Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT Revenge hakkındaki düşünceleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güneşlik biraz da kullanılan bölgeye göre ihtiyaç olabilir tabi. Ben antalya'da olduğum için şart. Ayrıca kafana taktığında üst önden biraz aşağı bastır daha iyi oturup görüşünü iyileştirecektir, bana öyle olmuştu ilk aldığımda.ben.
    Bende antalyadayim gunes tam batma vaktindeyken o tarafa giden bir yol olursa lazim oluyor ama kasklar bu kadar pahaliyken camlari hic iyi degil ozellikle birde o siyahcam yarim ve kalitesiz olunca kullanicak yer olsa bile kullanmiyorum ben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 tane aldım gidip kask bakıyorum sonra elimde mt revenge ile geri dönüyorum iç ped almam bozulunca kask bitmiş demektir der saksı yaparım en son aldığım mt revenge rüzgar alıyor eski modelleri almıyordu bilginize
    Fiyatları da 225-275 arası değişiklik gösteriyor memnunum 120-130 km ile kaza yapıp problem yaşamayan tanıdığım var
    3-4 tane derken biraz açar mısınız anlamadım ben.
    İç pedin bozulması ne demek?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hocam ben de kullanıyorum gayet memnunum ses ve hava alma sorunu yaşamadım hiç. Kaza yaptım gayet güzel korudu hatta kaskta çizikler hariç kırılma özellik kaybetme falan olmadı. Güzel yani 290 liraya almıştım her kuruşuna değer tavsiye ederim

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı ufuk01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de kullanıyorum gayet memnunum ses ve hava alma sorunu yaşamadım hiç. Kaza yaptım gayet güzel korudu hatta kaskta çizikler hariç kırılma özellik kaybetme falan olmadı. Güzel yani 290 liraya almıştım her kuruşuna değer tavsiye ederim
    Kaza kaç km ile gerçekleşti bir yere
    Vurdun mu ? Kask darbe almış o kask daha kullanılmaz,sen görmesen bile içinde kılcal catlamalar oluyor

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Kesinlikle deneyip almalısın. İnternet üzerinden alma kask fiyat performans olarak gayet iyi ama kafa yapına uymazsa sıkıntı yaşarsın. Dar uzun bir kask baş ağrısı ve zonklama yapar eğer ki kafa yapına uymazsa.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çarpma hızımı tam olarak göremedim de frene basmaya başladığımda 120 civarındaydım. Tahminim 50 ye düşmüştür. Arkadan araca vurdum bagaja kafa atmışım bagaj ve tampon göçmüştü

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Altından hızlı yükselmiş

Khalasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de yeni motosiklete başlayacağım ekipmanları topluyorum. Geçen gittim MT Revenge denemek için, fiyat performans olarak daha iyisi yok sanırım. XL bedeni bile kafamı sıktı, koca kafalı ve uzun saçlıyım ama kaskın yapısı gerçekten farklı. Yuvarlak büyük kafalara uygun değil. XXL olsaydı alacaktım ama hiçbir yerde yok malesef. Denemeden almayın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler