göremedim bu granajı nerden temin edicem bilmiyorum. iyi bir tecrübe oldu emin olmadığımda durucam artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun fakat aceleden kask takmamak nedir? 10sn ni ayırıp kaskını tak herzaman için. Bu kazada kaska iş düşmemiş fakat tam koruma olsaydın hiçbirşeyin olmayacaktı büyük ihtimalle. Aman dikkat bu sana ders olsun...

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Öyle tabi ama çok para gittiğim yerde 10 km değil 3 km felan.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Geçmiş olsun ucuz atlatmışsın . Ama aşırı derecede hatalısın , ehliyetsiz plakasız trafiğe çıkıyorsun , bir de kask takmıyorsun . Cezai işlem olması gerekirdi bence hakkında . Belki birdaha ehliyetsiz plakasız kasksız trafiğe çıkmazsın öyle olsa.

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Geçmiş olsun...

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun fakat aceleden kask takmamak nedir? 10sn ni ayırıp kaskını tak herzaman için. Bu kazada kaska iş düşmemiş fakat tam koruma olsaydın hiçbirşeyin olmayacaktı büyük ihtimalle. Aman dikkat bu sana ders olsun...
    Senede birkaç kere inegöle giderim,o birkaç günde senenin geri kalanından daha fazla söverim.

İnegöl ve kask ha? Binde bir görüyorum çölde kutup ayısı görmüş gibi oluyorum.

Ortalık kıyamet gibi cub,elektrikli bisiklet ve bisiklet kakılıdır.

Yayalar herşeyin önüne atlar,duble yolda bile atlar sıkıyorsa durma diye gözünün içine bakar,motosikletler arabaların önüne atlar,her an heryerden birşey fırlayabilir,paranoyak olursunuz sinir krizi geçirecek duruma gelirsiniz.

Kaç kere zor tuttum kendimi gözümün içine bakarak yola atlayıp ne var diyen yayaları kaputa oturtmamak için.

Tersten gelen motorla kafa kafaya zor durmuşuz,adam suratıma bakıp gülerek uzaklaşıyor.

Geçiş hakkı önemli değildir,herkes duracak nasıl olsa diye atlar yola.

Sonra da ölenler,kalanlar,kan paraları,daha neler neler anlatamam,istanbul yeminle halt etmiş yanında....

Arkadaş ''Duracak sanıyordum durmadı'' diyince direk aklıma inegöl geldi,baktım ki şehir:Bursa inegöl,BİNGO!

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senede birkaç kere inegöle giderim,o birkaç günde senenin geri kalanından daha fazla söverim.

İnegöl ve kask ha? Binde bir görüyorum çölde kutup ayısı görmüş gibi oluyorum.

Ortalık kıyamet gibi cub,elektrikli bisiklet ve bisiklet kakılıdır.

Yayalar herşeyin önüne atlar,duble yolda bile atlar sıkıyorsa durma diye gözünün içine bakar,motosikletler arabaların önüne atlar,her an heryerden birşey fırlayabilir,paranoyak olursunuz sinir krizi geçirecek duruma gelirsiniz.

Kaç kere zor tuttum kendimi gözümün içine bakarak yola atlayıp ne var diyen yayaları kaputa oturtmamak için.

Tersten gelen motorla kafa kafaya zor durmuşuz,adam suratıma bakıp gülerek uzaklaşıyor.

Geçiş hakkı önemli değildir,herkes duracak nasıl olsa diye atlar yola.

Sonra da ölenler,kalanlar,kan paraları,daha neler neler anlatamam,istanbul yeminle halt etmiş yanında....

Arkadaş ''Duracak sanıyordum durmadı'' diyince direk aklıma inegöl geldi,baktım ki şehir:Bursa inegöl,BİNGO!

şu mesaj bana gelse, kendi sağlığımı ailemi falan düşünmesem bile sırf utancımdan hiç üşenmez bu saatde gider alırdım kask

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    İstemsiz güldüm :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Dostum kaskım var ama takmadım o gün kaza yaptım 10 metre bile gitsem kaskımı takarım artık.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Geçmiş olsun. İnsanın en çok gittiği yol en tehlikeli yoldur. Çünkü az gittiğin yolda risk ile karşılaşma olasılığın az, çok gittiğin yolda risk ile karşılaşma olanağı en fazladır. Bize zamanında aldığımız eğitimde böyle öğrettiler.

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Sağolun kazasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Abiler kolumun ağrısı şiddetlendi ne yapayım

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı qewr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun kazasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Abiler kolumun ağrısı şiddetlendi ne yapayım
    Ağrı kesici iğne yaptır. Çabuk tesir eder, rahatlarsın. İlk müdehalen yapılmış nede olsa.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı qewr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum kaskım var ama takmadım o gün kaza yaptım 10 metre bile gitsem kaskımı takarım artık.
    Geçmiş olsun, iyi olmuş akıllanırsın demek geçiyor aklımdan, umarsızca
    Bu arada 3km de az değil hani, kaskı ceza yememek için değil, kaza geçirirsem diye tak.

20 liralık kaskın varsa da at onu düzgün bir şey al.
    Abim yeni kask almış 50tl'ye güneş gözlüklü, çeneden açılmalı, adinin-kalitelisi diyelim, demediğim kalmadı.
    Yok anlatamadım bir türlü, yarın birgün en ufak düşüşte, dediklerimi daha iyi anlayacak, da iş işten geçecek 50 vermişsin zaten 50-100 daha koy korumalı bir şey al, anlatamadım maalesef
    Kaskın masadan düşse dağılır, 50tl çöpe gider, dedim. Düşürmem dedi. akıl işte

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Acilde git iyne vursunlar dediler sonrası vurmadı benimde aklımdan çıktı

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Geçmiş olsun.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    gecmis olsun.. AMA..
    isyerin cok yakin 3km, ona ragmen asfalt ile tanistin..

önce ehliyet, sonra kask!

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun toprağım, inegöl işte ne beklersin, her sabah işten çıkarken servisle devlet hastenesine gelene kadar sövmekten bıkıyoruz bildiğin öküz otomobil sürücüleri.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Geçmiş olsun tecrübe etmiş oldunuz iyi tarafından bakın birde

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    çok var toprağım :D

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Geçmiş olsun ne olursa olsun orada polis gelse suçlu sensin. Zira plaka yok ehliyet yok kask var ama takılmadığı için kask yok allahtan kendini almışsın sende olmasan ne olurdu. Neyse geçmiş olsun herşeyden ders çıkartmak lazım

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Sağol ama şöyle bişey var keyfimden ehliyet almıyorum yaşım tutmuyor ve gidip gelmem lazım. neye bineyim *

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)