Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Shark Raw

Motovento
    REKLAM ALANI
    dragendo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf1000L Africa Twin
    1.5 yildan fazla suredir shark raw kaskimi kullaniyorum. Full face kaskimda var , cross kaskimda ama iclerinde sadece shark rawi severek kullaniyorum. Ses biraz aliyo dogru ama rahatsiz edici seviyede degil en azindan trafikten haberdar oluyosunuz. Ozellikle yazin kullanim icin daha uygun. Kör noktasi oldugu konusunda bisey diyemicem oyle biseyin farkina varmadim. Her nokta gayet net gorunuyor. Gozluguyle mumkun oldugunca fazla oynayip yukari dogru acmayin lastigi gevsiyor. Harleyin swat kaskini yakindan gormedim ama netten girdugum kadariyla rawin nerdeyse aynisi ustelik ikiside shark yapimi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    türkiye satışı 1200 tl ise çok çok iyi bir rakam.. çünkü genelde bizimkiler yurtdışı rakamlarının üstüne bir o kadarda eklerler.. nerdeyse yurtdışı rakamıyla aynı fiyatta çok iyi..

ben şahsen swat ile raw arasında çokda bir fark olucağını sanmıyorum.. hatta eksi yanları bile aynı olabilir. tarzları bire bir aynı..

zaten harleyde kask üreticisi bir firma değil oda bmw gibi bir üreticiye veriyor sipariş mesela half face kasklarını bir ara agv yapıyordu harleyin full face leri HJC yapıyordu. belki değişmişdir şimdi bilmiyorum.
    Yani bu swatıda bir firmaya sipariş vermişlerdir hatta belki sharka vermişlerdir çünkü kalıpları herşeyleri çok benziyor.

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    dragendo bende shark raw satın almak ısteyen bırıyım zaten ama nezaman kaskı almak ıcın para bırıktırsem ıthalatcı fırmayı arıyorum stoklar tukendı dıyorlar bende parayı kullanıyorum.
    shark raw kotudur demıyorum. sadece turkıyede bu kaskı temın edebılmek oldukca zor.bende alternatıfe yoneldım dogal olarak
    bunu belırttıgım zaman arkadaslar tahmın yurutup swatın 2bıntl oldugunu soyledıler arada 200 250 lıra fark oldugunu belırttım

yarın sharkraw kaskı bulsam yarın satın alırım.bulamama sıkıntısından sıkıldım.bir ihtimal burdaki problemi okuyup sistemlerini değiştirirler ve müşteri kaybetmezler diye umut ediyorum.o yüzden uzattıkça uzatıyorum konuyu

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    2 gün önce feyizoğlunda shark vancore raw serisinin bi üst modeli olarak gelmiş begendim raw a göre daha güvenli geldi ravda cene kısmı incecik plastik bana güven vermemişti yeni seriyi bi araştırın daha güzel geldi bana

Motosikleti
    Artık Yok...
    vancore yeni bir kask değilki raw yarım kaskdır açılır çene vancore normal full face kaskdır tek full face den farkı gözlük kısmı çıkıyor.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Uzaktan gördüm raw bueda varmış dedim eleman dedi banada o bi üst modeli yeni geldi falan diye bende onun yalancısıyım ozaman

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    o bahsettiğiniz fiyat ise şekilli plastik kaska cok.. zamanında vancore i 600 liraya alıp, zamlaninca faiziyle sattim. bu fiyatlara almayin. gerci sirf sekil icin 2 bin veren bile cikar.

ben vancore sevdamdan vazgectim. bell qualifer aldım bir sonraki kaskimda muhtemelen agv k5 mat olur. hem fiberglass karısımı miss. rawla aynı fiyat. gözden gecirin..

Motosikleti
    Artık Yok...
    bende bell in rogue modeline bayılıyorumda hem çok pahalı hem vizörü yok.. half face kask bakarken çok araştırmışdım o kaskı.. fiyatı uygun olsa half face niyetine alınırdı yazları kullanmalık.

şahsen bin tl nin üstüne çıkıcak olsam kaskta alıcağım kask kesinlikle 1250-1300 gram çıtasından yukarı olmazdı..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    evet arkadaslar bende xmax 250 momo kullanicisiyim mat siyah cok istiyorum ama olumlu yorum yazanda var olumsuz yazanda cok tereddut ediyorum almakta diger secenekleri nolan n87 ve ls2 ff323

Ls2 ff352 kullanıyorum,rüzgar ve göz kuruluğundan kurtulmak için bu kaskı almayı planlıyorum ama sorularım var:
    Gözlük kullanıyorum.
    -Kaskın gözlüğü göze gelen rüzgarı kesiyor mu?
    -Bu kaskın gözlüğünün içine kendi numaralı gözlüğüm sığar mı?
    -Sığarsa buğu yapar mı?

Bir de aliexpress'de shark raw'a çok benzeyen Dot onaylı kasklar var.(deri görünümlü vs.) Onlar hakkında fikri olan var mı?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı 3harfli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 ff352 kullanıyorum,rüzgar ve göz kuruluğundan kurtulmak için bu kaskı almayı planlıyorum ama sorularım var:
    Gözlük kullanıyorum.
    -Kaskın gözlüğü göze gelen rüzgarı kesiyor mu?
    -Bu kaskın gözlüğünün içine kendi numaralı gözlüğüm sığar mı?
    -Sığarsa buğu yapar mı?

Bir de aliexpress'de shark raw'a çok benzeyen Dot onaylı kasklar var.(deri görünümlü vs.) Onlar hakkında fikri olan var mı?
    Ben yaklaşık 1 sene kullandım. Tarz değişikliğinden dolayı kaskı da değiştirdim.
    Gözüme rüzgar gelmesi gibi bir problem yaşamadım.
    Numaralı gözlük kullanıyorum.
    Buğu yapmıyor, çünkü çenesindeki malzeme yumuşak plastik ve koca koca hava kanalları var.
    Elimde 1 adet M (mat yeşil), 1 adet s (mat siyah)model bulunuyor.
    İlk günkü gibi olmasa da temiz kasklar ikisi de.
    Düşünürsen uygun fiyattan verebilirim.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yaklaşık 1 sene kullandım. Tarz değişikliğinden dolayı kaskı da değiştirdim.
    Gözüme rüzgar gelmesi gibi bir problem yaşamadım.
    Numaralı gözlük kullanıyorum.
    Buğu yapmıyor, çünkü çenesindeki malzeme yumuşak plastik ve koca koca hava kanalları var.
    Elimde 1 adet M (mat yeşil), 1 adet s (mat siyah)model bulunuyor.
    İlk günkü gibi olmasa da temiz kasklar ikisi de.
    Düşünürsen uygun fiyattan verebilirim.

Buradan ve özelden yaptığın açıklamalar için çok teşekkürler. Tekerin düz bassın.

1 senedir vancore kullanıyorum.. kasktan memnunum ama vizör değişme zamanı geldi.. iridyum gözlüğü bulamıyorum

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)