Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerası incelemesi ve test videoları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Baya eski alet ama fiyatı çok ucuz. Halen alınır mı acaba? Uzun dönem kullanımı açısından nasıl değerlendirirsiniz arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bende h8 pro var. bi üst modeli sayırlı.
    bozulmasaydı hala kullanıyor olurdum.
    hatta geçen hafta bozuldu :(
    kayıt etmeye çalıştığımda ekranda processer gibi bişey yazıyordu öyle kalıyordu sonra

en son time lapse çekimi yapıyordum. olduğu yerde çok çalışıp ısınınca oldu sanırım.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Eken H9 kullanıcısıyım. Çok da memnunum. Zaten konu başında çekim örnekleri var. Benim sormak istediğim şu; İkinci el bir satıcıdan aldım kameramı. Yanında da uzaktan kumandasını aldım.Fakat uzaktan kumanda ile bağlantı kuramadım. (Wifi telefonla çalışıyor.) Youtube da uzaktan kumanda sorunu ile ilgili neredeyse bütün videoları seyrettim. Özetle pili çıkarıp takmak, aynı anda düğmelere basmak vs. denemediğim yöntem kalmadı. Pilini de sıfır aldım uzaktan kumandanın. Üzerindeki düğmeler çalışıyor, ışıkları aktif ama yine olmuyor. Aklımdaki tek sebep şu; satıcıda bir çok eken kamera vardı. acaba başka makinaya ait uzaktan kumanda mı verdi bana? Frekanslar mı tutmuyor? Bu defa da internet üzerinden uzaktan kumanda alanlarda çalıştıramaması lazım. Kutunun içinde kamera öylece duruyor. Nasıl bağlayacağıma dair başka bir fikri olan var mı? Bağlayamazsam letgo da satacam uzaktan kumandayı.

Televizyonum samsung 4k 6 bine aldım 4k wallpapers açamıyorum. Tarayıcıdan https://www.pixel4k.com/ bu siteye giriyorum ama tık yok.

Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bu kameraya izmir yada manisa da ücreti karşılığında harici mikrofon takabilecek birileri var mı

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)