Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Agv k3 hakkında görüşleriniz nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Merhaba? Uzun araştırma sonucu nolan n86 ya karar vermiştim fakat hiçbir beden kafama olmadı, es değer ürünlere bakınca beden olarak agv k3 oldu fiyat yakın bir rakam nolan ile ve kalitesinin de yakın olduğunu söyledi satıcı fakat internet de fazla Yorum bulamadım.

Agv k3 hakkında biraz fikir verebilecek özellikle kullanan ve yorum yapabilecek biri varsa sevinirim.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyidir, rahattır, aerodinamiği de iyidir. Buğu yapmıyor vizör, havalandırma başarılı.
    Fakat euro dan dolayı fiyatı çok uçtu, diğerleri ne alemde bilmiyorum. Termoplastik, agv nin yanlış bilmiyorsam en ucuz kaskı. 700 küsürlü rakamlar çok fazla bana göre

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Termoplastik değilmis satıcılar öyle dedi. Ben suan daha çok dayanıklılık kalitesi hakkında fikir almak istiyorum aslında?

Dayanıklılık kalitesini biraz açar mısınız?
    Kask termoplastik

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Agv 'de Nolan da t.Plastiktir, ayrıca n86 da dünyanın en aptal kasklarından bir tanesidir. K3 n86'ye göre daha güzel geldi gözüme ama k3 kullanmadım.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Yani mesela internet yorumlarına göre nolan hakkında kazada ne kadar koruduğu hakkında kı yorumlar tatmin etti . Tabii bu internet yorumları güvenilir olmamalı ama agv için bu tür yazı yorum bulamadım bu biraz soru işareti oldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    bende de tam tersi olmuştu. AGV K3, K3 SV hiçbir bedeni kafama olmadı. Gittim N86 aldım cuk, ve çok memnunum. K3 yerine K3 SV alsaydınız bari güneş vizörü çok lazım.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agv 'de Nolan da t.Plastiktir, ayrıca n86 da dünyanın en aptal kasklarından bir tanesidir. K3 n86'ye göre daha güzel geldi gözüme ama k3 kullanmadım.
    neden öyle dedin n86 için?

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nolan kalitesine göre çok pahalıdır, asfaltta kullanacaksan fiber olsa daha iyidir, termoplastikler arazi için daha uygun. K3 çöptür gözümde, makaram sarı bağlar, fikrim sadece beni bağlar.
    Onurhan D bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her ne olursa olsun o kadar para termoplastik bi kaska verilmez.(Bence)Satıcı satmak için öyle demiş kask termoplastik.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne olursa olsun o kadar para termoplastik bi kaska verilmez.(Bence)Satıcı satmak için öyle demiş kask termoplastik.
    Anladım , cbr250 ile şehir içi asfalt kullanımı için agv k3 sv önerdiler es değer kalite ve konforda Fakat fikrim olmadığı için almadan geri döndüm.
    Bütçe 600 700 olarak düşünürsek nereye doğru yönelmek daha mantıklı kask marka si olarak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Bu arada evet termoplastik mış kask .internet deki çeşitli bilgilendirmelere görede , yardımlar için teşekkürler tavsiyelerinizi bekliyorum

Termoplastikler; arazide sık düşüşler olacağından ve fiberde kılcal çatlak bile olsa hızla büyüyeceğinden dolayı arazi kullanımına daha uygun bence. Asfalt için; paranızda varsa mutlaka fiber alınız. Bütçe çok yoksa Nolan alınabilir, kamuda da kullanılıyor, kullananlar memnun. "Kaskım Nolan, çekilin yoldan." bir yunus atasözü.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Termoplastikler; arazide sık düşüşler olacağından ve fiberde kılcal çatlak bile olsa hızla büyüyeceğinden dolayı arazi kullanımına daha uygun bence. Asfalt için; paranızda varsa mutlaka fiber alınız. Bütçe çok yoksa Nolan alınabilir, kamuda da kullanılıyor, kullananlar memnun. "Kaskım Nolan, çekilin yoldan." bir yunus atasözü.
    Nolan n86 yi araştırıp almaya gittim bedenleri olmuyor, 750 -800 tl bütçe belirlemis dim haliyle kask bulamadım. Ayrıca bir nolan modeli oldu ama 1650 tl olunca detay sormadım

