Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
54. sayfa BirinciBirinci ... 4445253545556 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Ne bicim is o oyle
    Adamacaba kafana birsey mi yapisti zannetti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Beyler dün kameramı masanın üzerinden düşürmem sonucu housing lens camı kırıldı

Sökünce bu camın birbirine yapıştırılmış üst üste 2 parçadan oluştuğunu gördüm dış cam çatlak iç cam isr sağlam

Malzemede pleksi sanırım cam değiller

Şimdi aynı ölçüde pleksi kestirmem mi daha doğru olur yoksa tamir çözümü var mıdır araç camlarındaki gibi ?

Başına gelen var mı hiç ?

Hem buradan hemde özelden yazabilirseniz sevinirim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    sjcam sj5000 plus
    http://www.sjcam.com/cameras/29-sjca...on-camera.html

ile

xiaomi yi action cam
    http://www.xiaoyi.com/en/specs_en.html

arasında kaldım.
    acaba görüntü kalitesi hangisinde iyidir, karşılaştırma imkanı olan var mı?

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sjcam sj5000 plus
    http://www.sjcam.com/cameras/29-sjca...on-camera.html

ile

xiaomi yi action cam
    http://www.xiaoyi.com/en/specs_en.html

arasında kaldım.
    acaba görüntü kalitesi hangisinde iyidir, karşılaştırma imkanı olan var mı?
    Hacı bende 5000+ var önermiyorum. Görüntü kalitesini karşılaştırma videolarından bulabilirsin ama genel anlamda tam amele bir alet. Sesi berbat alıyor ama Allah var bikaç videoda hesabına gelmiş herhalde sesi güzel almış. Uygulamasını indirdim ama telefona bağlamak mesele 1-2 kez bağlayabildim ama bu haftasonu uzun yol yaptım bitürlü telefona bağlanmadı. Kaskta kamera görüntüsünü tahmini yaptım görüntüler hepsi heba oldu sadece asfaltı çekmişim. Video kaydı başlatıp çıkıyorum bakıyorum kafasına göre parça parça kaydetmiş. Bazen 20 dk kesintisiz bazende 2 saniyelik videolar. Xioamiyi kullanmadım ama ürünlerinin çok kaliteli olduğunu biliyorum. Sj4000nin 5000+ den iyi olduğunu söylemişlerdi ama dinlemedim ve pişman oldum. Xi bende düşünüyorum ama onda da aksesuarlarının ekstradan alınması sinirimi bozuyor. Takdir senindir. sj4000cilerin memnun olduğunu araştırırsan görürsün. Benim ayrıca sorunum video düzenleme programı. Kullanıcıları ne önerir bi renk verin bakalım ücretsiz program var mıdır acep?

Motosikleti
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı bende 5000+ var önermiyorum. Görüntü kalitesini karşılaştırma videolarından bulabilirsin ama genel anlamda tam amele bir alet. Sesi berbat alıyor ama Allah var bikaç videoda hesabına gelmiş herhalde sesi güzel almış. Uygulamasını indirdim ama telefona bağlamak mesele 1-2 kez bağlayabildim ama bu haftasonu uzun yol yaptım bitürlü telefona bağlanmadı. Kaskta kamera görüntüsünü tahmini yaptım görüntüler hepsi heba oldu sadece asfaltı çekmişim. Video kaydı başlatıp çıkıyorum bakıyorum kafasına göre parça parça kaydetmiş. Bazen 20 dk kesintisiz bazende 2 saniyelik videolar. Xioamiyi kullanmadım ama ürünlerinin çok kaliteli olduğunu biliyorum. Sj4000nin 5000+ den iyi olduğunu söylemişlerdi ama dinlemedim ve pişman oldum. Xi bende düşünüyorum ama onda da aksesuarlarının ekstradan alınması sinirimi bozuyor. Takdir senindir. sj4000cilerin memnun olduğunu araştırırsan görürsün. Benim ayrıca sorunum video düzenleme programı. Kullanıcıları ne önerir bi renk verin bakalım ücretsiz program var mıdır acep?
    yorumun için teşekkür ederim.
    sjcam 5000 kağıt üzerinde çok iyi gözüküyor, full hd 60 fps felan, işlemcisi iyi gibi ama görüntü kalitesini bilemiyorum.
    ayrıca bahsettiğin sorunlar da gerçekten çok can sıkıcıymış, eğer arada kesintiler olacaksa, kafasına göre sesi alıp almayacaksa para harcamanın lüzumu yok.
    xiaomi yi aksesuarlı paketleri de var, sjcam e göre yine de 10-15 dolar ucuza geliyor.
    sjcam 4000 de ise full hd de 60 fps olayı yok. çünkü bazen slow motion çekimlere ihtiyacım olacak, onun için de en az 60 fps lik görüntü kaydedebilmem gerekiyor, çünkü 30 fps de kaymalar olabiliyor.
    ben bunu after effect ile 1000 fps ye kadar yavaşlatabilirim. tam bir slow motion olacak

bu arada sjcam in görüş açısı 170 derece, xiaomi nin 155 derece yazıyor. bu da çok önemli olur mu bilemedim.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    sjcam 5000 kağıt üzerinde çok iyi gözüküyor, full hd 60 fps felan, işlemcisi iyi gibi ama görüntü kalitesini bilemiyorum.
    ayrıca bahsettiğin sorunlar da gerçekten çok can sıkıcıymış, eğer arada kesintiler olacaksa, kafasına göre sesi alıp almayacaksa para harcamanın lüzumu yok.
    xiaomi yi aksesuarlı paketleri de var, sjcam e göre yine de 10-15 dolar ucuza geliyor.
    sjcam 4000 de ise full hd de 60 fps olayı yok. çünkü bazen slow motion çekimlere ihtiyacım olacak, onun için de en az 60 fps lik görüntü kaydedebilmem gerekiyor, çünkü 30 fps de kaymalar olabiliyor.
    ben bunu after effect ile 1000 fps ye kadar yavaşlatabilirim. tam bir slow motion olacak

bu arada sjcam in görüş açısı 170 derece, xiaomi nin 155 derece yazıyor. bu da çok önemli olur mu bilemedim.
    Rica ederim ne demek. Şimdi bu 5000+ kağıt üstü değilde havası suyu yemi yerindeyse hakkaten güzel videolar çekebiliyor ama saydığım sıkıntılar aynen var. Ses çok kötü ve çekimlerde de pürüz çıkarabiliyor. Burda bir örnek video var https://www.youtube.com/watch?v=r0xYi7WKv4A bu videoda mesela normal kayıt tuşuna basıp yola çıkmıştım ama bikaç parça şeklinde almış. Xiaomiyi bilmiyorum ama sjcamın açısı gerçekten geniş balık gözü baya bi alıyor. slow motion güzel bi özellik sjcamda time lapse özelliği var ama daha hiç denemedim. sjcamın pek bi numarası yok. wifi var ama onuda telefona bağlayamıyorum doğru dürüst.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri

1080p 60fps için bazı forumlarda buna da iyi diyorlar; http://www.gearbest.com/action-camer...FecSwwod0-4AcA

bir de böyle bir ürün var ama hiçbir yerde yorum veya incelemesini bulamadım;
    http://www.hepsiburada.com/codegen-h...UTTRI599030018 fiyatı yüksek ama alınıp denenip beğenilmezse iade edilebilir. avantajı sitenin hediye çeki, powerbank, hafıza kartı gibi ekstraları ve kredi kartına taksitle ödeyebilme. tabii birde haftasında elinde olması

Uygun fiyatli kaliteli kamera tavsiyesi isteyenlere eken h9 modelini oneririm.motor almadan once aldim cok iyi cikti herkese tavsiye ederim.gearbest sitesinden aldim 20gunde geldi fiyati su an ne bilmiyorum ama 1 ay once ben 58dolara aksesuarlari dahil aldim(zaten paketin ici de geliyor aksesuarlar dahil)

Motosikleti
    xiaomi yi nin siparişini verdim bakalım, artık hayırlısı

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GoPro HERO Session Teknosa da indirime girmiş, 845 TL,,,

http://www.teknosa.com/urunler/11014...prchdhs-101-eu

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bende de sj5000+ var ama saydığınız sıkıntıların hiçbiri yok bende gayet memnunum gece cekimini biraz kumlu çekiyor ama onun haricinde sıkıntım yok sizin cihaz arzalı olmasın

Proxy1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha N Max
    Merhaba,
    Codegen Falcon Xman HD20 Aksiyon Kameram var fakat dahili mikrofonu berbat, yok gibi bişey.
    Yalnızca usb girişi var, nasıl mikrofon bağlarım?
    Teşekkürler.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_246808.html
    Action Cam almayı düşünenler bu ürüne bakabilirler. YouTube da örnek video var.

https://youtu.be/AH505YPgfcs

Bence fiyatına göre oldukça uygun. 10 gün önce sipariş verdim. Gelsin yorum yaparım.

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Size önerim o çapta plek kesimi biraz zor olabilir en azından yuvarlak kestirmek zordur en iyisi servisinden o parçayı isteyiniz çok pahalı olacağını sanmıyorum

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Buda benden olsun bakalım

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    marka model teknik özellikler vs. bilgileri kısaca yazarsanız sevinirim. Tavsiye eder misiniz kayıt süresi ve mp değeri ne kadar wifi varmı? fiyatı kaç liradır nerden temin ettiniz
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka model teknik özellikler vs. bilgileri kısaca yazarsanız sevinirim. Tavsiye eder misiniz kayıt süresi ve mp değeri ne kadar wifi varmı? fiyatı kaç liradır nerden temin ettiniz
    http://www.providyo.com/ sitesinden aldım indirim çekim mevcut almak isteyenlere kullanabilirim ...

full hd fps ayarı değiştirilebliniyor
    sağlam ürün 2 defa kaskla asvalt arasında kaltı tık yok
    görüntü kalitesi gündüz fena iyi akşam uzak noktalarda biraz zayıf
    şarj 2-3 saati zorluyor güzel( ben wifisi açık kullanıyorum saat buna göre )
    yanında gelen malzemeler kaliteli
    satıcı firma fena ilgileniyor akşam 10 da havuza gircem deneme için kamerayı yazdım adamlar lank diye ilgileniyor
    rüzgar sesini biraz alıyor (ki benimki en düşük model üst modellerde bu sıkıntılarda yok aslında sıkıntı bile denmez )

fiyat 549 tl

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

ion kamera ile çekimlerim ...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bugün bende xiaomi yi siparişi verdim. Kamera 54,98 dolara geldi. Aksesuarları da 55 dolar yaklaşık 110 dolara mal oldu . Almak isteyen varsa miniinthebox sitesinden kamerayı yaklaşık 55 dolara maledebiliyosunuz. Sormak istedğiniz varsa yanıtlarım

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Takip......

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    buda hafta sonu gezimizden bu çekim 720p düşük biraz

REKLAM ALANI
54. sayfa BirinciBirinci ... 4445253545556 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)