Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT-Bisiklet] Bisiklet de kullanırım diyenler grubu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift amortisör gücü çok emiyor, özellikle yokuşlarda 5 pedalın 2 si boşa gider...bu sebepten tek amortisörlü ki o da kilitlenebilir olması tercih ediliyor...
    bende yokuş pek yok düz ayak gibi fakat motorla tam koruma giyinmek zor geliyor yakın yerde ee korumasızda asla binmem o yüzden alayım diyorum köstebek yuvalarıda baya var arasırada zeytinlikte turlarım tabi kilitlenebilir ne demek ben bisikleti bırakalı 15 yıl olmuştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisiklet
    Bisiklet lisansımı bugün aldım sıra kron xc 1000 ve ekipmanları almak sonra da inşallah yarışlara katılmak şu an kullandığım mefta oldu lisansın verdiği güce dayanamadı intihar etti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bakkala gitmek için bisiklet alayım diyorum 5 6 km günlük kullanıcam yollar köy yolu olduğundan pek düzgün değil o yüzden çift amortisör alayım dedim bütçem max. 150 200 ne tavsiye edersiniz nelere dikkat etmek gerekir
    Çağatay abi öncelikle çift amörtüsör olmaz tek ön amötisörlülere bakacaksın çünkü arka amörtisörlü olunca gücü emer acayip yorulursun tek amörtisötle nerelerden gidiyorlar çift amörtisör 5 10 mt yükseklikten atlayan adamlar kullanır onlarda yokuş aşağı (downhill) oluğu için yani pedala ihtiyacı yok. şuna bakabilirsin http://www.bisikletcim.com/umit-leopard-26
    M.balibey bunu beğendi.
    Eğer Rahat İsteseydim Araba Kullanırdım Lisanslı Bisiklet Sürücüsü...

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ertuğrul66 ve Ömer.Halil bunu beğendiler.

Alıntı ertuğrul66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet lisansımı bugün aldım sıra kron xc 1000 ve ekipmanları almak sonra da inşallah yarışlara katılmak şu an kullandığım mefta oldu lisansın verdiği güce dayanamadı intihar etti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Çağatay abi öncelikle çift amörtüsör olmaz tek ön amötisörlülere bakacaksın çünkü arka amörtisörlü olunca gücü emer acayip yorulursun tek amörtisötle nerelerden gidiyorlar çift amörtisör 5 10 mt yükseklikten atlayan adamlar kullanır onlarda yokuş aşağı (downhill) oluğu için yani pedala ihtiyacı yok. şuna bakabilirsin http://www.bisikletcim.com/umit-leopard-26
    ben bırakalı baya bbir markalar çıkmış şu lisans a1 ehliyeti mi yoksa yarışlar için özel mi oluyor

Motosikleti
    Bisiklet
    ben bırakalı baya bbir markalar çıkmış şu lisans a1 ehliyeti mi yoksa yarışlar için özel mi oluyor
    Yarışlar için özel abi A1'i elektrikli bisikletler için düşünüyorlar hadi bakalım hayırlısı...

Yarışlar için özel abi A1'i elektrikli bisikletler için düşünüyorlar hadi bakalım hayırlısı...
    hadi inş. gönlüne göre olur kardeşim

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    10 yaşımdayken ilk flinta 52 mobiletimi almıştım fakat yinede 6-13 yaş arası bisiklet kullandım

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bende yokuş pek yok düz ayak gibi fakat motorla tam koruma giyinmek zor geliyor yakın yerde ee korumasızda asla binmem o yüzden alayım diyorum köstebek yuvalarıda baya var arasırada zeytinlikte turlarım tabi kilitlenebilir ne demek ben bisikleti bırakalı 15 yıl olmuştur
    kilitlenebilir maşa yı kilitlediğin zaman amortisör çalışmıyor..yokuşlarda baya faydalı...düz ve aşağı eğimli giderken açıyosun baya farkediyo...

Motosikleti
    Bisiklet
    Yozgat - İstanbul arası sponsorlu bir yolculuk planlıyoruz. Teması 2. Abdülhamit olacak. İhtiyaç listesi konusunda fikirlerinizi bekliyoruz. Bu bisiklet koşusuna katılmak isteyen varsa fikirlerini iletebilir...
    Henüz proje geliştirme aşamasında.. Yardımlarınızı bekliyoruz...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    80'lerin sonunda bmx kullanırdım.
    amma ihtiyarlamışız ya la!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Vay be bisikletler ne gelişmiş. Biz pinokyo,bmxlerler gezerdik. Ön fren için ayakkabı tabanını lastiğe değdirirdik. Bi gün o şekilde fren yapayım derken ayakkabı sıkıstı hoop 2-3 takla attım Çocukluk işte

Sonra orta okulda babam bi çin malı bisiklet almıstı karne hediyesi,onunda zinciri kopar dururdu. O çin malı bisiklet yüzünden bisikletten soğumuştum.
    Şimdi ara sıra mahalledeki çocukları motorla bi tur gezdirme karsılıgı bi tur bisikletletlerine binerek bisikletin tadını almaya calısıyorum.

Ama gaza dokununca zahmetsizce giden iki teker varken pedal cevirmek işime gelmiyor. Yine de tadı başkadır bisikletin

-EmRe- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda fizy 2012 gitti... bajaj discovery 125 gitti
    Arkadaşlar abiler eylül 'de 17 ye giriyorum ehliyet alcam para lazım bianchi afx 9500 bisikletim var piyasa fiyatı 1850 ben üyelerine özel 1500 e veririm 1650 siteye koydum zaten İlgilenen varsa: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-bianchi-afx-9500-professional-bisiklet-2013-model-129050842/detay/

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı -EmRe- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar abiler eylül 'de 17 ye giriyorum ehliyet alcam para lazım bianchi afx 9500 bisikletim var piyasa fiyatı 1850 ben üyelerine özel 1500 e veririm 1650 siteye koydum zaten İlgilenen varsa: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-bianchi-afx-9500-professional-bisiklet-2013-model-129050842/detay/
    Bisikletcim.com a da mı koydun. Orada da bir tane gördüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

bisikletcim demişim o değil bisikletforum.com diyecektim

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Arkadaşlar 2 gün içerisinde, oturduğum apartmanın bodrumunda, kilitli halde bulunan 1buçuk aylık bisikletimi çaldırdım. Karakola bildirdim seri no ve faturasını verdim. civardaki bisikletçilerede haber saldım. başka önerisi veya başına gelen bir arkadaş varsa dinlemeye hazırım elimden gelen tek şeyde bu zaten.

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı apranax77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 gün içerisinde, oturduğum apartmanın bodrumunda, kilitli halde bulunan 1buçuk aylık bisikletimi çaldırdım. Karakola bildirdim seri no ve faturasını verdim. civardaki bisikletçilerede haber saldım. başka önerisi veya başına gelen bir arkadaş varsa dinlemeye hazırım elimden gelen tek şeyde bu zaten.
    Emin olun helal paraysa geri dönecektir. Abimin zamanında bir bisikleti vardı çalınmıştı 1.5 ay sonra bulmuştuk. Bir arkadaşımın bisikleti ve aynı apartmandaki bir çocuğun bisikleti çalınmıştı ve yaklaşık 1 ay sonra ben ve o çocuk döner yemeye gitmiştik o dönercinin önünde bulduk atıp kaçmışlar bisikletleri. İnşallah sizinki de bulunur.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    geçen gün birisi yazmıştı. onunda bisikleti çalınmış ve bulunduğu şehirdeki bit pazarına sabahın köründe gidip bulmuştu. tavsiyem birkaç hafta bu tür yerleri incele. elbet oralarda satışa çıkarılacaktır.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sedona 781 ile ben de aranızdayım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kardeşim çok üzüldüm,insallah tez zamanda bulunur...

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Emin olun helal paraysa geri dönecektir. Abimin zamanında bir bisikleti vardı çalınmıştı 1.5 ay sonra bulmuştuk. Bir arkadaşımın bisikleti ve aynı apartmandaki bir çocuğun bisikleti çalınmıştı ve yaklaşık 1 ay sonra ben ve o çocuk döner yemeye gitmiştik o dönercinin önünde bulduk atıp kaçmışlar bisikletleri. İnşallah sizinki de bulunur.
    Daha ilk taksidini ödemiştim 9ay taksit ödeyeceğim. inşallah dediginiz gibi bulunur sonradan

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün birisi yazmıştı. onunda bisikleti çalınmış ve bulunduğu şehirdeki bit pazarına sabahın köründe gidip bulmuştu. tavsiyem birkaç hafta bu tür yerleri incele. elbet oralarda satışa çıkarılacaktır.
    Bende cevredeki illerin bit pazarlarına gitmeyi düşünüyorum. Yarın Kocaeli'nin pazarı varmış nasip olursa gidicem saolun.

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok üzüldüm,insallah tez zamanda bulunur...
    İnşallah uğur abicim. tam ne güzel eskisi gibi, bisiklet kullanmaya başlamıştım, oda gitti elimden

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

İnşallah uğur abicim. tam ne güzel eskisi gibi, bisiklet kullanmaya başlamıştım, oda gitti elimden
    Sağlık olsun kardeşim,sıkma canını sen,insallah bulursun.
    apranax77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler