Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
56. sayfa BirinciBirinci ... 6465455565758 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana sj 5000 im ile çektiğim videoları kesip ,birleştireceğim lisanssız program önerisi olan var mı
    moviemaker

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    Ben kamerayi KASKA değilde motora bağlamak istiyorum çift taafli bantla KASKA yapıştırır gibi yapıştırıcam ama sonra söyleniliyor muyuz? Veya başka bi yolu var mi?

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana sj 5000 im ile çektiğim videoları kesip ,birleştireceğim lisanssız program önerisi olan var mı
    Hocam sen hangi programı kullanmak istiyorsan karar ver, lisanslı sürümünü özelden ileteyim.
    bora64 ve smtknc bunu beğendiler.

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar selamlar. Biz iki motorcu SJcam4000 wifi & GoPro Hero3 Black Edition kullanıyoruz. Alacaklara fikir olması açısından çektiğimiz bir karşılaştırma videomuzu paylaşıyorum. Umarım işinize yarar.

cenkito ve solmyr bunu beğendiler.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sj 4000 in renk ayarında sorunmu var yoksa bana mı öyle gözüktü

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    sj5000 bilgisayara (win 10)nasıl bağlanıyor yardımmmm

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Valla sorun var aslında. Fakat araştırmalarımızda gördükki SJ kullanıcıları genel bi maviye yatkınlıktan bahsediyor. Fakat ayarlardan olduğunu düşünmeye çalışsak da akla mantığa en yakın ayarlarımızda iki makineden çıkan sonuçlar bunlar.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Arkadaşlar sj4000 kameram vardı. İki yıldır kullanıyordum ve çok memnundum. Yeni yazılım versiyonu çıkınca dün internetten yeni sürümü indirip yükledim. Bendeki kamerayı orjinal biliyordum. Hatta 2 sene önce alırken satıcıya özellikle sormuştum. Kesinlikle orjinal demişti. Ancak maalesef değilmiş ve kameranın yazılımı uçtu. Ne açılıyor, ne kapanıyor, ne ekran geliyor. Yenisini almak farz oldu artık. bu gün yenisini sipariş vereceğim.

Yalnız benim anlamadığım, çakma olan kameranın nasıl görüntüsü, özelliklteri, çekim kalitesi bu kadar iyi olabilirmiş. Yani orjinalinden ben bile ayırt edememişim. Adamları tebrik etmek lazım iyi çakmışlar
    Versiyon yükseltmek isteyen arkadaşlar lütfen dikkat etsinler. Kamera ellerinde patlayabilir. Hatta hiç riske girmeyin ve versiyon yükseltmeyin.
    Samet Özkan bunu beğendi.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sj4000 kameram vardı. İki yıldır kullanıyordum ve çok memnundum. Yeni yazılım versiyonu çıkınca dün internetten yeni sürümü indirip yükledim. Bendeki kamerayı orjinal biliyordum. Hatta 2 sene önce alırken satıcıya özellikle sormuştum. Kesinlikle orjinal demişti. Ancak maalesef değilmiş ve kameranın yazılımı uçtu. Ne açılıyor, ne kapanıyor, ne ekran geliyor. Yenisini almak farz oldu artık. bu gün yenisini sipariş vereceğim.

Yalnız benim anlamadığım, çakma olan kameranın nasıl görüntüsü, özelliklteri, çekim kalitesi bu kadar iyi olabilirmiş. Yani orjinalinden ben bile ayırt edememişim. Adamları tebrik etmek lazım iyi çakmışlar
    Versiyon yükseltmek isteyen arkadaşlar lütfen dikkat etsinler. Kamera ellerinde patlayabilir. Hatta hiç riske girmeyin ve versiyon yükseltmeyin.
    Arkadaşlar fake sj4000 kameranın yazılım sorununu çözdüm. 2 gündür internette fransızca, ispanyolca,rusça vb.dillerde ki forummları alt üst ettim. Belki 100 tane yazılım indirip denedim. En son çalışanını buldum. Benim sahtesi artık çalışır hale geldi. Bu haliyle arabada araç kamerası olarak kullanacağım. Yeni gelen orjinali de motorda kullanacağım.
    Problem yaşayanlar metinkilic64@gmail.com mail adresime mail atsınlar yazılımı göndereyim. Bulut veya diğer upload sitelerini kullanmadığım için mail adresimi verdim. Umarım başı yananlara yardımcı olabilirim.
    Samet Özkan bunu beğendi.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    SJCAM SJ4000 WİFİ TEST ÇEKİMİ.
    Aslında gösterge ve öncamı görecek şekilde depoya sabitlemek istedim, fakat yanında gelen aparatlar kalitesiz olacakki fazla titreşim oluyor. Mecbur kaska taktım. Kamera fiyatına göre gayet güzel ve kaliteli.

Motosikleti
    Chopper
    geçen gün N11 den aldım Sj400 Wifi... cihaz(aparatları)+yedek batarya+sarj aparatı+32gb kart 310,00 TL ye denk geldi... indirim kuponu yakalamıştım. bugün ilk defa çekim yaptım. kaskın yan tarafına yapıştırdım. mic girişinin olmaması dez avantaj ama fiyatı ile gayet tatmin edici bir cihaz. 720p-60fps den cekim yaptım.

video eve geçince yüklerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

ekran bazen mavimsi oluyor, sonra düzeliyor. sanırım gökyüzü yada aşırı ışık gelince oluyor.

Merhaba,
    Next SD21'in son yazılım elinde olan varmı?

FakirCustom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibirya 250r namı diğer cıbır.
    200-400 arasında kamera tavsiyesi verebilecek var mı? en mantıklı en güzel görüntüyü veren fiyatına göre. en alınası?

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Alıntı ObsesifInsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün N11 den aldım Sj400 Wifi... cihaz(aparatları)+yedek batarya+sarj aparatı+32gb kart 310,00 TL ye denk geldi... indirim kuponu yakalamıştım. bugün ilk defa çekim yaptım. kaskın yan tarafına yapıştırdım. mic girişinin olmaması dez avantaj ama fiyatı ile gayet tatmin edici bir cihaz. 720p-60fps den cekim yaptım.

video eve geçince yüklerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=fCpdl9EgkRo

ekran bazen mavimsi oluyor, sonra düzeliyor. sanırım gökyüzü yada aşırı ışık gelince oluyor.
    Yukardaki vidyo ile karşılaştırdığımda Berkay3212'nin daha net görüntü alınmış. Acaba 1080 ve 720 arasındaki farktan mıdır?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

AEE S50 ve S60 kullanan varsa yorumlarını rica ederim.
    Selamlar

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Xiaomi, sjcam gibi kameralar ekonomik olsa da kamera dedigin bir kere alinir uzun sure kullanilir.Suruslerinizi daha zevkli hale getirmek icin bu kamerayi incelemenizi tavsiye ederim http://www.motosiklet.net/forum/kame...-ve-satis.html

LavaLamp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAXX - 200
    Sj4000 İle aynı özelliklerde sjcam m10 diye bir ürün var. Şeklinden dolayı tercih edilebilir gibi.

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar bilmeden sj4000 wifi Fake aldım şuan gelmesini bekliyorum Ebay dan aldım 159tl ye . Beni tatmin eder mi video kalitesi felan yoksa çok büyük yanlış mı yaptım aşırı fark var mı orjinaliyle arasında?

çiko06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600fi - R25
    arkadaşlar merhaba... araştırırken denk geldiğim bi ürün hakkında yorumlarınızı almak istiyorum, ben biraz araştırdığımda genel olarak ortalama bi kaliteden bahsedilmiş,benim de beklentim tabi ki go pro ile kıyaslamak asla olmaz ama fiyat olarak gerçekten çok cazip... merak etiğim aramızda kullanan bilgisi olan varmıdır ? link paylaştım düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum...

link : http://www.hepsiburada.com/codegen-f...UTTRI599010154

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler bir soru soracağım bu kask kamerasını kaskın tepesine mi yapıştırsak daha faydalı olur yoksa sağına mı yada soluna mı?
    Nuansiyen bunu beğendi.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bir soru soracağım bu kask kamerasını kaskın tepesine mi yapıştırsak daha faydalı olur yoksa sağına mı yada soluna mı?
    Sol tarafa takılır , buda forumdan bi abi açıklamış . https://www.youtube.com/watch?v=wrdReYuYCWk 4. Dakkadan sonrası

REKLAM ALANI
56. sayfa BirinciBirinci ... 6465455565758 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)