Hangi markada araştırma yapmami önerirsiniz, teşekkür ediyorum değerli yardımlarınız için

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

İlave olarak heryerde termoplastik yazmasina rağmen sharp sitesinde polikarbonat yazıyor

Polikarbon ve termoplastikler aynı şey hocam, yazdıklarım benim fikrilerim ve deneyimlerim. Yanlışım çoktur. Bütçe az ise kafanıza uyan icon, shark vb markalardan birini yurtdışından satın alabilirsiniz, biraz sabır ve takip şart tabi ki.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polikarbon ve termoplastikler aynı şey hocam, yazdıklarım benim fikrilerim ve deneyimlerim. Yanlışım çoktur. Bütçe az ise kafanıza uyan icon, shark vb markalardan birini yurtdışından satın alabilirsiniz, biraz sabır ve takip şart tabi ki.
    Anladım, tabi mağaza daki satıcı ve internet yönlendirmesi ile hareket edince biraz cahillik oluyor , fikirleriniz için çok teşekkür ediyorum geniş ve detaylı araştırma yapıyor olacağım ve Shark , icon u da araştırıyorum hemen

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Merhabalar, agv k3 kullanıyorum, 2 sene önce aldım gerçi ben kaskı, şu anki modellerde nasıldır bilmiyorum ama, pinlock sistemi benimkinde yok, Ayrıca bu havalarda inanılmaz buğu yapıyor, ve bugu için komple vizor deiştirim desemde yok piyasada.. yaza deiştircem ama hani bunu bir sorun mutlaka, birde nolanı isminden midir nedir hiç sevmiorum ama arkadaşın nolanı sole bir deniyim dedim benim kaska gore çok rahat.. ama alır mısın desen gene gidip nolan almam..

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, agv k3 kullanıyorum, 2 sene önce aldım gerçi ben kaskı, şu anki modellerde nasıldır bilmiyorum ama, pinlock sistemi benimkinde yok, Ayrıca bu havalarda inanılmaz buğu yapıyor, ve bugu için komple vizor deiştirim desemde yok piyasada.. yaza deiştircem ama hani bunu bir sorun mutlaka, birde nolanı isminden midir nedir hiç sevmiorum ama arkadaşın nolanı sole bir deniyim dedim benim kaska gore çok rahat.. ama alır mısın desen gene gidip nolan almam..
    Camını camsil gibi alkollü bir şeyle mi temizlediniz? Benim de 2-3 sene oldu, buğulanmama ilk günkü gibi değil ama buğu işi förüşe engel olacak seviyeye hiç gelmedi

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    K3 sv modelini kullanıyorum sadece burun kısmına yakın yerinde buğu yaptı daha bütün hava kanallarını kapatınca gayet rahat bir kask benimkinde güneş vizörü var gözlerim hassas olduğu için bu modeli aldım ani parlamaları azaltsın diye.Havalandırması gayet iyi.Sanki biraz ss tarzı motorlar için üretilmiş gibi dik oturuşta hava kanallarını kapatınca alttan hava giriyor ama motorun üstüne eğilince kesiliyor.Süngerleri teri emmiyor o yönü güzel koku yapmıyor o yönden.Ben aldığımda 650 tldi ama şuan 700 lirayı geçmiş biraz doların düşmesini beklerseniz alınabilecek güzel kasklardan biri.

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    k3 alacağıma gider bell vortex alırım hem birçok testten geçmiş (en önemlisi snell) güvenilirliğini ispatlamış bi kast k3 ise arkadaşların dediği gibi thermoplastik ve gereksiz pahalı

bell vortex kullandım aşırı sesli bir kask güvenlik standartı yükesk ama konfor hiç yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)