Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerası incelemesi ve test videoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    omeroquz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    gearbest 2 güne ürünü paketlemişler ve sisteme resmini çekip bile koymuşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    arkadaşlar görüntüler donuk donuk oynuyor takılıyor sanki hatta sanki değil takılıyor böyle bir sorun yaşayan var mı? hafıza kartım sandisk 32 gb class 10.Kamera Version :std_ekxtr o4d7rk_160809. yardımcı olursanı sevinirim.

Aliexpressten Eken H9 Alanlar

Kamera nasıldır h9 ile h9r arasında ne fark var ve bundle seçenekleri nedir?

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r (remote) Uzaktan kumandası var. Ürün resimlerde uzaktan kumandayı görebilirsin.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    H9R "R" "Remote" yani uzaktan kumandalı.Fiyatına göre iyi kamera.İncelemelerini ve bu kamera ile yapılmış çekimleri internette bulabilirsiniz.Harici mikrofon girişinin olmaması kameranın eksilerinden.Benim de niyetim var almaya ama şimdilik beklemedeyim tam karar veremedim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Merhaba arkadaşlar, ben de bu kameradan aldım aliexpresten. Kamera elime ulaştı ancak video kayıt seçeneklerinde sadece 1080 30fps ile çekim yapıyor diğer seçenekler gözüküyor ancak yön tuşları ile seçemiyorum diğerlerini. Bunun nedeni nedir bilen varmı ?

Teşekkür ederim.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Yön tuşların çalışmıyor olabilir benimde aşağı tuşu çalışmıyor satıcıdan ücretin büyük kısmını iade almıştım 30 dolar kadar

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yön tuşların çalışmıyor olabilir benimde aşağı tuşu çalışmıyor satıcıdan ücretin büyük kısmını iade almıştım 30 dolar kadar
    Benim yön tuşlarımda sıkıntı yok. Görüntü seçeneklerinde diğer seçenekler olmasına rağmen seçemiyorum.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı mombohunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben de bu kameradan aldım aliexpresten. Kamera elime ulaştı ancak video kayıt seçeneklerinde sadece 1080 30fps ile çekim yapıyor diğer seçenekler gözüküyor ancak yön tuşları ile seçemiyorum diğerlerini. Bunun nedeni nedir bilen varmı ?

Teşekkür ederim.
    İlginç, kartı değiştirip dene bi. Format at, reset at. Gerçi en mantıklı çekim kalitesi bu zaten haberin olsun
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç, kartı değiştirip dene bi. Format at, reset at. Gerçi en mantıklı çekim kalitesi bu zaten haberin olsun
    Sorunun kaynağını sanırım buldum hafıza kartının micro sd class10 olması gerekiyor sanırım benim 4k

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    [B]Kaska takılan aparatın bantlarının problemine kesin çözüm bulan arkadaş var mı.Kamerayı Yeni aldım 3M cırtlı yapışkan bant veya patex yada japon yapışkanı gibi bir formülü deneyen oldumu?/B]

Motosikleti
    RevsYourHeart
    videoları bilgisayara aktardıgımda dosyalar cok buyuk verilerde cıkıyor. Dosya boyutlarını ufaltmak için ne tavsiye edersiniz ? Instagram gibi sosyal medyada video paylasmak icin sorun yasıyorum.

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Nasıldır arkadaşlar ,buyukler bende paraya kiyip alamadim 😄 inşallah iyidir bende alcam

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Arkadaşlar yedek pil nereden alınabilir. Aliexpress dışında bulamadım

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliden al gelsin, hatta 2 pil ve şarj aleti ile birlikte takım al. Pil şarj etmek için kameraya muhtaç kalmazsın, kameradaki pil bitince yedek dolu pili takar boşu şarj cihazına atar sürekli şarjlı gezersin.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    http://m.gearbest.com/action-cameras...NvbXwxMTU3Mw==

şuanda 40,99 $ diyor aparatlariyla birlikte.

ben bu kamerayı beğenmedim ama ucuz zaten genede alınabilir

merhaba bizim ekenlerin çektiği videoların son çektiği videolar genellikle son yarısı falan açılmıyor, video hasarlı hatası veriyor, sorunsuz kullananların kullandığı firmware sürümü kaç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

merhaba bizim ekenlerin çektiği videoların son çektiği videolar genellikle son yarısı falan açılmıyor, video hasarlı hatası veriyor, sorunsuz kullananların kullandığı firmware sürümü kaç?
    insta: veli_montana_

AdBlue4you - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba ben bu ürünün H9R remote control kumandalısını almak istiyorum aynı satıcı bunu satıyor güvenilirse alışveriş yapılmışsa sipariş vercem yorumlarınızı bekliyorum

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

hafıza kartın bozuk olabilir birkeresinde telefonda denk gelmiştim çektiğim resimleri açmıyor bozuk dosya diyordu içindeki mp3 ler yarıda kesiliyordu birkaç kere biçimlendirdim gene birşey değişmedi telefonmu bozuk diyordumki baska sd denedim düzeldi birde hafıza kartını biçimlendirmeyle ilgili program paylaşmıştım 64 lükler için gerçi ama o şekilde biçimlendirmeyi hatta vatsa baska sd kartta denemeni tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç kullanılmamış yedek pilim var jeletinde duruyor düşünürseniz özelden yazabilirsiniz
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)