Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MT Revenge hakkındaki düşünceleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.
    Yeni bir kask arayışı içindeydim ve bu kaskı gördüm. Araştırma yaptım fakat tatmin olmadım ve sizlere sormaya karar verdim.
    Bu kaskı kullanan arkadaşlar mevnunmusunuz çok ses alıyormu konforlu ve rahatmı beğenmediğiniz yönleri neler ve sonuç olarak alınacak bir kask mı söylerseniz çok sevinirim.

Teşekkürler iyi.forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Logik 150
    bu kask için kesinlikle bir beden büyüğünü alman lazım yoksa çok baskı yapıyor,ispanyol malı , sharp 5 yıldız o fiyatta alınabilecek en iyi kask , ses konusunda bişey diyemem çünkü 100 km/h nin üstünde deneme imkanım olmadı, iç pedler yıkanıyor sonuç olarak kesinlikle alınır ama bir beden önerimi kesinlikle dikkate almalısın

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Ben aktif olarak kullanıyorum. Kaskımı çok seviyorum. O fiyata göre cidden kaliteli ve ucuz bir kask. Çok rahat ve kullanışlı. Pedler çıktığı için çıkarıp yıkadım zamanında.
    Tek sorunum var o da ses ve hava alması. Bildiğin içleri hava alıyor. Çok ses yapıyor. Benimki vizörden hasar aldı. Belki ondan yapıyordur. Ama diğer kasalara göre biraz daha gürültülü

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    ben hjc'den sonra bu kaska geçtim. fiyatına göre bence gayet iyi. ses almıyor. rüzgar sıkıntısı yok. çok ağır bi kask. ayrıca aldıktan bi süre sonra bu lastik kısımları çıkmaya başladı. kutusunda bulursan öyle al kaskı. genel olarak memnunum.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her kafa şekline göre ayrı ayrı kasklar olur.
    Bahsi geçen kask dar ve uzun kafa yapısı olanlar için ideal. Enlemesine dar, çene kısmı nispeten uzakta.
    Yuvarlak hatlı kafalarda yandan sıkma yapabilir. Bu durumda benzer fiyatta MT blade veya Nitro Aikido daha iyi olabilir.
    Kesinlikle denemeden almamak lazım.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3-4 tane aldım gidip kask bakıyorum sonra elimde mt revenge ile geri dönüyorum iç ped almam bozulunca kask bitmiş demektir der saksı yaparım en son aldığım mt revenge rüzgar alıyor eski modelleri almıyordu bilginize
    Fiyatları da 225-275 arası değişiklik gösteriyor memnunum 120-130 km ile kaza yapıp problem yaşamayan tanıdığım var

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    xxl bedenini bulamadığım kask. Allahın cezası adamlar resmen koca kafalı adam muamelesi yapıyorlar

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xxl bedenini bulamadığım kask. Allahın cezası adamlar resmen koca kafalı adam muamelesi yapıyorlar
    Hocam ben de kendimi rahat rahat koca kafa olarak nitelendirebilen, bunu kanıksamış bir insanim ama mt revenge large aldım, xxl dediniz hayretler içerisindeyim su an

Onu bilmiyorumda blade den memnun degilim zaten sadece bunlar shark yildizlarina gore unlu oluyor

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Anlaşılan ses alıyor ve kısa sürede yıpranıyor ses alması ve rüzgar alması kötü onun dışında düşünülebilir

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Kafana giymeden alma bunun dışında fiyat performans olarak tatmin edici bir kask.Nitro aikidoya göre daha az ses ve rüzgar alıyor.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Dostum ses olayı falan öyle rahatsız edici değil. Hatta çok dikkat etmen lazım. E o kadar da ses olsun yani sonuçta motosiklete biniyorsun..
    Fiyat performans olarak en iyi kask mt revenge dir bunun dışında kimse bir kask söyleyemez sanırım

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    O rakamlara göre LS2 derim ben.
    Benim kafayı çok kurtardı asfalttan.
    MT yeni türedi LS2 yi iyi yada kötü olarak herkes tanıyor

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bilmiyorumda blade den memnun degilim zaten sadece bunlar shark yildizlarina gore unlu oluyor
    Mt blade'den niye memnun değilsin? Ben kullanıyorum ve şimdilik olumsuz bir yanını görmedim.

Mt blade spdx kullanıyorum gayet memnunum güneş vizörü de mevcut ses rüzgar iyi

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı Newsted adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de kendimi rahat rahat koca kafa olarak nitelendirebilen, bunu kanıksamış bir insanim ama mt revenge large aldım, xxl dediniz hayretler içerisindeyim su an
    normal de xl kullanıyorum balaklavayla kullandığım için bir de kulaklık vs olunca anca denk geliyor. revenge için herkes 1 büyük beden alsın demişler o yüzden.

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt blade'den niye memnun değilsin? Ben kullanıyorum ve şimdilik olumsuz bir yanını görmedim.
    ilk olarak bu belki bir problem olmayabilir ama naked motordayım aynaları önüme bakarken göremiyorum ya tarzdan ya kafama göre değildir, şuan orta aynası güneşligin çengiği bantlı duruyor yoksa yavaş yavaş küçük bir sarsıntıda aşşağıya düşmeye başladı ve zaten hiç kullanmıyorum neredeyse onu gereksiz bir şey güneşlik
    insta: veli_montana_

TheWitac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 883L '09
    Şubat ayından beri kullanıyorum. O fiyata alınabilecek en güvenli kasktır ve gayet de şekil bi kasktır. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ses aldığı doğrudur ama rahatsız edicek derecede değil. Yabani arkadaşlarım kaskı deniyim bi kanka ayağına burun bandını koparttılar. Önce soldaki kolu koptu sonra benim de dikkatsizliğimden ortadaki kolu da kopunca çıkarttım ben de bandı. Tek eksisi güneş vizörü olmaması. 1.5 kilo ağırlığı var güven hissini veriyor insana. Uzun yolda sağ kulağımda ağrı yapıyor ama tabi o benden kaynaklı bir sorun ve her zaman yaşadığım bir sorun değil. Kafaya bir balaklava geçirilirse bu sıkıntı da yaşanmaz. Ben aldığımda 200 liraydı şimdi 290 liraya çıkmış sanırsam.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Herkes 180-200 bandında almış nerden aldınız olum boşuna 90 lira geçirmesinler bize

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    ilk olarak bu belki bir problem olmayabilir ama naked motordayım aynaları önüme bakarken göremiyorum ya tarzdan ya kafama göre değildir, şuan orta aynası güneşligin çengiği bantlı duruyor yoksa yavaş yavaş küçük bir sarsıntıda aşşağıya düşmeye başladı ve zaten hiç kullanmıyorum neredeyse onu gereksiz bir şey güneşlik
    Güneşlik biraz da kullanılan bölgeye göre ihtiyaç olabilir tabi. Ben antalya'da olduğum için şart. Ayrıca kafana taktığında üst önden biraz aşağı bastır daha iyi oturup görüşünü iyileştirecektir, bana öyle olmuştu ilk aldığımda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes 180-200 bandında almış nerden aldınız olum boşuna 90 lira geçirmesinler bize
    Onlar eskiden alanlardır. Ben daha iki hafta önce sorduğumda 265-290 aralığında fiyat istiyorlardı revenge için. Blade'ı 235'e aldım ben.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler