Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ah bu bayan şöförlar ahh

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Kardeş çok geçmiş olsun. Ben şurayı anlayamadım: 50 km/h ile giderken frene basınca fren teli mi koptu?
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    REfleks sadewce bayanlarda mı yok yani? Bende refleksi olmayan çok erkek tanıyorum ve aynı şekilde bir erkek araba kullanırken çoğu zaman "git bi öğren adam akıllı kullanmayı in aşağı da ver bana şu direksiyonu" dememek için zor tutuyorum. Bu tamamen kişiye bağlı. Bayan diyerek kalıplaştırmak çok yanlış.
    Farkındamısınız bilmiyorum ben ama refleks denen olayın erkekte yada bayanda daha fazla yada az olduğunu yazmamışım??? Hemen savunma mekanizması alarm vermiş.. Gaziantep'i bilemem lakin, İstanbul a gelirsen anayol da en sol şeritte saatte 70 ile giderken yanındaki eltisiyle, görümcesini çekiştiren, arkadaşıyla gelinini çekiştiren, kuzeniyle kaynanasını çekiştiren onlarca hatun kişi görmen mümkündür.. Arkasından yol vermesi için selektör yaptığında da suçlu sen olursun.. Evet trafikte öküz çok katılıyorum ama bu öküzler kadar inek te var!!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındamısınız bilmiyorum ben ama refleks denen olayın erkekte yada bayanda daha fazla yada az olduğunu yazmamışım??? Hemen savunma mekanizması alarm vermiş.. Gaziantep'i bilemem lakin, İstanbul a gelirsen anayol da en sol şeritte saatte 70 ile giderken yanındaki eltisiyle, görümcesini çekiştiren, arkadaşıyla gelinini çekiştiren, kuzeniyle kaynanasını çekiştiren onlarca hatun kişi görmen mümkündür.. Arkasından yol vermesi için selektör yaptığında da suçlu sen olursun.. Evet trafikte öküz çok katılıyorum ama bu öküzler kadar inek te var!!!
    Dediğim gibi bu daha çok kişiye özel bi durum. Onlar birilerini çekiştirdiği içinmiş peki ya laf atmak için trafiği katledenlere ne denmeli?! Kişiye özel bir durum olduğu hususunda mutabikiz sanırım

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş çok geçmiş olsun. Ben şurayı anlayamadım: 50 km/h ile giderken frene basınca fren teli mi koptu?
    Ya fren kampana olunca zamanla tel aşınma yapıyor bastım çat etti birşey bi baktim tutmuyo dreksiyonuu kıvırıdm kaldırmın uçlarında lastık kaydı yer ıslak olunca allahtan birşey olmadi kask olmasaydi ölebilirdim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)