Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Hayvansever Motorcular Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI

hayvanlar dostumuzdur sevecez sonuna kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninki de tatlıymış panda gibi şuna bak

benimki bu gece geldi yatağıma, oturdu yastığa başladı yalamaya burnumu sakalları alnımı gözümü falan. Sanırım kendi tüyü sanıyor :D Alem ya. Yalnız bişey farkettim fazla su içmediği zamanlar dili kuruyor mu ne oluyor çok pürtüklü oluyor o anlarda ve gereğinden fazla acıtıyor hatta çiziyor
    valla panda diyen hiç olmamıştı acayip güldüm

kışın bizimki yatıyor kalorifer peteğinin üzerine, susuzluktan dili sarkıyor hala yatmaya devam orda, tembelliğin bu kadarı artık düşün kaldırıp biz götürüyoruz su tasının yanına
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu aşağıdaki eleman:

Büyüdü:

Ve bu hale geldi:

Kazık kadar oldu kerata

Alper'ciğin kedisi Luna'ır kendileri

Motosikleti
    kymco grant 250
    Selam arkadaşlar.Bu gurup cok iyi olmuş.Güzel resimler güzel yazılar var.Benim de evimde 5 tane sokaktan gelip yerleşen sultanlarım var.Bunlardan başka sitenin icinde sekizle on arası degişen ayrıca calıştıgım yerde ona yakın büyük kedim bulunmakta. Bunlardan başka ikitanesi yetim altı tanede yaru kedilerimiz vardır.Resimlerini cekip siteye koyamıyorum.Evdekileri saymassanız yavrularla birlikte yolda önüme cıkanlarla toplam 35 gibi
    kedi yolumu gözlemektedir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 ----------

Yanlış annamayın beni sadece kedi sevdiğim zannetmeyin.Gördüğüm her hayvan benim kalbimde ayrı yeri vardır.Bu arada resim konusunda bana yardımcı olmak isteyen olursa işyerim Leventte tel 537 2685832.Görüşe bilirim.

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    Bunlarda benim evde bakamayıp 5 ay sonra kardeşlerinin yanına gönderdiğim afacan ve çilek kardeşler

Birde durmadan birşeyler yemek isteyen bir japon balığı ve kaplumbağam var

Motosikleti
    kymco grant 250
    Keşke baka bilseydiniz.

Motosikleti
    CBR600RR
    Selam arkadaslar gercekten cok guzel bır konu olmus kopek, kus besledım artık kopek ı kardesım beslıyor olum baska bır cıns al dememe ragmen 1,5 aylıkken aldıgı ve sımdı yaklasık 3 aylık bır pitbul u var bakalım bıze bır sorun yasatıcakmı?

Benmı ben 5 yıldır balık beslıyorum 2 akvaryum umda resımlerını koymaya calısıcam bakalım becrebılecekmıyım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

Resımlerı yukleyemedım enkısa zamanda yuklrım ınsallah.
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    bu da benim oğlum..camın önünde annesini bekliyor...

http://img177.imageshack.us/img177/6346/lucip.jpg
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Buda benim arkadaşım

Ve sayısız kedim oldu hepsinede araba çarptı
    HONDA

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    Alıntı altıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke baka bilseydiniz.
    Benim için değilde onlar için çok eziyet oluyordu akşama kadar apartman dairesinin içinde,şimdi eminim daha mutlular

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Bu konu cidden çok güzel olmuş bende bir hayvan(çok)sever olarak yapılacak organizasyonlara İzmir'den varım
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!:wiinkk:

Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu cidden çok güzel olmuş bende bir hayvan(çok)sever olarak yapılacak organizasyonlara İzmir'den varım
    http://www.facebook.com/event.php?eid=159766507382054

buradan başlayabilirsiniz...

olay bu... bir çoğunuzun haberi olmuştur. anlatmaya, yeniden izlemeye gönlüm el vermiyor zaten.

http://www.milliyet.com.tr/4-univers...78/default.htm

küfretmekten ban yiyenleri garipsemişimdir hep. şu an nasıl küfretmeden yazarım onun derdindeyim.

içten içe bir linç kültürümüzün olmasını da hala tam olarak modern toplum olamamamıza yorardım. Bugün bu canilerden biri elime geçse soğukkanlılıkla hedef de gösterirdim, bizzat kendim de lince katılırdım gibi geliyor bana.

izmirliler, izmir mt, yarın hem protesto hem de suç duyurusu için toplanacak hayvanseverler. destek verin lütfen...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Hayvanları sevmeyen insanları da sevemez.

sahipsiz hayvanları sahiplendirelim.

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar özellikle kedisi olanlara söylüyorum benimki bir kelebek veya herhangi bir böcek börtü gördüğünde ağzını açıp ona odaklanıp ağzıyla kuş taklidi yapıyor bildiğiniz kuş sesi çıkarıp kuş gibi şakırdıyor. Sizinkilerde de bu hareket var mı? çok gülüyorum yahu
    Aptallık En Büyük Günahtır !

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özellikle kedisi olanlara söylüyorum benimki bir kelebek veya herhangi bir böcek börtü gördüğünde ağzını açıp ona odaklanıp ağzıyla kuş taklidi yapıyor bildiğiniz kuş sesi çıkarıp kuş gibi şakırdıyor. Sizinkilerde de bu hareket var mı? çok gülüyorum yahu
    evet benimki de ağzını açıp normalde hiç yapmadığı şekilde çenesini birbirine vuruyor , ilginç bir hareket ama iyi bir avcı genelde yakalıyor.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda benim cabbar

4 yaşına girdi

Uploaded with ImageShack.us

Dün akşam nişanlıma siteye cabbarımızın resmini koydum,hemde arkadaşların kedilerinin resimleri var diye gösterdim,bayıldı,bitti

Kendisinin şuan 4 tane kedisi var ve bu bizim cabbarın hayatıda kediler ile geçtiğinden tam bir kedi dostudur.Kuyruğunda sallananından tutunda boynunda yatanlara kadar evde her türlü manzarayı görmek mümkün
    Bununla ilgili resim varsa ekliyeceğim
    Nişanlımla birlikte Almanya'dan geldiği için köpek orada sokak kedisi diye bişey görmemiş,tek tanıdığı ev kedileri,istanbulda sokak kedilerine dost dost yaklaşıpta şerafettinlik yapıp kabarıp üstüne atlayan piskopatik kedicikleri gördüğünden dumur durumları içerisinde kendisi

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    evet o sesler normal kediler çok ulaşmak isteyip ulaşamadıkları bir şeye (yemek, mama, kuş, börtü böcek vs.. ) bakarak o sesi çıkartırlar çenelerini titreterek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

[IMG][/IMG]

bu delikanlı da benim paşam
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Motosikleti
    Var
    Her hayvanseverin mutlaka bilmesi, okuması, üye olması gereken bir site..
    Sessiz kalmayabilirsiniz..!

http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/
    http://www.yasamhakkinasaygi.com/

Motosikleti
    Var
    Bugün Taksim-İstiklal Caddesinde bir eylem gerçekleştirildi, ey hayvansever motorcu arkadaşlarım..

Eylem, İzmir-Bornova'da geçtiğimiz hafta tekmelenip başı ezilerek vahşice öldürülen felçli bir sokak kedisinin ardından artan tepkilerin bir yansımasıydı..
    Bu caniliği gerçekleştiren kişinin, İzmir Ege Üniversitesinde okuyan bir öğrenci olması ayrıca düşündürücü bir durum..

Konuyla ilgili CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek yaşanan olayları meclis gündemine taşıyarak bu gibi durumlarda uygulanan cezai yaptırımın Kabahatler Kanunu kapsamında değerlendirilmesi yerine Türk Ceza Kanunu kapsamına alınmasını önermiş..

Bu konuyla ilgili http://www.yasamhakkinasaygi.com/ platformu binlerce imza toplamıştı..

En azından http://www.yasamhakkinasaygi.com/ ve http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/ sitelerine girerek tepki ve duyarlılıklarınızı somut adımlara dönüştürebilirsiniz..

Eylemden bazı görüntülerle sizi başbaşa bırakıyor ve bu tür durumlarda desteğinizi esirgememenizi rica ediyorum..

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benimki de ağzını açıp normalde hiç yapmadığı şekilde çenesini birbirine vuruyor , ilginç bir hareket ama iyi bir avcı genelde yakalıyor.
    bilgi için teşekkür ederim. şu an oyunumuzdan arta kalan onlarca çizik ile bu mesajı yazıyorum. ısırıp ısırıp bi de af diler gibi aynı yeri alaması beni benden alıyor bu arada biraz önce kupamdan mercimek çorbası içti. dün de muzlu milkshake. mamadan sıkılıyor sanırım
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler