Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj’dan Yaza Özel Discover 125 ST Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan Bajaj markasının Türkiye’de temsilcisi olan Kuralkan Holding, commuter sınıfının hali hazırda en ekonomik seçeneği Discover 125 ST için yaptığı kampanyayla motosiklet sahibi olmayı daha da kolaylaştırıyor.

Motosiklet pazarında en önemli paya sahip, bireysel ve ticari kullanımda en çok tercih edilen commuter motosikletler arasında sınıfının en az yakıt tüketen modeli olmasıyla ayrışan Bajaj Discover 125 ST, 18 Haziran tarihine kadar 270 TL’ye yakın indirimle 4 bin 399 TL’den satışa sunuluyor. Kuralkan Holding deneyimi ve güvencesiyle Türkiye’de üretilen Discover 125 ST, Bajaj markasının Türkiye çapındaki yaygın bayi ve servis ağıyla üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından üretilen ve satışa sunulan Discover 125 ST, Türkiye yollarında sınıfının en az yakıt tüketen modeli olarak dikkat çekerken, özel fiyatıyla da ön plana çıkıyor. 18 Haziran tarihine kadar 270 TL’ye yaklaşan indirimle 4 bin 399 TL’lik indirimli satış fiyatıyla motosiklet severlerin beğenisine sunulan Bajaj Discover 125 ST; performans ve sınıfındaki en düşük yakıt tüketim özellikleriyle bireysel ve ticari kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.

Bireysel ulaşım ve ticari amaçlı kullanımlarda en önemli ihtiyaçlar olan düşük yakıt tüketimi, ekonomik yedek parça ve düşük bakım maliyetlerinin yanı sıra dayanıklılık gibi ihtiyaçları da eksiksiz karşılayan Bajaj Discover 125 ST, donanımındaki özgün ayrıntılarla da konforu ön plana çıkarıyor. Vitesli motosiklet kullanmaya yeni başlayacaklar için de ideal modellerden biri olan Bajaj Discover 125 ST, standart donanım olarak sunduğu teknolojik ayrıntılar ve özellikle de yakıt ekonomisiyle sınıfındaki diğer modellerden farklılaşıyor.

Sınıfındaki aynı ve daha yüksek hacimli motora sahip modellere göre yüzde 25 daha uzun menzile ulaşan Discover 125 ST, aynı kategoride bir litre benzinle 45 – 60 kilometre arasında yol kat eden rakiplerine 77 kilometreye varan menziliyle ile ciddi bir fark atıyor. Bajaj Discover 125 ST’nin 4 valfli, DTS-i teknolojisine sahip çift bujili motoruyla da yüzde 30 daha fazla güç sağlıyor ve 13 HP ile özellikle çekiş gücü arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek sunuyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 126 adet yetkili servis ve 143 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.bajaj.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Kuralkan pazarda büyük söz sahiplerinden biri ? deneyim ve güvence. bunlar Kuralkan için uzak kelimeler

Mondial bile kuralkandan çok sonra pazara girdi kuralkandan daha fazla söz sahibi şimdi mondiale çinli diyeceklere Kuralkan italyan avusturalya alman Motosikleti varda bizimmi haberimiz yok Kuralkan anca Mondialle çekişir onunda gerisinde kalmıştır.

bajaj sayesinde bir atılım yapıldı kaliteli olabilir teknolojisi iyidir hepsine eyvallah.

fakat fiyat tam anlamıyla fiyasko sürümden kazanmaktansa az satim çok kazanim mantığından dolayı kuralkan güven inşaa edemez

270 tl indirim baya iyi o parayla 2. ci motorunuda alır artık vatandaş.
    yüksel66 ve EKONOMİ bunu beğendiler.

Değerli bektanist; bajaj ile ilgili her haberin mutlaka içindesiniz. Ama hiç müspet bir yorumunuzu göremedim? Benelli sayfası içinde bajaj ve pulsarı kötülemek niçin acaba? Şimdi buradaki yorumda fiyat tam anlamı ile fiyasko derken neye göre, kime göre bunu söylüyorsunuz? Bajaj'ın her ürünü fiyat/performas skalası olarak en yukarılardadır. Pulsar 200 ns için de, discover 125 ve 150 için de, boxer 150 modelimiz için de durum aynıdır.

Hüsnü zannımı muhafaza etmeğe çalışıyorum ama vebale giriyorsunuz, benden söylemesi...
    06Serhat, murti82 ve TOTEMONS bunu beğendiler.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Bu motor cbf'den falan daha yakışıklı hem Sorun çıktığında ilgilenenlerde var 125 cc olduğu için yeni ehliyet yasasınaa uyuyor.
    (A1 ehliyet-16 Yaş=125cc ) sahibinden.com'dan bakıyorum adamlar 1 senede 40.000 km devirmiş bence artık Cbf_Ybr_tvs_125st olarak sıralamalıyız fiyatı'da zaten uygun yeni başlayanlar için her yönden iyi bir motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan pazarda büyük söz sahiplerinden biri ? deneyim ve güvence. bunlar Kuralkan için uzak kelimeler

Mondial bile kuralkandan çok sonra pazara girdi kuralkandan daha fazla söz sahibi şimdi mondiale çinli diyeceklere Kuralkan italyan avusturalya alman Motosikleti varda bizimmi haberimiz yok Kuralkan anca Mondialle çekişir onunda gerisinde kalmıştır.

bajaj sayesinde bir atılım yapıldı kaliteli olabilir teknolojisi iyidir hepsine eyvallah.

fakat fiyat tam anlamıyla fiyasko sürümden kazanmaktansa az satim çok kazanim mantığından dolayı kuralkan güven inşaa edemez

270 tl indirim baya iyi o parayla 2. ci motorunuda alır artık vatandaş.
    Hocam isim vermek istemiyorum bazı japon markaları ülkemize dandik dandik motor getirir fiyatıda şişirir hani adı çıkmış ya sonra satışa çıkarır her kes o motorun o paraları hak etmediğini bile bile över sadece markanın adı çıktığı için ne güzel bajaj 200ns getirmiş kullanıcıları memnun okuduğum kadarıyla satış sonrası hizmet ile gene iyi burada artık kimseye söz düşmez.
    (Markanın ismini vermedim çünkü kullanıcıları gene kavga eder diye.)
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    4.400 e beğenmeyen gitsin 2. el, garantisi bitmiş, 3 yaşında ybr alsın.

Eski bir ybr kullanıcısı olarak discover i tercih ederdim.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli bektanist; bajaj ile ilgili her haberin mutlaka içindesiniz. Ama hiç müspet bir yorumunuzu göremedim? Benelli sayfası içinde bajaj ve pulsarı kötülemek niçin acaba? Şimdi buradaki yorumda fiyat tam anlamı ile fiyasko derken neye göre, kime göre bunu söylüyorsunuz? Bajaj'ın her ürünü fiyat/performas skalası olarak en yukarılardadır. Pulsar 200 ns için de, discover 125 ve 150 için de, boxer 150 modelimiz için de durum aynıdır.

Hüsnü zannımı muhafaza etmeğe çalışıyorum ama vebale giriyorsunuz, benden söylemesi...
    Haci amca yanlis gormediysem discovery Türkiye'demi uretiliyor.

Ikinci sorun balansor varmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Bu arada bacac tum modellerini piyasaya gore mantikli fiyatlarda satiliyo bence. Bitek pulsari biraz arttirdi o kadar. Cbr nin ve yamahanin 14+ satis rakamlarina gore ama hala ucuz bajaj

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Yemin ediyorum dönem sonu ödevi gibi olmuş. Aynı paragrafı 4 farklı şekilde yazmayı nasıl becerdiniz helal olsun.
    Green Arrow bunu beğendi.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    İndirime gel..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yüz yılın fırsatı 270 tl
    ucuzlamışken gidip 5 10 tane alayım
    bi gidin ya insan mı kandırıyorsunuz anlamıyorum
    vergi mergi diyorsunuz hindistanda satış fiyatı belli bu motorun
    bir motor üzerinden yüzde yüz kar marjıyla motosiklet satıyorlar 270 lira fiyat indirdik diyolar
    gülüyorum sadece

Motosikleti
    Hero T-Sports ve Kuba K-8

Her şehirde Bayii

Bajaj kendini kanıtlamı bir marka avrupa olsun Türkiye olsun fakat bayii sıkıntısı var sıkıntı değil yani bazı şehirlerde bayiisi yok mesela nevşehir 2016ya kadar yetiştirceklerini söylüyorlar ben bajaja güveniyorum hem yaptıkları etkinlikler olsun hem tüketiciyle ilgilenmesi olsun bajaj güzel bir marka Ekrem ATA bey bajajın pazarlama müdürü olarak tüm dertlerimizle ilgilencek bir kişi ben bajaj güveniyorum ya iyi iyi birde nevşaaar'a (Nevşehir'e) bayii gelirse süper olucak hemen alıcam Allah'ın izniyle

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Değerli ekrem ata bey ben açıkça lafımı dolandırmadan direkt olarak milleti kaz yerine koydunuz diyorum.
    bu tartışmaya girmek isteseydiniz bajaj pulsar 200 ns fiyatı ile ilgili yapmış olduğum yoruma cevap yazar beni yalancı çıkarırdınız.
    ben ürün hakkında kalite konusundan bahsetmedim. bahsetsemde bu sizi bir yere kadar bağlar üretici değil dağıtıcısınız.
    ben fiyat ile ilgili konuşuyorum.
    bu sizi pek tabikide rahatsız edicek çünkü kar marjı öle böle değil %130 desem ne dersiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor cbf'den falan daha yakışıklı hem Sorun çıktığında ilgilenenlerde var 125 cc olduğu için yeni ehliyet yasasınaa uyuyor.
    (A1 ehliyet-16 Yaş=125cc ) sahibinden.com'dan bakıyorum adamlar 1 senede 40.000 km devirmiş bence artık Cbf_Ybr_tvs_125st olarak sıralamalıyız fiyatı'da zaten uygun yeni başlayanlar için her yönden iyi bir motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Hocam isim vermek istemiyorum bazı japon markaları ülkemize dandik dandik motor getirir fiyatıda şişirir hani adı çıkmış ya sonra satışa çıkarır her kes o motorun o paraları hak etmediğini bile bile över sadece markanın adı çıktığı için ne güzel bajaj 200ns getirmiş kullanıcıları memnun okuduğum kadarıyla satış sonrası hizmet ile gene iyi burada artık kimseye söz düşmez.
    (Markanın ismini vermedim çünkü kullanıcıları gene kavga eder diye.)
    benim ürünü kötülediğim bir tane yazım varmı ben kuralkan ile ilgili konuşuyorum ürünü hiç kötülemedim algı yapmayalım lütfen.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Değerli bektanist, benim hic bir zaman polemik ya da tartisma gibi bir maksatla forumda olmadığıma arkadaşlarım sahittirler. Ama pulsar 200 ns ile ilgili fiyat konusunda onlarca soruya cevap verdiğimi gene arkadaşlarım bilirler. Böyle oldugu halde sizin bu on yargılı degerlendirmeleriniz icin daha fazla bir sey yapamam. Ama bu sektörde tum firmalarin limit karlarla ayakta kalmaya çalıştığını bilin. Dediginiz karlarin %10 una firmalar razi. Benim soyleyebileceklerim bu kadar. Inanip inanmamak sizin ferasetinize bagli. Selamlar. ..

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 Haziran tarihine kadar 270 TL’ye yaklaşan indirimle 4 bin 399 TL’lik indirimli satış fiyatıyla
    3850 ile satışa başladı
    peşin alana şu kadar indirim yapılacak dendi
    3800 ve altı fiyatlara nakit alınabiliyordu geçen sene

4.399 a indirimli satış fiyatı diyerek milleti salak yerine koyuyorlar

türkiyede üretildiği de YALAN
    hindistan firması bajaj ne zaman türkiyeye fabrika açmış

tubeless lastikli gelecek dediler broşürde falan onu da kaldırdılar maliyet binmesin diye
    işleri güçleri milleti yanıltmaya çalışmak

pulsarı x fiyata alıp 3x fiyata satıyorlar
    daha da doymuyorlar

e artık pes yani
    göz göre göre bu kadar şeyi yapıyorsunuz millet de dayanamıyor yazıyor

başka yerden x liraya alabileceğim parça kuralkanda 2.5-3 katı fiyatla satılıyor
    nette fiyatları var karşılaştırabilirsiniz

baydı artık bu muhabbet
    ninja h2 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hindistan'la karşılaştırınca fiyatlar fahiş mi ? Evet. Ancak buradaki kimse bu motorları Bajaj'ın Kualkan'a kaça sattığını bilmiyor. O yüzden ne kadar kar konulduğunu da kimse bilemez. Nasıl ki Duke 200 orada 2500 $'ken burada 12500 TL, bu da öyle bir şey.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Hindistanda pulsar 200 NS son kullanıcı fiyati 90.000 rupi (1400 dolar) bizde 208.000 rupi (3250 dolar) vergilerle açıklanamayacak bir fark. 2 katından fazla. Keşke bu motor 2500 USD skalasında olsaydı. Ekrem beye saygı duyuyorum, onun yaptiklarini kimse yapmaz. Anladığım kadarıyla Kuralkanin risk almayan bir fiyat politikası var, Ekrem beyin elide bağlı. Neticede holdingin sahibi değil. Yinede iyiki varsiniz Ekrem ATA bey

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Adamlarda Duke 390 bizdeki Pulsar fiyatına satılıyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Honda da 500 dolarlık Cb125 Ace'yi 4000 liraya satıyor. Mondial'in 300-350 dolar civarı motorları 2500-3000 lira. 400-450 dolarlıklar 3500-4000'e satılıyor. CBF150'nin 6000 lira olduğu yerde Pulsar da 9000 lira eder. Kırmayın Ekrem abiyi yeter.
    noob bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    123 tane bayii yuzlerce personel bu adamlar daşmı yiyecek kar edecek tabiki

Yeni Markaların Türkiye pazarına girişlerinde stratejik hatalar yapıldığını düşünüyorum.
    Çok yakın tarihte Hyosung, Kymco, SYM gibi Japon yada Avrupalı olmayan , aynı kalitede olduğu iddia edilen ( ancak hiçbirinde yakından bakıldığında plastik kalitesi bile Japonlara yaklaşamayan ) örnekleri gördük, bizzat yaşadık.

Ülkemizde motosiklet müşterisi otomobil müşterisi gibi değil.. Çoğu kişi ilk motosikleti olarak alıyor ve önce şekle bakıyor. Ya sonra..Arkası gelmiyor.. Neden? Çnkü distributor bu motor tuttu satılıyor diyerek bildik Japon markalarının fiyatlarıyla yarışıyor.

Sonuç = Hyosung tükenmek üzere, KYmco son 2 yıldır pazarda neredeyse yok, SYM bu fiyatlarla motor falan satamaz ...

Buradan çıkarılan ders varmı hiç yok. Defalarca yazdık burada Türkiyede 200 bin yıllık motosiklet satışı var onunda %80 i 3 bin TL ortalamalı ucuz çin motorları..

Türkiye pazarını bence distributorler yanlış okuyor. 200 bin adet satışı domine eden çinli ise. Japonlarla fiyat yarışı yaparak beklenen satış adetleri gerçekleşmez. Sadece 1-2 yıl kar oranında bir yükseliş olur ancak 3.yıla kadar gidemez.

Kuralkan da benzer sürecin içinde Bajaj çinlilere göre daha iyi motosiklet üretiyor bu kesin. Ancak Discover 125 ve 150 nin Türkiye pazarı için uygun alternatifler olduğu kanaatinde değilim. Yanlış motosikletler, 10 yıllık Honda ve Yamaha sağlamlığı ve güveni var piyasada. Fiyatları 1000 TL daha aşağı çekip orta vadede daha çok motosiklet satmayı hedeflemek bence daha makul olurdu.

Türkiye yi Hindistan ve Çin gibi gören distributorlerdedir kabahat. Yoksa cep telefonuna 3 bin lira verilen bir ülkede 10 bin liraya çok güzel motosikletler alır insanlar . Ancak fiyat/performans ilişkisinin sağlıklı kurulması lazım.

Şahsen Kuralkandan, Mondialden, SYM den, Kymcodan, Yamahadan , KAwasaki den , servisleriyle muhatap olmamak adına motor almamayı düşünen biriyim. 5 yılın üzerinde motosiklete bulaşmış arkadaşlarında boyle düşündüğünü tahmin edebiliyorum...
    vladimir bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu fiyat bu motora çok acaba ybr 125 5.480 tl olmasa bu fiyat etiketiyle satışa çıkarmıydı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)