Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Agv k3 hakkında görüşleriniz nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    k3 sv (misano) kullanıyorum. buğu olayı var gibi ancak biraz vizör açık sürüp sonra kapatınca pek buğu yapmıyor tekrar. pinlock yok, pinlock uyumlu hesaplı vizörü de yok. alt havalandırmasını açıp kapatma mekanizması hakkaten çok saçma bi yerde. eldivenle ve özellikle motoru sürerken havalandırmayı açıp kapatmak zor, ha gerçi havalandırma gayet başarılı olduğundan yaz sıcağında bile alttaki havalandırma hep kapalı kullandım açıkçası, üstteki havalandırmalar gayet yetti bana. ben motor sürerken her zaman kulak tıkacı kullandığımdan ses açısından bir değerlendirme yapmak istemiyorum. güneş vizörü özelliği güzel. rahatlığı güzel. ama özellikle daha soğuk havalarda pinlock olmaması rahatsız edici bir durum olabilir. yapıştırmalı pinlock'lar çare olur mu bilmiyorum deniyeceğim bi ara. şekil, şemal ve desenleri çok güzel. anlık kur ile şu andaki parasını hakediyor mu tartışılır tabi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Camını camsil gibi alkollü bir şeyle mi temizlediniz? Benim de 2-3 sene oldu, buğulanmama ilk günkü gibi değil ama buğu işi förüşe engel olacak seviyeye hiç gelmedi
    Yok henüz okdr anne modunda camsil kullanmadim)
    Hatta bugu giderici spreyle temizliyorum 2 gun fln idare edior nispeten, ama pinlock vs olmamasi can sıkıcı... yada ona gore 2. Alternatif buguya karşı cift camli fln bi vizoru olsa kişin deissek dimi.. ama yok..

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Termoplastik olması sebebiyle dayanıklılık yönünden pek uygun olmadığı Kanisina vardım sanırım.

Peki nolan n86 ile yola çıkıp agv k3 sv ye yönelen ve ikisinide almayan birine 750 tl civarında önerdiğiniz marka model nedir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Bell m1 yönünde karar verdim , uygun bir mesai çıkışı umarım gidip alıyor olacağım tabi aksi bir fikre kapılmazsam.

Ayrıca bell m1 hakkında da bir çift söz söylemek isteyen olursa dikkate almak isterim.

Çok teşekkürler

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aradıgınız şey bu nanoteknolojide gizli.. http://www.dailymotion.com/video/xe8...s-bugu-on_tech yada benim gibi cross kaskı alın gözünüzede gözlügünü takıp hura yardırın .)

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    AGV K3 üretimden kalkmıştır. Halihazırda yeni alacağınız bir kask olduğu için gün geçtikçe stoklarda dahada ömrünü bitirmektedir.
    bunu bir kenara not etmelisiniz. ilerde vizör arayıp bulamama ihtimali var.
    K3 güzeldir. Kullanmadım ama k5 ile arasında epey kaldım epey kafama taktım denedim birkaçkez tur attım. Kask güzel bence alabilirsiniz.Koruma olarak konuşursak hayır kask termoplastiktir fiberglas değildir.
    Orta seviye güzel bir kask. Sakal diye tabir edilen alt bölümü vardır iyibir aerodinamik katar lakin çantaya koymaya kalktığınızda epey sıkıntı çıkaracaktır.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AGV K3 üretimden kalkmıştır. Halihazırda yeni alacağınız bir kask olduğu için gün geçtikçe stoklarda dahada ömrünü bitirmektedir.
    bunu bir kenara not etmelisiniz. ilerde vizör arayıp bulamama ihtimali var.
    K3 güzeldir. Kullanmadım ama k5 ile arasında epey kaldım epey kafama taktım denedim birkaçkez tur attım. Kask güzel bence alabilirsiniz.Koruma olarak konuşursak hayır kask termoplastiktir fiberglas değildir.
    Orta seviye güzel bir kask. Sakal diye tabir edilen alt bölümü vardır iyibir aerodinamik katar lakin çantaya koymaya kalktığınızda epey sıkıntı çıkaracaktır.
    Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum evet termoplastik olmasından dolayı bu kask yerine ibreyi bell m1 e çevirdim beden sorunu olmazsa sanırım alacağım.

Bell m1 hakkında da varsa bu şekilde güzel yorumunuz duymak isterim. Çünkü mesajınız oldukça aydınlatıcı oldu agv için.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    SV modelini kullanıyorum çok memnunum 600 gayme verdim geçen sene memnun olmak zorundayım kullandığım kasklar içinde en kalitesi ve en

pahalısı..

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Bell Vortex aldım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)